Opinie o CCL Label Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CCL Label Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CCL Label Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CCL Label Sp. z o.o. w Poznań

heh

z okolic juz nikt nie chce przychodzić do pracy bo wiedza co sie dzieje w firmie

wyśmiewacz

hahah juz tak nisko upadli ze werbują wiare z piły i dają transport darmowy zeby tylko ktos przyszedł robić za te śmieszne pieniądze... wystawiaja ogłoszenia ze dynamicznie sie rozwijają a tak naprawde wszystko idzie w innym kierunku...maszyny (usunięte przez administratora) i dziwia sie ze jest tyle reklamacji.. Niedługo odejda wszyscy najlepsi drukarze i ktoś zostanie z tym wszystkim sam..Ludzie nie polecam tej firmy chyba ze chcecie mieć psyche zryta.

doradca

w biedronce lepiej płacą.....

hoho

Wstyd pisać w podaniu do kolejnej firmy ze się pracowało lub pracuje w CCL u. Taka jest opinia przemiał ludzi. Z nie umiejących liczyć na kalkulatorach porobiło się szefowe jakości tylko gratulować.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie CCL Label Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
HeHe

Nie ma zadnego dynamicznego rozwoju firmy to pic na wode. Tak naprawde to to ze w firmie jest taka rotacja ludzi ze osoby ktore pracuja chociaz z dwa lata to mega rzadkosc.Ludzie przychodza z zaraz rezygnuja i tak w kolko....

HeHe

Na poczatku mojej wspolpracy z CCL Label rok temu jeszcze nie bylo tak zle. Kiedy paleczke przejela ta mala zakapleksiona antyspoleczna fladra nie da sie tam normalnie pracowac.Zarobki zalosne, szefostwo traktuje pracownikow jak smieci.Nie zalezy im na wyksztalconych osobach tylko na ciemniej masie. Nikt kto ma choc troche rozumu nie podejmie sie wspolpracy z ta firma chyba ze do wyboru masz zasilek dla bezrobotnych albo umowe na 6 miesiecy w CCL to mozesz sprobowac swojego szczescia w tej firmie. Nie licz na umowe na czas nieokreslony bo w tej firmie polityka wyglada tak ze wola zatrudnic nowego jelenia bez doswiadczenia za to kuzyna kogos z biura niz lojalnego pracownika. BARDZO RODZINNA FIRMA ;) NIE POLECAM......!!!!!

Amigo

Ale jakiego DYNAMICZNEGO ROZWOJU??????? W efekcie dynamicznego rozwoju to ostatnio stanęła super maszyna składak z 2 złomowanych maszyn z ...Meksyku..., ale pewnie dlatego żeby nie wyróżniała się od reszty..."Super" polityka firmy, TO zarządzanie....porażka, ale rozwój dynamiczny. tylko gdzie?

np2

Zawsze możecie zatrudnić się w CCL, chętnie się zamienie ledwo działającego nilpetera bez pasowania i z sitami które wyglądają gorzej niz gdyby rozegrano nimi mecz piłki nożnej na rcsa z wyższa wypłata. Zapraszamy!

kopruch

Pytanie od ludzi skanem. Ilu drukarzy sie wybiera do Skanemu i jakie wam zaproponowali warunki finansowe??

drukarz
@kopruch

Cala setka bracie. Daja po sto kawalkow na glowe

lili

Powiem szczerze nie spodziewałem sie i nie sadziłem ze Ta firma zejdzie na Takie DNO. Zal myślec co sie stało z ta firmą.Badzmy szczerzy krzaczki przed firma ważniejsze od ludzi. Ludzie odchodzą do firmy nie daleko naszej ale żeby za chwile sie nie udławili.Pan panie Łysy narobił zamieszania, premie nie do wyrobienia no i zero walki o pracownika bo po co. Ważne ze wyniki ma kierownik. Byle tak dalej. A i jeszcze jedno pani prawie pierwsza przed Prezesem to nawet juz propozycje odejscia do marketu ;B........: nam proponowała jak cos nie pasuje. NIE POLECAM.

Pokemon

Co sie dzieje w tej firmie to koniec swiata. Ludzie odchodza do skanemu za lysym i do pily. W lablu powoli nie ma kto robic(ludzie maja dosc i sie zwalniaja). Nastepczyni lysego narobila gnoju i poszla sobie na maciezynski. Pojawily sie straty, brak roboty i tak dalej ... nie polecam.

do true story

roznica zarobkow w skanem jest o wiele wieksza niż te 300-500zz :(

True Story

Atmosfera na hali pomiedzy pracownikami jak i w biurze nie jest zła. Jedyne co wprowadza stan głębokiej irytacji to wynagrodzenia i niechęć ze strony szefostwa do wykonywania fachowych napraw serwisowych, czy zakupu nowych części. CCL Label to dobre miejsce do zdobycia doświadczenia bo oszałamiającej kariery raczej nie da się tu zrobić. Wszelkie zmiany są robione dość nieudolnie, rotacja nawet na wysokich stanowiskach. Płace są zróżnicowane względem doświadczenia i stażu w firmie. Mając porównanie do pracy w innych zakładach produkcyjnych CCL wypada nie najgorzej. Pakiet socjalny, imprezy zakładowe, pakiet Lux-Med - przy drobnej dopłacie, obiady, stołówka w dobrym standardzie. Ogólnie myślę, że można polecić ten zakład pracy. Póki jednak ktoś nie ruszy głową, żeby dołożyć po 300-500zl brutto każdemu do wypłaty coraz większe grono osób będzie odchodzić do SKANEM, bo wciąż jest to opłacalne, a na produkcji będą pracować sami młodzi,ciągle zmieniający się pracownicy, co oczywiście już teraz odbija się na naszych wynikach. z pozdrowieniami dla wszystkich jeszcze tam pracujących!

