Opinie o Textil Market w Andrychów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Textil Market. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Textil Market o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Textil Market w Andrychów

???? Nowy wpis

Txm karma wraca. Brawo

Czarna Nowy wpis

Dziewczynki mam pytanie do osób na L4 w sprawie Z-3 komu zakład wyslala wniosek składkach już do zusu I kiedy? Bo jestem ciekawa czy możemy liczyć na kasę z chorobowego

Iwona Nowy wpis
@Czarna

A czemu niby mielibyście nie mieć tych pieniędzy ze zwolnienia? Przecież chyba muszą zapłacić? Zwłaszcza jak ktoś ma umowę o pracę nie rozumiem w ogóle

janusz pałka

Nie polecam txm w Andrychowie poniewaz kieruja pracownika na badania,po czym przestaja sie odzywac zwlaszcza pani kierownik.Traktują człowieka jak śmiecia oraz organizuja castingi na kasjera.

Ryszard Nowy wpis
@janusz pałka

A byłeś na miejscu zapytać, o co im w tej sytuacji chodzi? Nieogarniają, że wysłali osobę na badania wstępne? I o co chodzi z castingiem na kasjera? Napisz też, jaki zarobek zaoferowali.

Agnieszka

Czy pracownik kierownik może dostać opinie jakim był pracownikiem po zakończonej umowie o pracy?

Mikołaj
@Agnieszka

Jeżeli kierownik zakończył umowę o pracę to firma wystawia mu świadectwo pracy. Pracownicy raczej nie maja możliwości wystawienia komuś opinii.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Textil Market. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Andrychów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
logo firmy Ślusarz, spawacz 131
ATN Service ApS
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Andrychów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Czy Textil Market zapewnia kartę multisportu?

Kierownik

No co ty.... :)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Textil Market?

Jak najbardziej bo kto chce pracować na 0,70 etatu i 2100 brutto normalny chyba nie Kuroń prawie tyle wynosi cyrk

Faza

Witam.Czy wiadomo coś na temat bonów dla pracowników na święta wielkanocne?

Pracownik Txm

10 grudnia dzień wypłaty Txm oczywiście nie przelał pieniędzy w terminie. Wymagają od nas wszystkiego na tip top a niewiadomo kiedy wypłata.. Gdyby zdarzyło się to raz to potrafiłabym to zrozumieć ale zdarza się to zbyt często. Brak wypłat w terminie.

Jan
@Pracownik Txm

Po jakim czasie firma wypłaciła pensje pracownikom? Mówisz, że do takich sytuacji dochodziło już w przeszłości, jakie były tłumaczenia firmy w tym przypadku? Liczę na Twoją odpowiedź.

Zarobki

Bardzo niskie zarobki, a pracy co niemiara.... Wymagają bardzo dużo, co chwilę dostawy i czepianie się że mało pracownik robi..... Dajcie zarobić to i wydajność pracy się zwiększy. Dajcie jakiś procent od sprzedaży kuwet dla pracownika.... może procent od śmiesznych kuwet???? Przepraszam zapomniałem że to TXM i za dużo wymagam.....

OLA

Witam właśnie dzisiaj byłam na zakupach w TEXTIL MARKET INOWROCŁAW ULE.PLATER 10 wyszłam zdenerwowana i zbulwersowana zachowaniem kierowniczki w/w sklepu .Kupiłam pare rzeczy dla wnuczka tj.skarpetki i majtki zapytałam sprzedawczynie czy mogę przyjść wymienic gdy bedą za małe nie zakładąjąc tych rzeczy.Ekspedientka poinformowała mnie ze nie bo taki jest u WAS regulamin Poprosiłam o jakis dokument w którym jest to zapisane wtedy sprzedawczyni zawołała kierowniczkę.Pani kierownik przyszła nie mówiąc nawet dzień dobry burknęła"która pani ma problem niech pani zadzwoni do firmy TXM " i odeszła .ONIEMIAŁAMZACHOWANIEM W/W PANI.

Sprzedawca
@OLA

To jak Pani chciała sprawdzić czy nie za małe skoro oczywiście nie przymierzylaby ich dziecku ? Nie ma regulacji prawnej dotyczącej zwrotów w sklepie stacjonarnym to że firma uznaje zwroty to tylko i wyłącznie jej dobra wola Nasza firma nie uznaje zwrotów bielizny i biżuterii w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie klientów Kupilaby Pani majtki wiedząc że ktoś je przymierzyl?

