Opinie o CCL Label Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CCL Label Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CCL Label Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CCL Label Sp. z o.o. w Poznań

Były pomocnik

Praca 12h z nockami do tego ciężka a zarobki nawet z premią na poziomie zdecydowanie za niskim delikatnie mówiąc. Jedynie nadgodziny dawały możliwość zarobienia nawet dobrych pieniędzy ale nawet to kierownictwo musiało popsuć i przez ZAKAZ! robienia nadgodzin ludzie zaczęli odchodzić w tym ja. Bardzo często zdarzały się sytuację że na zmianie było tylko dwóch pomocników na 7 jadących maszyn i pomocnicy z innych zmian nie mogli przyjść na nadgodziny przez co produkcja szła wolniej zwłaszcza jak były małe nakłady i duże przyrządy. W pełni potwierdzam poprzednie opinie, napisali samą prawdę i słusznie skrytykowali działania firmy. Podwyżki inflacyjne 2% tylko nawet jak inflacja była na o wiele wyższym poziomie wtedy. Także podwyżek w zasadzie brak i szans na awans też. Nie polecam i nie polecę raczej w przyszłości nikomu pracy w CCL. Pozdrawiam

Zuzanna

Firma zajmuje się produkcją wyrobów z papieru. Spółka CCL Label prowadzi swoją działalność od 2002 roku. Z opinii widzę, że pracownicy się zwalniają, natomiast ofert pracy nie ma. Jak to jest obecnie z podwyżkami?

@Zuzanna

Podwyżki aktualnie są tylko obowiązków

Uwaga drodzy, Państwo w firmie wielki szał. 1,5% podwyżki inflacyjnej. Kupimy sobie też nowe samochody za to.

Ex kandydat

Czy aby średniowieczna inflacja nie wyniosła w tym roku 3.4%? Ktoś tam chyba zapomniał sprawdzić dane GUS albo kpi sobie z ludzi mając ich za idiotów

łysy z Labells

Noo faktycznie inflacja byla bodajze 3.9proc.. wiec szalu nie ma z podwyzka.. ale.. co zrobic.... moze kiedys rzucą 13stke.... Tak.. żartowałem...

Kazi
@łysy z Labells

W cclu następny pomocnik się zwalnia a firma nic z tym nie robi ...Jeszcze trochę i sami drukarze będą robić przyrządy i skończy się sielanka ... Nie będzie już tak dobrze ze podczas przyrządów drukarz szedł na kawę i wracał na gotowe ...

W pełni się zgadzam z tym co jest napisane wyżej. Ta firma schodzi na psy. Wszystko jest tłumaczone pandemią, ale drugie miejsce w zarobkach na wszystkie fabryki ccl w 2020 roku dostaliśmy chyba w gratisie.

Tymon

Za (usunięte przez administratora) to firma ma pracowników już od dawna ????. A z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie CCL Label Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Witam, zatanawiam się czy przyjść na pomocnika, ile taka osoba na tym stanowisku zarabia i czy jest możliwość przyjścia na nadgodziny żeby dorobić coś grosza ?

smyk
@Adam

są nadgodziny, a w okresie letnim baardzo dużo.

Aneta
@smyk

Wiesz ile można sobie dorobić w ten sposób do podstawy wynagrodzenia? Czy w sezonie zimowym też można liczyć na nadgodziny?

Msw
@smyk

Kiedy to było ???? teraz od roku Zero nadgodzin

Pomocnik

Szczerzę nie polecam firmy CCl label. Zero nadgodzin zero podwyżek. Przez 3 lata kupione 4 nowe maszyny, wybudowana nowa hala a przyjdzie co do czego to firma nie ma pieniędzy na podwyżki lub nadgodziny. Kadry? Lepiej strzelić sobie w Łeb niż isc do głównej kadrowej. Wyraz twarzy i wzrok jakby miała odrazu zabić człowieka. Ludzie na produkcji jak wszędzie. 80% w porządku 20% szuję. Biuro kierownicy? Kierownicy druku z 4 tylko 1 (usunięte przez administratora) Kierownicy innych działów temat do przemilczenia. Jeżeli chcecie pracować X czasu bez podwyżek i nadgodzin firma w sam raz dla Ciebie. Premie miesięczne ucinane na każdym kroku zeby tylko zabrać. Zarobki na poziomie sprzedawcy w biedronce z Tym ze w biedronce nie pracujesz po 12h w nocy i weekendy. Firmy Szczerze nie polecam.

