FPL Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o FPL Sp. z o.o.

hans

wczesniej to jeszcze byla jakas szansa na zatrudnienie u nich, znajomi tam pracuja z tego co wiem to wczesniej oferowali umowy o pracę, nawecz czesto przyjmowali ludzi na dział sprzedaży, czy nawet na produkcje a teraz od dawna nikogo, nie wiem czy maja jakies problemy?

zufil

Ostrzegam przed ta firmą. jedyną zaletą jest (była?) fajna atmosfera. Niestety szefostwo swoją chora polityką niszczy wszystko. Właściciele z gigantycznym przerostem formy nad (brakiem) treści, ciągłe spychanie, manipulowanie i szczucie ludzi na siebie.

gość

przestrzegam przed ową firmą wszystkich którzy mają zamiar wykonywać jakiekolwiek zlecenie dla FPL. wymagania są chore a pieniądze może będą może nie. Brak kontaktu z szefostwem które chodzi z głową w chmurach mając za nic resztę, stosują dziwną metodę spycha i na koniec nikt nic nie wie.

maja

ja tez nie polecam... niemiła atmosfera..

poirytowany

Niestety muszę stwierdzić, iż moje zdanie na temat agencji FPL jest jak najbardziej negatywne. Byłem na rekrutacji do dużej korporacji, uczestniczyłem w żenującej rozmowie kwalifikacyjnej (pewnie tylko na sztukę) i po 30 minutach dostałem stertę testów do wypełnienia a rekrutujący opuścił pokój (całe spotkanie 3h). Dostałem odpowiedź, iż znaleziono kogoś kto miał większe doświadczenie, czyli testy można sobie [usunięte przez moderatora] włożyć, nie ważna wiedza tylko subiektywna ocena miernych HR-owców. Dla wszystkich zainteresowanych, odradzam tą firmę, gdyż mają kompletnie gdzieś kogo polecić i robią to niekompetentnie. Mam nadzieje, że moja opinia pomoże w nieskorzystaniu z usług tej firmy

Zostaw opinię o FPL Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FPL Sp. z o.o.