Opinie o K-FLEX Polska Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie K-FLEX Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie K-FLEX Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K-FLEX Polska Sp. z o.o. w Gdynia

Pr@cownik

Witam was wszystkich, pracuje w tej fabryce kilka lat i miałam okazję poznać stary zakład jak i ten nowy. Zastanawia mnie jedno... Jeśli jest Wam tak źle zmieńcie pracę... Czy ktoś tutaj trzyma kogos na siłę? Mam porównanie i mogę powiedzieć jedno zakład stary to idealne miejsce dla nygusów(oczywiście są tam też osoby żetelnie pracujace) Jedni przychodzą do pracy bo chcą. Inni bo muszą a jeszcze inni szukają sobie tam rozrywki. Na nowej hali nie ma czasu na takie rzeczy, ludzie tam pracują i raczej mają gorzej od was pod tym względem. Oceniam sprawiedliwie dla niektórych 3 tys to mało wiecie jaka jest najniższa da wam ktoś więcej w tej okolicy? JTI może tak ale dadzą wam umowę przez agencje na miesiąc. Ludzie weźcie się wreszcie za swoją pracę a nie doszukujcie się sensacji dla Was nawet jak ktoś z kimś rozmawia chwilę to już romans. Wypadki się zdarzają i u Was. A jeśli macie takie aspiracje na leprze zarobki trzeba na to zasłużyć praca i umiejętnościami, stanowisko kierownicze to odpowiedzialność za Was wszystkich i konsekwencje tego co się w czasie pracy wydarzy... A wynagrodzenie... Nie wiele wyższe

Nygus
@Pr@cownik

Pojadę se do Nimiec i za taką robotę conajmniej te 1500e dostanę czyli ponad 6k zl

Que
@Nygus

To dlaczego "se" tam nie pojedziesz zarobić te 6 tysięcy u Niemca? Jednak chyba coś jest co trzyma Cię przy tym K flexie

Nygus
@Que

Nie jestem jeszcze gotów wyjść ze swojej iluzorycznej strefy komfortu

Kto podjął decyzję że pracownik podczas swojego czasu wolnego tj.przerwa może wyjść tylko 1 raz na papierosa podczas zmiany?

Żwirek i Muchomorek

Hahaha

I tak ludzi potrzeba jak ty

Aaa
@ktosik

Oni mają więcej kompetencji niż ludzie zarządzający tą firmą, więc wątpię

@Hahaha

Takich jak ja I podobnych niema kto podmienić przy maszynie a inni śmieją się gdy chodzili co pół godziny na papierosa a wypłaty mają takie same bądź większe.

@Obs

to nie problem ludzi palących tylko tego zakładu, nie ma wynagrodzeń dla ludzi obsługujących maszyny i dla wydajnych i pracowitych , tylko wszyscy są w jednym przedziale płacowym i to jest problem,,czy się starasz czy nie, to te same pieniądze i premie, dlatego jest problem żeby ktokolwiek chciał maszyny obsługiwać,,to jest patologia tego zakładu jeśli chodzi o DP

@ktosik

zgadza się, mnóstwo ludzi pracujących wiele lat nic nie potrafi, wystarczy kartoniki odkładać na paletę i dostaje się premie jak wszyscy,,do tego stażowe i wychodzi się lepiej niż ci co "ogarniają" to wszystko, po co się starać?

Onan

Na PE w ogóle nie ma palenia i jakoś człowiek wytrzymać musi...

