Opinie o K-FLEX Polska Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie K-FLEX Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie K-FLEX Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K-FLEX Polska Sp. z o.o. w Gdynia

Co u Pani koordynatorki , która nie umie powiedzieć słowa po angielsku ? Ludzie na produkcji maja większe wykształcenie ,ale im mniej kto wart ,tym wyżej głowę nosi ????

Abc
@Anonim

To jakaś niedoświadczona osoba z tej Pani kierownik co wypłaty rozdaje? Ktoś się wypowie na jej temat?

Powiem krótko, z wypłatami bywa różnie. Do pracy chodziło mi się spoko, byłem w fajniej ekipie. Ale powiem jedno to jest jedne wielkie bagno i zacofanie totalne. Wszystkich narzedzi które są potrzebne trzeba sobie szukać. A czasem pracownicy sami naprawiają sobie sprzęt. Dyrektor i całe kierownictwo z hali PE to porażka. Do czasu kiedy oni tam będą nikomu nie będzie tam dobrze pracowało. I wszystkie maszyny będą na wymianę bo są robione na odwal się. To jest praca tylko na chwilę. Nic na stałe

????
@@Lila k flex

A to jakoś dużo ludzi teraz odchodzi z firmy? Jestem ciekawy, czy dotyczy to tylko produkcji. Ja zainteresowałem się ich ofertą pracy dla technologa, dlatego podpytuje. Tym bardziej, że zależy mi na stabilnym zatrudnieniu - takie zresztą oferują w ogłoszeniu.

DB

Witam, czy do K-flex przyjmują do pracy przez jakąś Agencje Pracy czy bezpośrednio i gdzie się zgłosić najlepiej w sprawie pracy? Z góry dzięki za informację.

@XYZ

Czyli sama goła wypłat jak l4. A jak ktoś weźmie częściej niż kilka razy w roku to mogą zwolnić? Zdarzały się takie przypadki?

Maja

A czemu niby z wypłatami bywa różnie? Są jakieś opóźnienia czy co?

Pip95

Przecież tam jak sam sobie wszystkiego nie ogarniesz to zginiesz, bo oni za wszystko obwiniają szeregowego pracownika, a kierownictwo oczywiście nie odpowiada za nic, byle zabrać premię i przyspieszyć produkcję do poziomu takiego że trzeba za...c na zbity ryj co jest niebezpiecznie przy takich maszynach, braku organizacji pracy i ogólnym syfie. Są tylko groźby krzyki i kary bo oni inaczej tego burdelu ogarnąć nie potrafią albo nie chcą...

@Maja

Nie było opóźnień. Ale nigdy nie wiesz jakiej wypłaty się spodziewać bo różnice mogą być od 100 do nawet 800-1000 zl

Maja

To na jakich umowach wy tam jesteście że mogą być takie różnice?

@Maja

Premie są uznaniowe, więc kierownik uznaje co chce, tłumaczy się albo mała produkcją albo mała sprzedażą.juz chyba wszystko jasne

Emilia
@pracownik

a ta produkcja faktycznie jest niska? albo sprzedaż? czy to raczej wymówki?

JamJestPracownik
@Emilia

Wymówki. Wypłaty są nadawane według widzimisie "tej która faktycznie rządzi". A ona robi tak, żeby jak najwięcej zostało dla niej :P Nie raz słyszy się, że produkcja jest większa niż w poprzednim miesiącu, a potem jakimś cudem premia jest mniejsza niż w poprzednim miesiącu. Cuda. Po prostu cuda :D

Agnieszka
@JamJestPracownik

Czyli to trafia do kogoś z kierownictwa średniego szczebla? A co z tą sobotą na rozłożenie w magazynie nadmiaru produkcji? Była dodatkowo płatna? Chyba, że Ty z produkcji jesteś;)

Lila

Prawda pracownik jest o wszystko obwiniany kierownictwo do wymiany wszystko musi robuc pracownik maszyny naprawiać jak coś źle się zrobi to zaraz bura od kierownika

Kamila
@Lila

No jeśli zrobi źle to chyba normalne że kierownik musi z nim porozmawiać. A czy za takie błędy obciążają finansowo? Np z premii?

