Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.

Opinie o Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.

jaa

Witam miałem ciężko sytuacje finansowa wszystko poszło na marne nic nie załatwili tylko obiecywali że wszystko zrobią i nic nie zrobili trwało to 8 mc i za każdym razem obiecanki pięknie mówili bardzo jest mi przykro tylko wydane 15tys poszło w nie pamięć ja osobiście nie polecam

@jaa

Zachęcamy do kontaktu z Nami. Niestety nie wiemy o czyjej sprawie jest mowa w powyższym komentarzu i czy był Pan klientem Kancelarii - chętnie pomożemy wyjaśnić trudności ! Pozdrawiam :)

@jaa

Miałem podobnie

Kancelaria Rio
@ja

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu wyjaśnienia sprawy. Nie wiemy, o której sprawie jest mowa. Dobro Klienta i pomyślnie rozwiązanie. Pozdrawiamy!

wojteku50

Jestem zadowolony sąd ogłosił upadłość konsumencką. Bardzo dziękuję za pomoc pozdrawiam

@wojteku50

Ogromnie się cieszymy razem z Panem! Powodzenia :)

@wojteku50

Witam po jakim czasie sąd ogłosił postanowienie?

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Sekretarka/Sekretarz można liczyć na 3300 . Czy to prawda?

Kancelaria Rio

Warunki finansowanie podajemy po uzyskaniu aplikacji na dane stanowisko :)

draiwi

Jestem zadowolony sąd ogłosił upadłość konsumencką bardzo dziękuję za pomoc pozdrawiam

@draiwi

Brawo! Ogromny sukces. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc! Pozdrawiamy

Grażyna
@Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.

Jesteście jedyni w swoim rodzaju . Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu . Pełen profesjonalizm . A o sercu i życzliwości raz sympatii i wsparciu do klienta już nie wspomnę . Naaaajjjjjllleeepppsssiii ????

@Grażyna

Pani Grażyno bardzo dziękujemy za zaufanie :)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o. na stanowisko ASYSTENT PRAWNY? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Jestem bardzo zadowolona z kancelaria Rio i także z pomocy mecenas Anny Bufnal. Naprawdę polecam, prowadzą za rękę cały czas... ????

@Ewa

Dziękujemy za opinię :)

Małgorzata Ptasińska

Jestem klienką kancelarii. Miałam bardzo trudną sprawę ,dzięki wsparciu i fachowej pomocy prawnej moja sprawa zakończyła się pozytywnie.Od początku do końca miałam wsparcie tej kancelarii. Polecam wszystkim, którzy są w trudnej sytuacji i tak jak ja byłam nie widzą z niej wyjścia.Dla mnie dzięki opiece i fachowej pomocy prawnej na nowo zaświeciło słońce.

@Małgorzata Ptasińska

Tak jest! Nie ma sytuacji bez wyjścia! Dziękujemy za zaufanie :)

@Małgorzata Ptasińska

Dla mnie też ???? PROFESJONALIŚCI Z RIO ZAŚWIECILI MI SŁONECZKO .

Choć moja sprawa jest dopiero w toku... to jak na razie jestem bardzo zadowolona z kontaktów i dotychczasowego prowadzenia mojej sprawy... z nadzieją czekam na dalszą pomoc i dobry finał !

@Anna

Dziękujemy za zaufanie! :)

@Anna

Będzie dobrze z Rio może Pani być tego pewna

Grażyna

Najlepsi specjalisci w tej dziedzinie,pełna profeska, sympatyczni życzliwi a przede wszystkim kompetentny zespół pomocny w najtrudniejszych momentach w życiu. Jestem mega zadowolona, wniosek napisany profesjonalnie konkretnie i rzeczowo chronologicznie załączone dowody . Postanowienie o upadłości wydane przez sąd na 1 posiedzeniu bez mojej obecności 6 tygodni po wysłaniu wniosku przez RIO. Szczególne podziękowania za życzliwość dobre słowo wsparcie. Jesteście najlepszym zespołem . Polecam każdemu kto boryka się z długami i sytuacja bez wyjścia . Pozdrawiam cały zespół RIO ,dzięki Wam jestem wolna od długów w jakie wpędził mnie mój brat i matka . Dla Pani Ani Bufnal szczegolne pozdrowienia i uściski ????

Basia

Polecam Kancelarię Prawną Rio Gdynia za profesjonalną pomoc i zaangażowanie w napisaniu wniosku oraz pomoc w kompletowaniu dokumentów. Wszystkie Panie są bardzo miłe i pomocne w każdej chwili i można powiedzieć że o każdej porze. Dziękuję bardzo całej Kancelarii a szczególnie Pani Angelika Grosz która miała do mnie bardzo dużo cierpliwości

@Basia

Pani Basiu ogromnie się cieszymy, ze mogliśmy pomóc! Dziękujemy za zaufanie, pozdrawiamy!