Xyz
@Onan

Na PE też palce obcina bo osłony nie zamontowane na maszynach, a dyrektor to buc, który tylko wrzeszczy na ludzi i doprowadza kobiety do płaczu:) Jak wybrałeś w swoim życiu rolę parobka-niewolnika to twój problem

hhhi
@Xyz

Prawda. Jeśli ludzie zgadzają sie na takie warunki pracy to na pewno śruba będzie kręcona jeszcze dalej skoro nie ma oporu:)

Reklama

Zapraszamy do pracy w K-Flexie, pracując tutaj dowiesz się na własnej skórze i wypłacie co to jest kreatywna księgowość, że przychodząc na nadgodziny zarobisz więcej o 20 zł w stosunku do miesiąca bez nadgodzin. U nas zamiast numerów obozowych w postaci tatuaży są karty magnetyczne a zamiast strażników na wieżyczkach z psami, kamery wraz z ochroniarzami. Dowiesz się także co to jest nepotyzm, gdzie umiejętności się nie liczą, lepsze stanowiska zajmuje rodzina, kochanki itd.Jak masz więcej niż 50 lat będą cię traktować jak konia pociągowego do roboty. Upał 40-45 stopni Celsjusza na hali, smród, dym, toksyczne chemikalia, kleje, jak chcesz mieć chore drogi oddechowe na starość ta praca jest dla ciebie. Firma żałowała nawet wody dla pracowników, podział na państwo i (usunięte przez administratora) tylko szkoda że państwa jest coraz więcej, ale do odpowiedzialności są tylko co najwyżej liderzy, kierownik jest już nietykalny. Kadry mają godziny urzędowania dla pracowników od 13.00 do 15.00 jeśli chcesz coś załatwić musisz stać w kolejce, a gdy masz coś do szefowej kadr to najlepiej dwa tygodnie wcześniej się zaanonsuj, bo nigdy jej nie ma. Jest impreza integracyjna, na którą lepiej nie iść, bo zwykły pracownik jest tam persona non grata, chyba że jesteś kobietą w wieku 18-40, wtedy jesteś akceptowany bo starsi panowie z kierownictwa nie mają z kim poflirtować i potańczyć. Płaca minimalna + premia, z której najlepiej wszystko Ci zabrać. Jeżeli jesteś masochistą ta praca jest dla Ciebie.

Robolek
@Reklama

Coś pięknego.. Nic dodać, nic ująć. :) Napisz jeszcze biografie tych pseudo kierowników. Szacun:)

darek

Jutro kaska będzie :)

@darek

kaska na kasankę i kase grycaną starcy,,,chyba

Aplikowałeś do K-FLEX Polska Sp. z o.o. na stanowisko Zatrudnię murarzy? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Bibi

45 stopni na hali brak wody co jest grane z tego z tym zakladem? Jeszcze nowy "kierownik" biega i szuka kogos kto na chwile chce odpoczac i zagania do roboty.... Brak slow... Nic tylko sad pracy

@Bibi

Woda już jest duszno brak przewiewu,zadymione tragedia.

seba
@Bibi

Gdzie jest 45 stopni?

@seba

Na górze miksera przy wałach myślisz ile jest tam stopni ?.

pracownik DP

dopóki nie zmienią tej dość niezrozumiałej decyzji o wychodzeniu na papierosa i swobodnym dysponowaniu czasem przerwy, który to czas przysługuje każdemu pracownikowi- NIE PRACUJEMY W SOBOTY , taka moja propozycja- zaczniecie nas szanować i traktować po ludzku to wtedy my też zaczniemy wasze "prośby" o pracę w nadgodzinach brać poważnie pod uwagę - współpraca nie polega tylko na wprowadzaniu nakazów i zakazów ale też na zrozumieniu pracowników i specyficznych warunków pracy jakie niewątpliwie są w K-Flex

Czy potrzebna kłódka do szafki ..?

Nie

Siedź, odpoczywaj tylko nie graj na telefonie i będzie Ok ...

pracownik DP

bardzo dobra koncepcja, rodem z komedii Barei,,,wstrzymać letnie urlopy i kazać ludziom w weekendy robić,,czekamy na nowe, równie trafne pomysły ,,,a tak na marginesie,,,czy jest tam na górze choć jedna rozsądna osoba która zastanowi się przed podejmowaniem tego typu decyzji,,,mam wątpliwości co do kompetencji osób zarządzających tym zakładem,,czy ktoś pomyślał że, wzrośnie gwałtownie liczba osób na tzw. "chorobowym" w okresie letnim co spowoduje skutek odwrotny do zamierzonego..czyli ograniczenie zamiast zwiększenie produkcji ze względu na brak pracowników,,popracujcie 6 dni w tygodniu na DP,,to zrozumiecie o czym piszę