Heinrich

W tej firmie większość pracowników jest bez wykształcenia a co dopiero poligraficznego. To są po prostu miejscowi, rodowici mieszkańcy Rokietnicy (usunięte przez administratora)Pracowałem - nie polecam nikomu kto jest w porządku. Jesteś wieśniakiem i lubisz plotki ploteczki zamieszania afery no i najważniejsze, ZAGANIANIE najczęściej nie prawdy przełożonym na temat innych pracowników to ta firma jest dla Ciebie po prostu stworzona. Zarobki? Musisz mieć co najmniej 20 lat doświadczenia zawodowego mając 25 lat na karku, posługiwać 4 obcymi językami to może zarobisz 3,700 brutto.

prawda boli

Wszyscy którzy zamieszczaja te super opinie to mlodzi ludzie bez wykształcenia. Jest to często ich pierwsza praca i bardzo chcieliby zarabiać tyle co wykształceni koledzy na maszynie obok. Niestety musicie się pogodzić ze zarobki 1200 złoty netto w tej czy innej firmie to szczyt waszych możliwości. Pozdrawiam wszystkich którzy wybrali po 14 roku życia prace zamiast szkoły a teraz chcieliby byc prezesami.

Raz nie wystarczy

Na produkcji w korporacji o nazwie ccl wszelkie cenne rzeczy,klucze do mieszkania itd.lepiej trzymać przy sobie,nie w szafce,sam zobaczysz dlaczego..Nie licz na kulture w tej firmie bo to tylko fasada dla tego co naprawde się tam odgrywa,zresztą sam na pewno szybko dowiesz się komu należałoby --( autocenzura )-- by być traktowanym w miare uczciwie,inaczej nie gramol z łapami (czyt. nie próbuj zapieprzać) gdzie nie trzeba. Notorycznie szukają ludzi,płaca na ta chwile niemal minimalną krajową i nie polecam tego miejsca nikomu normalnemu.

drukarz

odchodza bo juz nie chca w tej firmie pracowac. a firma oczywiscie probuje zatrzymac pracownikow ale nie ma jak. na dluzsza mete nikt normalnie myslacy nie bedzie tu pracowal.

aha

dokladnie ... dno i nic wiecej, ludzie z biura nawet odchodza... nie polecam.

dupa

ogólnie to wszystko się powoli sypie. Z zarobkami to już nie wspome. nie polecam

Paw

(usunięte przez administratora) Okres probny trwa tutaj 7 miesiecy, podczas ktorego placa strasznie. Po 7 miesiacach, jak masz szczesnie dostaniesz umowe na czas nieokreslony - podwyzka max. 200 zl brutto! Osoby pracujace po kilka lat nie widzialy zadnej podwyzki, bonusow itp. Jestem pracownikiem, nie polecam.

AVE LABEL
@Paw

tu akurat racja, 3 lata wstecz pomocnik zarabial ok 400-500zeta wiecej a teraz dostaje najniższa krajowa chyba juz.... przy czym kiedys po 7 miechach dostawal podwyzke i po roku kolejna a teraz wali 7miechow, dostaje umowe ale jeszcze z 6musi porobic na podwyzke ktora raczej nadaje sie na temat do kabaretu.. JEŚLI ja dostanie bo byly przypadki ze dostawali umowe bez kasy.. polecam szczegolnie osobom z rodzinami,.... na pewno uzyjecie.... Spadek wynagrodzenia idzie w parze za checia nowych pracowników do samej pracy co i tu troche kuleje bo nawet nie ma ich kto wyszkolic bo ze starej kadry wiara albo po odchodzila albo faktycznie dostali sie na drukarzy i nie maja czasu na ich doszkalanie... Ostatnie spotkanie przedstawicielki Biura z produkcja daj FASTER FASTER!!! no a suma sumarum nie ma wyrobionego czasu bo sie nie da...>>>>nie ma "premi" choc nazwalbym to jałmużna.... a wprowadzenie jak mozna bylo slyszec premii oddzielnie wg maszyn nie wiele przyniesie bo jest wuchta nowych ludzi ktorzy do konca nie ogarniaja tych maszynek z rolkami i tak czy tak nie bedzie kasy... ale kogo to obchodzi... starego na pewno nie bo placi mniej a calego lysego chyba juz tymbarddziej bo bardziej go podobno interesuje co bedzie robil wieczorem.... jak chcesz Tu przyjsc to nastaw sie na mala kase.. dość dużo roboty za ta mala kase ale jednak z mozliwoscia awansu jesli sie postarasz... a do Osob z doswiadczeniem juz nabytym to Wy stawiajcie warunki ale musicie miec konkret nerwy bo inaczej was wyru....ją AVE LABEL!

Zostaw merytoryczną opinię o CCL Label Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w CCL Label Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CCL Label Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCL Label Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CCL Label Sp. z o.o.