3 Dodaj opinię
3 61 61 5 1

Opinie o Adrenaline.pl

Aktualność
Innowacyjny ekran w naszym salonie NIKE Stary Browar. Zapraszamy do obejrzenia.

Mała czarna
 Rekomendacja

Pracuje w handlu od 10 lat w tej firmie od prawie roku . Jestem bardzo zadowolona z warunków jakie daje mi firma . Możliwości są ogromne wystarczy tylko chcieć i się przyłożyć a szanse na awans i rozwój są bardzo duże . Osoby pracujące w tej firmie na wyższych stanowiskach są uprzejme , pomocne , inteligentne i sprawiedliwe. W firmie panuje miła atmosfera i zawsze jest ktoś kto pomoże rozwiązać Ci problem . Najważniejsze dla mnie jest to, że ktoś czegoś wymaga odemnie i zawsze wraca z informacją zwrotną np. Brawo super to zrobiłaś :) lub jest ok ale musisz jeszcze popracować nad tym … Polecam pracę w tej firmie :)

Tak4Nie3
Angie

Wbrew różnym opiniom bardzo fajna firma. Dużo ciekawych projektów, angazujacych pracowników.

Tak10Nie9
Cichy
 Rekomendacja

Praca w Adrenaline.pl była moją pierwszą i mogę z pełną świadomością polecić osobom, szukającym pracy, aplikowanie do tej firmy. Bardzo miła atmosfera, jako "świeżak" dostawałem sporo wskazówek i pomocy od bardziej doświadczonych pracowników. Ciekawym dodatkiem są benefity (np. zniżki pracownicze). Jest to praca idealna dla osób chcących się czegoś nauczyć i zdobyć potrzebne w przyszłości doświadczenie.

Tak5Nie4
Wiktor

To jest dobra firma ale wiadomo, że jeszcze się taka nie znalazła firma żeby wszystkim dogodzić

Tak4Nie7

1.Jeden z najgorszych błędów tej firmy są reklamacje , które są w 90% nie uznawane. Rzeczoznawca który opiniuje , ma z góry już powiedziane ,ze ma nie uznawać reklamacji.

@Były pracownik

Dzień dobry. Proces reklamacji ciągle jest udoskonalany z uwzględnieniem satysfakcji naszych klientów. Osoba odpowiedzialna za opiniowanie produktów jest certyfikowanym rzeczoznawca obuwia i odzieży - rozstrzygnięcie reklamacji następuję w procesie obiektywnej oceny wady produktu. ~Łukasz

Tak1Nie1
. Nowy wpis
@Adrenaline.pl

rzeczoznawca musi robić tak jak każe mu właściciel, niestety, i nie ma co iść do sądu, adrenalina ma prawnika wyspecjalizowanego w tej dziedzinie. to nie w porządku, że buty za 700 zł się rozpadają a klient zostaje z niczym. taka polityka jest prowadzona przez właścicieli.

szlusa Nowy wpis

Może i zespół jest fajny ale oprócz właścicieli - to Cwani ludzie , którzy przez manipulację rozwiązują problemy , uważajcie na to .

b.hask Nowy wpis
@szlusa

to prawda, potwierdzam! ludzie pracują spoko (poza kilkoma wyjątkami), właściciele niestety, nie chcę nikogo obrażać tutaj ale to nie są dobrzy ludzie!

Nowy wpis

Aktualność
Innowacyjny ekran w naszym salonie NIKE Stary Browar. Zapraszamy do obejrzenia.

Była klientka
Nazwa działu: Handlowy

Firma zyska chyba renomę takiej, która nigdy nie uznała i nie uzna reklamacji. Nawet rzecznik praw konsumenta powiedział, że trzeba wreszcie pójść z nimi do sądu, by zaczęli szanować klientów póki ich mają. Buty z okresem gwarancji 2 lat rozpadają się po pół roku, to jakieś nieporozumienie. Mój syn zbierał na buty, które kosztowały w zeszłym roku 500 zł. Dzisiaj został bez butów. Nie polecam.

TakNie1
adieu

Szkoda, że zniknęły wcześniejsze opinie osób, które kiedyś tam pracowały. Widzę, że sporo się zmieniło, firma założyła profil i zaczęła się angażować w pracę nad swoim czarnym PR. Być może polepszył się los pracowników.. ale kiedyś nie wyglądało to różowo. Wynagrodzenie było na czas, to trzeba przyznać ale stres i atmosfera napięta, a na koniec miesiąca zawsze ktoś musiał zostać zwolniony. Szef wtedy z kadrową zamykali takiego pracownika w ciemnym pokoju i podsuwali papier do podpisu, bo jak nie, to jak to szef mówił: zniszczę cię i nigdzie pracy nie dostaniesz! tak, tak było. Jeśli to się zmieniło to gratuluję.