@pracownik DP

już nie możemy doczekać się wsparcia ze strony "nowych" pracowników,,ciekawe czy wytrzymają w tym "raju" chociaż do pierwszej wypłaty,,,nie przedłuża się umów doświadczonym pracownikom tylko ściąga okolicznych nygusów, kolejny super pomysł

Niemand

Witam,,dziś sprawa wynagrodzeń w firmie K-flex. Dzień "wypłaty" to tzw. "policzek w twarz" dla większości mężczyzn zatrudnionych w K-flex, szczególnie na DP, faceci którzy każdego dnia wykonują nieporównywalnie cięższą pracę od kobiet , dostają wynagrodzenie równe lub często mniejsze od kobiet, których jest po prostu za dużo w porównaniu do mężczyzn, jak porównać pensję pracownika który dziennie "musi" dżwigać setki kartonów, tony gumy, mat itd. do "pracownic" których "praca" polega na "klejeniu" etykiet albo zamiataniu hali i spacerkach do automatu z kawą,, Jeżeli dyrekcja i kierownictwo firmy uważa że to jest sprawiedliwe to może najlepiej zacząć przyjmować do zakładu tylko kobiety,,niech zaczną obsługiwać piece, ekstrudery, wały,,wiecznie psujące się maszyny na hali, paletują setki a nawet tysiące kartonów dziennie itd. Mam nadzieję że "ktoś z góry" przeczyta ten wpis i przemyśli go bardzo spokojnie, bo taka sytuacja nie może trwać wiecznie, ponieważ powoduje ona , odchodzenie wartościowych pracowników-mężczyzn z zakładu , co z kolei powoduje ciągły brak "ludzi" do wykonywania całego planu produkcyjnego, który często jest niemożliwy do wykonania , ze względu na braki w brygadach męskiej części pracowników. Chciałbym również,zauważyć że, prace wykonywane przez kobiety , bez problemu mogą wykonywać faceci a odwrotnie już nie, to kolejny przykład błędnej "strategi" firmy w zatrudnianiu nowych pracowników. Wpis ten nie jest skierowany przeciw żeńskiej części pracowników , które są oczywiście niezbędne w firmie K-flex, tylko jako "temat" do przemyśleń ścisłego kierownictwa firmy. Drodzy "panowie" dyrektorzy i kierownicy- chcąc mieć dobrych i wydajnych pracowników , musicie traktować ich z większym szacunkiem za ciężko wykonywaną codziennie pracę i zacząć ten "szacunek" przelewać w formie odpowiedniego wynagrodzenia-w przeciwnym razie po utracie pracowników którzy mają największy wkład w produkcję, będziecie musieli zwiększać zatrudnienie ponieważ pracę którą dziś wykonuje jeden dobry i wydajny pracownik będą musieli wykonywać 2-3 mało wydajnych i "rozgarniętych", co spowoduje tylko zwiększenie kosztów firmy związanych z wynagrodzeniami , nie zwiększając przy tym produkcji, także krótko mówiąc - same straty.

@Niemand

Co racja to racja,,,wielu miało dość takiej sytuacji i po prostu "poszło" gdzie indziej pracować,,nie wiem kiedy "ktoś" tam przejrzy wreszcie na oczy,,mają kamery i nic nie widzą, co kto robi,, tylko jakiś "nygus" łażi i fotki stempli robi i zarabia pewnie 2 razy więcej niż ci co na wałach (usunięte przez administratora) na takich pieniądze są,,

prawda

he,,he,,he,,wreszcie ktoś prawde napisał,,he,,he,,he,,

@Niemand

Stara kadra wie co to praca i szanują ją, a teraz to same nygusy i typowe zule z pod sklepu..... Którzy nic nigdy nie wnieśli i raczej nie wniosą do zakładu.... Tak że kierownicy ze wszystkich działów szanujcie '' stara gwardie '' bo 1 taki praciwnik jest wart 5 takich nierobow

Niemand

tak jest,,,dla niektórych K-flex to "raj",,wchodzisz na hale, logujesz się i masz,,,fajrant,,zakład wyszedł na przeciw tym "pracusiom"i dba o systematyczne zaopatrzenie automatów z kawą, batonikami itd.można spokojnie i miło spędzić te długie 8 godzin w "pracy",,,he,,he,,potem tylko czekasz na comiesięczny przelew,,he,,he,,

D.p
@Niemand

Zapraszamy Panów na 8 godz do pakowaczek .

