Opinie o Naprzód w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Naprzód. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Naprzód na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naprzód w Łódź

Koninianka

Ja uważam że firma to nie tylko kierownik czy dyrektor,sami pracownicy przyczyniają się do dobrych relacji między sobą nie będzie się działo źle jak będziesz wiedziala po co przyszłaś do pracy,a kierownictwo właśnie jest wspaniałe, uczynne,dbające o nasze potrzeby.przede wszystkim wypłaty na czas

Chrypka
@Koninianka

No niestety po 5 latach przyszła nowa regionalna i nie dopuściła do pracy - od poprzedniej koordynatorki otrzymałam taką opinię na jaką zasłużyłam - nawet pracownicy w której sprzątałam firmę byli zszokowani - ale nie ma złego co by na dobre nie wyszło

Rafał Nowy wpis

Pracowałem w firmie Naprzód w Białymstoku na początku w szpitalu DSK potem USK Oddział Psychiatrii w Białymstoku. Pani Krystyna kierowniczka z Białegostoku wsadziła swoją rodzinkę na sanitariuszy i wsadza ludzi po znajomościach. Jeśli ktoś się nie zgodzi na dodatkowy dyżur za kogoś zwłaszcza za rodzinę będzie miał problemy. Kolesiostwo (usunięte przez administratora) tutaj jest codziennie. O chorobie można zapomnieć tutaj słowo nie istnieje takie nie można być chorym. Na wypłatach okradają ciągle znika kilka złotych przeliczając,że okradają tyle osób duża dumą się zbiera. Jeśli zaczniesz się buntować podpadniesz dla Pani Krystyny zostajesz usunięty a na dodatek wymyślą na Ciebie paragraf do umowy o pracę,żeby zrobić Ci złą opinię.

Koninianka

Aneta
@Koninianka

Przede wszystkim wypłaty na czas a w czym się jeszcze przejawia ta wspomniana uczynność i wspaniałość kierownictwa? W jaki sposób dbają o waszej potrzeby?

Chrypka
@Koninianka

Pracowałam prawie 5 lat - przyszła do Obiektu nowa"""kierowniczka""""już w 1-szy dzień jej zachowanie wskazało na dyskryminację starszej osoby - i vzepianie się do czegoś co można było omówić w normalnej atmosferze - ale ""pokazać""trzeba było iż Ona jest WAŻNA - podkładała świństwa a potem chodziła bezpośrednio do tego miejsca i wytykała, ze dana osoba źle sprząta - na końcu wyrzuciła bez ważnego powodu na bruk - no cóż epilog tej sprawy zakończy się w Sadzie Pracy.

Chrypka Nowy wpis

Wladek Nowy wpis

Podzielam opinie tych pracowników którzy wysyłają swoje źle opinie Ja tak że nie mam dobrej opinii Pracuje 2 miesiąc i już na wypłatę zostałem (usunięte przez administratora) Wyjaśnię to z kierownikiem regionalnym Jeżeli nie Swoją skargę złożę do właścicieli firmy I Panstwowwj Inspekcji Pracy Na razie postaram się to załatwić w ramach rozmowy z kierownikiem regionalnym Dalsze kroki podejmę po rozmowie z kierownikiem i reakcji kierownika na moje sugestie Zostałem (usunięte przez administratora) na wypłacie o 850 zł Albo wyjaśnię albo będzie to co powiedziałem plus sprawa z powództwa cywilnego w Sądzie Pracy

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Naprzód? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Naprzód spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Byly pracownik

Jestem byłym pracownikiem tej chorej firmy pracowałem dłuższy czas w szpitalu i widziałem za dużo . Powiem tak brygadzistki miały swoje kumoterki koleżanki dały przyzwolenie na ploty obgadywania innych pracowników pozwoliły na mieszanie sytuacja nie smaczna zupełnie . Kolezanka wiolki (usunięte przez administratora) wielokrotnie była sam słyszałem na własne uszy jak przychodziła i obgadywali wszystkich po kolei one wszystko łykały i potem wyzywał się na tych dziewczynach wstyd . Swoją kanciapy miały obok szatni gdzie jedliśmy wszystko było słychać jak tak można gdzie kierowniczka pozwalała na takie świństwa wstyd patrzysz panie i nie grzmisz to świadczy o tym na funkcjonuje to wszystko (usunięte przez administratora)mogła być na zwolnieniu a inny jak poszedł to po powrocie na bruk bo vo bo to koleżaneczki psiapsiułki inni to (usunięte przez administratora) . Ludzie otrzaśnijcie się . Chora firma nie polecę nikomu chyba że inne kierownictwo i kumoterstwo się skończy. Firma pełna brudu wstyd

