Opinie o SSC Baltic Wind Sp. z o.o. w Tuchom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SSC Baltic Wind Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SSC Baltic Wind Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SSC Baltic Wind Sp. z o.o. w Tuchom

Wiecie może, czy w SSC Baltic Wind Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

kik Nowy wpis

Dzień dobry Chcialbym sie dowiedziec jak wygląda praca w Rubur Baltic i czy dalej są problemy z wypłatą wynagrodzeń przez tą firmę? Z tego co mi wiadomo od czasu wysłania faktury maja 30 dni na jej płatność. Pozdrawiam.

Sułtan Nowy wpis

Typowa firma, zrekrutuj, wyslij, zapomnij ???? ludzie nie slowni, zapomnij o ustaleniach ktore wynegocjowales, a kontrakt obowiazuje tylko Ciebie, firmy juz nie. O pieniazkach nie mysl, tu nagroda jest praca, wynagrodzenie niekoniecznie i nie probuj odchodzic bo hajsu napewno nie zobaczysz, nie szkodzi ze przepracujesz 2lata i tak odejma i tak. Najgorsza firma z jaka miałem okazje wspolpracowac. FW przy nich to klasa high top.

Maja Nowy wpis

Faktycznie z tego co ktoś już tu pisał firma zmieniła nazwę. wspominali tu jeszcze kiedyś o problemach z wypłacaniem w okresie pandemii. Ciekawa jestem czy trwa to jeszcze do dziś czy udało się te problemy jakoś ustabilizować? Na jaką stawkę można tu aktualnie liczyć?

logo firmy Konstruktor
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wiesiek

Cześć. Jak dobrze rozumiem obecnie firma rekrutuje pod nazwą Robur Wind. Jakieś info z pierwszej ręki jak to jest obecnie?

Alex

@Wrona21 a wcześniej nie było problemów z płatnościami?

Darek

Wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Czy dużo zmian wprowadzono od momentu ogłoszenia pandemii?

Wrona21
@Darek

Zmiany w firmie ponoć duże nie placa pieniedzy za prace.Chyba większych argumentów nie trzeba.

Martaw315

zaglądam tu co jakiś czas no i w końcu się odwazylem napisac Przez nich nabawiłem się tylko długów i stresu również i mi nie wypłacali pieniedzy tylko glupi bylem ze nie poszedłem z tym do sądu teraz bym zrobił inaczej.Mualem tez mieszkanie w kredtcie i pół miesięcznego synka zwlekałem z ratami chcieli mi mieszkanie zabrać a oni mieli to gdzieś Zapłacili mi dopiero po 3 miesiącach gdzie ha jyz bylem ba skraju załamania psychicznego i długów bo pożyczałem pieniadze od znajomych Radzę wszystkim którzy tam pracują niech spierd...... bo firma nueplacaca ba czas to (usunięte przez administratora) a nie firma.Jak ktoś na podobna sytuacje niech się nie czai tylko id razu udzie do sądu mize to ich nauczy hak wejdzie im PIP na głowę i zapłacą karę oraz poniosą koszty sądowe.Ja bylem glupi bo się ba to niezdecydiwalem a mógłbym jeszcze zgarnąć od nich odsetki za każdy dzień zwłoki.No niestety człowiek bedzie madzejszy na przyszłość.

Enercon

Witam pracuhe w tej firmie jyz fosyc długo i tak to prawda ze zdarza się ze co jakiś czas i to coraz częściej ze firma zwleka z wyplata pieniedzy.Coraz częściej myślę o odejściu z firmy bo nie płacą mi juz ponad drugi miesiąc Mam 2 dzieci dom w kredycie nie mogę sobie na to pozwolić Chyba tez założę sprawę sadowa jak ktoś tu słusznie niżej napisał bo po prośbach o wypłatę każdy zlewa temat a ja mam juz tego serdecznie dość.Nie polecam ogólnie zawiodłem się totalnie co to za firma co nie wyplaca pieniedzy (usunięte przez administratora)

Wal go deską

Nie przychodźcie tutaj tragedia nie wypłacają pieniędzy...... juz 2 miesiąc.To ma być firma????? Dramat.W dodatku kasują moje komentarze.Kombinuja jak mogą ale się doigrają bo sprawa z mojej strony będzie za chwilę w sądzie.

Cezary

Niepokojące informacje o tych zaległościach w wypłacie wynagrodzenia.

Turbinator

Tragedia. Kilka dni temu wróciłem z projektu SE Markbygden. Nie miałem wcześniej styczności z tą firmą.. 80% techników to idioci z którymi strach pracować. Niby kilka lat doświadczenia ale mogli by się od swiezakow uczyć. Firma nie płaci pieniędzy. Pracownicy nie chcą jechać na projekty bo firma nie zapłaciła za poprzedni. Słyszałem że niektórym po 3 miesiące w Steczkowska nie powyplacali. Mówią że inne firmy padają.. a ta nie pada i takie rzeczy?? Strasznie zraziłem się do SSC BW słuchając komentarzy pracowników.

R.

(usunięte przez administratora) i wiechrzyciele. Nie wypłacają pieniędzy . Szantażuja wyssanymi z palca sankcjami finansowymi żeby zatrzymać pracownika za niewolniczą stawkę. Omijajcie szerokim łukiem Moje sugestie dla SSC Baltic Wind Sp. z o.o.: Proponuję zamknąć firmę wyjechać z powrotem do Danii i segregować śmieci Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nic

Zostaw merytoryczną opinię o SSC Baltic Wind Sp. z o.o. - Tuchom

• Jak się pracuje w SSC Baltic Wind Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SSC Baltic Wind Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SSC Baltic Wind Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SSC Baltic Wind Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SSC Baltic Wind Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SSC Baltic Wind Sp. z o.o.
  • Długa 50
    80-209 Tuchom

SSC Baltic Wind Sp. z o.o.