Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.

3.8 Dodaj merytoryczną opinię

Wywiady Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.

Miniaturka
Beata Gulczyńska
Prezes Zarządu Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.
__________________________________________________________________________

Jak wyglądały początki Państwa Kancelarii?

Kancelaria Prawna RIO jest częścią sieci Kancelarii, której przewodzi Kancelaria Radcy Prawnego Anny Bufnal. Powstała jako odpowiedź na potrzeby zgłaszających się po pomoc klientów, borykających się z problemami finansowymi. Działając zgodnie z Naszą dewizą "Nie ma sytuacji bez wyjścia!" zawsze wskazujemy właściwe dla klienta rozwiązanie i doprowadzamy sprawę do pomyślnego zakończenia. 

W jakich sprawach specjalizuje się Kancelaria Prawna Rio?

Kancelaria Prawna RIO specjalizuje się w prawie upadłościowym. Świadczymy profesjonalną pomoc z w zakresie restrukturyzacji i oddłużenia. Zapewniamy zarówno doradztwo jak i rzetelną obsługę polegającą na całościowym przeprowadzeniu konsumenta przez proces postępowania upadłościowego. 

Co wyróżnia Państwa kancelarię na tle konkurencji?

Jesteśmy bezkonkurencyjni. Jako "Kancelaria numer jeden na rynku" wyróżnia nas przede wszystkich wysoka jakość obsługi, kompleksowość działań i skuteczność.

 

Co wyróżnia naszą kancelarię? 👉 Zawsze jesteśmy na bieżąco! Nasze działania są zgodne z nowelizacją ustawy o prawie...

Opublikowany przez Upadłość Konsumencka - Kancelaria Prawna RiO Środa, 21 października 2020
 

Dlaczego to z Państwa usług warto korzystać?

Przeprowadzimy przez proces upadłości od A do Z. Klient może poczuć, że już na etapie przygotowania wniosku czuje ogromną ulgę, wsparcie i zrozumienie. Pomagamy w zgromadzeniu niezbędnych dokumentów, przygotowujemy do upadłości oraz sprawujemy opiekę również po jej ogłoszeniu. 

Kancelaria Prawna Rio ma oddziały w kilku miastach w województwie pomorskim. Z Państwa usług można jednak korzystać na terenie całego kraju?

Z usług Kancelarii można korzystać na terenie całego kraju. Sztab specjalistów prowadzących weryfikację telefoniczną klientów pracuje od poniedziałku do soboty. Ponadto biura Kancelarii znajdują się w kilku miastach w kraju: Gdynia, Warszawa, Słupsk, Malbork i od niedawna w Grajewie. 

 

📣 Rozpoczynamy działania na terenie Podlasia, gdzie już teraz można się kontaktować z Regionalnym Doradcą Klienta -...

Opublikowany przez Upadłość Konsumencka - Kancelaria Prawna RiO Piątek, 16 października 2020

Z ilu osób składa się zespół Kancelarii?

W kancelarii pracuje ponad 120 osób.

Na co zwracają Państwo uwagę chcąc przyjąć kogoś do swojego zespołu?

Zespół składa się z prawników, pracowników administracyjnych, doradców prawnych - na każdym ze stanowisk pracują osoby mające rożne predyspozycje, umiejętności oraz doświadczenia. To wszystko pomaga im rzetelnie wypełniać swoje obowiązki. 

Jakim pracodawcą jest Kancelaria Prawna Rio?

Dzięki oddaniu sprawie i poświęceniu dla klienta staliśmy się wzorowym pracodawcą. Osoby, które zasilają szeregi zespołu kierują się nie tylko doświadczeniem oraz wiedzą, ale i empatią - której nie brakuje i Nam jako pracodawcom. Cenimy sobie partnerski układ współpracy. 

Co jest dla Pani najważniejsze w pracy? Jakimi zasadami się Pani kieruje?

Zasada "To jak klient widzi pracownika, jest odbiciem tego, jak widzi pracodawcę i całą Kancelarię". Najważniejszym dla mnie jest przekazanie pracownikom wartości oraz misji, którą niesie za sobą pomoc Naszym klientom.

Co jest najtrudniejsze w Pani pracy?

Najtrudniejsze wbrew pozorom nie są same sytuacje i problemy klientów - ponieważ, jak wspomniałam wcześniej, zawsze znajdziemy rozwiązanie, nawet z najbardziej złożonej, ciężkiej sytuacji. Największym wyzwaniem jest nieangażowanie się w sposób emocjonalny z każdą historią, z jaka zgłasza się do Nas klient.  

Państwa Kancelaria prężnie się rozwija i ma już silną pozycję na rynku. Jakie mają Państwo plany na najbliższe 10 lat?

Planem jest dalsza pomoc osobom zadłużonym, ośmielenie ich oraz edukacja, iż upadłość konsumencka nie jest wstydem, ale kluczem do celu i lepszego życia. Jest nim również edukacja społeczeństwa, przygotowanie ich do życia po ogłoszeniu upadłości w taki sposób, aby uniknąć podobnych problemów w przyszłości. 

 

💡 PRZEWODNIK DO UPADŁOŚCI KONSUMENCKIEJ Zastanawiasz się, czy Twoja sytuacja pozwoli na ogłoszenie upadłości...

Opublikowany przez Upadłość Konsumencka - Kancelaria Prawna RiO Środa, 28 października 2020

Czego można życzyć Państwu w najbliższym okresie?

Najbliższy okres stawia przed Nami kolejne wyzwania, którymi są zwiększające się problemy finansowe społeczeństwa. Jesteśmy gotowi pomóc każdemu, kto zgłosi się do Naszej Kancelarii. 

 

Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.