Janek

Masz całkowitą rację. Co do wypłaty śmieszne pieniądze i to jeszcze na 4robrygadówce. Nikomu bym nie polecił tej firmy A co do ludzi to fatalna brygada i nie miłe towarzystwo.

Asia
@Janek

I w miesiącu trzeba zaliczyć wszystkie 4 zmiany czy przykładowo można dogadać się tylko na dwie, idą z tym na rękę? Czy ekipie można ufać oprócz tego, że są niemili? Jakie stanowiska mogą dostać lepszą kasę?

facet 95
@Asia

Raczej tak bo w tej firmie w 90% pracują ludzie porządni i godni zaufania

@facet 95

O to chociaż dobrze że na ludzi można liczyć i się dogadać. A co do premii ktoś pisał że nie zawsze jest w tej samej wysokości. To ile średnio płacą tych dodatkowych pieniędzy? Zależy od zysków czy od innych czynników?

@Lila k flex Nowy wpis
@Janek

Zgadzam się ludzie nie mieli brygadzisty szkoda słów nikomu nie polecam tej firmy nie dziwię się że ludzie sami odchodzą

???? Nowy wpis

Rysiek

Niedawno widziałem w internecie rekrutacje na operatora maszyn produkcyjnych. Podpowiedzcie czy można się jeszcze dostać na produkcje. Z tego co pisali to robota na trzy zmiany a nie czterobrygadówka. A jak ze szkoleniami? Pisali że jest możliwość uzyskania nowych uprawnień.

@Rysiek

Żadnych szkoleń nie ma sam musisz ogarnąć maszyny

@Lila k flex Nowy wpis

Pracowałam w firmie gdzie były szkolenia z obsługi maszyn wszystko tłumaczyli a w k flexie tego nie ma postawią cię i musisz sama ogarnąć jeszcze naginasz za kogoś wieczne krzyki na linii sama ogarniasz sbnorace robisz praktycznie sama układasz palety wpisujesz ile metrów się zrobiło streczujesz naklejasz pakujesz nie daj Boże na chwile staniesz kierownik od razu podleci z pretensjami tammnie ma czasu na wyjście do WC

Rysiu Nowy wpis

Wczoraj wjechało na lencie ogłoszenie: szukają do Działu Utrzymania Ruchu na stanowiska: mechanika, elektryka, elektromechanika, automatyka. Napiszcie koledzy, jakie są zmiany, ile miesięcznie zgarnie elektryk z doświadczeniem w UR?

Noi

Gdzie najlepiej składać papiery żeby praca była dochodowa dla kobiety w kaflexie?

facet 99
@Noi

To zależy, jak się spodobasz któremuś kierownikowi to może zarobisz więcej od innych xD

Stagna
@facet 99

Kierownicy jakie wypłaty mają?

@facet 99

To żart, czy faktycznie u was niektórzy maja specjalne względy? Szukam roboty za operatora, ale w moim poprzednim zakładzie kolesiarstwo było na każdym kroku, wolałbym znowu w to nie wdepnąć :P

Aplikowałeś do K-FLEX Polska Sp. z o.o. na stanowisko Zatrudnię murarzy? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

znalazłem do nich ogłoszenie do pracy na stanowisko elektromechanika, trochę już tutaj poczytałem o pracy w ich firmie i nie znalazłem nic niepokojącego aż tak bardzo. Pisaliście, że są w stanie zabrać premię pracownikowi, a napiszecie w jakich okolicznościach jest ona zabierana i czy zdarza się to często? oferują karty podarunkowe, dodatek finansowy do wypoczynku - tak przynajmniej piszą w ogłoszeniu, ktoś napisze jak te benefity w rzeczywistości funkcjonują?

