Centrum Dystrybucji Technologii Euro-Solutions Filip Kapela

Zielona Góra

Centrum Dystrybucji Technologii Euro-Solutions Filip Kapela

Opinie o Centrum Dystrybucji Technologii Euro-Solutions Filip Kapela

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Firma to totalna porażka , każdy pracownik jest okrojony do granic możliwości . Wbrew ogłoszeniom o pracy pobiera za zakwaterowanie , nie daje na przejazdy , umowy zawierają kary umowne , nawet potrafi nie płacić należnego podatku tak jak się należy . Tego pracodawcę należy omijać dużym łukiem .

Zostaw opinię o Centrum Dystrybucji Technologii Euro-Solutions Filip Kapela - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Dystrybucji Technologii Euro-Solutions Filip Kapela