Opinie o txm.pl - TXM S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TXM S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w TXM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TXM S.A. w Andrychów

Czy wasi RKS też obgaduja innych pracowników do was, ?

Pra
@Kasia

W tej sieci sklepów niestety tak jest nawet RKS człowieka najzwyczajniej mają za nic i obgadują jak idzie i kogo. Nie odpowiednie osoby na takim stanowisku, a głównie Pani G…

@Pra

Mialam na myśli Małgorzate S. Co za plociuch.

Emil

Nie

Ona xx
@Kasia

RKS mieszają między pracownikami , zamiast pomagać to jeszcze specjalnie wszystko utrudniają

Nie idźcie tam do pracy. Jeszcze Was okradną bankruci ???? Ja nienawidzę tej firmy. Życzę im żeby sami pracowali w takiej atmosferze i za takie ochłapy.

Wiktoria

Dlaczego mówisz że okradną? Nie wypłacają kasy za prace? Opowiedz coś więcej

@Wiktoria

Może wypłaty wypłacają ale dopracowania to trzeba długo czekać. . I odsyłanie od RKS do księgowej i tak w kółko

Była pracownica

Pracowałam w tej firmie jakieś 2 lata temu i odejście z niej było najlepszym rozwiązaniem. Wszystko trzeba było szybko, porządnie, a sami nie dawali nic od siebie. Pamiętam że ucinali etaty, by zaoszczędzić. Pracowałam akurat w galerii po 12h do godziny 11 rano byłam sama na sklepie, nie ukrywam że się bałam bo często w tych godzinach przychodzili (usunięte przez administratora) i alkoholicy, bo wiedzieli że w tych godzinach pracownik jest sam. Pracowałam po 12h, na dodatek się uczyłam w weekendy ale nie wszystkie. Odeszłam stamtąd bo Kierowniczka chciała nas obciążyć za inwentaryzacje, bo wyszły straty (chciała nam wcisnąć do podpisania dokument odpowiedzialności za straty by samej nie ponosić kosztów) na dodatek mimo tego że dawałam jej znać wcześniej że mam w tym czasie szkołę to wstawiała mnie w grafik, a sama siebie wstawiała też tylko że nie przychodziła, ja musiałam być jej prawą ręką chociaż byłam zwykłym pracownikiem i nic z tego nie miałam. W ciągu 12 h nie pamiętam czy byłam na takiej przerwie, nie mogłam sobie pozwolić na to by usiąść i zjeść bo byłam na zmianie z nieprzeszkoloną osobą, która pracowała 3 lata, a nikt nie poświęcił jej czasu by ją nauczyć (musiałam ja, ale ile trzeba było ją przekonywać). Generalnie to jest lraca dla osoby która nie ma zobowiązań, dzieci itp. Nie wyobrażam utrzymać się z tej pracy, bo tu się nie zarabia dużo a nie ma Cię całe dni. Zawsze to jakieś doświadczenie ale niestety negatywne.

Pracownikbyły

Ja też tam pracowałam na szczęście moje nie zagrzałam długo, nie straciłam zbyt wiele nerwów. Uważam, że w tej firmie jest jeden wielki (usunięte przez administratora) nie tylko przez rks ale i przez kierownika także, ja rozumiem, że na dany dzień jest do wyrobienia norma, ale kierownik który mowi mi, że przedłużą mi umowe jak bede codziennie wysyłac zdjęcia swoich wynikow po kolei jak wprowadzam w system, czy aby nie (usunięte przez administratora) to już lekka przesada. W żadnym sklepie czy to pepco czy inne sklepy nie natrafiłam na tak naprzykrzającą sie obsługe. Ile można do klienta który mówi stanowczo nie dalej przekonywac ze te skarpetki mu sie przydadza jednak bo przecież sprzedawca wie lepiej... Pracowałam w Txm w zachodniopomorskim i dla mnie to jedna wielka kpina

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Gosia

No i wygląda na to że bonów dla nas nie będzie w tym roku...

Ktos
@Gosia

Niech nie dają bo jeszcze zbiednieja hah oni potrafią tylko wymagac

Zawieziona
@Gosia

Dali haha całe ale polowe sama płacisz hahahahah

Cześć może ktoś coś powiedzieć o regionalnej A. Iwanskiej ? Nie wiemy czego się spodziewać

Gosia

Niestety nic dobrego, kilka skarg się już posypało

Czy kwota 3600 to dobra stawka w firmie TXM S.A.?