Sprzedawca
@OLA

Kobieto, zastanów się. To nie rynek, że możesz ubierać na tyłek i oddawać milion razy. Zastanówcie się trochę na swoją głupota, bo już nawet opinii się nie chce czytać . Jestem ciekawa czy byś chciała nosić po kimś majtki. Paranoja. To się nazywa POLSKA.

@OLA

Witam to prawda u nas w sklepach nie ma zwrotu ani wymiany wyzej wymionych rzeczy jest to uwazane za bielizne osobista taki jest regulamin firmy i my jako pracownicy musimy go przestrzegac

Natalia

Firma kompletnie beznadziejna. Niskie stawki, atmosfera w sklepie też niezbyt sympatyczna. Zawalanie jednej osoby wszystkimi obowiązkami, a później mówienie, że ta osoba nic nie robi i że cały dzień tylko siedzi, podczas kiedy to inne sobie siedzą i nic nie robią, w najlepsze sobie rozmawiają i śmieją się. Dodatkowo gdy człowiek odchodzi to się na nim wyżywają, robią z niego kogoś, kim naprawdę nie jest (negatywnie). Nie polecam tej pracy nikomu. Nawet najgorszemu wrogowi bym jej nie życzyła. Firma też nie wykazuje jakiegokolwiek zainteresowania pracownikami. Nie obchodzi ich to, co dzieje się w sklepach i dlaczego dużo pracowników odchodzi.

Gabriela
@Natalia

@Natalia przykro, że jesteś tak bardzo niezadowolona z pracy w firmie...W Twojego komentarza wynika, że poszczególni pracownicy zrzucają swoje obowiązki na innych. W związku z tym zastanawiam mnie czy w Textil Market jest osoba która wyznacza zakres obowiązków dla poszczególnym pracowników i ewentualnie weryfikuje wywiązanie się z nich? Czy próbowałaś zgłaszać takie sytuację do przełożonych/kierownika sklepu?

Xxxx

Co w przypadku nadwyżki ubytków przy inwentaryzacji? Należy się premia?

Olek

Jeśli ktoś uważa pracę za coś poniżającego to nigdzie nie znajdzie dobrej firmy!!!

Dramat

Wiecej informacji ma portal wprost.pl txm niz pracownicy ????

IŁAWA

Iława Też Bez WYPŁATY Szok !

Pracownik Textil

Banda Złodzieji 17 godzina i nadal brak wypłaty!! (usunięte przez administratora)