Tak3Nie1

@adieu

Dziękuję za wiadomość. Jako firma przestrzegamy regulacji prawnych oraz etycznych, szczególnie w trudnych sytuacjach jakimi mogą być m.in. zwolnienia czy spotkania dyscyplinujące. W chwili obecnej wdrażamy uspójnioną politykę personalną oraz regulację mające na celu budowanie pozytywnej atmosfery pracy, organizacji pracy, czy przekazywania celów. Co do sytuacji mających miejsce w przeszłości - nie jestem w stanie się odnieść.~Łukasz.

Mala98
Nazwa działu: Handlowy

Nie wiem, kto nadepnal komu na odcisk, ale trochę bawi mnie ta dyskusja. W moim salonie otrzymaliśmy premię za inwentaryzację, nigdy nie było problemu z wynagrodzeniem. Jak w każdej firmie zdarzają się problemu natomiast nigdy nie miałam problemu z pieniędzmi.

Tak2Nie6

@Mala98

Dziękujemy za komentarz. ~Łukasz.

rozczarowany
@Mala98

Owszem wynagrodzenie w terminie, zawsze. Natomiast co do premii za inwentaryzacje, to albo jesteś czyimś za przeproszeniem przydupasem, albo miałaś do oddania jakieś "groszowe" sprawy. I akurat to jest niefajne, że tyle czeka się na własne pieniądze, jakiekolwiek one są. PS. Akurat nadepnąć na odcisk w firmie nie trudno - już posiadanie własnego zdania nie jest mile widziane, nawet u kierowników (którym współczuje, bo są głownie tylko od zbierania batów za wyniki) Pewnie byłoby prościej, jakby pracownicy robili wszystko jak ślepe owieczki.

Tak8Nie

Ona
@Mala98

Problemu z pieniędzmi może nie ma ale wiesz ile sklepów otrzymało premie za inwentaryzacje? Polecam sprawdzić ; dodatkowo zero informacji - no ale przecież "musimy sobie ufać" - no to uff uff.. ;)

Aktualność
Jak spędzaliśmy majówkę? Sprawdźcie sami.

Mała czarna

Tak4Nie3

@Mała czarna

Dziękujemy za opinię:) Pozdrawiamy.

Cichy

Tak5Nie4
Zuza

Fajna firma. Ja polecam

Tak1Nie2

Aktualność
Tak wyglądało otwarcie w NIKE Gdańsk Forum. Zapraszamy do obejrzenia!

Tak1Nie2
Klientka
Nazwa działu: Handlowy

Dramat jeżeli chodzi o obsługę klienta, jeszcze w życiu nie spotkałam się z takim traktowaniem. Od prawie roku czekam na odpowiedz mailowa z działu reklamacji, po wielokrotnych telefonach słyszę tylko non stop „przesyłam to do odpowiedniej osoby,” „dzisiaj ktoś się z panią skontaktuje,” „dzisiaj dostanie pani telefon.” Żałosne. Osoba „odpowiedzialna” albo nie istnieje albo po prostu boi się ponosić odpowiedzialność. Jeżeli kupujesz coś to oczywiście wszystko super, ale spróbuj tylko zareklamować produkt- wtedy nic już ich nie interesuje, rzeczoznawca ma czelność napisać opinie odręcznie na zgłoszeniu reklamacyjnym, nie odpowiadać na odwołania, wybierać sobie do którego zarzuty chce się odnieść, a który w ogole zignorować. Kupiłam buty za prawie 500 zł i tyle je widziałam, nie wytrwały nawet dwóch sezonów (noszone były tylko latem). Zero profesjonalizmu, w żadnym wypadku nie polecam zakupów.

Tak2Nie

Klient

Buty szybko wysyłają, ale jeśli chodzi o uznanie reklamacji to zapomnijcie, dwa razy kleili mi buty jakimś chamskim klejem, który rozlał się na zewnątrz butów, buty jordan za 600 zł. Nigdy więcej butów nie kupię przez tą firmę. Nawet na porządny klej nie mają a będą kleić aż się rozpadną????

@Klient

Dziękuję za komentarz. W celu wyjaśnienia proszę o kontakt info(at)adrenaline.pl. Pozdrawiamy ~Łukasz

mikey
Nazwa działu: Handlowy

To moja pierwsza praca. Dużo pracy, ale też dużo się nauczyłem.

