Sklep sportowy „Adrenaline”

Olsztyn

Opinie o Sklep sportowy „Adrenaline”

Whiteangel

Niektórzy niezbyt rozgarnięci, co widać po samych komentarzach, komentujący chyba pomylili serwisy. To NIE JEST miejsce do oceniania samego sklepu czy pracowników, tylko miejsce do oceniania pracodawcy. Nie rozumiem dlaczego takie komentarze nie są kasowane. Jeśli tu zaglądam, to dlatego, że chcę się dowiedzieć jak wygląda praca w danym miejscu a nie przebijać się przez żale osób nie umiejących znaleźć odpowiedniego miejsca na tego typu rzeczy. Czy ktoś pracował? Jak wygląda sprawa z płacą, atmosferą, grafikiem?

heloł

Wydaje mi się, że i tak nie ma szansy na to, żeby znaleźć zatrudnienie @andzia8, ale ciekawi mnie jednak czy atmosfera teraz dobra panuje, wiecie? Dbanie o dobre stosunki z pracownikami jest najważniejsze, bo wtedy lepiej wypełnia się wszystkie obowiązki.

Agata

Towar w 100% zgodny z opisem. Jakościowo zamówione obuwie jest bardzo dobre. Szybka wysyłka. Na drugi dzień po złożeniu zamówienia towar już był u mnie. Błyskawiczna wysyłka! Polecam !

obiektywna

Do rozmowy wszystko było ok. Kiedy jednak nadszedł czas pracy nagle wydłużyła się liczba godzin i to oczywiście za darmo. Kiedy chciałam odebrać swoje dokumenty (niektóre nawet oryginalne) stwierdzono że ich nie ma i nigdy nie było. Ot taka forma rewanżu. Niech cisną !

Agnes1908

nie polecam sklepu !!!!, mają bałagan magazynowy, setki maili przychodzą po złożeni zamówienia i nie wiadomo co się dzieje, zwracają pieniądze nie zwracaj koniec końców anulują zamówienia bo nie ma na magazynie

Warm-Maz

Rozmowa kwalifikacyjna szczegółowa, pytania odnośnie historii firmy, marki odzieży sprzedawanych w sklepie, modele butów. Po rozmowie kwalifikacyjnej, NIE ODDZWANIAJĄ z informacją o przebiegu rekrutacji.

klient

Ta [usunięte przez moderatora] jest beznadzieja. Jeśli kupuj jest bardzo miła ale kiedy już chcem zwrócić towar jest bardzo mnie miła. Wyśmiewa się, wyprasza ze sklepu....nie wiem kto tych ludzi zatrudnia...a wiem ze nie tylko mnie tak potraktowała;/

Zostaw opinię o Sklep sportowy „Adrenaline” - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep sportowy „Adrenaline”