Work In Group Sp. z o.o.

Opinie o Work In Group Sp. z o.o.

Liudmyla Ok. Nowy wpis

Агентство Work In Group Sp.zo.o координатор Кароліна ???? відсотків перевірена . Рекомендую. Працюю, задоволена.

Liudmyla Ok. Nowy wpis

Агентство @Pracodawca, координатор Кароліна ???? відсотків перевірена, рекомендую. Працюю, задоволена!!!

Anastazja Nowy wpis

Хорошая фирма ,быстро помогли с получением карты побыта, работаю с Каролиной ????

Work in Group

Хочу залишити хороший відгук про агенцію. Працюю майже три роки мені дуже подобається хороша агенція. Також хочу відмітити куратора Кароліну людина з великої букви. Завжди на зв'язку, завжди допоможе. Зарплату вчасно виплачують, хороші умови. Рекомендую!!!!!

Мирослава Nowy wpis
@Work in Group

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Work In Group Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pizzerman
Vikroriia

Від агенції працюю 5 років,відповідальні співробітники,зокрема куратор Кароліна,супроводжує весь етап праці,вирішує всі проблеми від проблем в праці,якщо такі виникають,до побутових і зі здоров'ям.Добре розуміються на паперовій роботі також,допоможуть зі всіма документами.Індивідуальний підхід до кожного свого працівника Агенцію раджу.

@Vikroriia

Спасибі за ваш відгук. Dziękujemy za opinię.

Роман

Багато писати не треба - не встиг приїхати, а в мене вже є житло і робота. Куратор Кароліна- це супер куратор- як мати рідна за ручку до заводу привела, всі документи оформила, допомогла у вирішенні особистих питань. Рекомендую.

Роман

Багато писати не треба - не встиг приїхати до Бродниці, а виявляється, що в мене вже є житло і робота. Куратор Кароліна- це супер куратор- як мати рідна за ручку до заводу привела,, всі документи оформила, допомогла у вирішенні особистих питань.

Vitalii D

Довгий час доводилось мати справу з агенцією. По приїзду вас поселять, проконсультують по усіх питаннях та в будь-який момент нададуть будь яку підтримку. А Кароліна це золота людина фірми і в день і в ночі при потребі прийде на поміч. Мене не одноразово виручала з різних проблем. Дякую за гарний сервіс!!!

Оля

Дуже класна компанія яка мае багато переваг , це прикине спілкуваня лояльність то приємна заробітня плата , координатор Кароліна допомагає в будь яких питаннях також приємна та відповідальна людина дякую , и рекомендую

@Кароліна

Мені дуже подобається ця агенція, тут надають дуже комфортні умови праці заробітню плату та багато іншого . Також велика вдячність координатору Кароліні дуже приємна та доброзичлива людина , допомагає з буть якими питаннями в будь який час ???? рекомендую

Jakie narzędzia pracy zapewnia Work In Group Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Анастасия

Фирма отличная если есть какие-то вопросы всегда помогут подскажут, кураторы хорошие, в этой фирме много кто работает и жабол нет. Рекомендую )

@Анастасия

Дякуємо за позитивний відгук. З повагою, Work In Group

Arzu

Дуже рекомендую цю агенцію, ви не пошкодуєте, вас устроюють на працю, поселять жити, та Короліна завжди вам допоможе та підтримає, наша агенція work in як маленька родина

Arzu

Агенція дуже добра, виплата приходить завжди вчасно, навіть інколи раніше, ніяких проблем, ніяких обманів немає Хочу ще написати про нашого куратора Кароліну, вона дуже добрий куратор, вона завжди допомагає коли є якась проблема, все вирішує швидко та чьотко, в який би час їй не позвониш, таких кураторів ще пошукати треба☺️❤️

Irina

Хочу висловити подяку Вашій компанії та координатору Кароліні за допомогу в працевлаштувані,за підтримку,та чуйне відношення до працівників.

@Irina

Vitaly

Доброго дня. С фирмой WorkIn сотрудничал несколько лет назад, благодаря Денису;он оказал помощь в трудоустройства, за что спасибо ему и куратору Каролине, которая поддерживала и оперативно помогала решить многие проблемы, которые так или иначе появляются у иностранных работников. После окончания контракта у меня остались хорошие впечатления о компании Workin. Рекомендую всем, кто хочет зарабатывать с уверенностью в завтрашнем дне,вам помогут и словом и делом. Именно поэтому я снова вернулся сюда :) и продолжаю работать сейчас

@Vitaly

Руслан

Хочу подякувати Кароліні , ввічлива, тактовна та комунікабельна. Надалі, коли виникали якісь запитання, відписувала завжди, без затримки та знала відповідь на поставлені мною запитання. Небайдужа до справ людей, умов їхньої праці та проживання, чуйна, вміє підбадьорити та підтримати. Рекомендую агентство 5 ⭐⭐⭐⭐

@Руслан

Liudmyla

Хочу оставить положительный отзыв агенции. Особенно координатору Каролине. Я рада знакомству с таким прекрасным человеком как она. Всегда в любое время суток она мне помогала решить все вопросы. На протяжении моей работы я ощущала поддержку и это самое главное, когда хороший коллектив. Рекомендую эту фирму по трудоустройству, здесь работают профессионалы. А в остальном могу сказать удобный график работы, есть возможность заработать и больше, поэтому тут достойная зарплата. Благодарю вас ребята за помощь и желаю только процветания. Вперёд и выше!!!

@Liudmyla

Дякуємо за позитивний відгук і раді, що змогли допомогти. З повагою, Work In Group Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy, Work In Group

herzaman2111

В польше около 5 лет, работаю на Work in около года. На данный момент считаю это агенство лучшим. Спецодежда, аванс зарплата - все в установленные сроки. Особую благодарность хотел выразить Каролине. Помогает по всем вопросам. Рекомендую.

Алина

Роботая второй год в Бродници от куратора Каролина Козловская, очень довольная, все по полочкам документи от а до я оформит, зп чётко без задержки, я рекомендую не смотря не на что, она человек с большой буквы. Лично от меня ☆☆☆☆☆!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Work In Group Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Work In Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work In Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work In Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 18 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Work In Group Sp. z o.o.