Tak2Nie

@mikey

Dziękujemy za komentarz! Pozdrawiamy ~Łukasz.

Tigra

Pracuje w adrenalinie i mam wrażenie, że osoby narzekające pracują w innym miejscu ... Powiem tak, to na pewno nie jest praca dla tych, którzy myślą że można przyjść, pić kawę na sklepie i uczyć się do egzaminów. Ale na pewno to praca dla tych, którzy chcą się czegoś nauczyć. Studenci mają ten plus, że grafiki są mocno elastyczne i można sobie pracę ułożyć pod studia. Jak realizujesz budżety, są fajne premie. Plus dodatkowe benefity jak karta sportowa, konkursy itd. Osobiście polecam.

Tak3Nie2

@Tigra

Dziękujemy za komentarz. Pozdrawiamy! ~Łukasz

TakNie

Mam pytanie odnośnie ubrań pracowniczych. Jak już dostanie się ubranie pracownicze to słyszałam, ze biorą za to 100 zł, i później trzeba je zwrócić jak się kończy tam prace czy jak to jest?

@Pytanie

Pracownicy salonów NIKE po okresie obowiązywania stroju służbowego mogą odkupić go po cenie 100 zł lub po prostu oddać, nie ponosząc żadnych kosztów. Pozdrawiam Łukasz.

Aktualność
Marzec to czas dynamicznego rozwoju! Na początku miesiąca (2.03) otworzyliśmy nasz nowy salon w galerii Gdańsk Forum. Salon NIKE Gdańsk Forum to połączenie nowoczesności, industrialnego stylu, najlepszej oferty handlowej oraz tego co najważniejsze: pełnej uśmiechu i energii ekipy. Zapraszamy do odwiedzin :)
Chudy

Pracowałem w firmie przez rok, było różnie. Generalnie nie jest to firma gdzie wystarczy stać, co chwile targety, cele i rozmowy o wynikach, pod tym względem nie było łatwo. Na atmosferę nie mogę narzekać, jest spoko, sporo konkursów i zdarzają się wspólne wyjścia. Ja jestem zadowolony, nauczyłem się bardzo dużo, dzięki temu z łatwością znalazłem pracę w zawodzie po studiach. Nie polecam dla tych co myślą że będzie miło, łatwo i bez wysiłku.

Tak6Nie

@Chudy

Dziękujemy za komentarz. ~Łukasz.

DoMka
Nazwa działu: Handlowy

Czy to prawda, że pieniądze, które mieli otrzymać pracownicy nie zostały wypłacone w terminie?? Dostałam propozycję zatrudnienia, ale chciałam najpierw przeczytać opinie o firmie, zanim podpiszę umowę i trafiłam w komentarzach niżej takie zarzuty?? :( Trochę spadł mi zapał do firmy.

@DoMka

Dziękuję za komentarz. Pracownicy otrzymują wynagrodzenie i premie zgodnie z regulaminami i prawem. W razie pytań zapraszam do kontaktu ~Łukasz

TakNie1
HajsNieMaHajs
@DoMka

Tak, to prawda. Premie za wykonaną inwentaryzacje nadal nie zostały wypłacone.

Obecny pracownik.
Nazwa działu: Handlowy

Witam, Kiedy można spodziewać się wypłaty premii, która zgodnie z regulaminem powinna być wypłacona do końca lutego 2019 r.? Są to środki, które w okresie lipiec 2018 - styczen 2019 pracowadca gromadził w wysokości 40% od kwoty wypracowanej premii miesiecznej. Pieniądze te miały zostać przekazane pracownikom po przeprowadzonej w styczniu inwentaryzacji, przy jej zaliczeniu. Inwentaryzacja wypadła dobrze. Natomiast do chwili obecnej środki nie zostały wypłacone. Niestety wewnątrz firmy nikt z przełożonych nie chce udzielić informacji z konkretną data realizacji zaległości względem pracowników. Panie Łukasz, proszę o odpowiedź. Żałuję że sprawy firmowe nie mogą zostać rozwiązane wewnątrz firmy i musimy brać udział w publicznej rozmowie na powyzszy temat.

Tak16Nie

Wkurzony
@Obecny pracownik.

Jestem (a, raczej jesteśmy) w podobnej sytuacji jak pracownik wyżej. Adrenaline.pl lawiruje w przekazach, odnośnie tego kiedy premie za inwentaryzacje zostaną przekazane. Firma pobieżnie przekłada termin wypłat, jednakże terminy nie maja pokrycia w rzeczywistości. Oczekujemy jak najszybszego zwrotu należnych środków!

