Opinie o Abakus Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Abakus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Abakus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abakus Sp. z o.o. w Warszawa

Jaka umowa obowiązuje w Abakus Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

"pytanie" a jaka umowa obowiązuje w GoWorku podczas okresu próbnego ?

Magazynier

Miło wspominam Abakus, choć krótko tam pracowałem. Magazyn jak każdy inny - wysoki skład, wózki, kompletowanie zamówień - typowa praca w magazynie firmy handlowej. Czasem braki, czasem zła lokalizacja towaru, ale jak ktoś tego nie ogarnia to niech ulice zamiata zamiast do magazynu się zgłasza! Atmosfera normalna, nikt nie stoi nad głową, nikt nie popędza, nikt za nic nie opieprza. Fakt, że brakuje trochę zaplecza socjalnego, ale bez przesady! Kibelki i kuchnia wymagają renowacji, ale nie ma tragedii. Problemem moze byc temperatura, bo klimatyzacji nie ma, ale do jasnej cholery to magazyn a nie sala konferencyjna! Firma daje ubranie i rzeczy niezbędne do pracy, co nie wszędzie jest oczywistością. Nadgodziny są zawsze płatne (dla mnie nie miało to znaczenia w jaki sposob), wypłata zawsze na czas. Pracując w magazynie (nie "na magazynie" - na dachu ktoś pracował? ) trzeba liczyć się z fizyczna praca, jak ktoś chce wodotrysków i striptizerki tańczące na rurze to niech własną firmę otworzy...

Artur
@Magazynier

Fajnie, że dobrze wspominasz firmę. Czy trzeba było mieć uprawnienia na wózki widłowe. Pracodawca wymagał tego przy zatrudnianiu pracownika, czy można było odbyć kurs na koszt firmy i dzięki temu zdobyć uprawnienia? Chętnie się tego dowiem.

Zenek M.

Pracuje dwa miesiące, jest ok, ludzie wporzo, nikt się nie wyżywa, są posiłki

Srut
@Zenek M.

Potwierdzam

Krzysiek
@Zenek M.

toalety już zainstalowali i woda ciepła?

Kris
@Krzysiek

Nie, na środku magazynu jest toitoi a ręce myjesz sikajac na nie. Skąd ty się urwałes? O własnym domu piszesz?

Borsuk 2

Koledzy za poprzedniego kierownika to dopiero byl bajzel chłop nie ma pojęcia o zarzadzaniu i przebywaniu między ludzmi tak zawalił magazyn towarem że jeszcze dochodzimy co jest co bo dla niego liczyła sie tylko jego premia za wydajność magazynu a to że towar zalegał to juz go to nie obchodziło!!!!Jeżeli chodzi o borsuka małego z brodą to tyle na jego temat unikajcie go jak możecie. Teraz parę słów na temat obecnego kierownika rozmawia z ludzmi umie zarządzać magazynem zrobił strefe pakowania układa magazyn czyści lokacje pod towar rotujący widac że jest profesionalistą w swoich fachu to jest jeden z dwóch najlepszych kierowników pierwszy to byl Pan Misiarek który sie niestety sam zwolnił a też robił niezłą robote . Teraz tak samo jest elegancko na magazynie wiem bo pracuje juz długo a abakusie to wiem co pisze. pozdrawiam Borsuka (usunięte przez administratora):):):):)):)Który wylewa tu swoje żale bo go wyrzucili:):):):)

bigice
@Borsuk 2

chłopie co ty piszesz jak kierownik magazynu mógł zawalić magazyn , przecież nie on robi zatowarowanie , ktoś nakupił(usunięte przez administratora) towaru ( błąd planowania ) ze nie mozna sie było na magazynie ruszyć .

hela

źle zamówiłeś bo źle zatrudniłeś . kapujesz coś ?

Terminator
@hela

nic nie kapuje, ciebie zle zatrudnili ?

zespół
@Borsuk 2

brawo Andrzej pięknie sie sprzedałeś tylko dlaczego odszedłeś , krytykujesz poprzedniki , a sam przyjąłeś zasadę nic nie będe robił to nic nie zepsuję .

łysy Andrzej
@Borsuk 2

ta rozmawia chyba sam ze sobą . Ale to juz nie ważne bo go nie ma , nawet się nie pożegnał jak odchodził ot i takie wychowanie

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Abakus Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Sprzątanie mieszkania wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Oli

Siema na magazyn idę do was jak tam atmosfera no i zarobki

Saddam
@Oli

jest gitara , nie ma małego to jest dobrze, kierownik jest w porządku, a to jest ważne, mi się zaczęło podobać

Bike
@Saddam

kierownik jest w porządku :), ruszyły negocjacje, wiec wróci do nas, cieszcie się póki możecie i szukajcie 10 -go co dobre szybko się kończy

stary pracownik
@Bike

Bike, a ty to pewnie piszesz w takiej wielkiej tajemnicy :))))))))))))))))))))))))))),

japa

Tibilisi to człowiek, który miesza nieprawdziwą informację nawet nie potrafi poprawnie umieścić wątku gdyż to forum dotyczy Abakusa z Olsztyna, po drugie jak widać jest bardzo sfrustrowany odejściem z firmy. Posądzanie ludzi tam pracujących o zażywanie narkotyków nie ma oparcia w rzeczywistości. Pracownicy są zdyscyplinowani i dobrze wykonują swoją pracą co widać w wynikach firmy. Gdyby pracownicy firmy byli pod wpływem narkotyków nie osiągali by takich wyników a inną rzeczą jest że jak Tibilisi wiedział lub widział osoby pod wpływem narkotyków powinien to natychmiast zgłosić nawet na Policję bo taki człowiek stwarza zagrożenie dla bezpieczeństwa innych pracujących tam ludzi. Ślady rzekomej amfetaminy na kartonach to kreda co jest w 100% potwierdzone laboratoryjnie i żaden klient się nie skarżył na jakość produktów. Pani Dyrektor nie ma na co przymykać oczu a wręcz przeciwnie ma je szeroko otwarte i widzi co się dzieje na całym obszarze magazynu. Ludzie chcą pracować dobrze wykonują swoją prace a zmiany jakie zachodzą w firmie dają im poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji. Tibilisi jesteś sfrustrowanym człowiekiem, którego zaskoczyła nowa sytuacja w firmie inni pracownicy odbierają ją pozytywnie a Ty chciałeś trwać w swojej niemocy spowodowanej brakiem umiejętności w zarządzaniu ludźmi - przykre ale tacy ludzie też się zdarzają. Jeśli ktoś jest chętny to zapraszamy do pracy w firmie i nie radzimy sugerować się wpisami nie mającymi nic wspólnego z rzeczywistością

Teheran

jak dobrze , że ciebie juz nie ma, można w spokoju pracować i współpracować bez mobingu i ubliżania do ludzi, musi cie niezle dygać, że wypisujesz tu i wypisujesz swoje żale NIE POLECAMY PRACY Z TYM CZŁOWIEKIEM, ON SIE NIE NADAJE MIEDZY LUDZI NA MAGAZYNIE, PO CV BEDZIECIE WIEDZIEĆ GDZIE PRACOWAŁ

"pracowales" ale nie pracujesz i nie wiesz jak dalej to poskutkowalo firma dostrzegła presje na Pracownikach nie wspominając o mobbingu i stalkingu ludzi az trafila kosa na kamień ????, a teraz? ludzie współpracują z innymi zmianami więc nie wypowiadaj się kłamliwie. i pisząc takie brednie zniechecajac podjęcia pracy

WWA
@zgłoś problem

Nie pracuję, ponieważ otrzymałem lepszą ofertę pracy na oczekiwanym stanowisku, więc to chyba jasne, że idzie się tam gdzie jest lepiej a przede wszystkim gdzie nie ma narkotyków... wyraziłem swoją opinię po pracy w tej firmie i nie ma w mojej opinii ani jednego kłamstwa, więc łaskawie nie przekręcaj rzeczywistości jaka panuje na aksamitnej 2, bo ludzie nawet po zatrudnieniu w Abakusie dość szybko się zwalniają, a dlaczego? Bo widzą z czym mają do czynienia, czyli z narkomanią. Skoro był mobing i stalking to dlaczego tego nie zgłosiłeś na policji, przecież to przestępstwo... I nie pisz o jakimś donoszeniu itp. bo mogłeś zebrać te osoby i iść i donieść incognito, że w danej firmie ktoś stosuje takie zachowania wobec podległych mu pracowników, ale dlaczego tego nie zrobiłeś bo wiesz dobrze, że nikt nie jest święty i nie ma skutków bez przyczyny.. Trafiła kosa na kamień? A niby co miałeś na myśli pisząc te bzdury? I na przyszłość zapoznaj się z pisownią języka polskiego, bo ciężko cie zrozumieć.

hDeinArsch

Ten koordynator to w ogóle cienki bolek jest, pamiętam jak mi mówił, że pójdzie na Andrzeja.S na psy, że przez niego musi chodzić do psychologa, bo niby wymagał od niego zbyt wiele. Jak to usłyszałem to myślałem, że padne. GOŚCIU JESTEŚ ZWYKŁYM ZEREM DLA MNIE I NIE TYLKO! NIKT cie NIE ZMUSZA DO PRACY NA TYM STANOWISKU, WIĘC KONTROLUJ CO GADASZ.

zespół

witam główny problem magazynu brygadzista 1,56 m zniknoł teraz moze być tylko lepiej. nie ukrywając z radością żegnamy sadystę :) magazynierzy Abakusa

bracia

witamy 9 kierownika magazynu w przeciągu 3 lat :) zobaczymy ile wytrzyma

wózkowy

o co chodzi w tym forum,jaki interes ma w tym go work że usuwa pozytywne posty

Dzień dobry, otrzymałem zaproszenie na specjalistę ds. administrowania obiektem w firmie Abakusautolamp. czy ktoś może napisać jakie warunki pracy na tym stanowisku, wynagrodzenie itp.? czytając opinie nie zauważyłem żadnych negatywów na to konkretne stanowisko. natomiast pozostałe posty trochę jednak dają do myślenia. z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam

big boss

a ja przychodze tam do działu zakupów , teraz będzie ameryka , uwazajcie pojawiam sie ja

Klara
@big boss

(usunięte przez administratora) ty sam sobie nie pisz tu komentarzy

twoj image

bardzo dobra firma lub bardzo zła firma, sam wybierasz, kreowanie opinii internet-image.pl, jesteśmy tańsi od usług tego portalu

Szukam i nie znalazłem ogłoszenia, Chciałbym u nich pracować, kolega sobie chwali , ale ogłoszenia nie ma

John

Ja pracuję dosyć blisko, jest spoko, oczywiście zależy co chcesz robić, jeśli pracować to będziesz w miarę zadowolony,a jak kombinować to za długo nie popracujesz, duża firma, duże obiekty, dużo pracy

Waldi

poprzedni kiero był lepszy bo był bajzel i weekend był zawsze , teraz jak nie będzie weekendów to słabo

Abc

"Obywatel GB" może sie w firmie zapytaj, bo tutaj nie jest biuro informacji (usunięte przez administratora) a ja nie lubiłam pracować z byłym kierem i jak mi ktoś (pewnie on sam) tu pisze że cała załoga go uwielbiała, no to nie , ja uwazam że był do nas(usunięte przez administratora)

Obywatel GB
@Abc

@ABC, jeśli nie znasz odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania na forum, to nie zabieraj głosu. Forum jest od tego aby wymieniac sie informacjami. Poza tym licz się ze slowami.

Obywatel GB

Czy firma Abakus oferuje jakieś benefity pozaplacowe na nowo tworzonym stanowisku asystenta w dziale reklamacji i zwrotów? Czy na tym stanowisku również należy się spodziewać płatności premii w kopercie?

były

jak widzę zdania są podzielone na tematy kierowników ale to normalne jeden się dogada z przełozonym drugi nie mamy wolność . napiszcie co sie zmieniło na gorsze lub na leprze w robocie

Zostaw merytoryczną opinię o Abakus Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Abakus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abakus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abakus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abakus Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Aksamitna 2
    02-287 Warszawa