Opinie o txm.pl - TXM S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TXM S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w TXM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TXM S.A. w Andrychów

Mi

Czytam opinie i jestem w szoku, pracuje w TXM od ponad 2 lat, kasa zawsze na czas, wymagania są wszędzie, fakt zarobki dość niskie, ale atmosferę sobie bardzo chwalę. Jestem naprawdę ZADOWOLONA z pracy w firmie i mam nadzieję, że uda im się wyjść z kryzysu.

Elżbieta
@Mi

Cieszę się wobec tego, że chociaż Ty jesteś zadowolona z pracy w TXM. Te negatywne opinie mogą brać się na przykład z tego, iż inni mają nieco inne wymagania od pracodawcy. Wspomniałaś o niezbyt wysokich zarobkach. A składa się na nie sama podstawa, czy może otrzymujecie od czasu do czasu premie uznaniowe?

@Elżbieta

Premie od wyrobienia targetu tylko i wyłącznie :(

cd
@Mi

no na pewno.Powodzenia bardzo się zdziwisz

Beata
@Mi

Mamy też różne konkursy ale one są co jakiś czas

Aha
@Mi

To chyba pracujesz w centrali

@Aha

A no właśnie nie, pracuje jako kierownik w jednym z marketów.

Aneta
@Mi

Ja pracuję trzy lata i nigdy nie miałam powodu do narzekania . Pracowałam już w niejednej firmie i tam dopiero miałam powody do niezadowolenia. Jak wam tak źle i ciężko wieszać ubrania na wieszakach za TE WYNAGRODZENIE to proszę bardzo , zatrudnijcie się w Lidlu czy Biedronce za TE WYNAGRODZENIE , przerzućcie kilka ton żywności każdego dnia , a na starość nie będzie was stać na leczenie i opiekę za ZAROBIONE PIENIĄDZE. No to kto wyjdzie na tym lepiej ?? A co do atmosfery , to masz taką ,jaką sobie sama stworzysz . Powodzenia...

były

wyzysk i marne pieniądze.zarządzający z okresu kamienia łupanego. NIE POLECAM

Mario

Opisze Wam super historię o TXM. Pięć lat harówki (promocje,wyprzedaże,przyjmowanie towaru ,odsyłanie towaru,lepienie cen ,odklejanie cen i znów przyklejanie , mnóstwo bezsensownej roboty, pilnowanie parametrów, mnóstwo emaili na dzień, jeden mądrzejszy od drugiego, głupie tabelki, kuweta) i wyliczać bym mogła jeszcze długo. Na koniec współpracy z TXM czekały nas same kłamstwa, płynące z samej góry. Ostatni tydzień to już był szczyt krętactwa, złej woli i zwykłego (usunięte przez administratora) jakiego jeszcze nie spotkałam, a żyje już długo. Zaczęło się od telefonu RKS , że mamy pakować towar na sklepie i wysyłać na sklep internetowy, bo niby już nie mają co sprzedawać . Swoją drogą kto ten badziew kupuje.Potem przysłano 200 pustych toreb, tyle wystarczy do spakowania całego sklepu. Więc pakowałyśmy jak leci ,bo listy odziwo nie było(co już nas zdziwiło, bo przecież te ich listy to świętość dla nich). Jeszcze większe zdziwienie przeżyłyśmy, jak kazano nam wieszaki pakować byle jak do toreb. RKS zarzekała się , że nic niedobrego się nie dzieje. My już dobrze wiedziałyśmy, że nas likwidują i to perfidnie naszymi rękami za free, więc wcale nie spieszyłyśmy się. Jedyne co myślałyśmy to ,że mamy miesięczne wypowiedzenie.Potem przyszedł kurier i mówi, że ma 70 toreb do odbioru , a my tu mamy zaledwie 3. No i teraz finał za godzinkę przyjeżdżają dwie dziewczyny z innego sklepu i wręczją ajentce natychmiastowe wypowiedzenie.(nie RKS albo ktoś ważny tylko dziewczyna z innego sklepu), wstyd, brak odwagi cywilnej,tchórzostwo, wiedzieli,że to nie w porządku, świństwo. Nam każą oddać klucze i możemy iść(jesteśmy wolne). Kwintesencja tej firmy ,to właśnie to. Wiedziałyśmy, że jesteśmy do likwidacji i liczyłyśmy się z tym, ale oni postąpili jak najgorsze (usunięte przez administratora) nie chce kląć). KU PRZESTRODZE !!!

Ula
@Mario

A skad jestes?

Mario
@Mario

Z okręgu gliwickiego.

Julka

Proszę uspokójcie się sytuacja i tak jest nerwowa

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Dalej nie macie wypłat? Dzisiaj dostałam wiadomosc że są niby wstrzymane. Ale ile można. Za coś żyć trzeba.

saw200

Hej dziewczyny. Czy dostałyście wypłatę uz za luty???

Uz
@saw200

Nie . Żadnych przelewów nie ma

saw200
@Uz

Wiecie może dlaczego???Miały być do 15.02....

Xxx

Koleżanka dostała przed chwilą przelew więc coś się ruszyło spokojnie czekajcie

ZXC

Ktoś pracuje w dziale IT? Jak zarobki? Wymagania, atmosfera, ile osób w dziale?UoP czy B2B?

ZXC

Coś wiecej? Kasa jak?

D.
@ZXC

4k brutto UoP + premie, dyżury. Mozliwosc b2b

mama24h

Pracowałam w Textilu kilka lat .Na poczatku podobalo mi sie chociaz duzo wymagano od pracownika .Mobbing na kazdym kroku.Zmienilam zdanie po inwentaryzacjach ,wyjazdach za mala kase i notorycznym stresie ktory narastal z kazdym rokiem.Ciezka praca za male pieniadze czasami trzeba bylo ukladac market po nocach szczegolnie przed wizytacja "góry".... duzo asortymentu-duza odpowiedzialnosc za wszystko a niedocenianie pracownika nawet rzadnego socjalu nie bylo chociaz jesli wspomniec jedno ptasie mleczko na Swieta na cala zaloge dziewczyn! hmm... to moze to byl socjal. Zadnych bonów gdzie kazda dziewczyna przychodzac do pracy pytala czy cos dostajemy.Pozatym czy kierownik czy pracownik trzeba bylo (usunięte przez administratora) na mopie i zostawac po godzinach za free.Utargi trzeba bylo nosic samemu codziennie do banku-niebezpieczenstwo bylo duze .Nastepnie doszedl kolportaz gazetek oczywiscie przed rozpoczeciem pracy lub po rowiniez za free-Ogolnie nie polecam tego pracodawcy.

zainteresowana

Czy warto iść na rozmowę kwalifikacyjną na kierownika?z kim jest rozmowa? Firma nie za bardzo się cieszy opinią ale może warto? . Pytam bo macie oferty pracy i czy warto zaplanować czas. pozdrawiam wszystkich

Na jaki adres e-mail wysłać cv

Dobra dusza
@Marta

Nawet nie próbuj, wykończysz się w tej firmie nerwowo! Pozdrawiam, największemu wrogowi nie życzę pracy w tej firmie.

Txm
@Marta

nie no wysyłaj przekonasz się sama jak szybko wejdziesz tak szybko uciekniesz z tej firmy. Brak kompetemtnych ludzi do rządzenia.

@Marta

Marta poczytaj gowork adesso jeśli nie wiesz to to ta firma i tam masz dużo barwniej opisaną firmę ????

@ Andrew Zarejestrowałeś/ałaś sie tam :) ? Jesteś aktywny/na tam :)? Jakieś pierwsze sukcesy :):)? Ten portal to nie o opiniach dotyczących pracodawcy,firmy czasem :) :) ,Adrew co tam w sie w firmie dzieje opisuj :) ?

Kris

Andrew, zdradz tajemnice.

iza

Jak widać karma wraca ,skoro nie szanuje się ludzi ,wydziera sie na nich i ma sie ich za nic to takie rzeczy wracaja do managerów ale oni i tak to maja daleko..........

Monia

70 mln straty w 2018r , 50 mln straty w 2019r oj chyba będzie nowa kategoria w Forbsie :) ? Ciekawe czy będzie w tym roku mikołaj w firmie :)? Nie będzie bonów na święta ? Co ta firma wyprawia że kasy nie potrafi zarabiać ?

Dżastina

@znana To kto się tam teraz wydziera na ludzi skoro uciekają na chorobowe, kto przejął specjalizację tej profesjii :) a zapomniałam że tam nie brakuje specjalistek w tej dziedzinie co jedna to lepsza w tej materii :):)??? skąd ten popłoch w firmie skoro firma idzie na pierwszą setkę Forbsa :) :)???

a no tak
@Dżastina

Do setki forbesa to im bardzo bardzo daleko i raczej do niej nie dociągną. Faktycznie to żarcik, bo chyba statek zaczyna tonąc choć łudzą się z centrali że da się go uratować. PPK oraz podwyżka najniższej krajowej chyba ich zdołuje. Jak widać szczury ociekają z tonącego statku.

prawda
@a no tak

nic dodać nic ująć całkowicie ich pogrąży przy osłabionym składzie będą na dnie.

znana

jak się do dzwonisz bo trudno złapać tam kogoś większość na chorobowym pouciekła chyba czują zagrożenie

ola ola

@Xxxx Zapytaj w HR to pewnie będzie zabawnie jak zwykle i jakąś radosną twórczość w odpowiedzi dostaniesz albo moze bedzie darcie japy na ludzi jak to bywa w zwyczaju - w firmie są od tego specjalistki

Xxxx

Dziewczyny czy po zamknięciu marketu należy nam się odprawa? Jak wygląda taka likwidacja marketu?

Yyyyy
@Xxxx

Tak , ale zaczerpnąć wiedzy w inspekcji pracy

Adilajda

Czy z umowy zlecenie macie już wyplacone ?

Tak
@Adilajda

Z tego co wiem to wypłacają do 15

Zostaw merytoryczną opinię o TXM S.A. - Andrychów

• Jak się pracuje w TXM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TXM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TXM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 3 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TXM S.A.?

Kandydaci do pracy w TXM S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TXM S.A.

TXM S.A.