Opinie o CCL Label Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CCL Label Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CCL Label Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CCL Label Sp. z o.o. w Poznań

BrockProrok

Leniwemu zawsze źle

Bllllll

No ja też słyszałem że jest nie za fajnie. Laski się puszczają z kierownikami to mają względy. Praca po 12 godzin odpada jak ktoś ma rodzinę

szukający pracy

Cześć też chciałbym się dowiedzieć ile się zarabia w tej firmie? na stanowisku kontroler jakości?

desperado

Witam Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną do CCL. Czy ktoś może mi napisać coś konkretnego o tej firmie ? Jaki jest system pracy ? Zmianowy ? Jaka panuje atmosfera wśród pracowników ? Czy zarobki są przyzwoite ? Jakie jest kierownictwo ? Będę wdzięczny za informacje od kogoś, kto przepracował tam przynajmniej kilka lat i może obiektywnie się wypowiedzieć.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie CCL Label Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Kongo

Ale 12 bardziej mecza niz 8...

Kongo

Ale weekend w pracy co drugi i po 12 h bardzo męczące jest niestety i przestawienie po nocach

kundel
@Kongo

jak by były 3 zmiany to i nocki i też trzeba się przestawiać a przy czterobrygadówce oszczędzasz na dojazdach bo mniej razy jedziesz do roboty na 2 tygodnie 7 razy a nie 10

Kongo

Szkoda tylko że 4brygadowka po 12h. Mogli by zrobić po 8h na 3 zmiany to ludzi by tym też przyciągli bo niektórzy nie chcą pracować po 12h i w weekendy.

wirtek
@Kongo

Wole cztery brygady bo w miesiącu dużo dni wolnych wypada i święta tez zawsze wolne robią. Wiec do wszystkiego można sie przyzwyczaić.

bob budowniczy

Jeszcze do łopaty sie zalapiesz...

Wiesiek

i co rozbudowują wasz zakład? czy jeszcze nie?

poszukująca pracy

A do biura poszukują pracowników?

hffjhhxg
@poszukująca pracy

Nie

olo

A jak popijasz to jeszcze większe....

Zarys

M Jakie. Zarobki w dziale technicznym

kootas
@Zarys

Jak dobrze siorbiesz to nawet spore

Rampampam

Ojoj widzę że w Lablu cały czas syfon... A jak tam wasza supcio kadrowa Pani Sylwia I? Pamiętam jaka była kiedyś wporzadku a teraz!?! Dramat makabra. Agnieszka powinna ukrucic Panią Sylwia bo żółć jej się przelewa jak wypłaty robi... he he . Dozobaczenia sierotki pracujące za 2.5 tysia A zapomniałem pozdrowionka dla Rysia Pysia mam nadzieję że Beatka mu nie odpuści i będzie go deptac aż ducha wyzionie

kingkong
@Rampampam

a skąd wiesz jaka TERAZ jest Sylwia skoro już tu nie pracujesz?

hgf

hej no tak to prawda ja też widzę że dopiero co wstawili oferty pracy na stanowisko pracownika magazynu tylko pewnie taka praca do lekkiej to jednak nie należy co nie? no ale mam nadzieje ze jednak zarobki chociaż są adekwatne do powierzanych zadań ..

Flinston

O w koncu z biura sie ktos odezwal no nie mozliwe.... sukienka w groszki?

Lama

W obsłudze klienta rotacja pracowników jak na "centralnym", brak systemu obsługującego kontrahentów w związku z czym łatwo o pomyłki, które są brzemienne w skutkach. Nerwy i praca po godzinach, niekompetentni kierownicy.

taa ... prawie 3 lata po terminie ;) brawo ! nie ma to jak wiedziec co się ma na działce i co się dookoła dzieje - pełna profeska ;) hahahah.

Zaczynamy rozbudowę

hehe

zrobie wam z (usunięte przez administratora) jesień średniowiecza:)

on

Niedługo rozbudowa firmy:)

Zostaw merytoryczną opinię o CCL Label Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w CCL Label Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CCL Label Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCL Label Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CCL Label Sp. z o.o.