Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.

3.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.

Marek

Jestem pozytywnie zaskoczony współpracą z kancelarią. Miałem obawy związane z dużą ilością formalności, z moim brakiem wiedzy na temat upadłości. Szukałem odpowiedniej kancelarii, która poprowadzi moją sprawę i bardzo się cieszę, że trafiłem na Rio. Poprowadzono mnie od początku do końca. Na bieżąco otrzymywałem informację o postępach i ewentualnych dokumentach, które musiałem dostarczyć. Osoby prowadzące sprawę bardzo wyrozumiałe i cierpliwe. Bardzo dziękuję za pomoc.

Zdzisława Kępińska

Bardzo jestem zadowolona ze współpracy z tą Kancelarią. Od A do Z pomagają we wszystkim, dosłownie prowadzą jak dziecko za rękę przez cały proces upadłości. SUPER!

Patrycja M.
Klient

Chciałabym się z wami podzielić moją opinią na temat kancelarii rio. Są bardzo solidni i pomocni. Widomo wszystkie potrzebne dokumenty musiałam zebrać sama, jednak gdy tylko czegoś nie wiedziałam, czy potrzebowałam porozmawiać, zawsze mogłam napisać czy zadzwonić. Kancelaria tez wielokrotnie sama do mnie odzwaniala. Na postanowienie sądu czekałam ponad rok. Wczoraj zaglądając na monitor sądowy dostrzegłam rozszerzoną sygnature mojej sparwy. Ogłoszono upadłość. To pierwszy krok, ale bez was droga kancelario nie udźwignęła bym tego psychiczne. Dziękuję.

05wieslaw

Kwestie prawne zostały wyjaśnione w sposób dostępny i zrozumiały. Pani Mecenas prezentowała pełną wiedzę prawną, a sprawa prowadzona była przejrzyście, z uwzględnieniem wszystkich ważnych dla mnie aspektów, np. pomoc i wyjaśnianie kwestii proceduralnych czy z przygotowaniem dokumentacji. Przy każej rozmowie prezentowane było zaangażowanie Kancelarii Rio w prowadzoną sprawę i jej prawne aspekty. Przez cały okres przygotowań do rozprawy miałem dobry kontakt , mailowy oraz telefoniczny.Działania podjęte przez Kancelarię były bardzo skuteczne i doprowadziły do zakończenia sprawy zgodnie z moim oczekiwaniem.Dlatego nadal będę współpracował z Kancelarią w celu monitorowania działań syndyka. Krótko mówiąc, polecam tę Kancelarię Prawną.

Ewa Nowy wpis
Klient

Jestem bardzo zadowolona z kancelaria Rio i także z pomocy mecenas Anny Bufnal. Naprawdę polecam, prowadzą za rękę cały czas... ????

Nowy wpis

@Ewa

Dziękujemy za opinię :)

wojteku50 Nowy wpis
Klient

Jestem zadowolony sąd ogłosił upadłość konsumencką. Bardzo dziękuję za pomoc pozdrawiam

Klient

Jestem klienką kancelarii. Miałam bardzo trudną sprawę ,dzięki wsparciu i fachowej pomocy prawnej moja sprawa zakończyła się pozytywnie.Od początku do końca miałam wsparcie tej kancelarii. Polecam wszystkim, którzy są w trudnej sytuacji i tak jak ja byłam nie widzą z niej wyjścia.Dla mnie dzięki opiece i fachowej pomocy prawnej na nowo zaświeciło słońce.

@Małgorzata Ptasińska

Tak jest! Nie ma sytuacji bez wyjścia! Dziękujemy za zaufanie :)

Grażyna Nowy wpis
@Małgorzata Ptasińska

Dla mnie też ???? PROFESJONALIŚCI Z RIO ZAŚWIECILI MI SŁONECZKO .

draiwi
Klient

Jestem zadowolony sąd ogłosił upadłość konsumencką bardzo dziękuję za pomoc pozdrawiam

@draiwi

Brawo! Ogromny sukces. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc! Pozdrawiamy

Klient
@Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.

Jesteście jedyni w swoim rodzaju . Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu . Pełen profesjonalizm . A o sercu i życzliwości raz sympatii i wsparciu do klienta już nie wspomnę . Naaaajjjjjllleeepppsssiii ????

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Administracyjno – Prawnych ? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Anna
Klient

Choć moja sprawa jest dopiero w toku... to jak na razie jestem bardzo zadowolona z kontaktów i dotychczasowego prowadzenia mojej sprawy... z nadzieją czekam na dalszą pomoc i dobry finał !

@Anna

Dziękujemy za zaufanie! :)

@Anna

Będzie dobrze z Rio może Pani być tego pewna

Klient

Najlepsi specjalisci w tej dziedzinie,pełna profeska, sympatyczni życzliwi a przede wszystkim kompetentny zespół pomocny w najtrudniejszych momentach w życiu. Jestem mega zadowolona, wniosek napisany profesjonalnie konkretnie i rzeczowo chronologicznie załączone dowody . Postanowienie o upadłości wydane przez sąd na 1 posiedzeniu bez mojej obecności 6 tygodni po wysłaniu wniosku przez RIO. Szczególne podziękowania za życzliwość dobre słowo wsparcie. Jesteście najlepszym zespołem . Polecam każdemu kto boryka się z długami i sytuacja bez wyjścia . Pozdrawiam cały zespół RIO ,dzięki Wam jestem wolna od długów w jakie wpędził mnie mój brat i matka . Dla Pani Ani Bufnal szczegolne pozdrowienia i uściski ????