Laura

Jaka stawka na elektromechanika? Ogłoszenie jest, ale zero takich konkretów, a ja potrzebuję wiedzieć, pomagam mężowi szukać pracy w okolicy, bo niedawno się przeprowadziliśmy, no i chciałby coś w zawodzie. Pozdrawiam.

Witam chciałbym się zapytać kogoś kto już pracuję w jakich dniach pracuję się w tej firmie w systemie 4 brygadowym i jak to u was wygląda

Mariusz
@Adam

Zaczynając od poniedziałku to 1 1 1 2 w 2 2 2 2 w 2 3 3 3 w w 1 1 1 1 w 3 3 3 3 w w i od nowa (1 - ranka, 2 - popołudnie, 3 - noc, w - wolne). W miesiącu zazwyczaj wypada jeden weekend wolny.

@Mariusz

Po ile godzin w ogóle się pracuje? I w jakich godzinach są te zmiany? Standardowo 6-14, 14-22 i 22-6? Czy jakoś inaczej to wygląda? :)) Myślę nad aplikacją, to taka informacja mi się przyda...

Mariusz

Standardowo po 8h, zmiany godzinowo tak jak napisałeś

Iga

Dojazd we własnym zakresie czy firma organizuje? Chodzi o ogłoszenie Pracownik Działu Sprzedaży. Także bardziej biurowe, nie wiem czy szansa jest na transport ale co szkodzi zapytać. Skoro zachęcają ludzi z okolic to chyba dobrze jakby był? Mam nadzieję bo ja autem nie jeżdżę

Wiesz generalnie nie chodzi o to czy ktoś zna angielski czy nie, ale jak widzę ludzi którzy przychodzą do pracy po to żeby być to niech się nie dziwią że nie mają perspektyw na więcej. Męczy mnie już wymyślanie "a po co", "a nie da się". Ludzie tacy jak Ty są problemem w tej firmie. Oczekujesz zmian, zacznij od siebie. Pozdrawiam

Abc
@Anonim

Jakie są warunki zatrudnienia w K-FLEX Polska Sp. z o.o.?

Cześć, ogółem to w jakich godzinach pracuje się jako pracownik działu sprzedaży? Nie napisali w ogłoszeniu, a ja szukam pracy takiej typowej raczej, 8-16. Tutaj też nie mogę coś się doczytać na ten temat, tzn. są podane godziny, ale to dla fizycznych pracowników raczej ten system czterobrygadowy? Nie biurowych

bubu

Chaos to najlepsze określenie na tę firmę, dyrektorów, kierowników i brygadzistów. Wieczne zganianie problemu na niższe stanowiska, na operatorów, mechaników, magazynierów. (usunięte przez administratora)na porządku dziennym, na kamerach ciągle siedzi Strażnik Texasu i monitoruje czy aby ktoś nie przebywa na stołówce 15 sekund dłużej, inaczej 200 zł premii idzie na nowe autko dyrektora :) Żonglowanie składem materiału wg. widzimisie pana specjalisty J. co tylko generuje odpad za który również nie przyznawana jest premia. Maszyny w stanie agonalnym ale brak remontów z powodu ciągłej produkcji i metry metry metry. Jeśli jesteś zwykłym pracownikiem, to odpuść sobie tą firmę.(usunięte przez administratora)serdecznie zapraszamy :)

@bubu

Serio odejmują premie jeżeli się spóźnisz troszkę na hale po przerwie ? Miesięczna premia to tylko 200 zł ? Przy okazji. Jak jest przyznawana premia i co trzeba robić żeby ją uzyskać ?

Samanta

To wszystko widzimisię kierownictwa jaką premie się dostanie...

