Opinie o txm.pl - TXM S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TXM S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w TXM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TXM S.A. w Andrychów

ula

@Ania U nas to samo nadal te okropne baby się wydzierają, to pewnie jest na to przyzwolenie od podobnych bab w firmie,ale jak widać przykład idzie z góry i ktoś to akceptuje tam w firmie,szkoda bo ludzie na sklepach zasuwają jak trzeba a takie baby to tylko wydzierać się potrafią !!! To ze grunt się pali pod nogami i firma nie ma kasy ani wyników to nie upoważnia bab w tej firmie aby znęcać się nad innymi poprzez krzyki i wydzieranie się na pracowników jak widać babski mobbing ma się dobrze w firmie i idzie od góry

Elżbieta
@ula

@ula Mobbing to poważne oskarżenia. Próbowałaś gdzieś zgłaszać te sytuacje?

monia
@Elżbieta

@Elżb wydzieranie sie jak pisze Ela to normalne polskie zachowanie i motywowanie pracowników przez managerów ?? Ela widzę ze wydzieranie sie na pracowników to dla Ciebie normalne dopuszczalne zachowanie i jakis standard który rozgrzesza wszytko i dopuszcza fakt iż mozna sie na wszystkich wydzierać i nie jest to mobbing tylko zwykła forma komunikacji w polskich firmach :) ??? - gratuluje ludzkich odruchów !!!

Mniesmieszy
@ula

Wydzielają się nawet o dobre wyniki. Ostatnio moja koleżanka musiała się tłumaczyć dlaczego mamy w tabelce wszystko na zielono nagle bo przecież wcześniej nie było i że kombinujemy. Po co pochwalic pracowników zadzwonić powiedzieć o fajnie dziewczyny jak wam się to udało... nie lepiej zadzwonić i tonem jakby niewiadomo co się stało mówić no słucham co masz mi do powiedzenia.

Prawda
@Mniesmieszy

Moja droga po co się tłumaczysz przecież RKS to pół główki. Grunt sie wali pod nogami to wpadają w panikę i wydzierają się na pracowników. Nie tłumacz się, bo nie jesteś winna o dobrych pracowników jest trudno powinni szanować to, że chce ktoś jeszcze w tej porąbanej fimię pracować.

@Mniesmieszy

Skąd ja to znam ???? jak jesteśmy na czerwono to źle a jak na zielono to żadnej pochwały, nic. Jeszcze trochę i kończę z tą firmą! Jedno mnie śmieszy, ze niektórzy pracownicy jadą na rks i firmę a jak przyjdzie do rozmowy z rks itd(usunięte przez administratora)No tak czy inaczej, życzę nam wszystkim cierpliwości i wytrwałości!

tak zapewne.....
@monia

zastanowiłabym na miejscu się tzw Eli, czy faktycznie ma dowody na wydzieranie się, kiedy ona sama nie działa na szkodę firmy? czy wtedy ktoś się drze? Ja osobiście nie sądzę. Musiała mocno naruszyć procedury albo nie sgtosowac standardó firmy, ale wtedy to powinna się cieszyć , że nie zwolniona...hahahahha no z taką Elą to pracować bym nie chciał

Kierowniczka
@tak zapewne.....

O któraś z Pań rks sie uruchomiła ! Jako On :) :) :) Wyższy level :)

Ile zarabia kierownik ewentualnie zastępca w tym sklepie?

Hej

Zdecydowanie za malo

Cześć
@Hej

Ale jest coś wiecej niż najniższa krajowa?

przestroga
@Cześć

idź na rozmowę to Ci powiedzą jest minimalnie więcej i weź pod uwagę że mogą Cię zatrudnić na chwilę firma zamyka z dnia na dzień sklepy z powodu problemów finansowych o tym się nie dowiesz na rozmowie głupi nie są a muszą zakleić dziurę na chwilę poczytaj opinie adesso to ta sama firma jak postępują z ludźmi

Klaudia

wiadomo nastały czasy jakie nastały przez epidemie ale nie pakuj się tu ta firma ma problemy finansowe od bardzo dawna i ciężko im idzie to jest podróż w jedną stronę

Cześć
@Klaudia

A wyplacaja pensje na czas wogole? Czy jest problem.

Ela
@Cześć

poczytaj adesso Andrychów tam dużo napisane że jest problem z wynagrodzeniami i to od dawna w opisach więc temat u nich chyba trudny do przełknięcia ja podziękowałam za udział rekrutacji i propozycje pracy wybrałam innego pracodawcę.