Basia

Polecam Kancelarię Prawną Rio Gdynia za profesjonalną pomoc i zaangażowanie w napisaniu wniosku oraz pomoc w kompletowaniu dokumentów. Wszystkie Panie są bardzo miłe i pomocne w każdej chwili i można powiedzieć że o każdej porze. Dziękuję bardzo całej Kancelarii a szczególnie Pani Angelika Grosz która miała do mnie bardzo dużo cierpliwości

@Basia

Pani Basiu ogromnie się cieszymy, ze mogliśmy pomóc! Dziękujemy za zaufanie, pozdrawiamy!

Danuta

Osobiście polecam Kancelarię Prawną Rio, to dzięki ich pomocy jestem już po rozprawie sądowej z pozytywnym wynikiem. bardzo dziękuję całemu zespołowi kancelarii

@Danuta

Pani Danuto dziękujemy za zaufanie!

Klient

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z kancelarią. Miałam trudną sytuację finansową. Wsparcie pań na każdym etapie postępowania doprowadziło do ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Dziękuję wam za piękną i owocną współpracę. Dziękuję, że mogę zacząć nowy etap w moim życiu,polecam wszystkim tym którzy stracili nadzieję na lepsze jutro. Kancelaria wspiera,pomaga i ratuje.Dziękuję że jesteście.

@Małgorzata Ptasińska

Pani Małgorzato, bardzo się cieszymy, że mogliśmy pomóc. Dziękujemy za tak dobre słowa! Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego najlepszego!

Zbigniew Matras
Klient

Gorąco polecam kancelarię RIO, profesjonalnie załatwili moją trudną sytuację i jestem już po upadłości konsumenckiej. Polecam.

@Zbigniew Matras

Panie Zbigniewie, to wielki sukces i cieszymy się, że mogliśmy być jego częścią! Pozdrawiamy Serdecznie :)

Mariusz Wasicki
Klient

Brawo Kancelaria RIO! Bardzo szybkie udzielenie pomocy i skuteczność w działaniu. Jesteście najlepsi.

@Mariusz Wasicki

Panie Mariuszu dziękujemy za zaufanie. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy Serdecznie :)

Darwin

Super atmosfera, bardzo pozytywne podejście do pracownika, polecam

@Darwin

Dziękujemy bardzo! :)

adziula
Klient

Naprawde bardzo polecam ta kancelarie bardzo pomagaja i moge z czystym sercem polecac i dziekuje wszystkim z kancelari za wasza pomoc

@adziula

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc i bardzo dziękujemy za polecenie! Powodzenia! Pozdrawiamy Serdecznie :)

Waldekwakdi91
Klient

Polecam firmę RIO, profesjonalnie wykonana praca , sąd ogłosił upadłość dzięki za pomoc

@Waldekwakdi91

Bardzo dziękujemy za zaufanie! Cieszymy się, że mogliśmy pomóc :)

Czy pracodawca Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Piotr K
Klient

Jesteście wspaniali dziękuję wszystkim pracownikom firmy????ogloszono moją upadłość i mogę wreszcie zacząć nowe życie.Profeshonalizm w kazdym calu.Panie z ktorymi miałem okoliczność poznania przyjęły mnie w sposob godny i z szacunkiem.Choć po moim przebytym udarze nie zawsze moglem się wysłowić.Dajecie siłę by żyć.Dziekuję.A kto pisze inaczej jest w wielkim błędzie.

Rafus
Kandydat

Witam czy ktoś może już pracował w tej firmie jako konsultant ? Jeżeli tak to prosiłbym opinie :)

Halina
Klient

Muszę jeszcze raz napisać. Kancelaria RIO jest najlepsza na świecie. Cały czas miałam świetny kontakt mailowy i telefoniczny, mimo że w międzyczasie byłam w szpitalu. Wszystkie Panie były bardzo życzliwe i wyrozumiałe i dokładnie informowały jakie dokumenty przesłać. Co prawda cały rok czekałam na rozprawę, ale to było zależne od Sądu. W wyniku ogromnej pomocy Kancelarii RIO Sąd orzekł Upadłość. Szczerze polecam Kancelarię RIO, bo są tam bardzo miłe i kompetentne osoby. Pozdrawiam. Halina.

@Halina

Bardzo dziękujemy Pani Halino za tak piękne słowa! Jeszcze raz ogromnie gratulujemy sukcesu! :)

Ika
@Halina

Jesli jest Pani Tak zadowolona ,to proszę opisać swój przypadek od początku do końca z czym Pani została po upadłości z ręką w nocniku czy może skorzystała pani na tej upadłości chwalić się czymś bez opisania to słabo to widzę. Pozdrawiam

Klient

Najlepsza kancelaria prawna fachowa pomoc doradztwo prawne. Z każdej sytuacji jest wyjście .to jest motto tej kancelarii. Polecam wszystkim dla których zgasło słońce i chcą zacząć wszystko od nowa,dzięki nim dla mnie zaczął się nowy lepszy czas w życiu.pozdrawiam całą kancelarię i dziękuję. Dobrze że jesteście.

Klient

Bardzo fachowa pomoc prawna.Od początku do końca Panie podtrzymywała mnie na duchu i doprowadziły do pozytywnego zakończenia. Polecam wszystkim, którzy szukają wsparcia i fachowej pomocy prawnej. Dziękuję, że jesteście.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o. - Gdynia

Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.