CCL Label Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o CCL Label Sp. z o.o.

Adaś

Dzień dobry. Czy praca w tej Frimie jest na wysokim poziomie, mila atmosfera i zarobki sa godne polecenia?

Kama

Generrrrrrralnie rzecz biorrrrrrrrąc kadra zarządzająca tym działem musiałaby usiąść przy nowych stołach i przemyśleć parę praw dotyczących tego stanowiska. Myślę że przyrządy optyczne monitorujące sytuacje na obiekcie na pewno im w tym pomogą. :-)

Xx

Gorąco NIE POLECAM. Atmosfera i ludzie fajni jednak praca na stanowisku pakowacz to porażka. Nie dziwię się, że nikogo nie mogą znaleźć. To praca dla mężczyzn a nie kobiet. Nie orzestrzga nie bhp kobieta może podnosić max 12kg w tej firmie podnosi się po ponad 18kg paletą łącznie z wagą paleciaka Max 80kg czyli w sumie paleciak z paletą tutaj rusza się paletami po nawet 500 czyli tyle co max moze mezczyzna a tutaj robi to kobieta, oprócz tego jeszcze robi się np porządek w papierach a co do tego ma pakowacz? To nie jego obowiązek i to wszystko robi się za uwaga 1600zl miesięcznie. Od takiej firmy jak ccl jak to opisują lidera w branży poligraficznej oczekuje się więcej niż 1600zl i nieprzestrzeganie bhp

on

Renia
@on 21.07.2017 09:56
Czy ktoś z was dojeżdża z poznania weekend na pierwszą zmiane (6:00)? Pytam bonie mogę znaleźć żadnego połączenia....

Bo nie ma. :)

korwa
@on 21.07.2017 09:56

Rowerem

RUCH

Jaka atmosfera w Utrzymaniu Ruchu? Warto aplikować na Technika?

Chlopakizgrunwaldu

RYSIU pamietamy o Tobie, a Ty pamietasz o nas? Szybko uciekaliscie z osiedla :) pozdro dla tych co pamietaja :)

BrockProrok

Leniwemu zawsze źle

Bllllll

No ja też słyszałem że jest nie za fajnie. Laski się puszczają z kierownikami to mają względy. Praca po 12 godzin odpada jak ktoś ma rodzinę

szukający pracy

Cześć też chciałbym się dowiedzieć ile się zarabia w tej firmie? na stanowisku kontroler jakości?

desperado

Witam Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną do CCL. Czy ktoś może mi napisać coś konkretnego o tej firmie ? Jaki jest system pracy ? Zmianowy ? Jaka panuje atmosfera wśród pracowników ? Czy zarobki są przyzwoite ? Jakie jest kierownictwo ? Będę wdzięczny za informacje od kogoś, kto przepracował tam przynajmniej kilka lat i może obiektywnie się wypowiedzieć.

Kongo

Ale 12 bardziej mecza niz 8...

Kongo

Ale weekend w pracy co drugi i po 12 h bardzo męczące jest niestety i przestawienie po nocach

kundel
@Kongo 24.03.2017 22:16

jak by były 3 zmiany to i nocki i też trzeba się przestawiać a przy czterobrygadówce oszczędzasz na dojazdach bo mniej razy jedziesz do roboty na 2 tygodnie 7 razy a nie 10

Kongo

Szkoda tylko że 4brygadowka po 12h. Mogli by zrobić po 8h na 3 zmiany to ludzi by tym też przyciągli bo niektórzy nie chcą pracować po 12h i w weekendy.

wirtek
@Kongo 22.03.2017 11:24

Wole cztery brygady bo w miesiącu dużo dni wolnych wypada i święta tez zawsze wolne robią. Wiec do wszystkiego można sie przyzwyczaić.

bob budowniczy

Jeszcze do łopaty sie zalapiesz...

Wiesiek

i co rozbudowują wasz zakład? czy jeszcze nie?

poszukująca pracy

A do biura poszukują pracowników?

hffjhhxg
@poszukująca pracy 05.03.2017 15:18
A do biura poszukują pracowników?

Nie

olo

A jak popijasz to jeszcze większe....