PRACOWAŁAM W TEJ FIRMIE KILKA LAT. I ZGADZAM SIE Z OPINIAMI ZE PRACA TAM TO HAROWA ZA MARNE GROSZE. NIE WAZNE NA JAKIM STANOWISKU I TAK PLACA GROSZE. NAJGORSZE JEST TO ZE FIRMA MA GDZIES ZAROWNO PRACOWNIKA JAK I KLIENTA. DLA NICH LICZY SIE ZYSK I NIE DAWANIE NIC OD SIEBIE ZADNEGO WKLADU W FIRME PRZEDE WSZYSTKIM FINANSOWEGO. SKLEPY SA ZANIEDBANE BRUDNE OBSKORNE. MOWA TU O STARYCH SKLEPACH KILKU LETNICH. W OKRESIE CIEPLEJSZYCH DNI PRACA TAM JAK I ZAKUPY TO KOSZMAR KUPA SMRODU UBRANIA SA ZOLTE OD POTU A PRACOWNICY LEDWIE ZYWI. ALE CO TO DLA FIRMY TWIERDZA ZE W IINYCH SKLEPACH JEST GORZEJ. AKURAT TYM TO NIE MA SIE CO CHWALIC. NAJGORSZE JEST TO ZE FIRMA STAWIA NA ZATRUDNIANIE PASOZYTOW TAKICH JAK KUPA DYREKTOROW OD WSZYSTKIEGO KTORZY SIEDZA I MYSLA W CO WPINAC MILION METEK KTORE I TAK KLIENCI NIE UMIEJA USZANOWAC I NISZCZA. I NA TO PIENIADZE MAJA A NA PODWYZKI PENSJI LUB CHOCBY ZAKUP NOWYCH MOPOW LUB MIOTEŁ KTORE SA PILNA POTRZEBA TO NA TO KASY NIE MA. WYOBRAZCIE SOBIE ZAMIATANIE PONAD 400 M SKLEPU JEDNA MALA MIOTELKA SFATYGOWANA W KTOREJ WLOSIE JUZ NAWET NIC NIE ZBIERA. ALBO MOPAMI KTORE SA JUZ TAK STARE I BRUDNE ( MOPY KILKULETNIE ) ZE MYCIE NIMI PODLOGI NIE POMAGA. WIEM ZE PANIE KTORE PRACUJA OBECNIE W TEJ FIRMIE ZARAZ NAPISZA NEGATYWNE KOMENTARZE NA MOJ OPIS. ZE KLAMIE I TO SA BZDURY. JEDNAK WIEKSZOSC Z WAS PRACUJE W MALYCH SKLEPACH O POWIERZCHNI DO 200 M. WIELE SKLEPOW TAK MA WIEM BO W WIELU BYLAM . I UWIERZCIE SZLAG MNIE TRAFILA DGY WIDZIALAM ZE NA TAK MALYM SKLEPIE GDZIE PRZYMIERZALNIA WIDOCZNA Z KASY I WIELE W ZASIEGU WZROKU ORAZ PAN 4 SPRZEDAWCZYN A W SKLEPIE PONAD 400 M GDZIE PRZYMIERZALNIA GDZIES NA KONCU A NA SKLEPIE PAN 4. A W SEZONIE WAKACYJNYM 2. BO URLOP I WOLNE. A DO BANKU TRZEBA WYJSC, ROZMIENIC PIENIADZE TRZEBA WYJSC, PRAKTYKANTEK NIE MOZNA ZATRUDNIC BO JEDNA WYSTARCZY NA STAZYSTE UP NIE MA PIENIAZKOW A NA KOLEJNEGO PRACOWNIKA TO BRON BOZE NIE I NIE I NIE BO TO BO TAMTO. ALE OBOWIAZKOW CORAZ WIECEJ TOWARU CORAZ WIECEJ METEK CORAZ WIECEJ ALE RAK DO PRACY I SIL BRAK........TAKA JEST PRAWDA PANIE KTORE ZACZNA PRACE SAME SIE PRZEKONAJA JAK TAM JEST WYROBIA SOBIE OPINIE. A NAJGORSZE JEST TO ZE ROZNICE CZASOWE POMIEDZY INWENTARYZACJAMI TO OK 2 LATA BO WCZESNIEJ SIE NIE OPLACALO A JAK SIE URZAD SKARBOWY DOBRAL TO NA GWALT INWENTARYZACJE SA ROBIONE WYNIK NEGATYWNY I PRACOWNIK KOPA W [usunięte przez moderatora]I GOODBAY. NIEWAZNE ZE ZAPIERDZIELAL PONAD SILY W STRESIE I JAK NA AKORD. NIC SIE NIE LICZY. WPROWADZAJA NOWYCH JELENI. I DALEJ JEST TO SAMO BO ZLODZIEJI LICZBA NIE MALEJE A SKLEP DALEJ NIE ZABEZPIECZONY.

Zgadzam się w 100 % cała prawda

Zamieściłeś swój komentarz w odpowiedzi do opinii, która pojawiła się na forum prawie osiem lat temu - czy przez ten czas nie zaszły w firmie żadne zmiany? A może również już dość dawno pracowałeś w Textil Markecie? Te kilka lat to naprawdę dużo czasu, wiele mogło się zmienić w firmie.

Km

Dla mnie chore jest to że sklepy wysokoobrotowce, duże powierzchniowo mają tak niska etatyzacje! Podobna do niskoobrotowych, małych sklepów. Efektem tego są niezrealizowane plany, zmęczeni pracownicy , (usunięte przez administratora) na sklepie i towar na zapleczu To faktycznie wręcz genialna zmiana!

TAK TAK
@Km

Czytałam,ze aby ciąć koszty jeszcze zastanawiają się nad etatyzacjami, wyszło na to,że jeszcze za dużo jest etatów na sklepach. A my pracownicy nie wiemy gdzie ręce włożyć tyle jest roboty. Zasada jest taka miara widzenia od punktu siedzenia adekwatna do TXM

Km

A dlaczego kierownik marketu nie zamawia wkładów do miotel i mopow w socjalu?

Krystyna
@TAK TAK

A czy pracownicy próbowali w jakiś sposób zwracać uwagę pracodawcy na kwestię braków kadrowych, o której tutaj piszecie? Może Wasz głos zostałby wzięty pod uwagę. Po ile godzin trwają zmiany w Textil Market? Czy pracownicy otrzymują jakąś odzież służbową?

