Lancerto S.A

Opinie o Lancerto S.A

zdegustowany rozmowa

Spotkałem dyr. regionalnego Pawła M. Zaproponował warunki pracy: - 1500 zł netto (plus dodatki od sprzedaży, ale nie wyjaśnił jak duże), - umowa zlecenie ("na początek"), - bodaj 10 godzin pracy dziennie, - "ciężkie szkolenie na początek, po którym zostaną najlepsi". Normalnie jakbym wygrał los na loterii... W Somalii.

Pani zdegustowana głupotą innych
@zdegustowany rozmowa 29.07.2017, 14:01

Witam pracuje w Lancerto .. jakoś Somalii nie przypomina ... jak wielkie są premie to wiedza ci którzy pracują już w Lancerto. Nie małe ☺ Opinie takie jak powyżej .. Pan zdegustowany może wpisywac gdy popracuje. Ale zawsze można pisać bzdury

Pani zdegustowana głupotą innych
@zdegustowany rozmowa 29.07.2017, 14:01

Róża

Myślę,że dużo zależy od załogi, sąsiaduję z Lancerto i Panie stamtąd zawsze są uśmiechnięte od ucha do ucha, zawsze elegancko ubrane, są we 3 na sklepie w galerii, robią zazwyczaj po 12h, ale też widzę,że wymieniają się jak którejś coś wypadnie, nie ma problemu z zamknieciem salonu na kilka minut,żeby iść zjeść, do toalety, do sklepu, chociaz nie przesiadują całych dni myślę,że praca tam jeśli załoga i p.kierownik jest w porzadku może być satysfakcjonująca :)

stokrotka

Każdy ma prawo do własnej obiektywnej opini - powiem krótko firma super !!! trzeba mieć pasję , chęci i trochę pokory a sukces murowany :) z pełną odpowiedzialnością polecam tą firmę, warto pracować w Lancerto :)

Swed

Ja niestety mam zle doswiadczenia. Zakupiony dosc drogi garnitur pekl w kroku w pierwszym dńiu po ubraniu...wstyd! Ostatni raz cos tam kupilem....

xyz

tak dziwne ...pracuje w tej fimie jakieś 5 lat i nie zdażyło mi się ścigać z moją załogą. Kwestia dobrania odpowiednich ludzi, chęci stworzenia dobrej atmosfery i masz cały złoty środek :) a jak ktos lata z centymertem w salonie to widać że żaden to profesjonalista :) ludzie którzy pracują w branży spojrzą na klienta znają swoje rozmiary...i juz wiedzą co maja podać :) Ludzie którzy pracują na wyższych stanowiskach ( dyrekcja, ksiegowość, Centrala ) są życzliwi ,pomocni . Swoje przeżyłam , Lancerto to praca której się nie spodziewałam . Dzięki niej spełniają się moje marzenia . Czytając Twoje bzdury które wypisałaś ciekawa jestem co przez Ciebie przemawiało , zawiść ? zazdrość ? że nie udało Ci się podołać wymaganią, jakie każda z nas stawia sobie w tej pracy :)

mona

Dodam jeszcze,że Pracujesz, dajesz z siebie wszystko a w zamian dostajesz ... no właśnie dostajesz obietnice i bajkę o stabilnści pracy i ,, cudownej'' atmosferze a w rzeczywistości trzeba uważać,żeby kieras nie wsadził Ci noża w plecy jak przypadkiem będziesz miała wiekszy utarg... oczywiście jak jakimś cudem uda Ci się pohandlować , bo stary skład akurat poszedł na fajkę to po powrocie wyślą Cię na zaplecze do parowania , sprzątania lub czegokolwiek innego tak,żebyś do końca dnia nie mogła się już wykazać sprzedażwo! Mobbing i brak równych szans oto cała prawda o pracy w tej firmie

mona

Witam, niestety moje doświadczenia z tą firmą są bardzo negatywne! Zostałam zatrudniona na chwilę i zwolniona bez podania przyczyny; dodam również,że panuje tu straszny wyścig szczurów a wszystko to za marny grosz bo premii oczywiście mi nie wypłacili... premia uznaniowa więc uznali,że mi się nie należy. Dodam jeszcze,że garnitury tej marki to poliestrowa tandeta;źle skrojone , nie trzymają rozmiarów a Ty biegasz jak głupia z centymetrem w ręku i tłumaczysz klientowi ... tu się ptrzytnie, tam się utnie i będzie super a po poprawkach wychodzi z tego obraz nędzy i rozpaczy a Ty stoisz przef klientem i nie wiesz gdzie masz oczy wsadzić, tłumacząc,że leży idealnie a tymczasem nogawka się skręca a po wykonanym karczku na plecach powstaje balon. Oczywiście jak klient kręci afkę to wina lezy po Twojej stronie bo nie umiesz odpowiednio dobrać rozmiaru.... problem polega jednak na tym,że żaden nie jest dobry. NIE polecam ani pracy ani produktów tej marki

magda

byly pracownik
@magda 07.10.2014, 23:48
Firma jest super ! Umowa o pracę. Produkt wysokiej jakości. Klienci zadowoleni. Trzeba sporo zasuwać. Nie dla leniwych....

wiedze kierownik salonu sie wypowiedzial haha

gr8

Lancerto jest naprawdę bardzo dobrą firmą. Umowa o pracę, jasne zasady, chociaż praca w galeriach handlowych bywa uciążliwa, ze względu na brak okien :) Premie trzeba wyrabiać i się ma :) Nie ma progów i to jest najważniejsze.

Ola

Podstawa to najniższa krajowa plus premia (jeśli się ją wyrobi) i ciągłe pranie mózgu. Nie polecam

Zostaw opinię o Lancerto S.A - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lancerto S.A