Hotel Wilga

Opinie o Hotel Wilga

Margieta

obsługa dramatyczna !!!!!!!!

Myslenice

Umówiłem się ze znajomymi na ostatki na kręgielnie. Wpłaciłem zaliczkę 2 tygodnie przed umówionym terminem. Przyjechaliśmy na miejsce, a Pani recepcjonistka rozkłada bezradnie ręce, że nie jest w stanie nic zrobić bo sobie nie wpisała do zeszytu rezerwacji. wyciągnęła z pod lady nienaganny kawałek papieru i przez pół godziny się doktoryzowała. Gdybym wiedział że panuje tam taki porządek umówiłbym się na inną kręgielnię, których w okolicach Krakowa zresztą nie brakuje. Straciłem ze znajomymi sporo czasu i niepotrzebnie pieniądze za wynajęcie busa...

Zostaw opinię o Hotel Wilga - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Wilga