Remus

Masz rację. Też tam pracowałem i żałuję. Nikomu nie polecam tej firmy

facet007
@Remus

Na jakim dziale pracowałeś?

Porażka
@bubu

Ta firma to prawdziwa porażka!! Szczególnie na nowej hali. To co tam się dzieje to nawet nie da się powiedziec. A ten ależ kierownik(usunięte przez administratora) To dopiero tragedia zero kompetencji nie wiem co on robi i po co tam jest chyba żeby tylko siedzieć w kanciapie (usunięte przez administratora) Brygadzistow mogę podzielić na dwie grupy większość to nygus jeżdżą wózkami kręcą się plotkują albo przesiadają na stołówce, na palcach jednej ręki mogę policzyć tych którzy naprawdę pracują i są dla swojego pracownika. Nie wspomnę o tych dziwnych,, mandatach, hahaha

@Porażka

Hejka, o co chodzi dokładnie z mandatami i jakie są konsekwencje? Zabierane są premie? Czy coś więcej? No i ile mandatów przekształca się w konkretną karę?

Cześć, wciąż potrzebują kogoś do pracy w dziale sprzedaży z angielskim albo niemieckim? 5 miesięcy w ogłoszeniu podawali takie wymogi. Ciekawi mnie jedna rzecz, płacą teraz tak samo, niezależnie od języka? Ja to jednak bardziej angielski, ale niemiecki też trochę znam.

robotnik

Droga dojazdowa do zakładu otwarta już jest?

Natan

Nówka się pisze przez ó nie u leserze...

Riko
@Natan

Nie kurwa przez rz debilu

....

O czym Ty bredzisz. Kierownicy zmiany czy brygadziści tylko przyznają ocenę a to raptem może być 100 - 200 zł. Wszystkie pozostałe premie zależą od góry i to oni skubią ile tylko się da.

Re...

Moi drodzy "koledzy" A w szczególności Ty kolego ...urażony męska ambicją... Chyba zarabiacie za dużo jako operatorzy skoro macie czas zajmować się takimi tematami. Życie prywatne to sprawa osobista każdego i nikt nie wie, co się tak naprawdę dzieje u kogoś, nie bronię tu nikogo i nie tłumaczę i komentuje...A premie fakt...przyznaje główny kierownik a nie zmianowy więc może lepiej zabrać się wreszcie za pracę a nie opier...dupy za plecami. Żal Ci bo też stałeś w tej kolejce a się nie udało ... Widać w tych czasach takie wypłaty psują tak młodych ludzi...bo ci którzy pracują po kilka lat doceniani nie są i nikt z tego powodu nie pisze tutaj. Pierwsza praca ... Dobra kasa... Pusto w głowie !!!

@Re...

„koledze” się nie udało, bo jednak w pracy trzeba pracować, a nie tylko ubrać swoje ciuszki i całą zmianę przesiedzieć na paletach w telefonie

Re…
@Re...

Kolega operator, tylko pytanie czego? Telefonu, z którego na nocnej zmianie dodaje wpisy i sam sobie na nie odpowiada na gowork?

Woz

A kiedy byla ta wigilia i gdzie w tym roku?

Aloha
@Re...

Kierownik zmianowy mówi kierownikowi głównemu komu ile przyznaje premii ???????????? Laski zawsze najwięcej ????

Natan
@Aloha

Chlopie to jest śmieszne. Kiedy chcą dają premie, a kiedy nie to nie. Wybierają sobie (usunięte przez administratora) a jak nie żyjesz w zgodzie z brygadzista to już możesz zapomnieć o jakiejkolwiek premii. Ja robię na czterobrygadowce i żeby dostać 3000 zł? Żadnych premii , żadnych urlopów i chorobowego i tyle.... to są (usunięte przez administratora) i jak najszybciej trzeba uciekać z tam tąd. To jest wyzysk... to nie powinno się nazywać k-flex tylko firma krzak. Marnowanie zdrowia w tej firmie

Nygus
@Natan

100% prawda. Ja za to (usunięte przez administratora) tutaj za co najmniej dwóch-trzech a wypłaty coraz gorsze mimo wyższej podstawy... już nawet nie skomentuje co tu sie ostatnio (usunięte przez administratora) w tej robocie bo to jest kabaret xD

BF
@Natan

Tak z ciekawości… Dlaczego się nie zwolnisz? Po co pracujesz skoro tak Ci złe?