Tak9Nie

@Wkurzony

Dziękuję za wiadomość i informację. Gwarantujemy naszym pracownikom terminową wypłatę wynagrodzeń i świadczeń. Zawsze też staramy się rozwiać wszelkie wątpliwości naszych pracowników co do procedur, ustaleń - mamy do tego specjalny kanał NASZA PUSZKA. Jeżeli jednak nie wszystko jest jeszcze jasne zapraszam bezpośrednio do kontaktu: naszapuszka(at)adrenaline.pl lub bezpośrednio do działu HR. ~Łukasz.

TakNie4

@Obecny pracownik.

Dziękuję za wiadomość. Jako przedsiębiorstwo gwarantujemy terminową wypłatę wynagrodzeń i innych świadczeń. W ramach rozwoju naszej komunikacji wewnętrznej przeznaczyliśmy specjalny kanał NASZA PUSZKA - gdzie pracownicy mogą zgłaszać wszelkie niejasności (co do organizacji, procedur i ustaleń) bądź zachowania o charakterze niepożądanym. W celu wyjaśnienia sytuacji zapraszam do bezpośredniego kontaktu naszapuszka(at)adrenaline.pl lub bezpośrednio do działu HR. ~Łukasz

TakNie3
Obecny pracownik
@Adrenaline.pl

Panie Łukaszu, Sądzę, że zdaje Pan sobie sprawę, iż "terminowa wypłata innych świadczeń", co w domyśle odnosi się do mojego zarzutu o braku wypłaty należnej pracownikom premii, jest jawnym rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji. Na dowód moich słów mogę przytoczyć szereg dowodów, zarówno w postaci pisemnej, jak i w formie świadków deklaracji ustnej przełożonych. Liczę jednak, że nie będzie to konieczne i pracownicy otrzymają należne im pieniądze. Nie chciałbym wracać w tym wątku do dalszej dyskusji publicznie i sądząc po reakcji i wzmożonym zaangażowaniu firmy w rozwiązanie problemu po moim pierwszym poście, wierze ze to możliwe. Szkoda, że dopiero teraz.

Tak9Nie

Wiktor

Tak4Nie7

@Wiktor

Dziękujemy bardzo za miły komentarz. Pozdrawiamy ~Łukasz.

a.cies@wp.pl

Firma zwleka z oddaniem pieniędzy za zwrócony towar! Miały być dwa tygodnie , a minęło już sześć! Zastanawiamy się nad wszczęciem procedury prawnej w celu odzyskania naszych pieniędzy. Moje sugestie dla Adrenaline.pl: Proszę o zwrot pieniędzy za oddany towar. F.nr F/MIAI/36211/18.Pozdrawiam.

@a.cies@wp.pl

Dziękujemy za Państwa wiadomość. Bardzo nam przykro, w związku z zaistniałą sytuacją. Sprawa została przekazana do działu obsługi klienta. W razie dalszych pytań związanych ze sprawą, proszę o kontakt: info[at]adrenaline.pl ~Łukasz.

Była

(usunięte przez administratora)- niska premia i jeszcze wypłacana częściowo do rozliczenia inwentaryzacji (progi inwentaryzacje nierealne). Plus - terminowa wypłata, wszytko zgodnie z prawem.

@Była

Dziękujemy za podzielenie się opinią - jako firma dokładamy starań aby codzienna atmosfera pracy była jak najlepsza. Jedną z naszych czołowych wartości jest duch zespołu, który chcemy wspierać w każdym naszym teamie. Jeżeli chcesz wyjaśnić zaistniałą sytuację szczegółowo to zapraszam do kontaktu nasza.puszka[at]adrenaline.pl. Jesteśmy otwarci na informacje zwrotne, gdyż pomagają nam ulepszać nasze działania. Pozdrawiam ~Łukasz.

Angie

Tak10Nie9

@Angie

Dziękujemy za opinie! Cieszymy się, że spełniamy oczekiwania jako pracodawca.

Aktualność
Styczniowe konkursy dla pracowników
Praca to nie tylko obowiązek, ale i dobra zabawa. Konkursy to już tradycja naszej firmy, a gdzie rywalizacja tam i nagrody. Styczniowi zwycięzcy to ekipa sklepu NIKE Posnania - wygrana za największy obrót. Ekipa sklepu w Poznaniu będzie wesoło skakać w Parku Trampolin.
Drugim zwycięzcą jest Bartek, nasz VM w sklepie we Wrocławiu - Bartek zwyciężył w konkursie na najlepszą stylizację manekina. Gratulujemy!
Tak3Nie

Nocna Draka w Olsztynie
Adrenaline.pl brało aktywny udział w nocnym biegu wokół Jeziora Długiego w Olsztynie "Nocna Draka". Byliśmy  jednym ze sponsorów wydarzenia.

Gratulujemy szczególnie naszemu koledze Danielowi. Dystans 5 km, przy 8 stopniowym mrozie, przebiegł w czasie 33 minut - a to dopiero początki biegowej kariery! Gratulujemy Daniel i życzmy sukcesów na sportowej drodze!
Tak4Nie

Aktualność
Tak wygląda sklep z prawdziwego zdarzenia!
Zobacz, jak prezentuje się nasz salon stacjonarny Nike we wrocławskiej Galerii Wroclavia.
A najlepiej... odwiedź nas i przekonaj się na własne oczy!

Tak3Nie
Marzena

Na stronie internetowej Sklep sportowy „Adrenaline”, widnieje informacja, że firma jest otwarta na współpracę z osobami, które chciałyby testować ich produkty, a potem publikować promocyjne wpisy w swoich mediach społecznościowych lub na blogu. Wszelkie szczegóły współpracy znajdują się pod adresem: https://adrenaline.pl/Kariera-cinfo-pol-269.html Czy ktoś z Was jest zainteresowany tego typu współpracą? A może już macie doświadczenia w tym zakresie i chcielibyście się podzielić z nami informacją jak to wygląda w praktyce?

olaparabola

Plusy: zespół naprawdę fajnych młodych ludzi. I na tym plusy się kończą. Nie jest to typowa sieciówka jak h&m, gdzie jedynym twoimi zadaniami są zajmowanie się magazynem, sprzątanie sklepu oraz obsługa kasy. Tutaj latasz za klientem jakby od niego zależało czy zjesz dziś ciepły posiłek. Nastawienie na wyniki oraz presja są ogromne. Nawet jak jest super i robisz budżet ponad normę, to zawsze znajdą coś by się przyczepić. Zawsze jakiś tam wskaźnik będzie dla nich za niski. A pieniądze są te same co wszędzie, czyli najniższa krajowa. W kwestii premii rozpiszą jakieś konkursy indywidualne raz na miesiąc, gdzie kilkanaście osób walczy o 50 zł, które dostaną tylko dwie. Oprócz tego premia ogólna za realizację miesięcznego budżetu sklepu. Czyli nawet jeśli Ty masz wyniki ponadprzeciętne, ale pozostali są na minusie, to nic nie dostajesz. Liczy się wynik całego zespołu. Zniżki pracownicze to 30% od ceny REGULARNEJ oraz na WYBRANE produkty. Czyli bardziej opłaca się kupić na promocji. Ale od jakiegoś czasu są ciuchy pracownicze, dawane raz na kilka miesięcy. No może nie dawane, tylko udostępniane, bo jak odejdziesz przed określonym czasem, to musisz za nie zapłacić. Jakieś tam 2 najtańsze koszulki, bluza i najbardziej niewygodne i niemodne buty, poważnie. Dziwna polityka. Niestety mnóstwo obiecanek ze strony szefostwa, oraz niekompetencja kierownictwa odrzuca. Plus ciągłe problemy o nic z obu stron. Zareagujesz na forum gdy coś jest twoim zdaniem nie tak? Już masz minus u kierownictwa. Nikt nie chce być na jednej zmianie z nimi. Poza tym uczysz się, studiujesz, robisz coś dodatkowo? Nieważne. Dyspozycyjność podajesz na początku miesiąca, a grafik dają na kilka dni przed końcem. Potem jeszcze jest kilka razy zmieniany. Robisz 12 godzin, kończysz o 21:00. Spoko, nie zdziw się jak przyjdziesz następnego dnia na 7:00, zapraszamy. I pięta achillesowa czyli reklamacje. Większość jest odrzucana z automatu tymi samymi formułkami nawet przy ewidentnej wadzie fabrycznej. A potem Ty musisz tłumaczyć się klientowi. Byłoby spoko, gdyby zmienili mentalność, a tak to nie polecam. Aha, Adidas jest dyskryminowany na rzecz Nike :)

Tak5Nie

Marzena

@Anon a jakie są warunki zatrudnienia oferowane przez Sklep sportowy „Adrenaline”? Czy jest oferowana umowa o pracę? Jak wygląda kwestia premii? Czy do pensji są dodatki pozapłacowe, typu ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna czy karta sportowa? Takie informacje czasami są decydujące przy wyborze oferty zatrudnienia.

Zostaw opinię o Adrenaline.pl - Olsztyn

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie