Sklep sportowy „Adrenaline”

Olsztyn

Sklep sportowy „Adrenaline”

Opinie o Sklep sportowy „Adrenaline”

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Anon

Pracuję obecnie w jednym ze sklepów sieci Adrenaline. Polecam jeżeli chodzi o zespół w ktorym pracuję. Współpracownicy są na prawdę w pożądku, a zadania związane ze sprzedażą są bardzo przyjemne. Firma też stara sie byc ok wobec pracownika. Odnoszę jednak wrażenie, że potrzebna byłaby duża dyskucja na temat BIUROKACJI w firmie. Wspólne konsultacje "góry" firmy z pracownikami są jak najszybciej wymagane (może jakieś większe zebranie i dyskusja?). Minusem jest "parcie" na wyniki na które czesto ciężko jest mieć realny wpływ przy tym jak załoga się caly czas stara. Jeżeli chcesz sie zatrudnić to polecam, najważniejsze jest wynagrodzenie (jest w pożądku) oraz atmosfera. Moja ogólna ocena 3,75/5

Warm-Maz

Rozmowa kwalifikacyjna szczegółowa, pytania odnośnie historii firmy, marki odzieży sprzedawanych w sklepie, modele butów. Po rozmowie kwalifikacyjnej, NIE ODDZWANIAJĄ z informacją o przebiegu rekrutacji.

Gość
@Warm-Maz 18.11.2014 12:23

Może nie oddzwaniają bo nie są tobą zainteresowani? XD

Ewelina

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

Kasia
@Ewelina 29.08.2018 10:11

Mentalność niewolnika, tak to sobie tłumacz. Po wklejeniu dwóch wykrzykników na koniec nie mam wątpliwości, że jesteś typowym homo adrenalinus, broniącym swojej pracy jak niepodległości. Spokojnie, to normalne dla sekty :)

Bigos
@Ewelina 29.08.2018 10:11

Pani ewelina niech wklei swoje CV !! Pewnie jest się czym pochwalić jak pani TAKA MĄDRA !!

Justa

Tak to wszystko prawda co piszą ludzie, jaka płaca taka pewnie praca, ludzie z obsługi to jakaś żenada, jak traktują ich pracodawcy tak i oni klientów. A firma zareklamowane obuwie będzie kleić aż do skutku a pieniędzy czy nowego obuwia nie dostaniesz.

Rzetelne opinie osób, które pracowały w firmie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia? Napisz, jak wygląda to w Sklep sportowy „Adrenaline”!

Zainteresowany

Ja nie słyszałem żeby ktoś pracował i nie chciał mieć z tego korzyści. Może komuś nie chce się pracować?

Sebastian

Kolejny niestety sklep Adidas - Adrenaline Zielone Arkady Bydgoszcz, który nastawiony jest tylko i wyłącznie na zyski. Obsługa reklamacyjna standardowo złoe wypranie, wymyślone teksty podpisane przez specjalistę reklamacji z Olsztyna. Niestety kolejny sklep autoryzowany,, któremu nie zależy na Klientach. Obsługa sklepu miła, ale beż żadnych kompetencji. Odradzam kupowanie bo reklamacji się tam nie uwzględnia chyba, że ktoś ma ochotę wystąpić na drogę sądową, ale to długotrwały proces.

Whiteangel

Niektórzy niezbyt rozgarnięci, co widać po samych komentarzach, komentujący chyba pomylili serwisy. To NIE JEST miejsce do oceniania samego sklepu czy pracowników, tylko miejsce do oceniania pracodawcy. Nie rozumiem dlaczego takie komentarze nie są kasowane. Jeśli tu zaglądam, to dlatego, że chcę się dowiedzieć jak wygląda praca w danym miejscu a nie przebijać się przez żale osób nie umiejących znaleźć odpowiedniego miejsca na tego typu rzeczy. Czy ktoś pracował? Jak wygląda sprawa z płacą, atmosferą, grafikiem?

heloł

Wydaje mi się, że i tak nie ma szansy na to, żeby znaleźć zatrudnienie @andzia8, ale ciekawi mnie jednak czy atmosfera teraz dobra panuje, wiecie? Dbanie o dobre stosunki z pracownikami jest najważniejsze, bo wtedy lepiej wypełnia się wszystkie obowiązki.

Agata

Towar w 100% zgodny z opisem. Jakościowo zamówione obuwie jest bardzo dobre. Szybka wysyłka. Na drugi dzień po złożeniu zamówienia towar już był u mnie. Błyskawiczna wysyłka! Polecam !

obiektywna

Do rozmowy wszystko było ok. Kiedy jednak nadszedł czas pracy nagle wydłużyła się liczba godzin i to oczywiście za darmo. Kiedy chciałam odebrać swoje dokumenty (niektóre nawet oryginalne) stwierdzono że ich nie ma i nigdy nie było. Ot taka forma rewanżu. Niech cisną !

Agnes1908

nie polecam sklepu !!!!, mają bałagan magazynowy, setki maili przychodzą po złożeni zamówienia i nie wiadomo co się dzieje, zwracają pieniądze nie zwracaj koniec końców anulują zamówienia bo nie ma na magazynie

klient

Ta [usunięte przez moderatora] jest beznadzieja. Jeśli kupuj jest bardzo miła ale kiedy już chcem zwrócić towar jest bardzo mnie miła. Wyśmiewa się, wyprasza ze sklepu....nie wiem kto tych ludzi zatrudnia...a wiem ze nie tylko mnie tak potraktowała;/

Zostaw opinię o Sklep sportowy „Adrenaline” - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep sportowy „Adrenaline”