Rymek
@Niemand

(usunięte przez administratora) Faceci i kobiety na linii pakujacej maja tak samo ciezka prace. Jezeli chodzi o płeć męską pracujaca na dziale Banbury to zarabiaja wieksza stawke (To Ci ktozi dźwigaja tony masterów i worków z chemią) niz reszta DP, a zwlaszcza pakowaczki. Jezeli pracownik banbury zarabia mało to najwidoczniej dostaje malo, albo wgl premii od lidera/brygadzisty. Sa pracownicy na tym dziale ktorych wyplata srednio wynosi 3500zl, a tez co 2700. Rozmyślenia zostawiam wam. Czepiasz sie kobiet ze chodza ze szczotkami i zamiataja? A co maja robic gdy produkcja jest dla przykladu: wstrzymana? Kazdy jest wynagradzany przez swoich liderow, brugadzistow. Nie ma tu tak by wszystkim z jednego buta rzucili wypłaty

@Rymek

Po pierwsze - jak nie robisz na produkcji to się nie wypowiadaj bo i tak nie wiesz o czym mowa,, Po drugie - jak już produkujesz te mastery to rób je wolniej a dobrze , a nie mścicie się na ilość by otrzymać większą premie a wychodzi z tego prawdziwy bubel,,z którego potem "my" na hali "produkujemy" tony odpadu który idzie na przemiał,,czasem nawet ten bubel nie wychodzi z pieca tylko pali się już w piecu co powoduje straty nie tylko firmy ale wszystkich ludzi pracujących na produkcji, bo oczywiście są mniejsze premie za brak wyników,, Po trzecie - po to są tego typu strony by każdy mógł wyrazić swoją opinię i swoje spostrzeżenia,,a jeśli chodzi o "anal" to chyba pomyliłeś stronki w internecie

Pracownik D. P
@robotnik DP

Na tej chemii to ponoć ten chudy kierowniczek tam gania żeby jak najwięcej robić... To gdzie tu ma być jakość.. A później pali się w piecu mata

On
@Niemand

Się nie podoba praca to się zwolnij a nie płaczesz ????

@On

stare czasy,,,już tam dawno nie pracuję,,,muszę wyłączyć te powiadomienia o tej firmie

Jjj
@Niemand

Na innej hali za to jest na odwrót

Jjj

Na innej jest na odwrót

Ktoś

(usunięte przez administratora) . Mała kasa . Szkoda czasu

@Ktoś

Jaka praca taka kasa.

Student

Czy firma K-Flex organizuje staże/praktyki wakacyjne dla studentów?

@Student

Praktyka przeżycia w 40 stopniach przy piecach ????????

@JK

Na małej to samo (duszno,parno) szczególnie po południu a w biurach klima.

Mieciu

Zajmijcie się tymi co na wałach ten cały bubel itp co idzie . Najgorsza zmiana to A gdzie mikser i waly chodzą cały czas a nikt nie pilnuje . Wałowy myśli że jest prezesem firmy i opiernicza kierownika .

@Mieciu

Może to prezes w przebraniu.

