Opinie o beliani.pl - Beliani (UK) GmbH

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Beliani. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Beliani o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beliani w Szczecin

Aron W.

Moim ulubionym meblem od Beliani jest moja Sofa. Polecam firmę każdemu, kto chce mieć dobre i jakościowe meble; to właśnie mnie sprowadza!

Serwis Premium

Jestem bardzo zadowolona z ich pracy. W przyszłości zamierzam ponownie skorzystać z ich usług. Luksusowy wygląd i trwałość.

Wspaniały produkt, Beliani!

Dzięki za dostawę! oprócz doskonałej obsługi klienta jakość stołu jest znakomita.

Świetny

Kupiłem drzwi 4 lata temu od Beliani. Innowacyjność i trwałość to powód, dla którego wrócę.

Joanna
@Świetny

a czemu uważasz że te drzwi są innowacyjne?

Specjalista ds. Marketingu

Nie spodziewalam sie takiej rekrutacji - dawno juz mnie tak nikt nie testowal. Jezyk i testy.Ciekawe doswiadczenie, przygotowani dobrze do tematu. I mam tylko nadzieje ze zostane przyjeta, bo firma fajna, biuro ladne i atmosfera tez sympatyczna. Szkoda ze malo takich ofert na rynku i firm zatrudniajacych ludzi na umowe o prace.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Social Media Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.
Tymon N.

Od 3 lat kupujemy meble od Beliani. Wielkie uznanie za ich szybką obsługę! W międzyczasie nie mieliśmy żadnych skarg na ich meble.

Sztefanbigboss

Moje krzesło do mnie przemowilo- Dawid arbuzito zobacz jesteś zwyciescom, nikt nie jest tak przystojny jak Ty, tak wysoki i zdolny. To dobre krzesło, serdecznie polecam, podam chetnym nr artykułu, ja i mój Grześ serdecznie polecamy.

Michaeljestwspanialy

Wspaniale mi idzie w mojej pracy mój szwajcarski szef jest zachwycony i mnie chwali dopinguje do pracy mówiąc że jestem mądry i zdolny. Taki szef to skarb ubóstwiam go i jego poczucie humoru.

Praca tutaj była świetna!

Praca tutaj bez wątpienia pomogła mi w podjęciu decyzji zmieniających życie na lepsze. W swojej istocie kierownictwo ma zawsze na uwadze dobro swoich pracowników. Chętnie współpracują z Tobą i pomagają w wykonaniu zadania.

Wysoce rekomendowane

Świetna obsługa, dobra jakość! Polecam bez wahania.

Uwielbiam pracować w Beliani

Odkąd zacząłem pracować w Beliani w 2021 roku, żaden z moich przełożonych nie wywierał na mnie presji. Polityka firmy jest wystarczająco dobra.

Seweryna P.

Cena, jakość i obsługa klienta były świetne.

Uwielbiam zestaw do jadalni!

Mój zestaw do jadalni jest niesamowity! ! Krzesła są solidne i dobrze skonstruowane. Pomiędzy, uwielbiam kolory i materiał. Dziękuję Ci!

Pawel

Dwa lata temu kupiliśmy dwa krzesła i nadal dobrze wyglądają. Kiedy się przeprowadziliśmy, skontaktowaliśmy się z firmą i wysłaliśmy im zdjęcia tych dwóch krzeseł z prośbą o uzyskanie 2 podobnych. Firma znalazła nasze oryginalne zamówienie i powiedziała nam, czego potrzebujemy. Zrobiliśmy i doskonale pasują do pozostałych dwójek.

Dziękuję Ci!

Dostałem moje krzesła 4 miesiące temu i całkiem dobrze mi służą. To firma, którą bardzo polecam!

Kochamy ich

Absolutnie uwielbiam moje nowe stoisko oraz stół i krzesła! Moje wnuki lubią budkę. Specjalne podziękowania dla Stephana.