Nie

Mniej niż zero Brak wypłat...

sprzedawcaa
@Nie

nie wypłaty są ale głodowe

Txm

Minimalnie więcej niż zwykły pracownik. Według mnie nie warto się tam pakować. Ja zrezygnowałam, bo nie dostałam wypłaty już od 2 miesięcy. To jest u nich normalne. Jeżeli ktoś chce się bawić w wolontariat to txm jest idealną firmą.

co z tego że dostaniesz tą pracę jak tylko na chwilę bo czynszów nie płacą od dłuższego czasu i potem tylko szybko sklep do zamknięcia.Warto przychodzić tu na chwilę???

Heheszka

W czerwcu za wyrobiony target jest przewidziana nagroda dla km. A więc w lipcu o parę stówek wpadnie więcej kierownikom. Szkoda, że inne dziewczyny nie są uwzględnione!

Niki
@Heheszka

Kierownicy udają że nic na ten temat nie wiedzą.jak oni mogą patrzeć w oczy pracownikom i tak kłamać.w tych czasach jak widać nie ma koleżanek w pracy,liczy się tylko kasa.

Brak słów
@Niki

Nigdy nie było. Tam jest wyzysk ludzi. A koleżanki wygryzają z pracy.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w TXM S.A.?

textilka

nie ma nic

Krzysztof

Proszę o tel kontaktowy do księgowości TXM-u, rozmawiałem z infolinią to pani nie udzieliła mi informacji , przekazała tylko że ona nie posiada takich danych a po pytaniu jak się nazywa lub jej nr służbowy odpowiedziała że dzwonie na nr służbowy po czym się rozłączyła a po ponownym wybraniu numeru już się nie zgłosiła. Uważam iż Pani na telko jest bardzo słabo przygotowana do tej pracy.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
KJKJ@

Ja tu czegoś nie rozumiem. Czy my jesteśmy podzieleni na lepszych i gorszych ajentow. Jedni maja przelew inni nie. Jest godzina 18:25 ja do tej pory nie mam kasy a inni mieli po 13:00. O co tu (usunięte przez administratora) kaman.

Sprzedawca txmm

Dostał ktoś już wypłate?

Jsk

Czy opłaca się iść tam do pracy w Poznaniu?

Wkurzona

Tekstil zamienia się chyba w wykańczanie pracowników,praca w pojedynczej obsadzie to lekka przesada.pracy masa począwszy od robienia promocji po obsługę klienta.jedna osoba nie podoła,tylko nakazy zrób towar,promocje, obsłuż klienta i jeszcze stanie na kasie.a najważniejsze wyrobić target.zenujace też jest to że człowiek nie ma nawet czasu zjeść i pójść do toalety bo trzeba wypraszac ludzi ze sklepu,a przy tym jeszcze kradną na potęgę i nie jesteśmy w stanie upilnować co się dzieje na sklepie.napewno nie będziemy za to odpowiadać skoro Góra nic z tym nie robi.Wymagania tylko i nic więcej zero jakiejkolwiek pomocy z Góry tzn od Zarządu.jestesmy dla nich tylko robolami do pracy. Miłego czytania...

Hej

A to prawda ze zarudniaja na 3 miesiace cale brygady teraz a puzniej beda zwalniac i nastepnych beda brac ? Prosze o odpowiedz bo mam zaczac prace w jednym sklepie jako kierownik, ale za nieduze pieniadze i nie wiem czy warto sie angazowac.

Dona
@Hej

czy następne będą brać to niewiem ale u nas na regionie dużo odeszło ze względu na stawki i niektóre markety są do zamknięć bo nie są od dłuższego czasu płacone czynsze,nawet właściciel odciął wodę więc wesoło nie ma.Spróbować zawsze można ale to ALE weź pod uwagę i bądź czujna nie daj się wykorzystać i nie ufaj RKS zostali sami którzy nie są do końca szczerzy bo sami boją się o pracę więc muszą kłamać i grać dobrą minę do złej gry.

Katarzyna
@Hej

może tak być bo to jest firma,która do wszystkiego jest zdolna zalecam rozwagę w podjęciu decyzji.Można narazić się na niepotrzebny stres i problemy.Po za tym bardzo dużo osób już nie ma ,którzy naprawdę byli super z dobrymi preferencjami i z centrali i na sklepach a teraz jest już bardzo nieciekawie.Widać po wynikach finansowych firmy grubo pod krechą!!

belmondo
@Hej

to już nawet zatrudniają osoby, które piszą ,,puźniej" zamiast później. W sumie to kto ma pracować za takie pieniądze.