@Mieciu

Cały ten dział jest źle prowadzony tak jak ich kierownik pi**a chuderlak

Abcd
@Mieciu

Jak firma zacznie płacić od jakości a nie od ilości wyprodukowanej mieszanki wtedy będzie lepiej, jeżeli na ekstruderze mieszanka schodzi 12 do 15 minut a czas prawidłowego mieszania wynosi 10 minut wraz z chłodzeniem dla jednej mieszanki to nic dziwnego że miksery i walcarki pracują non stop. Niech kierownik produkcji podkręca bardziej produkcję (wasze zwijaki nie nadążają zwijać maty) ale tak ma być to na pewno będziecie mieli towar dobrej jakości na pakowaniu, drugą sprawą jest coraz niższa jakość chemii, która nie rozpuszcza się podczas mieszania w mikserze, ani później na walcarce bo zaopatrzeniowiec znalazł gdzieś ten sam środek tańszy o 10 groszy na kilogramie. Po trzecie, co zmiana to piecowy zmienia recepturę chemiczną mieszanki, przy powrocie do danego rozmiaru w przyszłości oni sami nie wiedzą z jakiej chemii robić mieszankę żeby było dobrze. Czwartą sprawą jest produkcja mastera z różnego typu kauczuku, który różni się lepkością i twardością co ma później wpływ na problemy z dopasowaniem chemii do mastera z którego produkowana jest mieszanka. Po piąte to piecowy nie potrafi określić się czy mieszanka jest dobra i ile gumy będzie potrzebne mu do ukończenia produkcji danego rozmiaru.

pracownik DP

tym razem trzeba pochwalić firmę,,,wypłata w tym miesiącu dobra, karta już 15.04 załadowana,,brawo,

Onan

Są przyjęcia do tego kołchozu pracy, jaka kasa?

Pracownik dp
@Onan

Po przelewie 8-ego nie chce się przychodzić do pracy

@Pracownik dp

Taka płaca jaka praca.

Abc
@Obs

To się uśmiałem. Jak co roku w styczniu cyrki z wypłatą, bo trzeba gdzieś uciąć, żeby dać swoim noworoczne premie. "Zapominanie" o dopisaniu nadgodzin i urlopów, "błędy" w naliczaniu wypłat przez system, albo co najlepsze - mniej kasy na koncie niż wynika z paska. W tym miesiącu narzeka na takie pomyłki więcej osób niż zwykle, a ten wyskakuje z taka płaca jak praca.

Pe

Ja 2400 dostałem

Abcd
@Abc

Dokładnie pełno pomyłek w nauczaniu wypłat. Ktoś powinien się tym zainteresować

Pracownik D. P
@Abc

Takie sytuacje powtarzają się od początku istnienia tej firmy, co najlepsze zaraz wzrośnie krajowa aż o 200 zł BRUTTO. Ale ci z tego że automatycznie premia produkcyjna spadnie zgadnijcie o ile??? 200zl :) co roku ta sama zagrywka,i tłumaczenie mała sprzedaż, reklamację, teraz COVID.srednio 25 tirów wyjeżdża zaladowaych towarem co daje 75 aut na dobę - to nie ma sprzedaży a towar wyjeżdża gdzie?? Na wysypisko. Nabijanie w butelkę ludzi.

Yyu
@Pe

Czyli te 2500 spokojnie zarobie?

Abc
@Yyu

Na okresie próbnym przez 3 miesiące najniższa. Potem zależy gdzie trafisz. Nigdy nie wiesz ile zarobisz bo pewną masz tylko najniższą, a reszta to premie, które zależą od widzimisię kierowników i pewnej pani na górze, która nawet nie wie jak wyglądasz.

Alan

To cienko

@Alan

Więcej nie zarobisz bo odpadu jest tak dużo że mimo chęci i tak premię ci obetną.Tak zwany koordynator ma to wszystko (usunięte przez administratora)byle do 14 /22 tłumaczy że wszyscy o tym wiedzą , dopóki nie wróci P. Katarzyna nikt niema odwagi zgłosić dyrektorowi jaki bubel produkuje DP.

@Obs

nie DP tylko chemia, bembory, ekstrudery i piece,,my przerabiamy to co z pieca idzie, a jak idzie (usunięte przez administratora) , to nie nasza wina

@robotnik DP

za dużo kierowników tam jest,,a i tak jest brak nadzoru, wyciągania konsekwencji z błędów i olewania obowiązków,,przecież oni robią co chcą,,idzie pół dnia odpad a oni się śmieją z tego,,

@robotnik DP

A gdzie wasz kierownik , nie widzi tego odpadu .

Pracownik DP
@Obs

Obs a kto to p. Katarzyna? Co ona może zmienić?

@Pracownik DP

Jest bliżej Dyrektora coś by zadziałała bo nasi brygadziści i koordynatorzy mają wszystko w (usunięte przez administratora) .byle do fajrantu i wypłaty

Robol
@Pracownik D. P

Poprawka dziennie sporo mniej i weekendów nie licz miej trochę pojęcia co piszesz

Iwona

Niewiem kto pracuje w kadrach ze nie potrafi pita poprawnie wypełnić ,10 zł muszę dopłacić do korekty ta osoba powinna mi zwrócić pieniądze !!!!!!!

@Iwona

Idź do Pani B. napewno Tobie odda ha ha ????

NM

Dziewczyny szanujcie się w tej pracy szczególnie na magazynach.

robol

panie Dyrektorze, 13-nastki to są tylko dla "szlachty" czy dla roboli co wypracowują zysk dla firmy też coś jest przewidziane?

@robol

niby kryzys, niby produkcji nie ma, niby sprzedaży nie ma,,,i niby wypłaty płacą,,WSTYD to mało powiedziane

@robol

A to kierownicy bd mieli 13? Skąd takie info? Jak tak to mega przegięcie. Ale tak pan kierownik N.P tyle poucinał ze i dla niego znalazła by sie i 14,15 itd..

@JK

info jest na ten temat, poza tym to przegięcia to ONI co miesiąc robią, premie "uznaniowe nr.4",,a my na to robimy i słuchamy o kryzysie,,,określona grupa osób zarabia duże pieniądze nie robiąc nic,,,"chołota" czyli my - na to robi i przy tym zarządzie nie zanosi się na zmiany na lepsze niestety

@robotnik DP

No i oczywiście nasz niby przedstawiciel technolog też tyle robi by nam lepiej było że hej.. No ale kto by się za to mógł wziąć przecież wiadomo że by zaraz by polecial jakby zbyt wysoko podskoczył tu jak już trzeba w większym gronie ale czy się ludziom chce

@JK

Ci wszyscy kierownicy to mega popsuli tą firmę - starzy pracownicy pamiętają jak nie było kierownika N. P oraz konfidenta M. G. To byly super czasy jak zarządzał tam pan obecny dyrektor P. K-mega szacunek do tego pana. A reszta tych pseudo kierowników jesteście taaaaaaaacy mali i uczcie się ok kolegi wyżej postawionego.

Aa

Pk to ma swojego podnozka do czarnej roboty, a on wychodzi na dobrego.

@Aa

@Ww

?

Apr
@Ww

Pracownik MP a może chodzi i Panią A z nowego magazynu co się ustawiają do niej kolejki?

Delikwent

Będzie dzisiaj zapomoga?

@Delikwent

Zapomoga już jest na kącie

leader
@Obserwator

3tys było?:)

@leader

3000 tys.w marzeniach, pracujących po 4/5 latach się olewa a młody po 3 miesiącach dostaje 100 zł. mniej i się śmieje.

Jeremiasz
@Obs

Ja po trzech miesiącach zarobiłem 2200 a nie 2900 xd. Gdybym miał mniej niż 26 lat wtedy byłoby 2400 mniej więcej

@Jeremiasz

Kolego Jeremiasz napisałem 3000 w marzeniach.

......??????

Zgadzam się z przedmówcą że pracownik długo pracujący na 100zł więcej niż ten co pracuje parę miesięcy. Czy to jest normalne Panowie/Panie kierownicy? Czym Wy się kierujecie????? Za jakiś czas sami będziecie pracować bo ludzie tego nie wytrzymają....

Zostaw merytoryczną opinię o K-FLEX Polska Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w K-FLEX Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy K-FLEX Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K-FLEX Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 5 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

K-FLEX Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Pucka 112
    81-154 Gdynia