Biała Murzynka

Pracownika maja za białego murzyna zgadzam się z panią. Pracujemy za marne grosze jak czytam w net ze ludzie dostaja po innych firmach po 14 zł na godz to łapie się za głowę. Dajcie mi tyle. Stoimy po 10 godz na nogach ciagle szybko. Moze nowy pan Prezes wreszcie zainteresuje się pracownikami.Albo może ktoś z góry to przeczyta i wezma się za ten (usunięte przez administratora).Nic innego nie przychodzi mi na język. Chcemy wyższych wynagrodzeń

zaskoczona 18

Ostatnio zauważyłam że jest zlikwidowany sklep w Zgierzu. Rozumiem że to za sprawą kierownictwa które nie boję się tego powiedzieć było beznadziejne. Pracowałam tam i robiłam co mogłam zawsze byłam przed czasem A traktowano mnie jak śmiecia. Powiedziałam sobie ze nigdy więcej takiej roboty..po prostu masakra. Nikomu nie życzę takich kierowniczek

KM
@zaskoczona 18

Hahah. Byłam na zamknięciu tego marketu. Totalna porażka. Jednak przyczyną nie było kierownictwo chociaż faktycznie okoliczni ludzie narzekali na ajentke

Eks pracownik

Pracowałam 8 miesięcy pod przewodnictwem Pani która uważała się za najważniejszą istotę na świecie. Traktowała ludzi (za moich czasów było około 4/5 pracownic, każda odeszła po najdłużej 3 miesiącach) gorzej niż śmieci. Grafik ustawiony pod siebie, zmieniany co chwilę na prośbę lubianych pracowników,totalne olewanie twojego zdania że danego dnia nie możesz przyjść bo masz swoje plany,cytując "to je zmień",brak przerwy podczas 10 godzin w pracy a kiedy potrzeba pójścia do łazienki jest ogromna wzrok wyżej wymienionej Pani jest przeszywający (zmiana z Panią kierownik wygląda tak, że ktoś musi stać przy kasie bite 10h). Obietnice etatu były tylko gadaniem,przez 8 miesięcy 'nie zasłużyłam żeby go dostac' bo miałam za małe wyniki kuwety,obgadywanie życia prywatnego pracownic jest na porządku dziennym tak samo jak codzienna pretensja o wszystko co możliwe (o kuwety i promocje najczęściej). Oczekiwanie od szanownej Pani iż będziemy przychodzić przed pracą lub zostawać po godzinach za darmo żeby umyć podłogę za jej zachowanie względem nas było po prostu śmieszne.Praca jest do zrobienia jeśli ma się przynajmniej dwie ogarniające osoby na sklep, aczkolwiek nie za takie pieniądze i poniżanie.. 8 miesięcy wspominam jak najgorszy koszmar,nie polecam nikomu.

Karola 123
@Eks pracownik

Niestety wiem coś o tym..U mnie też był koszmar. Przed świętami Bożego Narodzenia myślałam że to wszystko rzucę Ale zależało mi na tych marnych pieniądzach bo się nie przelewalo U mnie..żałuję każdej chwili tam spędzonej szczególnie w wigilię gdzie musiałam tam być i pracować z tą wiecznie niezadowolona kierowniczka. Na szczęście już jest dobrze bo w końcu mam fajna pracę którą KOCHAM. Nigdy więcej pracy w handlu!!!!!

@Karola 123

Widzę, że jakiś czas temu pracowałaś w Textil Markecie. Może akurat trafiłaś na taki gorący okres (przed Świętami Bożego Narodzenia) i wtedy w pracy było naprawdę ciężko. Jak układały się Twoje stosunki z pozostałymi pracownikami? Czy atmosfera była przyjazna?

Eks pracownik
@Marek

Pracowałam tam raptem rok temu,przed i po okresie świątecznym.Własnymi rękami otwierałam ten sklep,razem z innymi dziewczynami których po miesiącu już nie było. Relacje z resztą pracowników były super, chciałyśmy jak najlepiej dla tego miejsca jednocześnie nie kopiąc pod sobą dołków. Jedynym problemem była pani kierownik, która nie tolerowała wzajemnej pomocy i wprost mówiła o tym 'iz pracownice mają ze sobą za dobry kontakt'. Przepraszamy bardzo że w tym zwariowanym tempie pracy próbowałysmy nadrabiać sympatią..

???

Mam pytanie, dostałam ostatnio propozycje awansu na zastępcę kierownika sklepu, jakie są wasze zarobki na takim stanowisku?

Zostaw merytoryczną opinię o Textil Market - Andrychów

• Jak się pracuje w Textil Market?

Zobacz opinie na temat firmy Textil Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Textil Market?

Textil Market