@belmondo

może nie mają wyjścia bo jest brak zainteresowania firmą w restrukturyzacji każdy szuka coś pewniejszego

Była kierowniczka
@Hej

Dobra rada dla CB , nie bierz tej pracy(usunięte przez administratora) dla pracownika i obecnie firma ma poważne problemy finansowe . (usunięte przez administratora), wiec nie wiem czy jesteś zainteresowana taką pracą bo jeżeli nie wypłacają już pracowniką to nie wiem za co wam nowym pensję dadzą .

Ola

a czemu fałszem?dobrze pisze jak pracujesz długo tak jak ja to powinnaś już wiedzieć że są problemy z płatnościami i to nie małe.U mnie zalegają wciąż za czynsz zadłużenie jest klika miesięcy i to nie jest miłe że musisz za nich się tłumaczyć bo właściciel nie może się dodzwonić bo nikt nie raczy odebrać.Nowe osoby jak się zatrudniają to później są zdziwione o co tu chodzi bo na rekrutacji tylko potrafią pięknie gadać i zamiatać poblemy pod dywan.Niech wiedzą co ich tu może spotkać i czekać.

E...
@Hej

Też polecam trzymać się z dala od tej firmy , chyba że chcesz pracować za free

Txm Andrychów

osobom zainteresowanym pracą w tej firmie radzę przeczytać forum Adesso Andrychów to ta sama firma jeżeli chcecie zaczerpnąć wiedzy o pracodawcy czytajcie tam aby odpowiedzialnie podjąć decyzję.

Klaudia...

Rozważam podjęcie pracy w jednym z marketów, mam pytanie odnośnie zaopatrzenia pracownika w środki ochrony osobistej (maseczki, rękawiczki), jak z tym jest?

Elwira

rozmawiałam z Panią odnośnie pracy w Waszej firmie powiem że za tą stawkę i przy takim zakresie obowiązków jakie mi zaproponowano praca jest nieopłacalna.Skorzystałam z warunków innego pracodawcy.Zainteresowanym osobom radzę dobrze sobie to przekalkulować.

Zamknięty skep
@Elwira

I bardzo dobrze :)

Mrs

A ktoś wie czy wogole dostaniemy opiekę?

@Mrs

może trzeba do tych kompetentnych osób zarządzających podobno tu tacy pracują ale ja już wiary nie daje bo gdyby tacy tu byli to by takich sytuacji tu nie było.

@Anna

a są tacy??którzy bo nie zauważyłam.Ja tylko chce odzyskać co swoje.Mam wrażenie że tu nie wiadomo z kim rozmawiać jeden do drugiego odsyła nie ma też konkretniej odpowiedzi.Brak dobrej organizacji i komunikacji.

Natalia
@Ewa

otóż to brak dobrej organizacji w firmie i wszystko przez to się sypie.Wszyscy najmądrzejsi a jak co do czego to nikt nie pomoże i niezaradzi.Taki tu system obowiązuje.Także nie licz na nich bo się przeliczysz oni tylko są wirtualni i na papierze.

Dorota
@Anna

tutaj właśnie problem jest z tą komunikacją i organizacją przełożonych.Jedni chcą tak drudzy inaczej potem wychodzą nie do mówienia.Tracisz na czasie i zyskujesz niepokój.W między czasie najlepiej szukać innego pracodawcy tutaj wprowadzają straszne zamieszanie przez złą komunikację.Lubią bardzo podnosić krzyk zazwyczaj jak nie idzie sprzedaż.Później słuchasz jaka jesteś beznadziejna i nie potrafisz sprzedawać rzeczy których zwyczajnie klient nie jest zainteresowany kupować bo szuka czegoś innego.Zgłaszasz to ale szans nie ma bo RKS obiecuje a dział logistyki nie realizuje.I przez to też traci na sprzedaży a potem nerwowa atmosfera.Są w restrukturyzacji więc są obliczeni co do kosztów i nie mogą za dużo zakupić bo ich niestać zwyczajnie a klienci zaczęli to co raz bardziej zauważać i odchodzą do konkurencji gdzie mają większy wybór.Masz handlować starymi rzeczami które były modne kilka sezonów temu.Wybrane sklepy dostaną coś nowego ale to jest garstka i kropla w morzu potrzeb.Więc dlatego wiele osób odchodzi stąd bo zwyczajnie albo firma im dziękuję bo musi zamykać sklepy bo ich nie stać na je otrzymanie albo sami odchodzą bo znaleźli pracodawcę z większą stawką i bez problemów finansowych gdzie zyskują komfort pracy i spokój o jej utrzymanie.

