Opinie o Travel Shops Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Travel Shops Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Travel Shops Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Travel Shops Sp. z o.o. w Łódź

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Travel Shops Sp. z o.o. na stanowisku Pracownik Biura Podróży? 25 kwietnia pojawiły się ich ogłoszenia na Lento.pl.

Marek Nowy wpis

Zapytaj u źródła tylko zastanów się dlaczego co chwila pojawiają sie ich oferty zatrudnienia w sieci i na drzwiach firmy. Warto wziąć to pod uwagę.

Kandydat Nowy wpis

Z tego co wiem od osoby tam pracującej to proponują najniższą krajową na umowie. Dodatkowo pod stołem płacona jest prowizja która nie jest nigdzie w umowie zapisana więc możesz jej nie dostać. Benefitów nie dają bo za mała firma i nie ma na to środków. Proponowane wyjazdy study tour są jak najbardziej jeśli za nie samemu zapłacisz. Jeszcze zabiorą Ci dni z urlopu na taki wyjazd.

Czy w Travel Shops Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Miś Jogi Nowy wpis

Praca w tym biurze jest dla osób odpornych na stres, na humorki pani dyrektor, odpornych na dziwne wymagania które nie leżą w zakresie twoich obowiazkow ale nikt tego nie umie zrobić i padło na ciebie. Wynagrodzenie to NAJNIŻSZA na umowie. Reszta prowizji pod stołem która nikt nie wie jak jest liczona. Atmosfera w biurze jest skrajnie różna bo zależy od nastroju pracujących tam osób. Oszczędzają na wszystkim co się da od zakręcania grzejników w zimę po kartony żeby wysłać paczki. Duża rotacja pracowników którzy są zatrudnieni po najmniejszych kosztach i bez wiedzy w tej branży co skutkuje nieprofesjonalną obsługą, sprzedażą byle czego zeby tylko zarobic i finalnie negatywnymi opiniami klientów.

Nie-kandydat

"znajomość języka angielskiego y/lub ruskiego (w stopniu komunikatywnym)" Tak się pisze w oficjalnym ogłoszeniu firmy na pracuj ... Mowa podwórkowa...

Tajny

Moje łóżko zostało wyrzucone z pokoju i znęcali się nade mną współlokatorzy. Są to najgorsze wakacje mojego życia a jądro po zgłoszeniu problemu miała to kapelanie gdzieś. Zdecydowanie nie poleca kupować tutaj wakacji.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Na stronie Praca.gov.pl zamieszczono 6 marca kilka aktualnych ofert pracy do firmy Travel Shops Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Konsultant. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Odpowiedź

Niech na konkluzję naprowadzi Cię fakt, że w opiniach Google "gwiazdki" (pięć gwiazdek) dodała np. niejaka pani Katarzyna Ceran... a potem sprawdź w ogłoszeniu o pracę do kogo masz kierować swoje CV :))) Na pewno już się domyślasz. Pełna profeska. Co myślisz o wiarygodności części pozostałych pięciogwiazdkowych "opinii" i funkcjonowaniu biura? Ale, to zapewne przypadek i zbieżność nazwisk ;) Masz inną opcję - uciekaj.

Elżbieta
@Odpowiedź

O proszę jaki szerlok z Ciebie. ;p W sumie podejrzliwość uzasadniona. Ale co, sądzisz, że nie ma pojęcia o tym nazwisku przy ocenie? Bo jeśli ma to gratulowałabym podejścia co do samooceny, bo może poważnie uważa, że firma w 100% jest rzetelna i zasłużona? ;p

Czy pracownicy Travel Shops Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Mawąż

O żadnych integracjach nie słyszałam pracując tam. A prywatne wyjście pracowników też było raczej nie możliwe bo byli skłóceni przez panującą tam atmosferę

Michalina K.

Witam Wszystkie osoby które rzekomo tak dobrze znają tę firmę zapewne wiedzą że jestem obecnym pracownikiem. Pracuje w Travel Shops od 5 lat i wydaje mi się że będę bardziej wiarygodnym źródłem niż osoby które pracowały tu kilka dni. Oczywiście, że żadna firma nie jest idealna, ale ja jakoś nigdy przez tyle lat pracy nie mogłam powiedzieć że nie zostałam za swoją pracę doceniona, że jest zła atmosfera lub jestem niewłaściwie traktowana. Jak ktoś potrafi rzetelnie pracować, nie spoczywa na laurach i nie jest leniwy nie powinien narzekać na pracę tutaj. Zamiast wyżywać się w internecie polecam wymaganie trochę więcej od siebie i zabranie się do pracy;) Ps. "Nie zdziwię się jak kazano napisać tę opinię pracownikom. Bo mogą nie dostać części wypłaty" - ktoś chyba szuka problemów, wydaje mi się czy to oczernianie?

Beata
@Michalina K.

Dzień dobry, może doprecyzujesz kwestie stricte związane z warunkami zatrudnienia? Znasz system wynagradzania w dziale wsparcia w Travel Shops? Na jakie wynagrodzenie nastawiać się na początek?

Michalina K.
@Beata

Witam Niestety nie znam systemu wynagrodzeń działu wsparcia, nie chciałabym wprowadzać w błąd. Na pewno sporo zależy od posiadanego doświadczenia. Najlepiej wysłać wysłać CV, umówić się na spotkanie i dowiedzieć wszystkiego bezpośrednio, zachęcam;)

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie Travel Shops Sp. z o.o., interesuje mnie praca jako Konsultant IT.

Basia

Nie wiem jak to wygląda w IT. Ale w sprzedaży umowa nie była na pełną kwotę wynagrodzenia.

Xxx

To może niech wszyscy pomocni się przedstawią. Nie wiem na jakiej podstawie piszecie negatywne opinie. Z szefostwem jak i z kierownikiem można wszystko załatwić. Nikt nikomu swojej woli nie narzuca, nie zauważyłam nieuczciwosci w żadnej sferze. Tak, ludzie odchodzą bo nie każdy odnajduje się w tego typu pracy jak w każdym biurze podróży. Praca w turystyce to nie zabawa i trzeba mieć głowę na karku. Tyle w temacie

Dora
@Xxx

Może na początek sam się przedstaw :D 2 pozytywne opinie, napisane w tym samym stylu w odstępie kilku godzin. Kierownictwo TS działa :D

Dxe
@Dora

Dokładnie!

Travel-masakra
@Dxe

Travel-masakra

Żadnych praw, żadnych zasad pół pensji pod stołem żeby mozna było mieć haka na pracownika. Dramatyczna atmosfera ciągła rotacja pośród pracowników w biurze na dole. Zasady których nie spotkasz w żadnym innym miejscu, sprzątanie po wszystkich, sprawdzanie cudzej korespondencji, niepłatne dyżury z telefonem który musisz zabrać do domu. Nawet po uwolnieniu się człowiek ma jakąś shize z tym miejscem związaną. Dopiero kiedy trafisz na normalnego pracodawcę widzisz przepaść między podejściem do pracownika z szacunkiem. Że można iść do pracy z uśmiechem, można porozmawiać z przełożonym jak równy z równym i liczyć na pomoc, że można mieć normalna umowę , lekarza profity i wsparcie na każdym kroku. Można ! Ale nie tu

@CJ Może dodasz więcej uzasadnienia do tego wpisu? Mam zupełnie inne zdanie o firmie.

CJ

Nie polecam.

Galaxy Girl

Pracowałam sporo w tej firmie, odeszłam z przyczyn losowych ale mam zupełnie inne zdanie o pracy tam i o szefostwie. Szukam teraz pracy, choć w innej branży, i w nowym miejscu chciałabym mieć taką fajna atmosferę, a przede wszystkim tylu luzu i samodzielnego decydowania. Popieram wędrownika: do każdej pracy trzeba dorosnąć albo ja lubić.

Fajne wycieczki

Dora
@anonymous

Faktycznie, to ma znaczenie dla pracujacych tam osób :D

Annix

Podziwiam osoby ktore tam pracują. Ani pieniądze ani study toury nie sa w stanie wynagrodzić tego co funduje emocjonalny rollercoster kierownictwa. Od pierwszych dni czuć strach pracowników, i przemilczane kwestie zakonczenia współpracy z poprzednimi osobami. Uwaga Nieuczciwe warunki zatrudnienia. Niejasny podzial obowiązków. Brak możliwości szkoleń ewentualnie otrzymasz propozycję wtedy kiedy Pani kierownik nie ma ochoty jechać. Przygnebiajaca atmosfera w pracy, czasem udawany luz a czasem nagonka za glosniejsza rozmowe miedzy pracownikami. Bardzo duza rotacja potwierdzajaca slowa bylych pracowników.

Wędrownik

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Może to nie jest praca dla niektórych?

Deee
@Wędrownik

Może jest to praca dla osób które pozwalają sobie na lekceważący a momentami wręcz bezczelny stosunek że strony kierownika. Może jest to praca dla osób które nie czytają dokładnie umowy, i aneksów. W tym wypadku możesz mieć rację

Sasha Fox

Nie polecam! Pracodawca nie płaci należycie pracownikom. W firmie tworzy się nowe zasady i aneksy do umów wedle potrzeby pracodawcy i wprowadza w życie kosztem wynagrodzeń i czasu wolnego pracowników. Kierownik biura zdecydowanie powinien odejść, wylewa osobiste frustracje na pracownikach, szerzy nienawiść i tworzy nieprzyjemną, atmosferę przez którą już wiele osób z firmy odeszło i odejdą następne.

Anet
@Sasha Fox

Masz rację, atmosfera w TS koszmarna. Dowodem na to jest fakt odchodzenia co kilka miesięcy kolejnych pracowników i ciągłe szukanie nowego personelu.

Deee
@Anet

Absolutna racja. Omijać szerokim łukiem! Nie warto bagatelizować opinii byłych pracowników, licząc że może to jakiś odosobniony przypadek.

Krystyna

@anonymous a miałeś okazje podróżować z Travel Shops Sp. z o.o.? Możesz opowiedzieć, jak ocenisz obsługę? Dla potencjalnych pracowników tej firmy, to jak jest ona postrzegana przez ich klientów, stanowi bardzo wyraźny znak, jak prezentuje się jej pozycja na rynku.

Krystyna

Biuro podróży Travel Shops znajduje się w centrum Łodzi, a to dla wielu pracowników bardzo atrakcyjna lokalizacja. Ilu pracowników ma szansa na zatrudnienie w tym właśnie miejscu? Czy oferty pracy pojawiają się regularnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Travel Shops Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Travel Shops Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Travel Shops Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Travel Shops Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Travel Shops Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Travel Shops Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Andrzej Struga 5
    90-420 Łódź