Opinie o txm.pl - TXM S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TXM S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w TXM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TXM S.A. w Andrychów

Negatywne komentarze o Ajentce sa nie prawdziwe bo pisze to moja kolezanka z pracy bo jej nie lubi. Pozdrawiam

Alka

Słuchajcie, słyszałam, ze Was masowo zwalniają. Jeżeli nadal chcecie pracować w sprzedazy to polecam pracę w Monnari. Pracowałam tam przez wakacje na cały etat, a teraz przeszłam na pół. Wynagrodzenie zawsze jest na czas.

@Alka

Skąd masz informacje na temat zwolnień w firmie TXM S.A.? Jeżeli wiesz o takich sytuacjach to zapewne jesteś w jakiś sposób związana z firmą. Znasz może powody zwolnień?

poznański

A ja nic do niej nie mam dla nas pomocna

Praca ogolnie jest fajna,zarobki troche slabe bo najnizsza krajowa,chociaz jakis dodatek do pensji sie przydal tak jak było kiedys za to ze byles zastepca kierownika ok 20p zl wiecej do pensji i to nie tylko dla pracownikow txm ale i dla pracownikow ajenta i niewiem dlaczego tego juz nie ma a jako zastępca mam nizsza wypkate niz pracownik na uz a odpowiedzialność wieksza i dla mnie to jest krzywdzace i niesprawiedliwe

Adela

Ich pomysł z outlwtami był próba ratowania sklepów. Do wczoraj pracowałam jako kierownik outletu jak zaczęliśmy wychodzić na prostą udało się zrobić target nawet przekroczyć go ale nie byłyśmy w stanie na 2 rozlozyc 40 toreb towaru gdzie co chwilę przychodzi coś jeszcze to jesteśmy złe bo żadnej pomocy nie jesteśmy się doprosic. Sklep zawalony towarem nie ma miejsca na następne rzeczy. Wczoraj rks zwolnila cala obsade. Gdzie od kiedy pracuje cały czas zmienialy się dziewczyny a zastępca złamał rękę po tyg mojej pracy. Dostalam wypowiedzenie na tyg zamiast na 2 tyg. W tym tyg odcieli nam prąd. Oficjalnie dla klientów awaria prądu.

ciekawa
@Adela

jakim cudem tydzien wypowiedzenia? ile pracowalas?

Papi

Co się dzieje w tej firmie??? Jak można się tak zadluzyc żeby nie płacić za wynajem lokalu??? Ludzie uciekajcie z txm jak najszybciej.(usunięte przez administratora)

Km
@Papi

W jakim regionie?

Papi
@Km

Region Rzeszowski

@Papi

U nas ostatnio prąd odcieli. Po raz 3 w tym roku jak napisał mi zastępca będący na l4.

zainteresowana

więcej zatrudniajcie cymbałów pseudo prezesów co zero pojęcia mieli A kasę brali tylko zapominajcie kto tak naprawdę zapierdzielał, jest to ciężka praca jak na dyskont odzieżowy nikt tego nie zrozumie kto nie pracował. Polecenia wykonuj każdy wie ile tego jest aż szkoda wymieniać. Ludzie już nie chcą pracować za miskę ryżu te czasy się skończyły.A teraz RKS albo są takie tępe albo tylko takie udają -same powinny wiedzieć jak jest ,przecież niektóre pracowały na sklepach i zapomniała jedna z drugą jak jest .To jest prawda stanowisko odbija do łba. Dziewczyny pamiętajcie musimy się trzymać razem wszystkie ajentki:pokażmy na co nas stać nie wysyłać WW,na outlety,w (usunięte przez administratora) z kuwetą,nikt nic nie mówią traktują nas jak gorsze zło. A prawda taka pracownice wypłaty nie dostały i od jutra Ajentka sama na kasie,terminal schować i zbierać na wypłatę

@zainteresowana

Znam to. Do wczoraj pracowałam jako kierownik sklepu w Lubuskim. Miałam kontakt z innymi dziewczynami w regionie i poza poznanskim. Widziałam na własne oczy co się odprawialo. Musialam miesiąc temu zbierać pieniądze dla dziewczyn na uz. Regio wpada tylko na sklep mówi co robić a oni dowalili nam 40 toreb z towarem a tu target zrobiony ale toreb jeszcze 14 zostało więc że nie ogarniamy sklepu. Zwolniła cała załogę rks.

Klient

Txm Szubinie robię zakupy od samego początku do dnia dzisiejszego I zawsze jestem zadowolony z obsługi tego sklepu A pani kierownik to super osoba uśmiechnięta i można sobie pozartowac często kupuje spodnie nie drogie do pracy i naprawdę jest super ubaw przy wybieraniu dla mnie spodni ???? obsługa super :-)

Bożena

Witam Jestem klientką tego sklepu od bardzo dawna i nie spotkałam się ani razu żeby obsługa sklepu w Szubinie ktora tam pracuje źle oslugiwala czy też była niemiła zawsze mi potrafią doradzić I są miłe również ubieram dwóch synów w tym sklepie i zawsze jestem zadowolona z obsługi tych pań oby tak dalej powodzenia i nie przejmujcie się pracujecie tak jak do tej pory .

Klientka

Witam a ja jestem bardzo zadowolona z obsługi w Szubinie bardzo sympatyczna i bardzo pomocna obsługa. Widać ile pracy mają Panie na sklepie a mimo to nigdy nie odmówiono mi pomocy. A Pani kierownik bardzo sympatyczna chyba komuś bardzo zależy aby tej Pani namieszać Pani o której mowa w ciemnych włosach również uśmiechnięta gadatliwa towar na kasie wciśnie każdemu.A że dziewczyny w textilu mają tyle pracy to pretensję do firmy.

@Klientka

No widać na kilometr, że pisze to pracownik Textila. W mojej wypowiedzi nie było wzmianki o dziewczynach tam pracujących bo jeszcze takiej u Państwa nie spotkałam. Zamiast się wybielać radzę się zastanowić czy ma się odpowiednie kompetencje, żeby zajmować stanowisko kierownicze w tej firmie. Nie wystarczy ukonczenie gimnazjum lub zawodówki. Tutaj trzeba mieć pewne umiejętności- zarządzania, pracy z ludźmi i szanować zasadę " klient nasz Pan" chociażby nie wiadomo jaki był. To dzięki nim macie Państwo co włożyć do garnka :) Uważam, że powinien te opinie przeczytać zarząd całej tej firmy, bo myślę że gdyby wiedzieli co się dzieje w sklepach to zatrudniliby bardziej odpowiednie osoby do tej pracy. W końcu chętnych do pracy na rynku nie brakuje. A osoby, które pracują tam obecnie powinny najpierw nauczyć się jak się obchodzi z ludźmi i przede wszystkim klientami a nie wiecznie patrzeć na nich z ukosa i głośno komentować kto jak wygląda.

@Klientka

A czy ludzie po zawodówce są w Pani ocenie gorszego sortu są bardziej ambitni i bardziej pracowici niż osoby po studiach którzy mają nie wiadomo jakie mniemanie o sobie bo chyba odezwała się Pani po bankowości i nie jestem pracownikiem textila droga Pani cytat klient nasz Pan na jakim stanowisku Pani pracuje że ma do gara co włożyć to ja Pani odpowiem pracownik też człowiek

Klientka

SZUBIN Przerażająca obsługa!! Sklep wygląda jak dla najniższych klas społecznych - (usunięte przez administratora) brud, smród, gorąco(na dworze ponad 30 stopni), ciuchy porozrzucane, ceny nie to co powinny być, w przymierzalniach wiszą rzeczy, naprawdę jak za komuny! W Szubinie obsługują dwie Panie - jedna Pani w ciemnych, krótkich włosach a jedna blondynka. MASAKRA! Kobiety przy klientach gadają tak głośno o swoich dzieciach i problemach rodzinnych, że aż naprawdę człowiek czuje się tam jak intruz. Nie wspomnę o tym, że przeklinają, obgadują klientów. M A S A K R A, nie polecam nikomu. W Nakle jest tak samo! Nie wiem czy tymi sklepami Szubin i Nakło kieruje ta sama osoba( patrząc na standardy myślę że tak) to trzeba chyba przekwalifikować ją na co najwyżej sprzątaczkę i zmienić kierownika!! Naprawdę nie polecam nikomu, ostrzegam przed tym sklepem wszystkich.

Zgadzam sie Toba Jolanta Pani kierownik z Szubina to nieodpowiednia osoba na tym stanowisku. Od czasu do czasu robie tam zakupy i aż głowa boli od tego co ta pani wyprawia. Jest niemiła dla klientów wręcz wulgarna. Rzuca towarem, notorycznie siedzi z głowa w komputerze lub na komórce. Panie jedzą śniadanie na sklepie i w dodatku głośno rozprawiają o swoich sprawach prywatnych. Większość klientów chyba zna jej życiorys na pamięć bo bez przerwy o tym rozprawia. Pani powinna zając sie praca, klientami a nie rzucać mięsem na sklepie. Sklep nie jest godny polecenia.

@Kasia

Miałam "przyjemność" pracować przez miesiąc w sklepie w Szubinie, zgadzam się w 100 %z pani opinią... Nie raz nie 2 musiałam przepraszać klientów za zachowanie koleżanki pracującej 1 rok. Zostałam zwolniona z pracy za rzekome kłamstwo o chorobie i złym opinia zazdrosnej koleżanki że można się postawić i nie zostawać za darmo do 22 w sklepie. Mam nadzieję że nie będzie probpu z wynagrodzeniem ponieważ takim chorym zachowaniem zajmie się inspekcja pracy. ????

@Wakacyjny pracownik

Dziwi mnie tylko to że RKS nie reaguje na takie osoby kierownik sklepu może wszystko w txm można prześladować pracownika stosować mobbing nabawiłam się nerwicy do dzisiaj się lecze . Jeśli się zglosi to nic nie da przy najbliższej okazji pracuje się na gorszych warunkach i jest tylko gorzej.

@Załamana

Ja swoją sprawę zgłaszam do głównej siedziby txm :txm.pl, tam jest adres email. Sprawę przekazują do regionalnej. Polecam także zgłosić aby wkońcu się to skończyło.

@Wakacyjny pracownik

Ja zgłaszałam swojej RKS ze dwa razy , znała sytuacje, niby rozmawiała z kierownikiem pomimo że byłam wieloletnim pracownikiem miałam tylko gorzej w końcu bałam się do pracy przychodzić , nabawiłam się nerwicy.

@Załamana

Dyskutujecie o bardzo niepokojących kwestiach. Wspomniałaś, że zgłaszałaś komuś już ten problem. Ale jeśli ta osoba nie zareagowała jak należy, to chyba warto byłoby zwrócić się o pomoc do nieco wyżej postawionych osób. Myślałaś może o takim rozwiązaniu?

Jolanta

tzm Szubin byłam kilkakrotnie klientka tego sklepu po prostu tragedia pani z obsługi o ile się nie mylę Teresa bezczelna a chamska rzuca towarem w klienta na koniec stwierdziła ze taki klient jak ja to żaden klient i nie życzy sobie aby tu przychodziła czy kierownictwo tej firmy wie co się tam wyprawia może czas najwyższy zmienić takiego pracownika

@Jolanta

Miałam okazję pracować miesiąc, zupełnie się zgadzam z Panią. Pracownik ma zero szacunku u tej pani, zostałam zwolniona z rzekomego kłamstwa o chorobie. Ps: sama nie raz przepraszam że chamski i wulgarny język wobec klientów tej pani i jej koleżanki

@Jolanta

Kierownictwo firmy nic nie zrobi nawet jeśli jest skarga od klienta małe wytłumaczeniem i idzie wszystko w niepamięć a pracownik może się wykończyć nerwowo nikt nie pomoże pomimo że bardzo by chciał pracować i być wzorowym pracownikiem.

Asia

Nie polecam sklepu TXM w szubinie. Atmosfera straszna.

@Asia

Ja również nie polecam, pani kierownik obgaduje pracowników w sposób wulgarny, każda prośbą o dopasowanie grafiku do pracownika jest odrzucana i mieszana z błotem. Pani kierownik komunikuje się przez portal internetowy w sposób dość prostacki i chamski. Pisząc że jest się chorym szanowna Pani odpowiada :" ty sobie jaja robisz?! Kogo ja teraz wezmę do pracy"?! Po czym zwalnia tłumaczac jakieś nie stworzone rzeczy i oskarżenia

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w txm? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Wakacyjny pracownik

