Opinie o Filarpro Sp. z o.o. w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Filarpro Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Filarpro Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Filarpro Sp. z o.o. w Sopot

Poszkodowany Nowy wpis

Dzień dobry. Dziękuję za pozytywne załatwienie mojej sprawy odszkodowawczej. Jestem zadowolony z poziomu obsługi i zachowania pracowników do mojej osoby. Nie wiem czy to odpowiednie miejsce ale chcę podkreslić że pracownicy zachowywali się bardzo profesjonalnie do mnie.

Dorota S Nowy wpis

Cóż, pisze aby podziękować firmie Filar Pro, godna polecenia , jestem zadowolona z uzyskanego odszkodowania oraz jakości obsługi. Pozdrawiam

poszkodowany Nowy wpis

Moją sprawę prowadziła pan Jacek Klinicki, w sumie nie spodziewałem się takiego odszkodowania. Duża wiedza i zaangażowanie . Szczerze polecam usługi tej kancelarii.

Poszkodowany

Moją sprawę prowadził pan Jacek Klinicki, w sumie nie spodziewałem się aż takiego odszkodowania. Duży profesjonalizm i wiedza osoby prowadzącej. Szczerze polecam .

Marcin Nowy wpis
@Poszkodowany

A potem należy mu się część tego co sam wywalczył? Jak to wygląda?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Filarpro Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

polecam pomoc prawną w zakresie odszkodowania i zadośćuczynienia, moją sprawę prowadzi pan Błażej Tachasiuk od początku. Najpierw opieka i przygotowanie w procesie karnym z prokuraturą aby niczego nie pominąć a później reprezentacja wobec towarzystwa ubezpieczeniowego , na razie otrzymałem kwotę bezsporną i czekam co będzie dalej.

Beat Wasiak

Kancelaria Filar Pro otwiera oczy na sprawy o których człowiek nawet nie pomyślał że są podstawą do roszczenia. Zgłosiłem się do Kancelarii w związku z utratą bliskiej mi osoby a w rozmowie z pracownikiem Kancelarii okazało się że mogę starać się o odszkodowanie w związku z innym zdarzenie do którego doszło 9 lat temu! Tacy doradcy to skarb i życzę każdemu aby takich na swojej drodze spotykali!

Beata
@Beat Wasiak

To w sumie super, że otrzymaliście odpowiednią pomoc. Dobrze, że się udało. A jak podchodzisz do kwestii cen? Są przystępne?

Michał z Elbląga

Wraz z moją siostrą i bratem po śmierci mamy w wypadku dostaliśmy bardzo dużo ofert podpisania umowy. Można się w tym pogubić. Ostatecznie zaufaliśmy Kancelarii Filar Pro i nic złego nie mogę powiedzieć. Kancelaria pomogła w zgromadzeniu dokumentów a dodatkowo poniosła wszystkie koszty. My nie płaciliśmy nic dodatkowo nawet kiedy sprawa toczyła się w sądzie. Sprawa została dobrze poprowadzona i nie żałujemy podjętej decyzji o współpracy.

poszkodowany

Jestem zadowolony z prowadzenia mojej sprawy przez kancelarię Filar Pro i mec. Błażeja Tachasiuka, mogę polecić wszystkim potrzebującym.

GOSIA

nie jestem zadowolona ze świadczonych usług, otrzymane odszkodowanie dużo niższe od pierwotnie proponowanego przez sprawcę wypadku. Stanowczo nie polecam, mec. Tachasiuk poproszony o rozliczenie się z kosztów przez prawie 11 m-cy nie potrafi przesłać rozliczenia

Pani Małgorzato
@GOSIA

zamieszczona przez Panią jest nie spójna , nasz kancelaria prowadzi sprawy o odszkodowanie wobec Towarzystw Ubezpieczeniowych sprawcy wypadku nie osób prywatnych jak Pani sugeruje. Proszę o sprostowanie zamieszczonej treści.

Gosia
@Pani Małgorzato

Owszem, ale porada udzielona nam przez Państwa doradcę na początku sprawy (w wielkim skrócie) sugerowala rezygnację z oferty sprawcy i negocjacje z ubezpieczyczycielem i zakończyło się jak powyżej. Stąd nasze tak duże niezadowolenie.

Moja sprawa była prowadzona przez mec, Błażej Tachasiuk , zakończyła się ugodą , bardzo sprawnie , pełne profesjonalizm, kwota uzyskana dużo wyższa niż oczekiwałem. pozdrawiam mecenasa Michał S- Trójmiasto

Korzystałam z pomocy kancelarii po wypadku mojej córki, mecenas informował nas o postępach w naszej sprawie na bieżąco , sprawa zakończyła się w po naszej myśli , jestem bardzo wdzięczna kancelarii za poprowadzenie naszej sprawy. Szczerze polecam.

Karol Z

Dziękuję za zajecie się moją sprawą , szczególne podziękowania dla mec. Tachasiuka. Duża troska i profesjonalizm

Zostaw merytoryczną opinię o Filarpro Sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w Filarpro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Filarpro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Filarpro Sp. z o.o.?

Filarpro Sp. z o.o.
  • Mikołaja Kopernika 4 lok. 10