Opinie o CCL Label Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CCL Label Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CCL Label Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CCL Label Sp. z o.o. w Poznań

olo

Wracaja bo ich blagaja aby Ktokolwiek chcial pracowac. A ze przy okazji dostaja dobra kase to tylko glupi by nie przyszedl.. Jak sie zacznie nudzic to dostana jeszcze wiecej bo firma nie ma innego wyjscia..tak wiec barany stare beda pracowac za grosze a nowi beda sie panoszyc.. Bedzie (usunięte przez administratora) nie z tej ziemi ale wazny jest swiety spokoj Naszego bossa...

cmyk

Chyba nie jest tak źle w tej firmie skoro wracają starzy pracownicy ...

alibaba

A ja Jacka pamiętam i jest wiele osob ktorzy go pamietaja i cieszymy sie, ze do nas wraca.... stara gwardia:) chyba ktoś tu ma problem sam ze soba i przemawia przez niego zazdrość!

jacus placus

No oczywiście ze wraca cwaniaczek z Piły ,,J Placus" pomocnicy nie dajcie się cwaniaczkowi wszystkie firmy obleciał i wielki powrót Boga. Kadra super ze przyjmuje się człowieka po raz drugi, odchodzili przez Niego pomocnicy co nie wyrabiali fizycznie a przede wszystkim PSYCHICZNIE. Zresztą nikt tego nie pamięta , załoga dwa razy wymieniła się przez te lata.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie CCL Label Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
olo

Kasa taka bedzie i zwroty za dojazd tez bo stwierdzili zs nikt nie przyjdzie, a plany trzeba zrobic i nie moga pozwolic sobie na to ze sie nie uda .. Starzy nie sa wazni.. Wazne jest to aby nie pokazac ze sobie nie radza- kiertownictwo- nasz drogi MW i Angol..

gonzo

ciekawe czy to prawda bo tym z Piły i okolic mają po 4-5 k płacić plus darmowe dojazdy non stop . elita jakaś ? święte krowy czy armia najemników ?

alo

Słyszałem że do firmy wraca jakiś drukarz z piły co kiedyś na wszystkich kablował i traktował pomocników jak niewolników i uważał się za najmądrzejszego na całej produkcji. To Prawda?! Mam nadzieje ze na niego nie trafię!!! Poza socjalem to firma ogolnie słaba. Kierownicy to banda nieudaczników z Ry. i Ro. na czele!

czaban

Dziwie się wszystkim którzy pracowali w CCL i czują się wykorzystani, bo zaszły zmiany, których nie przełknęliście. Może macie delikatne gardła a ość was dyskwalifikuje od działań.

on111111

Dziwne że ludzie z piły pracuja w firmie i nikt ich nie wozi do pracy tak jak w ogłoszeniach proponuja bezpłatny transport. Żenada totalna. W firmie jest taka zasada ze nie ważne że nie umiesz nie potrafisz ważne ze jest osoba na stanowisku. Szkolenia wygladaja tak jak by ich nie było. Wielka(usunięte przez administratora) firma od siedmiu boleści.. Ludzie nie polecam tej firmy.

hihi

Ach jaka piekna PLANDEKA wisi na płocie, ZENADA. Nikt nie chce już pracować w tej cudownej firmie z zagranicznym kapitalem. Nie polecam.

HaHa

To żenujące co się tam wyprawia. Ludzie z biura odchodzą bo mają dość tego cyrku. Wyrzucili "nowego" operacyjnego i myślą że się coś poprawi. W CCL LABEL nie ma ludzi wykształconych z doświadczeniem. W tej firmie nie docenia pracownika!!! Tworzą się nowe miejsca pracy np. w Swadzimu otwieraja główny magazyn INTER-MARCHE i na start dają 16zł na magazynie. Po co tkwić na dnie skoro jest tyle opcji do okoła. Nie polecam pracy w CCL!!!!!!

Janek

Tak źle w tej firmie, a w bydgoszczy podobno otworzyli jakiś magazyn. planują tam przenieść produkcję później czy co?

exit

Haha. Nie polecam. Ludzie odchodzą do Skanemu. Zaczęło się to o czym wszyscy przez ostatnie miesiące mówili. Lepiej pracować z poj.e.banym Łysym który z uśmiechem / bezwzglednie zwalnia i daje nagany. Przynajmniej był porządek a nie ten chaos.

do chuja wacka

weźcie ju (usunięte przez administratora) z tymi ogłoszeniami bo przechodzi to ludzkie pojęcie co w tej firmie się dzieje...

kdbz

Witam, Jeżeli ktoś jest zainteresowany to firma poszukuje drukarzy z minimum 2 letnim doświadczeniem w pracy na maszynie rolowej z opanowanymi technikami druku fleksograficznego i sitodruku. Praca na terenie Poznania. Oferują umowę o pracę oraz wysokie wynagrodzenie (płaca zasadnicza, premia, dodatek motywacyjny).

kucharz dex

A jaka jest różnica pomiędzy przejściem tonalnym a półtonalnym ?

cmyk

Biurowa strona medalu... pomocnik - mieszalnia - technolog. Droga kariery. Jaka jest różnica w przejściach półtonalnych a tonalnych na danej etykiecie? Czarna magia. "Ma być tak jak na wzorze od klienta" nie ważne, że przybrudzony kolor dół/góra. Dla nowych... drukarzy, czy pomocników - tylko wielka siła spokoju.

cmyk

Firma poligraficzna, w której pracowników o wykształceniu kierunkowym można policzyć na palcach jednej ręki. Podstawowe narzędzie obsługi maszyny używane przez pomocników, to młotek. Trudno się temu dziwić - totalny brak szkoleń, dlatego niektórym drukarnia myli się z kuźnią. Ważniejsze są równo rozmieszczone tabelki na tablicy, wypełnianie bezsensownych papierków, czy czystość podłogi od sprawności maszyn. Ludzie, którzy coś sobą reprezentują i są zaangażowani w pracę najczęściej po pewnym czasie odchodzą z firmy, lub obojętnieją na to,co się w niej dzieje i robią swoje minimum,byle do końca zmiany. Brak pełnej obsady na maszynie i jej stan techniczny,skutkuje większą ilością wadliwej produkcji - drukarz nie jest w stanie być w kilku miejscach na raz szczególnie jeżeli ma parę technik druku w linii. System wizyjny też wszystkiego nie wyłapie, niestety. Beznadziejny system premiowy. Odpowiedzialność zbiorowa - gdzieś już to było... Nic tak nie motywuje pracownika jak ocena indywidualna. Pracujesz - zarabiasz! Dobre warunki socjalne.Czysta zadbana jadalnia,letni taras, porządne toalety, prysznice, trochę przyciasne szatnie. Prywatna opieka medyczna,bony świąteczne,impreza wigilijna i na Dzień Drukarza. Wynagrodzenie zawsze terminowo wypłacane.

jebej jebej

Niedługo nikt w tej firmie nie zostanie... Mamy do czynienia z poważnym kryzysem. Czy nikt wyżej tego nie widzi ? Cos lub kogoś trzeba zmienić. Nie polecam.

Hejt

Moim zdaniem nie jest tak źle. Wypłaty są zawsze na czas atmosfera między pracownikami bardzo przyjazna dość dobre warunki socjalne. Pracowałem w gorszych firmach, w cclu jest calkiem przyzwojicie.

Zostaw merytoryczną opinię o CCL Label Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w CCL Label Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CCL Label Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCL Label Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CCL Label Sp. z o.o.