Niestety mam złe doświadczenie. Zero informacji o grafiku, o przyjściu do pracy dowiadywałam się tego samego dnia. Próbując grafik dopasować do siebie zostałam zmieszana z błotem i omówiona w sposób nie etyczny. Pracy jest naprawdę baardzo dużo a Pani kierownik zero empatii i narzuca niemożliwe tępo. W pracy zostaje się do 22-23 aby nadrobić zaległości. Nie ma się życia prywatnego a po rozmowach z szanowna Panią kierownik jest się mieszanym z błotem. Szlae goryczy przelał fakt choroby i odpowiedź kierownika : "ty sobie jaja robisz?! Kogo ja teraz wezmę do pracy". Czy naprawdę człowiek nie ma prawa być chorym?. Jeżeli nie doatne wynagrodzenia, zgłaszam ten fakt inspekcji pracy

Ulubienica

Praca za bardzo słabe pieniądze, szacunek do pracownika na poziomie mniej niz 0. Szkoda nawet skladac CV .

Pracownik wakacyjny
@Ulubienica

Witam, o jakim regionie /sklepie mowa? Też mam złe doświadczenie

Pracownik walacyjny

Swoją przygodę z txm zacząłem w lipcu po odejściu z pracy poprzedniej osoby. Podejście "Pani" kierownik do pracownika karygodne... Uświadamia ie pracownika kiedy ma być w pracy nastepowalo czasami tego samego dnia rano ( a więc nie można było nic zaplanować, trzeba było czekać na informacje). Wieczne proszę ie się o podanie grafiku na kolejne dni nie przynosiło skutku. Kontaktowanie się przez portal internetowy i (usunięte przez administratora) że strony tej Pani jest na porządku dziennym. Pracownik nie ma prawa do wzięcia pilnego wolnego bo Pani nie ma czasu i ludzi w zamian. Kiedy nie ma ciebie w pracy Pani kierownik rozmawia na forum sklepu z innymi ludźmi na twój temat z użyciem wulgaryzmów. Szale goryczy przelał fakt poinformowania Pani kierownik o chorobie, po czym zostałem zwolniony z pracy za "robienie sobie jaj". Nie polecam.

Balbina

Witam, chciała bym podzielić się taką oto nowością w TXM... pracownicy dostali "Bony na święta" fajnie? No niestety NIE, bo okazuje się, że pracownik ma wydać swoje pieniądze w wysokości 100 zł na jeden bon i uzyska rabat 66% i ja się pytam, gdzie sens i logika??? To, że firma coraz bardziej oszczędza na ludziach daje się zauważyć od pierwszego wejścia do sklepu, Panie/Panowie którzy w tej firmie pracują nie wiedzą w co ręce włożyć bo towar dowalają tak, że nie ma go gdzie wyłożyć więc gimnastyka oprócz tego Klienci robiący bajzel bo co tam, ktoś to posprząta za to im płacą ! Teraz doszły te śmieszne bony, żart i kpina z ludzi których zatrudnia TXM!!! Życzę Wesołych Świąt i przy tej okazji wydajcie swoje pieniądze w Waszej firmie aby uzyskać RABAT!!! Moje sugestie dla TXM S.A.: Zacznijcie szanować ludzi, których zatrudniacie.

to kpina
@Balbina

Firma nie ma pieniędzy, wiec aby coś zaproponować pracownikowi na święta niech się głupek cieszy dali kupon na 100 zł, bo na paczki ich nie stać. Z tego KUPONU 44% ma zapłacić pracownik, więc WILK SYTY I OWCA CAŁA, bo pracownik zapłaci za towar a i część zysku i tak będzie firma miała miała. Róbcie tak dalej zerujcie na pracownikach to sami będziecie na sklepach pracować. Gratulacje pomysłu

@Balbina

Może warto zapytać odpowiednich osób w firmie o zasady, na podstawie których działają bony, o których piszesz? Skoro tak jest to skonstruowane, to musi być tego jakiś powód. Jak w innych latach wyglądało coś takiego w TXM? Zupełnie inaczej, czy podobnie?

TAK TAK
@Edyta

Wcześniej to dawali paczki ze słodyczami na cały sklep , żenada jedna paczka na 6 osób faktycznie było się czym podzielić. Dopiero w zeszłym roku dali paczki dla każdego z osobna. W tym roku zaś nie ma kasy to wymyślili takie oto kuponiki na 100 zł. W tym,że pracownicy musza dokładać do interesu. Zabłysnęli

@TAK TAK

Rozumiem. Trzymajmy kciuki, aby w następnym roku wyglądało to nieco lepiej w TXM! Jesteś zatrudniona u tego pracodawcy - jak więc oceniasz inne aspekty dotyczące pracy w tym miejscu? Czy wynagrodzenie, atmosfera w pracy są OK, czy coś mogłoby ulec zmianie w tych kwestiach?

Michalina
@Balbina

@Balbina- Może coś źle zrozumiałaś. Pracownik wcale nie musi wydawać 100 złotych. Jeśli zdecydujesz się wybrać towar za np 100 pln i skorzystasz z 66% rabatu, to za towar wart 100 wydasz tylko 34 pln. Tym bardziej że dublowało się to z przecenami na sklepie, Mnie udało się w ten sposób zrobić prezenty dla moich rodziców, siostry i siostrzenicy. Zaoszczędziłam w ten sposób pieniądze i wydałam na swoje przyjemności i to był w rzeczywistości mój prezent od firmy. Udanych zakupów, mimo wszystko!

Zuzia
@Edyta

Wynagrodzenie zastępca kierownika z najniższą krajową nie wiem czy się śmiać, czy płakać.

smutne ale prawdziwe
@Zuzia

To żenada. W niedługim czasie to sami będą pracowali biuraliści z Andrychowa mądre głowy niech się popiszą zamiast udzielać mądra-głupie rady. PO co być z-cą albo kierownikiem jak będzie się zarabiać na równi. i wszystkim si e przejmować i wszystkiego pilnować. Kuwety, promocje po co jak nic nie ma w zamian.

Zuzia
@Michalina

Pani Michalino proszę o komentarz czy jest zbyt ciężki do ogarnięcia?

@Michalina

Dziękuję za wyjaśnienie! Twój komentarz na pewno będzie pomocny dla innych osób zatrudnionych w TXM - nawet jeśli nie teraz, to w przyszłości. Widzę, że pracujesz w TXM - długo już jesteś związana z tym pracodawcą? Może opiszesz, jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu.

postronny
@Balbina

nie prawda//// nie wydajesz 100zł a 34 bo 66 firma daje ci w prezencie/// rozumiem, że chciałabyś więcej, ale to najpierw rób wyniki/// do pracy niewielu się nadaje a do narzekania wszyscy chętni......

Martita
@to kpina

Wolałam stracić 34 zł i coś mieć niż dostać stare czekoladki lub pierniki po terminie bo i takie sytuacje miały miejsce ;-)

@Martita

Czekałam, aż ktoś w końcu ponowni się tu odezwie, bowiem mam konkretne pytanie dotyczące tego pracodawcy. W sieci znalazłam ostatnio ogłoszenie dotyczące pracy jako Specjalista ds. marketingu internetowego (SEM). Ponoć oferują system wynagrodzenia połączony z systemem motywacyjnym. Możesz mi powiedzieć, na czym dokładnie polega ów system?

Daria 890

Dla mnie to chore człowiek chce pracować dowiaduje się ze pracy nie ma (usunięte przez administratora) nie potrafi nic wywalczyć pomoc nie odbiera telefonów po jakim czasie mówi ze sklep zamykają człowiek się cieszy ze ma prace , bo za lokal nie płaca umowa zlecenie ,nie umowy o prace .

Roman
@Daria 890

Twoja wypowiedź jest mało zrozumiała. Wnioskuje, że pracujesz na umowie zleceniu. To dość mało komfortowy kontrakt dla pracownika. Czy jest możliwość zmiany na bardziej stabilną i długoterminową? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/txm-s-a,50987 jest kilka aktualnych ofert rekrutacyjnych. Pracodawca oferuje rabat pracowniczy i system premiowy. Czy zatrudnione osoby mogłyby polecić pracę?

Unknown

Hej, może ktoś doda opinie o pracy w centrali w Andrychowie? Dział zakupów np.jak wygląda sytuacja?

Zostaw merytoryczną opinię o TXM S.A. - Andrychów

• Jak się pracuje w TXM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TXM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TXM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 3 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TXM S.A.?

Kandydaci do pracy w TXM S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TXM S.A.

TXM S.A.