Opinie o Metal-Gum Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Metal-Gum Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Metal-Gum Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metal-Gum Sp. z o.o. w Zielona Góra

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Basia Nowy wpis
Inne

Wiecie może co z ta wspomniana stara ekipa z początku roku? Czy ktokolwiek wrócił tak jak jeden pan sugerował? :D Co tak właściwie przez te wszystkie miesiące mogło się dziać? Mnie wstępnie ogłoszenie dla przedstawiciela zainteresowało lecz nie ma w nim już podanych widełek płacowych... Nie wiem więc jak mam się co do niej odnieść. Widzę jednak ze wynagrodzenie jest rozbite na zasadnicza, prowizje oraz premie. Czy ktoś doświadczony by się do nich odniósł?

Nie polecam
Były pracownik

Zgadzam się z poprzednikiem. Mnie szczególnie intrygują kompetencje pani od bhp. Papier papierem, ale to wiedzą i umiejętność jej wdrożenia powinna być podstawą zajmowanego stanowiska, czego ewidentnie tej osobie brakuje - nie tylko jeśli chodzi o bhp, bo należałoby wspomnieć, że wcześniej próbowała swoich sił w innych działach, co szło ektremalnie kulawo. Wiele do życzenia pozostawia, również obsługa klienta - chamstwo, prostactwo i wulgaryzm bijący szczególnie od pani K.razi po oczach i uszach, nawet potencjalnych klientów. Pomijając fakt, że przez lata pracy powinna mieć choć cząstkową wiedzę o branży, w której pracuje, a cytując słowa piosenki ma "... mniej niż zero...". Ale, co jest ciekawostką wśród pracowników, to jedne z ulubienic prezesa, więc na zmiany w tej kwestii pewnie nie ma co liczyć. Chętnie za to zwalniają naprawdę dobrych i potrzebnych pracowników, którzy widocznie nie mają tyle do zaoferowania, co opisane wyżej osoby. Żeby nie było, to tylko niewielki odsetek ludzi, którzy zupełnie do NICZEGO się nie nadają. I cenna uwaga wyżej komentującego, co zostało zapewne usunięte, niektórych atut to **********. Wstyd dla prezesa. Oczywiście są też pracownicy, którzy dużo z siebie dają, a nadal trudno ich zauważyć,takim z doświadczenia polecam szukać innej pracy. Tu docenieni nie zostaniecie.

Ja
Pracownik
@Nie polecam

Byli pracownicy tak już mają, że za bramą to "Asy". Tylko takie bardzo Anonimowe. Szkoda, że nie potrafili wykazać się kreatywnością i kompetencjami, które sprawiłyby, że firma chciałaby mieć ich nadal w swoim Zespole. Ja nie narzekam - robię swoje i pracuje już kilka lat. Mam nadzieję, że przedemną jeszcze kilka.Placa na czas i uczciwie a nie pod stołem, a potem zong, że składek do ZUS brakuje. W dzisiejszych czasach to trudny sektor i tak dobrze, że pchają do przodu i im się chce. Wielu odpadło w tych ciężkich czasach. Tyle w temacie.

Niepolecam
Pracownik
 Pytanie
@Ja

Prawda w oczy kole? Albo uderz w stół a nożyce się odezwą? No cóż możesz sobie pisać co chcesz - też jesteś anonimowa/y. Jestem pracownikiem tej firmy i ubolewam że są tacy pracownicy

Anna
Inne
@Niepolecam

Ogólnie widać, że serio macie ostro odmienne zdania, aż dziwne że o tej samej firmie to. Ale w sumie jest sens tak się na siebie denerwować o to, że uważacie inaczej? :(

Pracownik HOPE
Pracownik
 Pytanie
@Ja

Jest nowy kierownik. Prawdopodobnie kiedyś pracował w tej firmie. Czy da radę? Tym bardziej że fachowej kadry tutaj już prawie nie ma. Może weźmie się za nierobów. Utrzymywanie niektórych stanowisk to bardzo duże koszty - zastępca kierownika, st. bhp i podobne. Wystarczy policzyć. Chyba nie stać firmy na wyrzucanie pieniędzy w błoto. Teraz umysłowych jest więcej niż ludzi na produkcji.

Anna
Inne
@Pracownik HOPE

A tak z ciekawości to Ty umysłowy czy z produkcji? ;) I jak te proporcje maja zamiar zmienić, bo raczej tak nie powinno być?