xyz
@Pomocnik

zarobki większe od sprzedawcy, nadgodzin owszem nie ma, premia od jakiegoś roku jest na poziomie 60-100% czyli jakoś 450-800zl na rękę. POZDRO

Abc
@xyz

Fakt masz racje zarobki większe od sprzedawcy bo w biedronce osoba świeżo zatrudniona dostaje 3600brutto i premia a w Cclu Pomocnik pracujący na stałe dostaje 3700brutto i premia. Po okresie próbnym w biedronce lub w Lidlu stawka się zwiększa Tu nie :) + dolicz pełen pakiet socjali czego w Cclu nie ma oprócz premi świątecznej:) Polecam zapoznać się z rynkiem pracy później wypisywać bzdury o zarobkach. Premia owszem wacha się od 12.5 do 17.5% na 25% możliwych. Ale jest ucinana o byle gown.. na które np pomocnik nie ma wpływu bo co on ma do tego ze drukarz zle wydrukuje i przyjdzie reklamacja? Nic. Po prostu nie warto się w tej firmie starać bo i tak jak będą chcieli pieniądze zabiorą(100% wspomnianej Twojej premi jeszcze nigdy nie bylo) POZDRO

Pracownik produkcji

Sama prawda napisana tutaj

Pracownik produkcji
@Abc

Dokładnie tak wszystko idealnie opisane . Firma stoi w miejscu .Zero nadgodzin i podwyżek. Pracowników nie szanuje wcale . Pracownicy z biura mają się za lepszych nawet głupiego czesc nie umieją powiedzieć

Acds
@Pomocnik

Dokładnie . Firma stroi w miejscu.Zero perspektyw rozwoju co za tym idzie brak podwyżek i awansy.Nie liczą się pracownicy. Ogolnie kiepska atmosfera . Kierownicy nie wstawiają się za pracownikami tylko pilnują swojego stołka. Zastępca szefa rozmawia tylko z mężczyznami i do tego tylko z drukarzami. Ludzi na niższych stanowiskach ignoruję. Z kobietami na hali nie rozmawia wcale .

Adrian

To prawda ze nie można dostać podwyżek ?

@Adrian

Jedna podwyżka przy podpisaniu umowy na stałe. Później zauważalna podwyżka tylko przy zmianie stanowiska. Oprócz tego co roku jakieś 2% inflacyjne. Na podwyżkę od tak, bo sytuacja na rynku pracy się zmienia nie ma co liczyć.

@Adrian

Prawda. Nadgodzin też nie ma

Zmiany stanowiska i awanse nie zdarzają się prawie wcale w tej chwili

Jaka atmosfera jest między działami w CCL Label Sp. z o.o.?

Szybki

Kiepska jak coś sie nie zgadza zawsze jest na produkcje

To ja

Będzie lepiej czy gorzej jak ccl label przejmie flexpol ? Jak sądzicie są premie ,wczasy pod gruszą przebierają benefity ?

Pepe
@To ja

Oj nie masz na co liczyć.

Joachin

Witam. Czy w firmie istnieją dodatki typu premia świąteczną, wczasy pod gruszą itp ?

Cezarydupowlaz
@Joachin

Nie ma nic . Nawet Multisportu nie dają . Jedynie ubezpieczenie grupowe i pakiet luxmed ale to od wypłaty odciągają

Kazimierz
@Cezarydupowlaz

Skoro nie ma dodatków (pomijając ubezpieczenie i pakiet), to może dostępna jest premia? Jeśli za benefity odciągana jest pewna suma, to jak wygląda "końcowe wynagrodzenie"?

Cezary
@Kazimierz

Premia jest ale małe kwoty

@Cezary

Najpierw to trzeba ja wyrobić żeby była

Julia

Czyli jak rozumiem - nie jest łatwo wyrobić plan/normę w CCL Label. No ale jestem jeszcze ciekawa, co z pracownikami, którzy pracują w tej firmie od lat. Mogą oni liczyć na jakieś dodatkowe gratyfikacje ze strony pracodawcy? Na przykład na jakiś dodatek stażowy?

Drukarz

Jakie zarobki na stanowisku drukarza? 27 lat doświadczenia na pełnym formacie, głównie Heidelberg, KBA i Komori

@Drukarz

Wszystko idzie do góry a w CCL ani podwyżek ani nadgodzin... coraz gorzej sie dzieje. Dobrych pracowników nie doceniają ... A potem sie dziwią ze sie zwalniają ludzie ...

Cezary

Początki zawsze są słabe ale wystarczy pokazać swoje umiejętności a nie będzie powodu do narzekania.

Smyk
@Cezary

Jaka jak dobrze w tyłek wchodzisz Cezary Cezary

Aneta
@Smyk

Mało pomocna opinia, tak szczerze. Fajnie byłoby poczytać jakieś konkrety na temat CCL Label i pracy tam. Przyjmują osoby bez doświadczenia?

Marciin

Jak się nie opierdalasz to szybko awansujesz. Dla pracowitych nawet jest skracany okres pierwszej umowy. Ale my Polaczki umiemy tylko narzekac.

Sławomir
@Marciin

Proszę Cię o nie używanie słów wulgarnych w wypowiedziach. Rozumiem, że doceniasz możliwości rozwoju w firmie CCL Label. Czy możesz powiedzieć, że jako pracownik jesteś tego najlepszym przykładem, czy udało Ci się awansować na wyższe stanowisko?

smyk
@Sławomir

ostatnio w modzie jest przejście z produkcji do biura :)

ediandradina

raczej z nadgodzinami słabo

Kamila

@Pracownik, czy możesz dokładniej opisać obowiązki na stanowisku pomocnika? Dlaczego oceniasz, że jest to praca ciężka? Czy masz na myśli odpowiedzialność i zakres obowiązków, a może tryb pracy? Jak wygląda grafik pracy w firmie CCL Label. Czy ma się na niego wpływ?

Praca na pomocniku dosc ciezka. Mlodszy drukarz zarabia smieszne pieniadze przy odpowiedzialnosci wiekszej niz pomocnik. Pomocnik z premia ( ktorej mlodszy drukarz raczej nie ma) wychodzi prawie tak samo. Duza rotacja na pomocniku. Mlodzi nie chca pracowac na 4 brygadowce

Kamila

W ostatnim czasie pojawiły się ogłoszenia rekrutacyjne firmy CCL Label. Poszukiwani są specjaliści d/s technologicznych, ale również marketingowcy i asystenci do działu księgowości. Jak odpowiedzielibyście na pytanie kandydatów do pracy, czy warto aplikować i dlaczego? Każda opinia aktualnego pracownika z punktu widzenia osoby chcącej rozpocząć w niej swoją zawodową przygodę jest bezcenna. Zachęcam zatem do podzielenia się swoimi doświadczeniami.

Kamila

@pracownik, a jak wygląda ścieżka awansu? Czy warunki, które trzeba spełnić, aby wspiąć się o jeden szczebel wyżej w strukturze firmy CCL Label są jasno określone? A może z tym awansem łączy się dostęp do jeszcze innych benefitów niedostępnych dla osób zatrudnionych na niższych stanowiskach?

TVN
@Kamila

Nie ma żadnych benefitów a zarobki jak w dopiero rozkręcającej się fabryczce a nie jak u światowego lidera w branży jak to się ładnie opisują

Brak jakichkolwiek podwyżek, tylko awansujac na inne stanowisko mozna cos więcej dostac... szału nie ma

Kamila

@2 lata stażu, ciekaw jestem, czy właściwie odczytuję Twój wpis, bo początkowo traktowałem go dosłownie tzn. pomyślałem, że pisze go osoba zadowolona z pracy w CCL Label. Ale końcowe zdanie o awansie w perspektywie 4 lat, trochę zachwiało moją pierwotną opinią, bo mam wrażenie, że jest oparte na ironii. Jeśli jest inaczej, proszę o jeszcze jeden komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o CCL Label Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w CCL Label Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CCL Label Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCL Label Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CCL Label Sp. z o.o.