@Natan

Czemu nie możesz wziąć urlopu ani chorobowego? Masz taką umowę że nie przysługuje płatne czy po prostu jest to nie mile widziane w firmie?

DB

Xcx
@DB

Zadzwonić do nich i powiedzieć ze szukasz pracy

@DB

Możesz sam się zgłosić oni przyjmują non stop bo ludzie uciekają jak chcesz być poniżany przez brygadzistów nie móc wyjść do toalety i wysłuchiwać że wszystkie robisz źle mieć zniszczona psychikę o zapraszam do tej firmy ja pracowałam 5 miesięcy i nie polecam

Lila

Ja znam osobę która pracowała 2 lata druga 3 lata i odeszła bo nie wytrzymała atmosfery i presji nie jest to żadna tajemnica że starzy pracownicy też mówią o odejściu wiem bo z nimi rozmawiałam to zależy gdzie się trafi ja trafiłam na dział gdzie po kilku dniach były krzyki ze strony brygadziści niektóre kobietki przychodziły do pracy z płaczem

Ela
@Lila

@Lila na których działach tak jest?

@Ela

Na preizolacji nie jest kolorowo wielu moich znajomych się pozwalnialo i nie polecają tam pracować ja też się zwalniam szkoda zdrowia nerwy stres

@Lila

Nikt nie zgłosił ze brygadziści tak się odnoszą do reszty pracowników? Przecież przy takiej nerwowej atmosferze faktycznie trudno o dobre wyniki. Może coś się tam poprawiło? Twoi znajomi kiedy odeszli z pracy?

@Edward

Kiedy dałam wypowiedzenie dyrektor o niczym nie wiedział co się dzieje a dyrektor lub nie chce słyszeć na zarzuty skwitował przecież się poprawiło kierownicy i brygadziści są nietykalni zawsze jest wina pracownika moi znajomi zwolnili się rok temu znajoma 3 miesiące jeden pan nawet nie wytrzymał umowy próbnej tam ciagle sa przyjęcia bo ludzie nie wytrzymuja atmosfery w tej firmie kiedys usłyszalam od pracownika tekst jeżeli masz możliwość pracować gdzie indziej to sie nie zastanawiaj bo tu lepiej nie bedzie najlepiej maja ci którzy przymilaja sie do kierowników ja jeździłam do pracy z płaczem tydzień dochodziłam do siebie

@@Lila

O to współczuje. Każdy brygadzista jest tak niemiły czy są też tacy z którymi się można dogadać? Ty pracowałaś na czterobrygadówce czy normalnie na trzy zmiany? Bo coś słyszałem że mieli to właśnie zmienić a wiem że w tym pierwszym systemie jest dość ciężko.

@Edward

Pracowałam na trzy zmiany jeżeli cię brygadzista nie polubił zrobi wszystko żeby cię doprowadzić do płaczu gościa tak gnębił a był starszy że nie wytrzymał okresu próbnego znajoma przed wejściem na zakład paliła papierosy z nerwów bała się wejść na zakład co zrobiła to było źle i jej nie przedłużył umowę później miałam innego brygadzistę i tez nie było kolorowo zero wytłumaczenia masz sama ogarnąć nawet dostawałam bure za obcokrajowca i krzyki była taka sytuacja że pierwsza zmiana zostawiła przechylone krążki a brygadzista zaraz do mnie że co ja zrobiłam powiedziałam mu że to nie ja a on masz to poprawić nawet poprawiałam za innych nie wytrzymałam i się zwolniłam ileż można takie traktowanie znosić

Skarbuś
@@Lila

Który brygadzista Ci tak powiedział?

@@Lila

Słabo. Dużo osób odchodzi przez takie spiny? Wcześniej pisałaś że ciągle przyjmują bo maja braki w ludziach. Jak przyjdzie ktoś bez doświadczenia to wdrażają na początku czy od razu rzucają na głęboką wodę i trzeba robić bez szkolenia?

bezrobotny
@Edward

Czyli nie warto tutaj szukać zatrudnienia?, na jaką kasę można liczyć?

gostek_99
@bezrobotny

A który dział czy też zmiana jest najgorsza do pracy w tej firmie?

Monia
@Xcx

Tylko tyle? Jest szansa, że przyjmą? To znaczy, że tam jest taka rotacja? Czytam, że atmosfera jakaś gęsta....Ale tylko z powodu atmosfery odchodzą? A kasa jaka? Da się zarobić 4-5k na rękę?

@Edward

Zapomnij o szkoleniach czegoś takiego tam nie ma masz sam ogarnąć maszyny spytałam się brygadzisty czy bd miała szkolenie na maszynie to tekst taki poleciał o czym ty do mnie mówisz

@Monia

Masz najniższą krajowa i premie które są uznawane wedle kierowników i dostajesz punktu jak pracujesz i plus karta co trzy miesiące nie możesz chorować w tej firmie ogólnie nie polecam tam pracować szkoda zdrowia i tak ludzi mają za nic

Gutek
@@Lila k flex

Czemu nie można chorować? L4 jest źle widziane nawet jak ktoś tego nie nadużywa? A co z urlopami? Można wziąć dłuższy bez problemu czy z tym też są problemy?

XYZ
@Gutek

Gdy weźmiesz chorobowe to nie dostaniesz pieniędzy na karcie, prawdopodobnie o premii też możesz zapomnieć.

@XYZ

Cześć, czy ktoś mógłby wyrazić swoja opinie o pracy w k-flexie? Na jakie zarobki można liczyć na samym początku?

Cześć, czy aktualnie są przyjęcia nowych osób do firmy na produkcję? Jest sens składać CV? I kolejne pytanie - po jakim czasie pracy można liczyć na umowę na czas nieokreślony?

Khd
@Kandydat

Po przepracowaniu 3 lat dostaniesz umowę stałą

@Kandydat

W tej firmie nie dają umów na czas nieokreślony po okresie próbnym przerzucają na inne działy

wieloletni robotnik
@@Lila k flex

nie wprowadzaj ludzi w błąd, umowy są na czas nieokreślony po 3 latach, nie rób z siebie tutaj jakiegoś autorytetu, robiłaś trochę, to nie pisz bzdur

Gostek
@@Lila k flex

Zdarza się ze przerzucają ale umowa się nie zmienia, i przy tym zapotrzebowaniu dają bez problemu na czas nieokreślony po przepracowaniu 3lat

Gostek

Tak ale jak już przepracujesz te 3 lata to zakład musi dać umowę na czas nieokreślony albo nie przedłużyć.

Blondi
@Gostek

Ok, czyli temat umów jest dla mnie dość jasny, a jak już przerzucają na inny dział lub dostaje się umowę na czas nieokreślony i do tego pracuje się te 3 lata i dłużej, to jakaś szansa na awans jest i wyższe zarobki, czy to pozostaje bez zmian?

W Wielenin-Kolonia gm. Uniejów K-FLEX Polska Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Elektromechanik. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

Czy pracując w firmie K-FLEX Polska Sp. z o.o. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Zostaw merytoryczną opinię o K-FLEX Polska Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w K-FLEX Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy K-FLEX Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K-FLEX Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 5 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

K-FLEX Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Pucka 112
    81-154 Gdynia