Opinie o Lancerto S.A w Warszawa Annopol 2

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lancerto S.A, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Lancerto S.A o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lancerto S.A w Warszawa Annopol 2

Kasia

Nie polecam pracy w Lancerto. Produkty bardzo drogie więc ciężko coś sprzedać i ciągle tłumaczyć klientom dlaczego nie ma żadnych promocji gdzie wszędzie można kupić takie same rzeczy za połowę ceny. Do tego wieczne groźby zwolnieniem lub przesłaniem kogoś z góry jeśli sytuacja utargow się nie zmieni. Na umowie podstawa A premie znikome bo ciężko sprzedać drogi premiowany produkt . Co miesiąc nadgodziny ponieważ redukują etaty A grafik trzeba kimś zapełnić. Nie można czuć się bezpiecznie bo w każdym momencie z dnia na dzień można zostać zwolnionym. Nie polecam nikomu

Jak jest z pakietem medycznym w Lancerto S.A? Można dołączyć rodzinę?

Jak jest z pakietem medycznym w Lancerto S.A? Można dołączyć rodzinę?

Trrooo

Nie ma żadnego.

Ja Nowy wpis

Nie ma żadnego

Pytanie Nowy wpis

Na jakie wsparcie w Lancerto S.A mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Ja Nowy wpis
@Pytanie

Na żadne , takie kobiety nie zarabiają na firmę dlatego często po zakończeniu okresu macierzyńskiego rozwiązują z nimi umowę albo wysyłają do innych miast pod pretekstem ze tylko tam jest wolne stanowisko ! Kobieta w ciąży jak każda inna może zostać w każdej chwili zwolniona ponieważ pracodawca kompletnie nie ma szacunku do pracownika i traktuje go przedmiotowo ! Pracujesz i zarabiasz na sobie jest ok ale jak chorujesz albo jesteś na Macierzyskim to -out!

Sylwia Nowy wpis
Kandydat

A może ktoś coś powiedzieć o pracy w outlet w Łodzi w Lancerto

Kasia

@Kasia

Wspominasz o pracy w nadgodzinach z powodu braków kadrowych. Są one dodatkowo płatne, czy można za nie odebrać dzień wolny w dogodnym terminie? Liczę, że mi odpowiesz.

Doradca
@Kasia

Pani Kasiu, jestem pracownicą od półtora roku co prawda w innym salonie, ale wszędzie trzeba się tak samo starać. Jeśli ktoś chce zarobić to zawsze znajdzie argumenty by sprzedać dany produkt (nie mylić z wciskaniem go klientowi na siłę). Jeśli zna się składy i właściwości tkanin ma się wtedy również argumenty dlaczego warto kupić produkt u nas a nie u konkurencji w promocji. Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Lancerto S.A.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Anna
Kandydat

Nie polecam... Prezes firmy arogancki, zero kultury i profesjonalizmu. Umowa śmieciowa zlecenie a wymagania wobec pracownika olbrzymie. Odradzam szkoda czasu.

ciekawska
Kandydat

Czy może ktoś napisac jak obecnie wygląda kwestia finansowa w lancerto? Czy podstawy są obniżone nadal? i jak wygląda kwestia premii??????

iza
Kandydat

Jestem po rozmowie telefonicznej. Przed umówieniem spotkania zapytałam jakie jest podstawowe wynagrodzenie. Otrzymałam odp że takich informacji dowiem się na spotkaniu. Taka informacja to podstawa a ja mam prawo uzyskać taką informację przed spotkaniem . Barak profesjonalizmu i moim zdaniem firma nie jest godna uwagi

M
@iza

Na drugim etapie również takich informacji nie udzielają.. więc fakt nie są godni uwagi.

Katarzyna

Miałam okazję pracować w tej firmie w tamtym roku. Na początku rozmowa rekrutacyjna, później miesiączny okres próbny w którym brały udział 3 dziewczyny, z których jedna miała dostać tę pracę. Zostałam wybrana ja. Moim zdaniem w tej pracy trzeba każdego dnia dać z siebie jak najwięcej i im bardziej się starasz tym więcej zarobisz. Ja byłam bardzo zadowolona. Zarobki ok, dziewczyny z którymi pracowałam bardzo fajnie.

anominowa

Nie polecam... Nie miałam okazji współpracować z tą firma, ale wystarczyło że poszłam na rozmowę kwalifikacyjna. Rozmowa odbywała sie w Olsztynie, spotkanie miałam umówione na godz. 12:00. Usiadłam przy stoliku i czekałam na Panią z która miałam odbyć spotkanie. Godzina 12:20, Pani się nie pojawiła, a więc zadzwoniłam. Pani przez telefon poinformowała że osoba rekrutująca jest przy stoliku z logiem firmy . Przy stoliku znajdowały się trzy osoby, przedstawiłam się wytłumaczyłam owa sytuacje , jeden z Panów bardzo nie miło rzekł 'czy wie Pani która to godzina', 'ma się Pani uzbroić w cierpliwość i usiąść na (usunięte przez administratora) i czekać'. poczułam się bardzo urażona, i zrezygnowałam ze spotkania. Po tym incydencie nie chciałabym pracować dla tej firmy gdyż nie powinno się traktować w ten sposób potencjalnych pracowników, jest to brak szacunku oraz brak profesjonalizmu.

xyz
@anominowa

niestety ta pani regionalna to masakra. brak profesjonalizmu i ciągłe obgadywanie pracowników. całe szczęście że tam nie poszłaś

Pola

Cześć, wiedzę że mało kto się udziela, ale może otrzymam odpowiedź, jak wygląda drugi etap rekrutacji, jak dobrze się przygotować?

mmm

Prawda jest taka obiecuja góry a jeżeli salon jest nie retowny to i tak twoja winna

Byla

Kiedyś tam pracowałam i wymagania są spore ale to normalne bez wymagań nie ma osiągnięć!! Jeśli chodzi o zarobki to nigdy nie narzekałam bardzo dobrze płaca. Kiedyś tak było teraz nie wiem ale Towar jest super już tam nie pracuje a nadal kupuje i polecam. Każda firma ma plusy i minusy o tej mogę powiedzieć ze dużo plusów:) prezes to prezes ale jak by nie był taki forma noe była by tam gdzie jest , nie każdego trzeba lubić bo noe o to chodzi w pracy. Jak ktoś szuka to polecam bo oni przynajmniej płaca ????

Michalina

Na jakiej podstawie są zatrudniani sprzedawcy ? Jak wygląda rozmowa, trzeba dobrać strój ?

jolanta
@Michalina

rozmowa masakra, "prezes" gbur ,najniższa krajowa

ZAWIEDZIONY

Praca w salonie tragedia, ciągłe narzekanie ze utargi male, telefony od prezesów ( głównie od jednego ) bardzo ale to bardzo mobingujace, bez kultury i zastraszające pracownika. Atmosfera ciągłego wyścigu szczurów. O kasie o której mówią na rekrutacji można pomarzyć. Salony bez bramek antykradzieżowych każą zwracać kasę za towar nawet za taki którego nie było na salonie. Wymagania jak w salonie louis vuitton a kasa jak w żabce

krzysztof

obsługa w Gorzowie na najwyższym poziomie. spędziłem tam chyba 2h I czułem się naprawdę wykatkowo. zakupiony komplet zrobił furorę

Klient

Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej obsługi. Personel posiada dużą wiedzę i potrafi doradzić. Będę częstym klientem w tym salonie.

Wiki

Dobra firma, rozwija sie i poprostu poszukuje nowych osób!

AN

salon w Lublinie poszukuje pracowników , czy ktoś coś wie dlaczego stamtąd ludzie odchodzą?

Jerzy

@Sredx, może firma Lancerto w ostatnim czasie rozwinęła się i po prostu potrzebuje nowych pracowników? Każdy z pracowników ma inne wymagania i wyobrażenie swojej pracy. Niektórzy rezygnują z pracy po prostu z przyczyn osobistych. Może warto samemu się przekonać jak wyglądają warunki i zaaplikować?

Jerzy

Czy może ktoś napisać czy firma aktualnie poszukuje pracowników? Jakie warunki zatrudnienia oferuje i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? Czy praca jest w przyjaznej atmosferze? Jak wygląda system czasu pracy, czy grafik można dopasować do swoich potrzeb? Jak wygląda umowa o pracę, czy firma ma system premiowy, dodatkowe benefity pozapłacowe?

Sredx
@Jerzy

W Bydgoszczy rekrutują. Ale ten co się rekrutuje to nie przyjemny gość . Nie polecam.

Sredx
@Sredx

Jurku co dwa tygodnie dają ogłoszenia w sprawie pracy w Bydgoszczy to o czymś świadczy. Zastanów się.

Zostaw merytoryczną opinię o Lancerto S.A - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lancerto S.A