Szogun
Pracownik
@Anna

Hej Anna, Ja, Kamila czy jak tam się zwiesz. Czy napisze umysłowy czy fizyczny i tak nie uwierzysz. Prawda jest taka, że ludzi mądrych z doświadczeniem i wiedzą właściwie nie ma w tej firmie. Zostały jednostki.. No i cóż fachowcy odeszli. Zostali mierni ale zwierni..

Anna
Inne
@Szogun

Ta Kamila to ktoś z biura czy jak? Bo coś chyba nie wyszło. :( No jeśli się tak powykruszali to słabo ale chcesz przez to powiedzieć, że od dwóch miesięcy nie zrobili wobec tego kompletnie nic? Bo raczej tych fizycznych powinno się więcej zatrudnić skoro wtedy podobno ich mniej od umysłowych było

Szogun
Pracownik
 Pytanie
@Anna

Próbujesz coś zasugerować? Znam cię i wiem co robisz lub raczej dobrze kombinujesz i jak potrafisz grać...

Anna
Inne
@Szogun

Po prostu zaciekawiły mnie proporcje a raczej ich regulacja w firmie. A jakie kombinowanie masz tak właściwie na myśli?

Szogun
Pracownik
 Pytanie
@Anna

Nie będę tego komentować, bo udajesz żenie wiesz.... Krótko, są osoby w firmie które udają że są zapracowane. Np. kiedy PANI BHP pojawia się na produkcji wszyscy wiedzą że właśnie prezes przyjechał do firmy. Kobita biega między stanowiskami udając że jest zapracowana. Żenada! Jak prezes pójdzie do siebie ona też znika. Jest jeszcze takich paru. Trafiony?

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Pracownik HOPE

Mamy listopad i tylko widać, że kierowniczek, to bardziej samozwańczy prezes, a firma tonie dalej.

Nie polecam Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Ja

ZonK... Jak @Niepolecam słusznie zauważył(a), również napisałaś anonimowo. Mam nadzieję, że w przebłysku inteligencji zauważyłaś, że mój nick a nick @Niepolecam różnią się formą zapisu i ten łechczący moje ego komentarz o asach był odpowiednio skierowany. Jeśli jesteś tą niesławną panią od BHP (wnoszę tak po znikomej poprawności pisowni - chociaż mam dylemat między BHP a BOK), to mam nadzieję, że jednak nie spędzisz w firmie kolejnych paru lat. To mogłoby się źle skończyć dla kolejnych pracowników. Miej serce :) Co do kreatywności, to niezmiernie mnie ciekawi, jaką to kreatywnością wykazują się osoby, o których napisałem wyżej? (To pytanie retoryczne ;)) Wszyscy wiedzą, że to nie jest firma dla kreatywnych osób, chociaż i takie się tam marnują (dosłownie na palcach jednej ręki można je policzyć). O kompetencjach nawet nie wspomnę. Papier nie sprawia, że osoba faktycznie nabywa jakąkolwiek wiedzę i umiejętność. Droga @Anna, zdania są podzielone ponieważ Ci, którzy nie wnoszą niczego do firmy, a wręcz przeciwnie... i jedyne co im wychodzi, to wchodzenie prezesom bez wazeliny, bronią się z całych sił, próbując utrzymać się na powierzchni, żeby tak jak @Ja napisał(a) "nie odpaść w tych ciężkich czasach", bo przy takich kompetencjach, ich rokowania na przyszłość w innych firmach są słabe - nie trzeba być wróżbitą, żeby to zauważyć. Ale wiadomo, ktoś ewidentnie ma słabość do niektórych pracownic. Zresztą, w przeciwnym razie, wspomniane panie (BHP, BOK) już by tam nie pracowały. Zresztą nie tylko one. Po prostu najczęściej pojawiają się w komentarzach, stąd przykład. Bo firma to też panowie, którzy zamiast wnieść powiew świeżości, wnieśli (usunięte przez administratora) które zaczyna śmierdzieć - chyba @Pracownik, to idealnie ujął. Zresztą komentarze innych osób tylko potwierdzają, to co napisałem. @Szogun naprawdę strzelił w 10 ze swoimi spostrzeżeniami. Więc zakończmy tę bezsensowną dyskusję. Portal ma na celu przybliżyć potencjalnemu pracownikowi firmę, a jak widać pracownicy (byli i nie tylko), szczególnie Ci fizyczni, nie mają najlepszego zdania o kadrze. Każdy ma prawo do wlasnej opinii.

Szogun Nowy wpis
Pracownik
@Nie polecam

No cóż.... nic dodać nic ująć... Nie cieszę się bo nie ma z czego. Jest źle, te wirniki - 12szt.... Kolejna wtopa. Powróć stara ekipo i pogoń to (usunięte przez administratora) z firmy! Mogę chcieć ale Oni już nie wrócą. Jednym słowem pycha kroczy przed upadkiem w tej firmie. Ale.... Dosiego roku....