Danuta

Osobiście polecam Kancelarię Prawną Rio, to dzięki ich pomocy jestem już po rozprawie sądowej z pozytywnym wynikiem. bardzo dziękuję całemu zespołowi kancelarii

@Danuta

Pani Danuto dziękujemy za zaufanie!

Małgorzata Ptasińska

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z kancelarią. Miałam trudną sytuację finansową. Wsparcie pań na każdym etapie postępowania doprowadziło do ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Dziękuję wam za piękną i owocną współpracę. Dziękuję, że mogę zacząć nowy etap w moim życiu,polecam wszystkim tym którzy stracili nadzieję na lepsze jutro. Kancelaria wspiera,pomaga i ratuje.Dziękuję że jesteście.

@Małgorzata Ptasińska

Pani Małgorzato, bardzo się cieszymy, że mogliśmy pomóc. Dziękujemy za tak dobre słowa! Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego najlepszego!

Zbigniew Matras

Gorąco polecam kancelarię RIO, profesjonalnie załatwili moją trudną sytuację i jestem już po upadłości konsumenckiej. Polecam.

@Zbigniew Matras

Panie Zbigniewie, to wielki sukces i cieszymy się, że mogliśmy być jego częścią! Pozdrawiamy Serdecznie :)

Mariusz Wasicki

Brawo Kancelaria RIO! Bardzo szybkie udzielenie pomocy i skuteczność w działaniu. Jesteście najlepsi.

@Mariusz Wasicki

Panie Mariuszu dziękujemy za zaufanie. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy Serdecznie :)

Darwin

Super atmosfera, bardzo pozytywne podejście do pracownika, polecam

@Darwin

Dziękujemy bardzo! :)

adziula

Naprawde bardzo polecam ta kancelarie bardzo pomagaja i moge z czystym sercem polecac i dziekuje wszystkim z kancelari za wasza pomoc

@adziula

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc i bardzo dziękujemy za polecenie! Powodzenia! Pozdrawiamy Serdecznie :)

Waldekwakdi91

Polecam firmę RIO, profesjonalnie wykonana praca , sąd ogłosił upadłość dzięki za pomoc

@Waldekwakdi91

Bardzo dziękujemy za zaufanie! Cieszymy się, że mogliśmy pomóc :)

Piotr K

Jesteście wspaniali dziękuję wszystkim pracownikom firmy????ogloszono moją upadłość i mogę wreszcie zacząć nowe życie.Profeshonalizm w kazdym calu.Panie z ktorymi miałem okoliczność poznania przyjęły mnie w sposob godny i z szacunkiem.Choć po moim przebytym udarze nie zawsze moglem się wysłowić.Dajecie siłę by żyć.Dziekuję.A kto pisze inaczej jest w wielkim błędzie.

Rafus

Witam czy ktoś może już pracował w tej firmie jako konsultant ? Jeżeli tak to prosiłbym opinie :)

Halina

Muszę jeszcze raz napisać. Kancelaria RIO jest najlepsza na świecie. Cały czas miałam świetny kontakt mailowy i telefoniczny, mimo że w międzyczasie byłam w szpitalu. Wszystkie Panie były bardzo życzliwe i wyrozumiałe i dokładnie informowały jakie dokumenty przesłać. Co prawda cały rok czekałam na rozprawę, ale to było zależne od Sądu. W wyniku ogromnej pomocy Kancelarii RIO Sąd orzekł Upadłość. Szczerze polecam Kancelarię RIO, bo są tam bardzo miłe i kompetentne osoby. Pozdrawiam. Halina.

@Halina

Bardzo dziękujemy Pani Halino za tak piękne słowa! Jeszcze raz ogromnie gratulujemy sukcesu! :)

Ika
@Halina

Jesli jest Pani Tak zadowolona ,to proszę opisać swój przypadek od początku do końca z czym Pani została po upadłości z ręką w nocniku czy może skorzystała pani na tej upadłości chwalić się czymś bez opisania to słabo to widzę. Pozdrawiam

Małgorzata Ptasińska

Najlepsza kancelaria prawna fachowa pomoc doradztwo prawne. Z każdej sytuacji jest wyjście .to jest motto tej kancelarii. Polecam wszystkim dla których zgasło słońce i chcą zacząć wszystko od nowa,dzięki nim dla mnie zaczął się nowy lepszy czas w życiu.pozdrawiam całą kancelarię i dziękuję. Dobrze że jesteście.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.?

Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.