Zarys

M Jakie. Zarobki w dziale technicznym

kootas
@Zarys 06.02.2017 12:10
M Jakie. Zarobki w dziale technicznym

Jak dobrze siorbiesz to nawet spore

Rampampam

Ojoj widzę że w Lablu cały czas syfon... A jak tam wasza supcio kadrowa Pani Sylwia I? Pamiętam jaka była kiedyś wporzadku a teraz!?! Dramat makabra. Agnieszka powinna ukrucic Panią Sylwia bo żółć jej się przelewa jak wypłaty robi... he he . Dozobaczenia sierotki pracujące za 2.5 tysia A zapomniałem pozdrowionka dla Rysia Pysia mam nadzieję że Beatka mu nie odpuści i będzie go deptac aż ducha wyzionie

kingkong
@Rampampam 31.12.2016 14:50

a skąd wiesz jaka TERAZ jest Sylwia skoro już tu nie pracujesz?

hgf

hej no tak to prawda ja też widzę że dopiero co wstawili oferty pracy na stanowisko pracownika magazynu tylko pewnie taka praca do lekkiej to jednak nie należy co nie? no ale mam nadzieje ze jednak zarobki chociaż są adekwatne do powierzanych zadań ..

Flinston

O w koncu z biura sie ktos odezwal no nie mozliwe.... sukienka w groszki?

Lama

W obsłudze klienta rotacja pracowników jak na "centralnym", brak systemu obsługującego kontrahentów w związku z czym łatwo o pomyłki, które są brzemienne w skutkach. Nerwy i praca po godzinach, niekompetentni kierownicy.

taa ... prawie 3 lata po terminie ;) brawo ! nie ma to jak wiedziec co się ma na działce i co się dookoła dzieje - pełna profeska ;) hahahah.

Zaczynamy rozbudowę

hehe

zrobie wam z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jesień średniowiecza:)

on

Niedługo rozbudowa firmy:)

szukajacy pracy

Witam. Jestem zainteresowany pracą w ccl label mam 8 lat doświadczenia w druku flekso. Jakie zarobki można uzyskac jako drukarz? Pytanie kieruje do drukarzy. Pozdrawiam

Pomocnik

Najlepsze pogaduchy są w prepresie i w szatni razem z kierasami tylko trzeba dobrze gadać

Pit bul

Pracuje od jakiegoś czasu i zauważyłem że są w tej firmie osoby które nic nie robią chodzą rozmawiają a kierownicy jeszcze ich chwalą, a są osoby które pracują i ciągle dostają opieprz od kierownika i

Burmistrz NY
@Pit bul 05.04.2016 20:50

Kto pod kim dolki kopie ten sam w nie wpada

peacownik

slusznie ,slusznie-mam na mysli znajomkow z WIOCH.A co do ostatniego zdania ,to czasami lepiej zeby nie wiedziec kto jest po drugiej stronie.Bo w realu to w ryja mozna czasem dac.Pozdrawiam.Panie nadgorliwy

peacownik

Oj-kolega powyzej to obronca-tzw papuga firmy???Atmosfera tej firny jest jaka jest,bywa gozej ,pozycja pracownikow zalezy nie powiem od czego-nie tyczy sie to wszystkich.wiecej nie chce mi sie pisac bo niedziela jest i szkoda mojego czasu.Bezsens.Przykladowy scenariusz tego zakladu-od zera do bohatera.Takie zycie,raczej taka firma.Mozliwosc rozwoju zawodowego awans,zmiana stanowiska,itp.Nie do osiagniecia w innch temu podobnych firmach.Z pomocnika do biura!!!!!Trzeba sie dobrze wypinac.Tylko mi nie pisz k...a kolego z gory ze jak mi sie cos nie podoba to nie musze tu pracowac-ok.Palo zakuta.Rozpisalem sie za bardzo.Czesc

Gal
@peacownik 28.02.2016 22:57

Kolegów w pracy nie ma, są tylko znajome twarze.Ale po języku jakiego używasz widzę że należysz do większości kretynów, którzy nięstety blokują miejsca dla normalnych ludzi. Więkrzość to znajomki z wioch gdzie psy dupami szczekają.Pracuje na najniższym szczeblu, praca mi odpowiada wynagrodzenie również tylko ludzie jak pan powyżej sam nie wie po co tam przychodzi bo chyba dla kasy by się tak nie męczył.............pamiętaj że nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie:[]

Rpapapapam

Cclu cclu masz nas w du... przyjacielu :) A tak na poważnie Firma Git, ludzie troszke przez życie poszkodowani - swojego nie maja i zyja plotkami o innych, no ale co zrobic. Jak sie nie poukladasz z smietanka firmy to za długo nie pociagniesz. ALe w skali od 1 do 10 dalbym 8.2 takze calkiem wysoko :) Z ciekawostek to jest tu taki wyzsza rangą - jak masz papierosy zeby poczestowac to twoja kariera bedzie sie rozwijac niestety kosztem portfela i wydanych fajek he he cala prawda. Pozdrawiam wszystkich kumajacych!!!

Gal
@Rpapapapam 20.02.2016 03:17

@Rpapapapam."A tak na poważnie Firma Git, ludzie troszke przez życie poszkodowani - swojego nie maja i zyja plotkami o innych, no ale co zrobic." I kto to pisze osoba która ma swoje życie nie przesiaduje o 03:17 na necie by popisać kilka bzdur na kolegów, normalny człowiek o tej godzinie śpi bądz to z żoną jesli takową posiada bądz sam. Chyba że sam należy do grona tych jak to sam określił "poszkodowanych przez życie".Dzięki kolego za wysoką ocene pewnie uważasz że jak by firma była bez Ciebie ocena z 8,2 spadła by na 0,2. Odnoście tej ciekawostki o której piszesz to faktycznie ciekawostka ponieważ ten wyższy raną jeszcze nikomu w karierze nie pomółg(o ile to nie zaszkodził).No cóż widocznie za krótko tu pracujesz.A na zakończenie ponieważ pora już późna jak koledze nie pasuje praca, atmosfera i koledzy bądz koleżanki można zawsze zmienic prace zamiast komuś wyrabiać złą opinie ponieważ jadąc na całą firmę jedzie się po wszystkich pracownikach ponieważ to oni tworzą firme. Siema pozdrów krewnych:)))))

adam

ile zarabia magazynier lub pomocnik druku

stolec

ja barco lupie ten zaklad, jest mila atmosfera, fajni kómple, no i kasa jest spoko. pracy za durzo nie ma, jak przychodze, fszystko jest zrobione. lubie chodzic do kibla, zawsze moge odpoczonc. ogulnie polecam

nie śledź

raczej....

nie śledź

Atmosfera byłaby lepsza, jak połowa pracowników by przychodziła czysta do pracy i pachnąca, bo naprawdę kiedyś się zrzygam na środku hali...

młody

nie wiecie co was spotka ,boicie się czy czekacie co się zdaży

WódaRyjeBanie

Haos to mieli w głowach dwaj totalnie pijani pracownicy, wakacje rozpoczęte(;

Tomek

Rozbudowa wstrzymana. Na początek trzeba wszystko posprzatac po niemcu i tej małej lafiryndzie. Nadal chaos i opierdalanie się, choć za większe pieniądze ;)

Paweł
@Tomek 07.07.2015 21:24

Albo opierdalanie się skończy albo wypad z firmy.

Marek

Cześć, wiadomo coś na temat rozbudowy? bo nie wiem czy warto składać papiery. Pozdrawiam

w końcu coś się ruszyło

zaczęło się dziać w firmie. kasa po podwyżkach na na prawde dobrym poziomie,co dalej będzie to zobaczymy. na pewno wartu tu zostać.

nowy

Witam ponownie. Mam 7 lat doswiadczenia w druku offsetowym, oraz 9 lat w druku flexo-sito. Mój zawód to maszynista maszyn offsetowych. Niestety moje wykształcenie to tylko szkoła średnia. Po opiniach widzę że raczej chcą wykształconych pracowników. A co z tymi z długoletnim stażem, potwierdzonym świadectwami pracy w czołowych poznańskich drukarnia? Szukam pracy, ponieważ obecnie zajmowane stanowisko nie daje mi satysfakcji z mojej pracy jak i wynagrodzenie jest słabe. Jak to wygląda w CCL ?

ccl
@nowy 01.06.2015 09:32

ZAPRASZAM

stary
@nowy 01.06.2015 09:32

głównie liczy się dla firmy doświadczenie jeśli chodzi o drukarzy, więc najlepiej wyślij swoje cv

tak tak

Dokladnie-niech sie p......