Koszmar

Firma naprzód (usunięte przez administratora) zatrudniają ludzi mówią pięknie a pracować okazuje się co innego cudownie jest jak ktoś pracuje po 12h jak ktoś nie może to już jest złym pracownikiem brygadzistki w szpitalu w zgierzu przekraczają swoje uprawnienia typowy (usunięte przez administratora) wyzwiska ublizania chore pielęgniarki w szoku słysząc to oczy robią jak złotówki. Dobrze są traktowane Ukrainki bo tyraja jak głupie osły tylko kasa kasa się liczy a inni to poniżani są jak mogą. Wstyd pracowały same na mopach a teraz tak jechać po pracownikach fuj wstydźcie się i czekajcie na pismo z sądu bo ludzie mają już dość i się wreszcie buntują

Obserwator

Jestem byłym pracownikiem firmy Naprzód,pracowałem w Zgierzu i czytając opinie niektórych ludzi o firmie nie zgadzam się z opiniami ,jeśli komuś nie odpowiada atmosfera w pracy lub jest tak bardzo źle nie rozumiem dlaczego pracowali, pracują

Witam, jestem wieloletnim pracownikiem firmy Naprzód w Zgierzu. Nie chcę się rozpisywać ale naprawdę nie rozumiem dlaczego ludzie piszą kłamstwa...czemu ma to służyć...więc tak byłam osobiście świadkiem jak pracownik ubliżał brygadzistką , nigdy nie miałam problemu jak prosiłam o zwolnienie do lekarza czy gdziekolwiek... Wypłata jest zawsze na czas....jak czytam te komentarze to nie rozumiem dlaczego ktokolwiek tam pracuje , przepraszam, pracował. Umowy są zawsze nie przepracowałam ani jednego dnia bez umowy. Pani Kierownik jest bardzo pomocna, brygadzistki też, rozumiem rozgoryczenie że nie przedłużyli mi umowy ale kij ma dwa końce, dlaczego nie... nikt nigdy nie stał i nie poganiał wszystko robię swoim tempem i możliwościami a mam drugą grupę inwalidzką... Mam nadzieję że osoby które wypisują te bzdury trafią na pracę w której ich odpowiednio docenią...

Dramat

Dramat dramat dramat ludzie to już jest (usunięte przez administratora)wyzysk do Pipu i jechać z nimi. Wcześniej ta firma się nazywała Naprzód dostaliśmy nowe koszulki i hit kubki z napisem Rekeep i obiecano nową lepsza jakość. No k żałuje ze się dałem nabrać bo się sprzedałem za kubek. Nic się nie zgadza z tym co obiecane było nikt się z opinia nie liczy. Dramat.

Personel

Długo myślałam nad tym czy napisać opinie bo nie jestem pracownikiem tej firmy niestety jestem pracownikiem szpitala i nie jedno widziałyśmy i nie jedno słyszałyśmy. To co się dzieje to jakiś koszmar nie raz dziewczyny płakały za dużo słyszałyśmy i dziwimy się że nic z tym nie jest robione .nie raz słyszałam i widziałam jak brygadzistki wyzywały swoich pracowników te kobiety to są jakieś chore nie patrzą czy wypada czy nie a słownictwo wprost z pod budki z piwem za kogo one się uważają groza. Od dawna zastanawiałyśmy się co one wyprawiają i co kombinują faworyzują Ukrainki i dobrze traktują a polki są bardzo poniżane . Kolejna sytuacja to ciągle brakuje środków dziewczyny nie wiedzą co mają robić bo boją się odezwać gdyż nie raz mówią idź sobie kup . Firma która sprząta oszczędza na środkach to może trzeba mówić pacjentom żeby brali swój papier toaletowy i inne środki . Czy osoby które zarządzają szpitalem są ślepi dla nas pracowników szpitalnych firma nie powinna więcej nogi postawić w szpitalu . Dno totalne a za poniżanie pracowników powinna słono zapłacić.

GEORGINA

Niestety w 100% to prawda co piszą ludzie o tej firmie . Firma nie powinna wygrać przetargu za dużo ludzie wycierpieli brygadzistki Aska i Wiolka nie jednokrotnie doprowadzili pracownice do łez wyzwiska ponizania dziewczyny mdlaly ładowały na izbie przyjęć.(usunięte przez administratora). Niestety jak się przejdzie z mopa na stanowisko nie jednej osobie się w głowie poprzewracało . Za duże w głowie się poprzewracało . Chamstwo słoma z butów wystaje . Ludzie sa przez nie zastraszani boją się własnego cienia kolega dostał w pracy udar jsk się dowiedziały to zaraz przystąpiły do akcji wpadły jak preszingi na izbę i ublizaly ze się pracować nie chce i ublizania że udają że są (usunięte przez administratora) i do przedszkola powinni iść . Ile osób się przewinęło przez tą firmę szok ludzie przychodzą na 2 tygodnie i uciekają . Firma krzak. Same posadki grzeją a innych wywalili na bruk wstyd . Oby kiedyś wszystko się odwróciło i one wyleciały na bruk. Wszyscy by przyklasnęli bo mają ich dość . Doprowadziły do tego że ludzie boją się ze sobą rozmawiać. Brak słów nikomu nie polecam tej firmy to nie firma tylko (usunięte przez administratora)

Martuś

Tak to jest prawda Ukrainki są na 1 miejscu Polacy precz . Na dodatek Ukrainki nagabują i pomawiają polki niestety nic z tym nie jest zrobione przyklaskują im bezczelność. Po chorobie nie obecności 2-3 miesiącach Ukrainki mogą wrocic do pracy polki są zwalniane typowe chamstwo .

Adybil

Zgierz ta firma powinna być zlikwidowana . Myślę że dyrektor nie wie co się dzieje w tej firmie jak i kierowniczki . Sprawy jak zwykle zamiatane pod dywan. Ludzie zostali wyzuceni na praktykach co pracowali po 3-4 lata zostały osoby wybrane emerytki co mają dochód zostały inni zostali wyzuceni. Bezczelne brygadzistki i kierowniczka w jedną kieszeń dmuchają są siebie warte . Ich praca polega na nastawieniu pracowników przeciwko sobie koleżanki znajome mają poważanie inne osoby zachrzaniaja za dwoje bo inni chodzą co 15 minut na papieros albo siedza u brygadzistek na kawusi na płotach. Brygadzistki drugie święte krowy ciągle na papierosie brakuje pejcza żeby im dać ganiaja nas ublizaja i poniżają(usunięte przez administratora) Firma nie jest godna polecenia bo szkoda zdrowia i nerwów . Kompletne zero .

Izabellll

Ta firma to porażka . Brygadzistki to porażka ublizaja poniżając pracowników a kierowniczka to kolejna porażka do wymiany całkowicie . Teraz nie podpisują umów robią dziewczyny beż umowy połowę zwolniły a zostawiły emerytki Ukrainki te osoby vo mają dochód a te co nie mają na bruk .świństwo wielkie . Ludzi z grupami kobiety i mężczyzn pozwalniali a same grzeją sobie posadkę obudźcie się. Skandal

Izabellll

Pozew zbiorowy albo zostaję jedno wyjście pip . Chora sytuacją beznadziejne osoby zostawiają emerytki a osoby bez dochodu na bruk . Nie może być takich sytuacji że zmuszają ludzi z grupami bez zezwoleń do pracy na wysokościach. Takie osoby powinny byś wywalone nie umieją kierować firma ludźmi.

Maniela

Zgierz Szpital Wojewódzki tragedia nikomu nie polecę tej firmy . Brygadzistki Wioletta i Aska wraz z kierowniczka są dobre jak człowiek robi po 12 h a jak jest problem ze zdrowiem każą się zwalniać. Na porządku dziennym każą myć okna vez uprawnień praca na wysokości chore jak człowiek spadnie to czyjś to będzie wina . Do takich prac powinna być firma że sprzętem odpowiednie zabezpieczenia a nie ludzie z grupami . Okna parapety okna parapety chore i jeszcze ublizania wyzwiska że jesteśmy (usunięte przez administratora) daunami do przedszkola obled chore . Pytanie czy dyrekcja wie co dzieje się w tej firmie w szpitalu ? Najlepiej udać jelenia . Powiem jedno od 1 stycznia pracujemy beż umow słowem się nikt nie odezwie firma krzak na wylocie beż uprzedzenia wyrzucają ludzi zostają się beż środków do życie a zostają emerytki które pracują mają dwa dochody reszta na bruk No i Ukrainki co (usunięte przez administratora) po 12 h . To co się dzieje to tragedia .

Ukrainka która pracowała

Pracowałam kilka miesięcy w Tej Firmie i doszłam do wniosku że trzeba uciekać jak naj dalej . Pracowanie w Polskio-Amerykanskiej Klinice w Tychach to jest wielka porażka .Kierownik S.S. wogole nie daje się na to stanowisko dodatkowo stosuje na pracownikach (usunięte przez administratora) wraz z brygadzistka Panią A. P od kiedy Pani A została Brygadzistka to zaczęła rządzić , rozkazywać i pomiatać ludźmi.I z wypłatami też się spóźniali. Więc nie polecam wam tej firmy chyba że lubicie być wykorzystywani.????????????????

Bardzo dobra firma....dba o pracowników...jestem niepełnosprawną firma dba o nas pisze z Gdańska...

Czy pracodawca Naprzód motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Witam . Jestem jeszcze pracownikiem tej firmy . U mnie w Białymstoku jest tak samo jak to napisali przedmówcy. (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Brygadzistki się tym nie przejmują bo same potrafią zgnoić pracownika bo im z wyglądu się nie podoba , bo jest za cichy, bo za dużo gada albo potrafi powiedzieć co jest nie tak. Oczywiście jest też druga strona tak dawno donosiciele i tyłkolizy ci są bardzo lubiani i poważani. Już nie wspomnę jeżeli chodzi o rodzinne koligacje które również są dla tej grupy ludzi wszystko wolno . Szkoda że w tej firmie nie ma czegoś takiego jak tak zwany podstawiony pracownik który składał by raporty dotyczące jak się traktuje pracowników i by oceniał kadrę kierująca jak to robią inne firmy tego typu.

Weronika
@Anonim

Skoro piszesz o mobbingu (bardzo mocne słowo, jesli to prawda, nie powinno mieć wgl miejsca) czemu nikt tego nie zgłosi? Rozumiem że to trudne, ale z tego co się orientuje można anonimowo zgłosić różne kwestie do pipu np.

@Anonim

Święta Prawda.To jest Chyba najgorsza Firma Sprzatajaca Bialymstoku.Na Rozmowie Rekrutacyjnej zapytałem o zakres obowiązków to nie zostałem nawet wysłuchany.Zostalem Wówczas Wyrzucony z tej rozmowy.Nie Szanuja ludzi.Posiadam kilkuletnie doświadczenie w Pracy w Szpitalu na moim stanowisku. Tamta Pani Kierownik Powinna zostać natychniast zwolniona.

NICK

Ostatnio Byłem Jako Kandydat w Sprawie Pracy w tej firmie w Bialymstoku.Brygadzistka Brak słów.Do zwolnienia.Zadajac Pytanie odnosnie warunkow zatrudnienia i zakresu obowiązków zostałem wyproszony z rozmowy o prace.Nie zostalem nawet Wysluchany.Nie mogę polecic tego miejsca Pracy.Sa lepsze miejsca do pracy w tym mieście.

Zostaw merytoryczną opinię o Naprzód - Łódź

• Jak się pracuje w Naprzód?

Zobacz opinie na temat firmy Naprzód tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naprzód?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Naprzód