Beata
@Dorota

ale to jest racja bo ten towar to dramat.Obwiniają ludzi na sklepach a u siebie nie widzą że ich nie stać aby zapewnić. Jak chcesz zarabiać musisz zainwestować żeby zyski mieć.Tu z kolei stare rzeczy z przerzutów z zamykanych marketów,modne wiele lat temu ale musisz aż czasami wstyd to wywieszać.I tym masz zachęcić klienta do zakupu.No nie dziwota że ludzie uciekają do konkurencji.

Mrs

Czy ktoś dostał opiekę?

Aga
@Mrs

Ja mam opiekę do 27.04 i nie wiem co dalej bo właściciel budynku zamknął nam sklep bo zalefali z czynszem

Natka
@Mrs

nie jeszcze. Moja siostra w innej firmie dostała razem z wynagrodzeniem.Pracodawca rozlicza sobie to później z Zusem.A tu?? co tu jest grane??na to wychodzi że brak pieniędzy.

Agnieszka W

odradzam pracę w tej firmie nie płacą ludziom pieniędzy w terminie.Ciągła walka o swoją wypłatę co miesiąc.Niestać ich na pracowników a szukają i zatrudniają. Obiecują i zapewniają na rozmowie że firma ma przejściowe kłopoty i sytuacja jest dobra.Później jednak rzeczywistość jest taka że masz problem z odzyskaniem swoich należności.Firma ewidentnie nie radzi sobie pod względem finansowym. Bardzo słaby gracz na rynku pracy.Strata czasu i nerwów.Wytrzymałam kilka miesięcy i podziękowałam.

456lelo

Kto nie dostał wypłaty za marzec ,woj. Pomorskie, region gda ? (UZ)

Karo2345
@456lelo

Ja tez nie dostalam jeszcze (UZ) woj.mazowieckie.

Nie dostalismy

@456lelo

Niech RKS zapłaci taka we wszystkim mądra jest

Mariola

chyba nikt nie dostał opieki

dzwonisz i się prosisz o wypłatę to jeszcze szanowne Panie Cię wyzywają po co tu dzwonisz.Taka to firma musisz czekać i cicho siedzieć nieważne że po terminie wszystko.

Agnieszka

pewnie że nie płaci ja do tej pory proszę się o pieniądze za uczestniczenie w inwetaryzacji bo wszystkich nie otrzymałam. chciałam pomóc jeździłam i jeszcze dzwonię i Pani mi mówi że muszę poczekać bo firma ma problemy i w pierwszej kolejności idzie na coś innego.Ale co to mnie obchodzi ja dla zabicia czasu tam nie jeździłam.Zapytałam się Pani to gdzie są pieniądze w tej firmie bo taka duża firma i żeby z dnia na dzień pieniędzy nie miała usłyszałam poszło wszystko na Rumunię.Taki to pracodawca gospodarny musiał długi spłacić z zamkniętej działalności w Rumuni kosztem polskiego personelu co flaki sobie wypruwał.I po co ?nikt nie docenił bo gdyby docenił nie było by problemu z zapłatą.Z handlem nie za bardzo na sklepach bo nie ma odpowiedniego towaru bo kasy brak na zakup no i nie ma zysku.Jak nie ma zysków to nie ma kasy na ludzi.No i wiecznie trzeba się martwić czy dostaniesz czy nie.Rks nigdy nic nie wie ostatnio sama stwierdziła że martwi się czy dostanie wypłatę.Zadzwonisz na inny sklep dziewczyny też jak na szpilkach czy aby na pewno wypłata będzie. To o czym tu mówimy.Pracodawca pod względem wypłacania wynagrodzenia daleki od ideału.....

pracodawca nie płaci na czas

ale przynajmniej w Biedronce nie martwią się czy wypłata będzie 10 bo tam już jest 9.Zapomnieliście jak musieliśmy czekać bo TXM był odcięty całkowicie od pieniędzy.RKS jeździła po sklepach i zbierała pieniądze z utargów dla ajentów.Czy to jest normalne nie to doprowadza człowieka do rozstroju nerwowego.Txm ma bardzo poważny problem finansowy i tutaj istnieje ryzyko całkowitego niewypłacenia w każdej chwili.A dzisiajdla każdego pracownika to jest najważniejsze i większość ludzi stamtąd odeszła właśnie z tego powodu.

Zostaw merytoryczną opinię o TXM S.A. - Andrychów

• Jak się pracuje w TXM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TXM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TXM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 3 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TXM S.A.?

Kandydaci do pracy w TXM S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TXM S.A.

TXM S.A.