Zawiedziony
Pracownik

Niech mi ktoś wytłumaczy. Firma która uważa siebie za wiodącą w produkcji wyrzuca ludzi z doświadczeniem, które jest NIE DO ZDOBYCIA przez nowych młodych pracowników nie grzeszących inteligencją- jakiś KIEROWNIK z przypadku, jakaś PANI BHP itp. - raczej (usunięte przez administratora) jest ich atutem. Niestety na takich stawia PAN PREZES. Widać niestety, że inteligencja nie jest autem PREZESA! Po prostu swój trafił na swego. Tak dalej nie da się pracować! Co miesiąc walka o obrót! Wysłuchiwanie że "papu się chce" itd....PANIE PREZESIE nie tędy droga! Prowadzi Pan firmę nad przepaść.

1
Xyz
Pracownik
@Zawiedziony

Nie ma co gadać. Jest jak jest. Zatrudniają ludzi z Ukrainy i tylko braki braki braki. Już nie ma ludzi z doświadczeniem. Sami odeszli

Anna
Inne
@Xyz

Twierdzisz, że Ukrainiec nie może mieć doświadczenia?

Xyz
Pracownik
 Pytanie
@Anna

No raczej nie bo niby skąd?

Urszula
Inne
@Xyz

Uważasz że u nich się kompensatorów nie produkuje i widzą je pierwszy raz na oczy w Polsce? Hm... PS. A karpiowe było ostatecznie, bo ktoś tu pisał że ma być?

Patyk
Były pracownik
@Urszula

Ukraińcy wiedzą o kompensatorach tyle samo co Polacy czyli nic. PS. Pytanie się na koniec kwietnia o karpiowe wcale nie wygląda na prowokację. PR na mierę tej firmy.

Urszula
Inne
@Patyk

To jak ta produkcja działa skoro nikt nic nie wie? :P Nie no, pytam pół żartem pół serio. Zatrudniłbyś się drugi raz w firmie? Bo zakładam że jestes pracownikiem. Myslę że odpowiedz pomoże własnie przyszłym pracownikom.

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Urszula

Można zatrudnić się po raz drugi ale na produkcję. Ty tak wypytujesz... Czy nie pracujezz w tej firmie??... Teraz znowu szukają konfekcjonerów. Jako nowy zyskasz lepsze wynagrodzenie. Tak jak w innych tego typu firmach. Dlaczego? Bo brakuje ciągle pracowników. Ale źle dzieje się w tej firmie. Kierownik wysłany na przymusowy urlop. Zresztą wiesz o tym. Ciekawe czym zawinił. brak zamówień i te buble na produkcji, a umysłowych więcej niż ludzi na produkcji.

Anna
Inne
@Pracownik

Ej a właśnie, bo piszesz, że nowym dadzą więcej. A jak ktoś już pracował i po jakimś okresie karencji wraca to dostanie mniej czy tyle samo co ten wcześniejszy nowy?

Nie polecam
Były pracownik
@Zawiedziony

Zgadzam się z poprzednikiem. Mnie szczególnie intrygują kompetencje pani od bhp. Papier papierem, ale to wiedzą i umiejętność jej wdrożenia powinna być podstawą zajmowanego stanowiska, czego ewidentnie tej osobie brakuje - nie tylko jeśli chodzi o bhp, bo należałoby wspomnieć, że wcześniej próbowała swoich sił w innych działach, co szło ektremalnie kulawo. Wiele do życzenia pozostawia, również obsługa klienta - chamstwo, prostactwo i wulgaryzm bijący szczególnie od pani K.razi po oczach i uszach, nawet potencjalnych klientów. Pomijając fakt, że przez lata pracy powinna mieć choć cząstkową wiedzę o branży, w której pracuje, a cytując słowa piosenki ma "... mniej niż zero...". Ale, co jest ciekawostką wśród pracowników, to jedne z ulubienic prezesa, więc na zmiany w tej kwestii pewnie nie ma co liczyć. Chętnie za to zwalniają naprawdę dobrych i potrzebnych pracowników, którzy widocznie nie mają tyle do zaoferowania, co opisane wyżej osoby. Żeby nie było, to tylko niewielki odsetek ludzi, którzy zupełnie do NICZEGO się nie nadają. I cenna uwaga wyżej komentującego, co zostało zapewne usunięte, niektórych atut to **********. Wstyd dla prezesa. Oczywiście są też pracownicy, którzy dużo z siebie dają, a nadal trudno ich zauważyć takim, z doświadczenia, polecam szukać innej pracy. Tu docenieni nie zostaniecie.