Drukarz22lvl
@tak tak 28.05.2015 09:50
Dokladnie-niech sie p......

ortografia ni jak ma sie do umiejętności druku, pasja ma znacznie wiekszą wartość i skuteczność, znam wielu pyszałków z dyplomami kturych na głowe bije byle ciołek z romka Pozdrawiam

tej

Szary, jak już jesteś takim świetnym drukarzem to polecam Ci pójść na studia, najlepiej humanistyczne. Albo weź sobie ciężki słownik ortograficzny do ręki i trzy razy pier***nij mocno w głowę :)

nowy

Witam. Szukam pracy w zawodzie drukarz fleksograficzny. Proszę o rzetelne opinie za temat CCL Label. Jakie zarobki, jaka atmosfera. Jestem drukarzem z 15-sto letnim stażem i szukam pracodawcy, który doceni moje zaangażowani w produkcję oraz wiedzę zdobytą u konkurencji.

boom
@nowy 18.05.2015 16:51

Tu pracują tylko drukarze offsetowi. Z naszego doświadczenia wynika ze drukarze z flekso słabo sobie radzą na offsecie. Złóż papiery ale nikt na 10 kolorowa maszynę cie nie wpuści

szary
@boom 19.05.2015 20:32

JACY DRUKARZE TE SZCZAWIKI PO SDIUDIACH Z ROCZNYM STAZEM JAKO POMOCNIK TO SA DRUKARZE NIE ROZSMIESZAJ MNIE OWSZEM KILKA OSÓB MOZNA NAZWAĆ DRUKARZEM ALE RESZTA ŁĄCZNIE Z TYM PAWIANEM RYSIEM WIELKA POLIGRAFICZNA POMYŁKA SREDNIO INTELIGENTNY SZYMPAS JEST BARDZIEJ ROZGARNIETY OD NICH

ja

No i Niemiec sie doigral((((((

Hobbit

W kwietniu 2008 na stanowisku reżysera został obsadzony Guillermo del Toro[10]. Preprodukcja rozpoczęła się w sierpniu 2008, scenariusz pisali Del Toro, Jackson, Walsh oraz Philippa Boyens[11]. Del Toro napisał scenariusz do pierwszej części obrazu, zaś Jackson, Walsh i Boyens do drugiej. Następnie zamienili się tekstami i wnieśli poprawki[12]. Początkowo zakładano, że pierwsza część filmu będzie ekranizacją książki, a druga pomostem pomiędzy historią Hobbita i Władcy Pierścieni, jednak w 2009 roku w wywiadzie dla magazynu Empire del Toro zapowiedział, że obie części ekranizacji będą oparte na powieści Hobbit, czyli tam i z powrotem[13]. Z powodu opóźnień w produkcji Del Toro zrezygnował z reżyserii filmów w maju 2010[14]. W październiku 2010 New Line Cinema, Warner Bros. i MGM ogłosiły podpisanie kontraktu, na mocy którego Jackson miał reżyserować oba filmy w 3D[15]. Jackson nieco zmienił plany w 2012 roku, decydując, że z racji dużej ilości niewykorzystanego materiału, zamiast dwóch, powstaną trzy filmy ekranizujące powieść.

oj tam

heh miała być wielka rozbudowa zakładu na początku roku i co nic się nie dzieje... firma nie idzie do przodu tylko się cofa. Pełno reklamacji, maszyny( usunięte przez administratora )Nie polecam tej firmy.. Po prostu żenada.

Audytor

Jutro zrobię wam z dupy jesień średniowiecza.

Ktostam

Firma jak kazda inna.

Zostaw opinię o CCL Label Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CCL Label Sp. z o.o.