Opinie o txm.pl - TXM S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TXM S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w TXM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TXM S.A. w Andrychów

inna

@ajentka Niestety na wszystkie przelewy nie było kasy to ze ty dostałas nie oznacza ze wszyscy dostalii

ajentka

u mnie przelew był

chore zjawisko

dlatego kto mądry już dawno to zrobił i zaczął pracę gdzie indziej tam gdzie płacą na czas a nie prosić o swoje.

Jeszczepracownik

U nas kierowniczka oznajmiła, że wypłat nie będzie, nie maja z czego wypłacać, trzeba stad uciekać

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

ja też życzę wytrwałości Wam wszystkimi też stąd uciekam szkoda tu nerwów na to wszystko na szczęście pracę dostałam gdzie indziej JAK DOBRZE.

super
@Marta

Bardzo fajnie , ze znalazłaś nowa pracę , bo faktycznie TXM szanować ludzi nie umie i to sie nie zmieni. Grunt pod nogami sie wali to wyrzywaja się na pracownikach. Nie rozumieją niestety tego, ze to załoga sklepu kreuje te firmę. Proponuje wiec by szukać pracy i by w przyszłości doświadczenie zdobyte w TXM a to szkoła życia ktoś docenił. Powodzenia wiec i dobry krok w przód. .

Gośka
@super

Zgadzam się w 100% oddałam tej firmie wiele lat mojego życia kosztem często życia prywatnego ,bo np. niedziela musiałaś jechać na inwentaryzację .Po tej szkole życia w Txm w każdej pracy sobie poradzicie,a jeszcze nie wspomniałam o wynagrodzeniu .

Obserwowana jest Elżbieta

@ Elżbieta Elżbieto dlaczego twój wpis z 03.11 został zamieniony na wpis z tą samą datą tylko zaktualizowany dzień pózniej i zmieniony został kontekst twojej wypowiedzi i poprawiony tekst - po co to kreowanie i moderowanie skoro wydało sie ze jestes moderatorem z tej strony :):)

Abc

Proponuję nagrywanie każdej rozmowy z osobą przełożoną,nie wiadomo kiedy i gdzie to może się przydać.My na markecie już od jakiegoś czasu tak robimy,nie pozwolimy aby nas traktowano jak najgorsze zło,że nic nie potrafimy,niech sobie stanie jedna z drugą na kasie cały dzień i wtedy pogadamy o wynikach

ula

@Elżbieta Chyba Ela ma bardzo wysoką przydatność oraz samoocenę zawodową skoro krzykiem i wydzieraniem się buduje pozytywne relacje rodem z rynsztoku .Skoro Ela nie wie co to mobbing to jako menagerka/menager i zwolenniczka wydzierania się jest pewnie bardzo ceniona na rynku oraz w firmie .Wydzieranie się na osoby w pracy jest mobbingiem !!! i to na wysokim poziomie a skoro Ela tego nie rozumie to może już czas to sprawdzić sobie w internecie bo widać ze brak ludzkiego podejścia i brak szacunku do ludzi nie usprawiedliwia zgody na darcie się na innych w pracy !

Gosia
@ula

Nie zgadzacie się na mobbing w pracy ,ja doświadczyłam długotrwałego mobbingu w pracy ,teraz choruje mam stany lękowe, ogólnie zdrowie mi się pogorszyło.Żałuje że nie odeszłam wcześniej z pracy naprawdę szkoda zdrowia, próbowałam coś z tym zrobić nikt nie pomógł.

grunt się pali pod nogami to się wydzierają. Ale już nie długo ludzie szukają już pracy i dobrze ja też odchodzę bo Ci którzy już to zrobili mają święty spokój z tymi babami okropnymi.

karolina

Nadal RKS wydzierają się na pracowników,to ze firma ma problemy finansowe to nie znaczy ze można dopuszczać do takich zachowań,może wreszcie firma zajmie się takim zachowaniem i agresją ?

pozytyw

TXM jako firma w porządku, przyjmuje osoby i młode i starsze, jak widać narzekają tylko młode ponieważ nie napracowały się w swoim życiu nie wiedzą co to praca. Ja nie pracuję już w firmie, bo zdrowie nie pozwala, ale ja nie narzekałam, obowiązki w każdej pracy są, nie przychodzimy po to by siedzieć, a regionalna P.Dorota Cz jest w porządku wyrozumiała, taktowna jak dla mnie konkretna. Tak jak dla niej i dla nas to praca, którą każdy powinien umieć wykonywać, a jak się człowiek nie sprawdza lub mu się nie chce to niech się zwolni i nie narzeka. Jedne zastrzeżenie co do firmy, powinni uważać na ludzi których obsadzają na stanowiska kierownicze, to kierownik się wywyższa, nic nie robi,godzinami siedzi na telefonie i prowadzi pogawędki z rodziną, zespół traktuje jak własność i stosuje mobbing,lewe godziny wpisuje w grafik, a najgorsze to ciuchy bierze do domu do przymiarki i już nie wracają do sklepu, potem firma ma straty, nie wie z skąd jest tzw manko, długo pracowałam w sklepie, tak jak na wstępie powiem firma porządna, wypłacalna 10 każdego m-c jest wypłata na kontach, tylko za dużo przywilejów mają kierownicy sklepów, sama regionalna tego nie przypilnuje tzw. sroki powinny być na sklepach przed zamknięciem sklepu. Ale czy to coś da nikt nie umie na to pytanie odpowiedzieć. Przed podjęciem pracy trzeba się zastanowić :Czy ja umiem dać z siebie wszystko, by pokazać się w dobrym świetle. Jeżeli kasa tylko się liczy w naszym życiu to nic nas nie zadowoli jak pełna kieszeń.

Szczera do bolu
@pozytyw

Ja tam do p.Doroty tez niz zlego nie mam... konkretna babka na tym stanowisku. Moja roczna z nia wspolpraca byla bardzo w porzadku z mojego punktu widzenia. A ze firma pozal sie boshe to juz inna bajka...

Adela
@Szczera do bolu

Tylko z tego co mi wiadomo tamta regio była wcześniej na moim regionie teraz jest Magda i jest średnio. A raczej było bo nie pracuję.

Yevsjw
@pozytyw

Może i masz rację ale wybacz pracowałam z o wiele wyższymi standardami obsługi klienta w salonie sprzedaży produktów Apple i tam bezproblemowo i target byk i premia za obsługę tu tak samo zachowuje się wobec klientów jak najlepiej mogę ale widać nasza rks traktuje jak serio nie chce zrozumieć co się się dzieje czemu niskie netto etc. Jedynie co z rozmowy było to pełno jej krzyku i walnęła słuchawką i na tym się to skończyło.

aga

przy obecnych poleceniach odechciewa się robić w takim systemie lepiej iść gdzie indziej bo tu Cię zajadą i jeszcze nie usłyszysz dobrego słowa

Elżbieta
@aga

Zauważyłam, że w ostatnim czasie wiele osób ma jakieś obiekcje co do pracy w TXM. Jednak chciałabym poznać jakieś szczegóły. Czy problem tkwi głównie w tym, że trudno jest tam osiągać dobre wyniki? Jak to jest?

Yevsjw
@Elżbieta

Raczej pomysły niewiadomo skąd wyciągnięte i wymyślone przez regionalną bo to co się dzieje i jaki mobbing stosuje wobec innych jest okropny więc każdemu odchodzą chęci do pracy.

monia

@Karolina Patrząc po wynikach finansowych firma nie ma kasy i do tego ma milionowe zobowiązania wiec jak maja być dodatkowe etaty na sklepach skoro managerowie nie potrafią zarabiać kasy tylko Rksiiii potrafią sie wydzierać na ludzi, niech one same staną za ladą skoro nie maja pojęcia o tym jak zarabiać kasę i prowadzić biznes tylko na darciu gęby opierają swoje dokonania biznesowe. Jeżeli firma na to pozwala to w siedzibie firmy dopiero muszą być specjaliści od biznesu i kreowania ludzkich zachować bo ktoś musi tam popierać takie wyczyny menagerów rynkowych ale pewnie to tacy sami managerowie jak RKS skoro pozwalają na takie traktowanie swoich pracowników

@monia

Właśnie chodzi o to źle na górze na niczym się nie znają i dlatego tak firma funkcjonuje. Ryba zawsze psuje się od głowy. A jeżeli ktoś sobie pozwala żeby RKS krzyczał to chyba on jest głupi. Ludzie trochę szacunku do siebie. Człowiek daje tyle z siebie robiąc za 2-uch bo nie daja godzin dodatkowych bo kasy brakto jeszcze szacunku nie ma. Za taką kasę to prace się znajdzie wszędzie wiec co się przejmujecie. Ocena się nie długo z ręką w nocniku jak nikt nie będzie chciał za taką kasę pracować. Znając ta firmę to nigdy nikogo nie uszanuje i tu jest ich problem.

no sorry ale za darmo nikt tu pracować nie będzie a niewolnictwo dawno się skończyło.Większość ludzi się już nie angażuje bo nikt nie jest tu maszyną a mnóstwo poleceń a jaka płaca???? A co do RKS to brak inteligencji i szacunku dla drugiego czlowieka ale karma wraca

@Karolina

Oczywiście zgadam się. Nic nie pomogą nie staną za człowiekiem tylko mało i mało i mało. Jeszcze trochę jak się pracownicy zbuntuja to będą same musiały zakazać rękawy.

ta firma to jest porażka za te pieniądze znajdziesz na rynku pracy coś lepszego uwierz mi. A po nowym roku jak podniosą najniższą to ja nie wiem kto tu będzie pracował oni dziś nam nie chcą dołożyć etatów bo ich nie stać a potem to sami będą robić na sklepach.

@Karolina

Zgadzam się w zupełności.

Ciężko jest w systemie 12/12 w TXM S.A.? Ktoś coś?

No

My pracujemy w takim systemie . Mamy wówczas w tygodniu więcej dni wolnych. Czasami jest to 3 czasem 4 dni w tygodniu wolne i my sobie chwalimy taki system pracy. Jak się przyszło na 8 godzin to i 12 się odrębni ale wszystko jest kwestią przyzwyczajenia.

nina

@aga nic na takie zachowanie firmy nie poradzisz bo i tak większosc ludzi w firmie szuka sobie nowej pracy ze względu na to samo co Ty widzisz

kier

dajcie spokój czy to szczeciński czy poznański gonitwa jest o wyniki tylko że to już wszystko nie pomoga i nie pomoże u nas znowu nie płacą czynszu tylko patrzeć jak właściciel zgasi światła ale chyba spółce o to chodzi niepłacić za nic wyprowadzą resztę majątku a potem ogłoszą upadłość.

ula

Najwyrazniej jest przyzwolenie firmy na takie zachowanie Rks skoro firma nic z tym nie robi co widac po wpisach na tym portalu ale czego sie spodziewac po firmie z takimi wynikami finansowymi pewnie presja jest taka ze mozna pałowac kazdego byleby pokazac ze cos sie robi nawet jak sie nie ma pojęcia jak coś poprawić - pałowanie ludzi zawsze ma powodzenie u managerówww

@ula

Prawda

Sebastian
@Tak

Nie tak dawno w wątku pojawiła się informacja o rzekomych masowych zwolnieniach pracowników. Mógłbyś sprecyzować, czy rzeczywiście taka sytuacja miała miejsce?

Dziewczyny z poznańskiego co sadzicie o tele ktora byla w srode i o zachowaniu naszej rks? Niewiem jak wy ale ja chyba zaczne nagrywać rozmowy z nasza M

????

a co się stalo?

I prawidłowo

@????

Chodzilo o wyniki promocji i o to jak wydzierala sie z poczatku na nas przez telefon dopiero po dluzszej chwili jak dziewczyna z marketu powiedziala ze ma sie uspokoic to teoche wyluzowala

poznański
@Karolina

A ja nic nie do niej nie mam dla nas pomocna

Abc
@Karolina

My ją nagrywamy już dawno wiadomości email też kopiujemy,rozmawialiśmy z osobą która się zna na tych sprawach i kometarz był jeden -to jest furiatka jak taka mądra sama niech stanie na kasie i pokaże jak to wszystko ogarnąć:promocja,sztuki, kuweta

Zmęczona
@Karolina

Zachowanie tej Pani zaczyna mnie irytować. Wszystko rozumiem, ale nie pozwolę by ktoś krzyczał na mnie bo nie sprzedaje skarpet.

Zostaw merytoryczną opinię o TXM S.A. - Andrychów

• Jak się pracuje w TXM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TXM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TXM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 3 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TXM S.A.?

Kandydaci do pracy w TXM S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TXM S.A.

TXM S.A.