Tezniepolecam
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Popieram słowa "Nie polecam" w 100%. Jak to czym zawinił kierownik. Ten niby kierownik już nie ma na kogo zwalać winy. Znalazłoby się kilka osób pod którymi doły kopał i niestety już ich niema a to byli wartościowi ludzie ktorzy mieli wiedzę. Zachowywali się jednak pasywnie. Dlaczego? Bo ten niby kierownik nie dość że zarabiał duużo więcej to ON NIBY KIEROWNIK doceniany jest chyba nadal przez prezesów. Niestety. Lecz kto pod kim dołki kopie... A nie tak dawno były kierownik miał go oddać do dyspozycji działu kadr za nieróbstwo. Krótko - szkoda tej firmy. Jej potencjał zanika... Brak stałych zamówień brak kompetencji i ciągle firma na zakręcie. Chyba zbliża się zakręt śmierci....

Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Tak żal tej firmy. Widać braki pracowników z wiedzą i doświadczeniem. Brak nowych technologi. Ciągle braki i reklamacje. Dlaczego tak jest? Prezes ma zamknięty umysł. Nie chce wiedzieć chyba co się dzieje. Ale jak słucha tylko cwaniaczków... Niestety Tu zostali tylko cwaniacy którzy znaleźli swoją dojną krowę...

 Rozmowa kwalifikacyjna
Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Metal-Gum Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Rekrutacja na stanowisko kierownicze
Kampinos
Kenig Spedition Kenig Adam
(40 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Tokarz CNC
Wrocław
Osborne-Engineering Sp. z o.o.
(152 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik produkcji
Kalisz
Eurogo Justyna Palimąka Marcin Zaremba s.c.
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Szogun
Pracownik

Panie prezesie my nie dostajemy podwyżek i żadnych innych dodatków. Może chociaż niech pan coś wpłaci na tych biednych Ukraińców.

Anna
Inne
@Szogun

Piękne z waszej strony. Ciekawa jestem efektu. ;)

Oddany pracownik
Pracownik

Nie rozumiem ludzi którzy tylko narzekają. Sam zrób coś żeby cię zauważyli. Ja tak zrobiłem i jest ok. Dobrze się pracuje. Jedzą z ręki. Praca jak praca. Nie podoba się to droga wolna. Gdzie indziej jest podobnie. Karpiówka ma nawet być i to nie zła.

Małgorzata
Inne
@Oddany pracownik

Możesz napisać, co dokładnie zrobiłeś, że Cię zauważyli?

Maniuś
Pracownik

No tak, firma zaczyna ruszać z miejsca.... Ale na wstecznym. Takich ma super fachowców.

Zbyszek
Były pracownik
@Maniuś

W tej firmie pracowali fachowcy najlepsi w mieście. Niestety przez złe decyzje "prezesa" odeszli. Firma podupada z miesiąca na miesiąc a za wszystko obwinia się pracowników. Jak byście się nie starali to z(usunięte przez administratora)bada się nie ukręci.

Zawiedziony
Pracownik
@Zbyszek

Tak, zgadzam się. Nie rozumiem ich posunięć. Zatrudniają pseudo fachowców a pozbywają się ludzi z wiedzą. Niby chcą "odmłodzić" firmę, ale niszczą ją. Ale co można wymagać od rządzących bez merytorycznej wiedzy. Buraki. No cóż zwykła podrzędna firma garażowa. No ciut większa.

Kamila
Inne
@Zawiedziony

Ile osób dostało takie wypowiedzenie? Bo faktycznie, niezbyt fortunnie zatrudniać się w miejscu, z którego tak chętnie zwalnia się ludzi.

Administrator

O pracę w mieście Zielona Góra nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Metal-Gum Sp. z o.o.?

Nikt
Pracownik
@Administrator

Firma na swojej stronie napisała:"Największym kapitałem naszej Firmy są nasi pracownicy". Gdyby to tylko była prawda.... Niestety nie. Z przykrością muszę stwierdzić że są to nieprawdziwe słowa.

Roman
Inne
@Nikt

Co chcesz przez to powiedzieć? Wyjaśnisz?

Nick
Pracownik
@Roman

Można łatwo wywnioskować.

