Będąc częstym klientem w tym sklepie mogę powiedzieć, że dziewczyny które tam pracują są naprawdę bardzo miłe i pomocne , ale firma jak widać po towarze nie daje nie od siebie . Towar jest stary, wyprzedaże o kilka złotych a firma afiszuje się że WIELKA WYPRZEDAŻ. T-shirty kiedyś byly po 5 zł potem nagle zmiana ceny na 15 , a aktualnie na wyprzedaży są po 10. Śmiechu warte. Godziny pracy wydłużane a towaru konktetnego nie macie. Przykre to jest, bo swego czasu mieliście w ofercie naprawdę super jakościowo rzeczy.