Jagoda

Co za wspaniały stół! Oprócz doskonałej obsługi klienta jakość stołu jest wyjątkowa. Jesteśmy szczególnie zadowoleni z tego, jak wytrzymały jest stół po tym, jak wyglądający podobnie jak stół nigdy nie przestał się chwiać. Firma spedycyjna była świetna, a ktokolwiek zapakował stół do wysyłki, wykonał fantastyczną robotę. Stół był bardzo dobrze zabezpieczony i łatwy do rozpakowania. Zdecydowanie poleciłbym ten stół innym!

Witołd

Miałem wspaniałe doświadczenie w pracy w Beliani, ale musiałem odejść, ponieważ przeprowadzałem się i musiałem ustatkować się z żoną i kontynuować pracę nad moim osobistym projektem.

Niska płaca, brak perspektyw rozwoju, niekompetentni team leaderzy - niektóre osoby są tam zbędne, serio... 2-3 godziny prawdziwej pracy, reszta to siedzenie i czekanie, aż stuknie 8h w systemie. Home office - zapomnij, tu panuje średniowiecze. Tylko w wyjątkowych sytuacjach, a jak już jakimś cudem uda się pójść na zdalne, to instalują ci oprogramowanie, które robi screeny i monitoruje aktywność myszki oraz klawiatury. Nie polecam, szkoda czasu i nerwów

@.

Niska płaca? Najniższa krajowa czy jednak trochę więcej?

Joanna

A skąd Ty wiesz takie rzeczy? Serio ktoś się chwali takimi akcjami? Masz w ogóle pewność ze mówią prawde?

Szczery

Właśnie menagerzy strzelili sobie w kolano. Niby tacy troskliwi, po pączku nawet łaskawie rozdali gdzie połowa się o nie poprzepychała byle by gębę zatkać na moment gdzie kierownik tego cyrku wyciągnął osoby na środek przedstawienia, by ośmieszyć ich przed resztą, że poszli sobie na przerwe nie wylogowując się. Bo ciężko zasuwają przerzucając tony towaru. TONY, nie parę kilogramów i siedzą sobie na tyłkach przy komputerach gdzie śmieszkują sobie z innymi. Za to powinny być konsekwencje i duże kary. Wzięli by ich na bok. Uświadomili by ich że tak się nie robi, dać im zadanie w ramach rekompensacji. Tym bardziej, że to jest pierwsza taka sytuacją. Tak się zachowuje prawdziwy kierownik. A tym przykładem pokazał swoją słabość. Nie zdają sobie sprawy że teraz osoby zaczną dopiero odchodzić. Stracił pełny szacunek w pracownikach którzy nie liżą mu (usunięte przez administratora) Jeszcze te ogłoszenie na olx. Śmiech i żal. WIADOMOŚĆ DLA NOWYCH. Nie dajcie sobie mydlić oczu stawką. Jak połowę z tego dostaniecie to będzie dobrze. W innym przypadku zostanie wam odjęty tak zwany BONUS -200€ i dopiero będziecie w (usunięte przez administratora) Crossdock to dział gdzie pracują tak fałszywe osoby że nawet pytając o godzinę nie ma co im ufać. Ci warci zaufania odejdą stamtad z czasem. NIE POLECAM TAM PRACY. UCIEKAJCIE PÓKI MOŻECIE.

Lizak

Tak jest - wszytkich co kradną - natychmiast wyrzucic! Tylko dla jednych to nie jest kradzież, bo przeciez nie wyniosłem żadnej rzeczy - nic nie mam w kieszeni to znaczy nie ukradłem nic. Ukradłeś - ukradłeś - czas który ma swoj koszt! Bye bye...

BOSS

Tak to prawda i jeszcze gra Total Casino

Zostaw merytoryczną opinię o Beliani - Szczecin

• Jak się pracuje w Beliani?

Zobacz opinie na temat firmy Beliani tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 211.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beliani?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 171, z czego 39 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Beliani?

Kandydaci do pracy w Beliani napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Beliani
3.7/5 Na podstawie 853 ocen.

Beliani