NIKT
Pracownik
@Roman

Co tu wyjaśniać. Nie można winić pracowników za niepowodzenia. Żeby wymagać trzeba najpierw dać, a tutaj tego nie ma! . Ta firma nie rozwija się. Nie wykorzystuje i nie umie słuchać pracowników z doświadczeniem. . A to oni mają wiedzę. Pozostali tylko dbają o siebie nie o firmę. Powiem krótko: Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować – już po niej. Tak PANIE PREZESIE!

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Na mieście o tej firmie mówi się bardzo źle. Że (usunięte przez administratora) itd. Jak tam jest? Czy aż tak źle? Czy naprawdę obecna kadra to same ciołki?

Pracownik
Pracownik
@Kandydat

Spróbuj to się przekonasz... . Właśnie szukają nowych pracowników np. nowego kierownika produkcji. Ten co jest obecnie jest delikatnie mówiąc cieniutki.

Przewidywalny
Pracownik
 Pytanie

Czytam i oczom nie wierzę. Znowu szukają kierownika? Ten jak mu tam... Nie sprawdził się? O! Jaka szkoda. Może ja spróbuję.... ????

Pracownik
Pracownik

Nie wiem skąd w tych obecnych - byłych pracownikach firmy tyle jadu. Chcesz podjąć prace zadzwoń do działu kadr - portal gowork chyba do tego nie służy. Całe szczęście, że firma wie kto wypisuje te komentarze. Jest to jedna i ta sama osoba pod różnymi nickami.

Detektyw
Kandydat
 Pytanie
@Pracownik

Po charakterze wpisów widać że nie mogła je pisać jedna osoba Wystarczy pomyśleć. Natomiast nick "Pracownik" już jest gdzieś tam niżej. Czy to ty? Chyba tak. Można więc wywnioskować że częściowo są to twoje wpisy pod różnymi nickami. A jeśli tak to sprytne bardzo sprytne. Narozrabiać i skierować podejrzenia na inne osoby. Brawo!

uuuuu
Pracownik

Swietna firma niektorym to nigdy sie nie dogodzi

Magdalena
Inne
@uuuuu

Widzę, że jesteś zadowolony z pracy w Metal-Gum :) Czy mogę Cię prosić w takim razie o jakieś rozwinięcie komentarza? Teraz niewiele on mi, szczerze mówiąc, mówi :) Może podasz jakieś pozytywne i negatywne aspekty pracy u tego pracodawcy, takie zestawienie?

Piskorz
Inne
 Pytanie
@uuuuu

Jak taka "świetna" firma to skąd te negatywy? Tak się samo nasuwa. Poza tym szukam pracy w firmie o dobrych korzeniach. Jestem po inżynierii planowania produkcji, mam też instruktora BHP. Szybko aklimatyzuję się. Nie boję się nowych wyzwań i mogę pracować fizycznie bo jestem mężczyzną.

Dariusz
Inne

@empire podasz jakiś przykład ?

Empire
Pracownik

Firma pozostała w epoce średniowiecza - dotyczy to zarządzania i marketingu.

Prezes
Pracownik
@Empire

Na obronę mogę powiedzieć, że park maszynowy mamy z komuny;)

Irek
Inne

Komuś zabrakło chęci do pracy więc postanowił oczerniać firmę? Trzeba samemu dobrze robić swoje a opinia o firmie ulegnie zmianie.

Izabela
Inne

@pracownik a możesz powiedzieć co obiecał ?

Pracownik
Kandydat

Szkoda słów na tą firme. Prezes obieca złote góry a po wszystkim wszystko wytyka (usunięte przez administratora)

Ferdek
Inne

Każda firma stawia na pracowników którym się chce dobrze oraz z zaangażowaniem pracować a generalnie to dobra firma, polecam.

Detektyw
@Ferdek

Ferdek (albo sz.p. prezesie) tylko pan mógł taką bzdurę napisać. Nie znam żadnego pracownika który by polecił tą firmę.

Przewidywalny
 Pytanie

Firma której wydaje się, że postawiła na właściwych ludzi...A to tylko cwaniaczki, którzy są mocni w gadce. Jest ich paru. Liczą skrupulatnie nadgodziny i tp. Trochę zakadzą szefostwu i już mają PREZESÓW w garści. Wywindowali sobie stawki i tylko tyle!!!!!!! Nie ma tam przyszłości niestety..... A szkoda....

Luidzi
Inne

Firma dobra również jako pracodawca więc pewnie dlatego nie korzystacie z forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Metal-Gum Sp. z o.o. - Zielona Góra

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Metal-Gum Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Metal-Gum Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Metal-Gum Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Metal-Gum Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Naftowa 2
  65-705 Zielona Góra
 • NIP: 9291924758 REGON: 368147732 KRS: 0000693222
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Metal-Gum Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii