Opinie o CCL Label Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CCL Label Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CCL Label Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CCL Label Sp. z o.o. w Poznań

Kamila

@pracownik, a jak wygląda ścieżka awansu? Czy warunki, które trzeba spełnić, aby wspiąć się o jeden szczebel wyżej w strukturze firmy CCL Label są jasno określone? A może z tym awansem łączy się dostęp do jeszcze innych benefitów niedostępnych dla osób zatrudnionych na niższych stanowiskach?

TVN
@Kamila

Nie ma żadnych benefitów a zarobki jak w dopiero rozkręcającej się fabryczce a nie jak u światowego lidera w branży jak to się ładnie opisują

Brak jakichkolwiek podwyżek, tylko awansujac na inne stanowisko mozna cos więcej dostac... szału nie ma

Kamila

@2 lata stażu, ciekaw jestem, czy właściwie odczytuję Twój wpis, bo początkowo traktowałem go dosłownie tzn. pomyślałem, że pisze go osoba zadowolona z pracy w CCL Label. Ale końcowe zdanie o awansie w perspektywie 4 lat, trochę zachwiało moją pierwotną opinią, bo mam wrażenie, że jest oparte na ironii. Jeśli jest inaczej, proszę o jeszcze jeden komentarz.

2 lata stażu

Atmosfera fajna, ludzie na produkcji w porządku, praca na 4 brygady po 12h 15 dni roboczych, co drugi weekend cały pracujący. Zapach (smród) chemii w powietrzu gratis, jak to w drukarni. Przychodząc na pomocnika 3 z przodu na podstawie zobaczysz najszybciej za 4 lata:DDD awansując na pozycję drukarza..

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie CCL Label Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Witold

Podpowiedzcie coś o pracy na produkcji. Jaka atmosfera , godziny pracy

Marciin

Pracuję w Labku od ponad 5 lat. Początki były ciężkie, nie ukrywam. Ale to było dawno za czasów M. Teraz pracuję na innym stanowisku. Jest możliwość rozwoju, awansu. Trzeba tylko mieć do tego chęci, robić swoje a zostaniesz zauważony. Tylko nie od razu Rzym zbudowano... Ogólnie rzecz biorąc naprawdę fajni ludzie tu pracują zarówno na produkcji jak i w biurze. Raz jest lepiej, raz gorzej, wiadomo. Ale gdzie tak nie jest... Moim zdaniem miejsce warte polecenia. Szkoda tylko, że Multisportu nie ma i zorganizowanego dojazdu do/z Pozka. :( Pozdro!

jak wygląda praca na ctp? Na jakie zarobki można liczyć z doświadczeniem w offsecie i flexo?

Pomocnik

Praca jest ok I da się awansować. Ale zarobki młodszego drukarza niższe niż na mniej wymagających stanowiskach co zniechęca do tego stanowiska.

Filip

Czy firma prowadzi może jakieś rekrutacje?

Yo Flo

Witam pracowałem w lablu kilka lat i polecam tą firmę. Ludzie byli spoko a kadra jak kadra raz lepiej raz gorzej. Ogólnie polecam . Pozdrawiam stara gwardię 3majcie sie

Kamila

@Ludmiła faktycznie, zazwyczaj chętniej wypowiadamy się kiedy pracodawca nam nie odpowiada. Czy jednak brak uwag pracowników świadczy o tym że w CCL Label Sp. z o.o. pracuje się dobrze? Zachęcam wszystkim obecnych i byłych pracowników do komentowania, jak widać w komentarzach poniżej wasze uwagi będą bardzo cenne dla potencjalnych pracowników.

NOWY

Witam serdecznie chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku pomocnik drukarza jakie zarobki? czy z pomocnika można wskoczyć na maszynę? ile pomocnik ma maszyn pod sobą? Flekso czy offset?

łoli
@NOWY

podobnie jak w rzeźni

Ludmiła

Ludzie dopytują się ale jak widać pracownikom jest dobrze i nie ma chętnych do pisania?

Najman

Kamil czas zmądrzeć!!

Marcyś

Życzę wszystkim szampańskiej zabawy na święta https://youtu.be/GLaGoA3J064

Adaś

Dzień dobry. Czy praca w tej Frimie jest na wysokim poziomie, mila atmosfera i zarobki sa godne polecenia?

Kama

Generrrrrrralnie rzecz biorrrrrrrrąc kadra zarządzająca tym działem musiałaby usiąść przy nowych stołach i przemyśleć parę praw dotyczących tego stanowiska. Myślę że przyrządy optyczne monitorujące sytuacje na obiekcie na pewno im w tym pomogą. :-)

Xx

Gorąco NIE POLECAM. Atmosfera i ludzie fajni jednak praca na stanowisku pakowacz to porażka. Nie dziwię się, że nikogo nie mogą znaleźć. To praca dla mężczyzn a nie kobiet. Nie orzestrzga nie bhp kobieta może podnosić max 12kg w tej firmie podnosi się po ponad 18kg paletą łącznie z wagą paleciaka Max 80kg czyli w sumie paleciak z paletą tutaj rusza się paletami po nawet 500 czyli tyle co max moze mezczyzna a tutaj robi to kobieta, oprócz tego jeszcze robi się np porządek w papierach a co do tego ma pakowacz? To nie jego obowiązek i to wszystko robi się za uwaga 1600zl miesięcznie. Od takiej firmy jak ccl jak to opisują lidera w branży poligraficznej oczekuje się więcej niż 1600zl i nieprzestrzeganie bhp

on

Czy ktoś z was dojeżdża z poznania weekend na pierwszą zmiane (6:00)? Pytam bonie mogę znaleźć żadnego połączenia.

Renia
@on

Bo nie ma. :)

korwa
@on

Rowerem

RUCH

Jaka atmosfera w Utrzymaniu Ruchu? Warto aplikować na Technika?

Zostaw merytoryczną opinię o CCL Label Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w CCL Label Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CCL Label Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCL Label Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CCL Label Sp. z o.o.