Opinie o CCL Label Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CCL Label Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CCL Label Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CCL Label Sp. z o.o. w Poznań

szukajacy pracy

Witam. Jestem zainteresowany pracą w ccl label mam 8 lat doświadczenia w druku flekso. Jakie zarobki można uzyskac jako drukarz? Pytanie kieruje do drukarzy. Pozdrawiam

Pomocnik

Najlepsze pogaduchy są w prepresie i w szatni razem z kierasami tylko trzeba dobrze gadać

Pit bul

Pracuje od jakiegoś czasu i zauważyłem że są w tej firmie osoby które nic nie robią chodzą rozmawiają a kierownicy jeszcze ich chwalą, a są osoby które pracują i ciągle dostają opieprz od kierownika i

Burmistrz NY
@Pit bul

Kto pod kim dolki kopie ten sam w nie wpada

peacownik

slusznie ,slusznie-mam na mysli znajomkow z WIOCH.A co do ostatniego zdania ,to czasami lepiej zeby nie wiedziec kto jest po drugiej stronie.Bo w realu to w ryja mozna czasem dac.Pozdrawiam.Panie nadgorliwy

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie CCL Label Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
peacownik

Oj-kolega powyzej to obronca-tzw papuga firmy???Atmosfera tej firny jest jaka jest,bywa gozej ,pozycja pracownikow zalezy nie powiem od czego-nie tyczy sie to wszystkich.wiecej nie chce mi sie pisac bo niedziela jest i szkoda mojego czasu.Bezsens.Przykladowy scenariusz tego zakladu-od zera do bohatera.Takie zycie,raczej taka firma.Mozliwosc rozwoju zawodowego awans,zmiana stanowiska,itp.Nie do osiagniecia w innch temu podobnych firmach.Z pomocnika do biura!!!!!Trzeba sie dobrze wypinac.Tylko mi nie pisz k...a kolego z gory ze jak mi sie cos nie podoba to nie musze tu pracowac-ok.Palo zakuta.Rozpisalem sie za bardzo.Czesc

Gal
@peacownik

Kolegów w pracy nie ma, są tylko znajome twarze.Ale po języku jakiego używasz widzę że należysz do większości kretynów, którzy nięstety blokują miejsca dla normalnych ludzi. Więkrzość to znajomki z wioch gdzie psy dupami szczekają.Pracuje na najniższym szczeblu, praca mi odpowiada wynagrodzenie również tylko ludzie jak pan powyżej sam nie wie po co tam przychodzi bo chyba dla kasy by się tak nie męczył.............pamiętaj że nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie:[]

Rpapapapam

Cclu cclu masz nas w du... przyjacielu :) A tak na poważnie Firma Git, ludzie troszke przez życie poszkodowani - swojego nie maja i zyja plotkami o innych, no ale co zrobic. Jak sie nie poukladasz z smietanka firmy to za długo nie pociagniesz. ALe w skali od 1 do 10 dalbym 8.2 takze calkiem wysoko :) Z ciekawostek to jest tu taki wyzsza rangą - jak masz papierosy zeby poczestowac to twoja kariera bedzie sie rozwijac niestety kosztem portfela i wydanych fajek he he cala prawda. Pozdrawiam wszystkich kumajacych!!!

Gal
@Rpapapapam

@Rpapapapam."A tak na poważnie Firma Git, ludzie troszke przez życie poszkodowani - swojego nie maja i zyja plotkami o innych, no ale co zrobic." I kto to pisze osoba która ma swoje życie nie przesiaduje o 03:17 na necie by popisać kilka bzdur na kolegów, normalny człowiek o tej godzinie śpi bądz to z żoną jesli takową posiada bądz sam. Chyba że sam należy do grona tych jak to sam określił "poszkodowanych przez życie".Dzięki kolego za wysoką ocene pewnie uważasz że jak by firma była bez Ciebie ocena z 8,2 spadła by na 0,2. Odnoście tej ciekawostki o której piszesz to faktycznie ciekawostka ponieważ ten wyższy raną jeszcze nikomu w karierze nie pomółg(o ile to nie zaszkodził).No cóż widocznie za krótko tu pracujesz.A na zakończenie ponieważ pora już późna jak koledze nie pasuje praca, atmosfera i koledzy bądz koleżanki można zawsze zmienic prace zamiast komuś wyrabiać złą opinie ponieważ jadąc na całą firmę jedzie się po wszystkich pracownikach ponieważ to oni tworzą firme. Siema pozdrów krewnych:)))))

adam

ile zarabia magazynier lub pomocnik druku

stolec

ja barco lupie ten zaklad, jest mila atmosfera, fajni kómple, no i kasa jest spoko. pracy za durzo nie ma, jak przychodze, fszystko jest zrobione. lubie chodzic do kibla, zawsze moge odpoczonc. ogulnie polecam

nie śledź

raczej....

nie śledź

Atmosfera byłaby lepsza, jak połowa pracowników by przychodziła czysta do pracy i pachnąca, bo naprawdę kiedyś się zrzygam na środku hali...

młody

nie wiecie co was spotka ,boicie się czy czekacie co się zdaży

WódaRyjeBanie

Haos to mieli w głowach dwaj totalnie pijani pracownicy, wakacje rozpoczęte(;

Rozbudowa wstrzymana. Na początek trzeba wszystko posprzatac po niemcu i tej małej lafiryndzie. Nadal chaos i opierdalanie się, choć za większe pieniądze ;)

@Tomek

Albo opierdalanie się skończy albo wypad z firmy.

Cześć, wiadomo coś na temat rozbudowy? bo nie wiem czy warto składać papiery. Pozdrawiam

w końcu coś się ruszyło

zaczęło się dziać w firmie. kasa po podwyżkach na na prawde dobrym poziomie,co dalej będzie to zobaczymy. na pewno wartu tu zostać.

nowy

Witam ponownie. Mam 7 lat doswiadczenia w druku offsetowym, oraz 9 lat w druku flexo-sito. Mój zawód to maszynista maszyn offsetowych. Niestety moje wykształcenie to tylko szkoła średnia. Po opiniach widzę że raczej chcą wykształconych pracowników. A co z tymi z długoletnim stażem, potwierdzonym świadectwami pracy w czołowych poznańskich drukarnia? Szukam pracy, ponieważ obecnie zajmowane stanowisko nie daje mi satysfakcji z mojej pracy jak i wynagrodzenie jest słabe. Jak to wygląda w CCL ?

ccl

ZAPRASZAM

stary
@nowy

głównie liczy się dla firmy doświadczenie jeśli chodzi o drukarzy, więc najlepiej wyślij swoje cv

tak tak

Dokladnie-niech sie p......

Drukarz22lvl
@tak tak

ortografia ni jak ma sie do umiejętności druku, pasja ma znacznie wiekszą wartość i skuteczność, znam wielu pyszałków z dyplomami kturych na głowe bije byle ciołek z romka Pozdrawiam

tej

Szary, jak już jesteś takim świetnym drukarzem to polecam Ci pójść na studia, najlepiej humanistyczne. Albo weź sobie ciężki słownik ortograficzny do ręki i trzy razy pier***nij mocno w głowę :)

nowy

Witam. Szukam pracy w zawodzie drukarz fleksograficzny. Proszę o rzetelne opinie za temat CCL Label. Jakie zarobki, jaka atmosfera. Jestem drukarzem z 15-sto letnim stażem i szukam pracodawcy, który doceni moje zaangażowani w produkcję oraz wiedzę zdobytą u konkurencji.

boom
@nowy

Tu pracują tylko drukarze offsetowi. Z naszego doświadczenia wynika ze drukarze z flekso słabo sobie radzą na offsecie. Złóż papiery ale nikt na 10 kolorowa maszynę cie nie wpuści

szary
@boom

JACY DRUKARZE TE SZCZAWIKI PO SDIUDIACH Z ROCZNYM STAZEM JAKO POMOCNIK TO SA DRUKARZE NIE ROZSMIESZAJ MNIE OWSZEM KILKA OSÓB MOZNA NAZWAĆ DRUKARZEM ALE RESZTA ŁĄCZNIE Z TYM PAWIANEM RYSIEM WIELKA POLIGRAFICZNA POMYŁKA SREDNIO INTELIGENTNY SZYMPAS JEST BARDZIEJ ROZGARNIETY OD NICH

No i Niemiec sie doigral((((((

Zostaw merytoryczną opinię o CCL Label Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w CCL Label Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CCL Label Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCL Label Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CCL Label Sp. z o.o.