Ktoś

Może i dobra ...ale tu nikt tyle nie zarabia ;))))

Ruzia

Wielka Pani RKS M.S pracuje od niedawna jako regionalna, jest fałszywa i chyba jest z nią coś nie tak... przyjeżdza i każe wszystko zmieniać szmaci kierownika, aż klienci łapą się za głowe jak tak można traktować ludzi... To co ta wielka RKS robi podchodzi pod (usunięte przez administratora) Ciągłe zmiany grafików, ciągłe pretensje... w takiej firmie nigdy nie będzie pracowników, ani klientów.... A i jeszcze uważajcie co mówiecie bo M.S zwalnia wszystkich którzy nie są jej na ręke. Ona lubi mieć władze nad każdym pracownikiem. A (usunięte przez administratora) zawsze zostaną na swoich stanowiskach. Oby Pania M.S ktoś w przyszłosci tak szmacił jak ona teraz swoich kierowników i pracowników!!!

Wiecie może, czy w TXM S.A. szukają chętnych na staż?

Songo

W tej firmie nie ma czego szukać ... Odpuść sobie ... Będziesz zdrowsza psychicznie ????

Czy w TXM S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Nie ma żadnych szkoleń, niestety :/

Samanta

Czy ktoś wie cis na temat likwidacja stanowisk zastępcy kierownika

Mk
@Samanta

Beda likwidowane. Potwierdzone info od regio

Wera
@Samanta

Już dawno miały być likwidowanie i do tej pory jakoś zastępcy są. ...

Lok

Hej dziewczyny. Ktoś może się orientuję jak jest z wypowiedzeniem w naszej firmie? Kiedy i do kogo składać?

Zuza

Hej mam takie pytanie czy w firmie txm można składać podanie o dofinansowanie do wypoczynku.

Dobra rada

Weź na luz ...już długo tu jestem i powiem Ci tak było ich wielu takich jak ona i nic nie zdziałali.Po co nadwarężasz zdrowie dla czegoś co i tak nie ma racji bytu.Jest sens?? Robimy co możemy a jeżeli ktoś potrafi to zrobić lepiej zapraszamy na sklep niech pokaże swoje umiejętności zobaczymy czy skutecznie będzie miała to czego oczekuje od nas...wtedy pogadamy...

Ziza

Hello ☺️ kiedy najlepiej złożyć wypowiedzenie miesięczne ?

J
@Ziza

Pod koniec miesiąca.

Justyna

Cześć, jak wygląda praca w centrali? Znalazłam ogłoszenie na stanowisko Analityk finansowy. Zastanawiam się czy warto aplikować, opinie są różne na temat pracy w tej firmie. Jedni są zadowoleni, inni już nie. Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia, można liczyć na premię? Proszę o wasze spostrzeżenia na temat pracy w centrali.

mak

jak wygląda praca na magazynie ?

wesoła zuza

nikomu nie polecamy pracy w tej firmie. Firma i sposób zarządzania w niej to istny dramat. Sprzedaż gaci i skarpet urosła do rangi wielkiego biznesu a my szeregowi pracownicy mamy co dwa dni raportować mailowo skąd wynikają spadki sprzedaży i jakie plany naprawcze mamy zamiar wdrożyć. Zamiast zajmować się sprzedażą musimy pisac durne maile i tłumaczenia co i dlaczego. Pretensje i wydzieranie się na sprzedawców na porządku dziennym. Trzeba robić TARGETY, ale jak je wyrabiasz to nikt za to nie dostaje premii. Tzn nikt ze sprzedawców bo tzw pseudo menadżerzy/kierownicy regionalni biorą kasę. Nikt nie wie tak naprawdę za co bo chyba tylko za darcie mordy. Kwestie zaplecze socjalnego nie istnieją. Kawa, czy herbata nie istnieje, woda w upały - zapomnij ! Gdzie my szare głupie gęsi z małych miast miałybyśmy czelność prosić o wodę. Środki czystości nie istnieją. Na mopa, detergenty, worki do odkurzacza czekasz miesiącami i liczysz, ze coś może w końcu dotrze, ale najlepiej żebyśmy kupowały same. Codzienne przerzucanie ciuchów z wieszaka na wieszak. A, że tak, a że srak, a źle, a dobrze. Kierownictwo zamiast ułatwiać pracę tylko utrudnia. Zmiany grafików non-stop, nic nie możesz zaplanować. No i najlepsze. Pracujemy w pojedynkę. Jak masz ciche dni to nastaw się na pieluchę bo niestety nigdzie nie wyjdziesz. Wal w gacie bo sklepu przeciez nie zostawisz. Ale to pewnie też nasze wymysł. My biedne gąski z małych miast chcemy nie wiadomo czego i w 4 literach nam się poprzewracało. DZIEWCZYNY OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM !

Txm
@wesoła zuza

Kochana ja zawsze zamykam sklep i idę że dwa razy do toalety i na fajkę. Nie widzę problemu. Mam przerwę i idę. Mam nadzieję że kiedyś moja rks będzie szarpać za klamkę. Już nie mogę się doczekać, :)

Ja12
@wesoła zuza

Weddlug kodeksu pracy masz prawo do przerwy jezeli pracujesz 8 godz..ja sama sobie przerwwe robie troszke przepisow i swoich praw trzeba znac..wywieszam kartke i zamykam na 15 min.wszystko zgodne z kodeksem pracy..

Janusz
@Ja12

Według kodeksu pracy tak ale czy firma TXM przestrzega tego punktu związanego z przerwami? Strasznie mnie to ciekawi, więc może akurat od Ciebie uda mi się czegoś dowiedzieć? Proszę Cię serdecznie o informację.

nowa
@wesoła zuza

ale z tymi środkami czystości to prawda ja do tej pory nic nie otrzymałam.Gdzie tu dezynfekcja??

Txm
@nowa

Ja jak nie mam to kupuje na fv. I nic mnie nie obchodzi czy za drogo czy za tanio. Kupuje i wysyłam na koniec miesiąca. Wypłacam z kasy robiąc kw. To i tak są ich pieniądze i nie będę już wycierać rąk w papier toaletowy i też nim myć luster. Z domu kiedyś przynosiłam, dosyć tego.

@Janusz

akurat rzeczywistość na niektórych sklepach pokazuje tak że jest jedna osoba na zmianie więc nie jest przestrzegane bo nie na kiedy a nikt z góry Tobą się nie przejmuje.

Brak słów
@wesoła zuza

Dokładnie tam nie pracują ludzie tylko bydło. Za lizanie (usunięte przez administratora) tam mają przywileje. Gownem są a noszą się wyżej niż cały szef

Czy ktoś dostał zmianę umowy na 0,70 etatu?2100 brutto ?Bo takie rzeczy już mają miejsce za miskę ryżu praca śmieszna jest ta firma za bardzo się przyzwyczaili płacić 40 procent zamkną to (usunięte przez administratora) nie mają już innego wyjscia

Sprzedawca

A i tak znajdą się takie które podpiszą te aneksy i będą tyrać za takie śmieszne pieniądze ... Ta firma szuka w złym miejscu oszczędności bo to my sprzedawcy zarabiamy na firmę a te pozal się Boże RKS które nie mają zielonego pojęcia o pracy to brak słów. Nie dość że praca samemu na sklepie to jeszcze z obciętym etatem takie cyrki tylko tutaj bo w każdej innej firmie są wczasy pod grusza podwyżki awanse i szacunek do człowieka

prawda
@Sprzedawca

wiesz znajdą się takie osoby które mają problem ze znalezieniem pracy i nie wierzą we własne możliwości.Brakuje odwagi na zmiany.Czasami warto zaryzykować niż tutaj wegetować w nieskończoność bo właściciele mają długi i muszą je spłacić a trochę czasu upłynie więc do tego czasu musi każdy pracować za minimum.

czas na zmiany
@prawda

prawda ilu ludziom się już udało odchodząc z tej firmy.znalazłam pracę i też odchodzę

Brak słów
@Sprzedawca

Dokładnie są idioci co tam siedzą

Małgorzata
@czas na zmiany

ja właśnie też znalazłam i fajnie cieszę się bo w końcu stąd odejdę .Pracowałam tutaj krótko najgorszy pracodawca w moim życiorysie.Odradzam a jeżeli ktoś zdecyduje się to niech chociaż coś w między czasie sobie szuka bo długo tu nie wytrzyma. Chora hierarchia zarządzania wiele się muszą jeszcze nauczyć.

Iwonka
@Małgorzata

brawo Ty!!!.Ja też szukam mam nadzieję że już nie długo....

Km
@Małgorzata

brawo uciekaj stąd jak najdalej.Też tak zrobię.

Myszka

Hallo txmki co myślicie o nowym kreatywnym pomyślę strojów świątecznych?

wada txm
@Myszka

niech się wielkie damy z góry same w to ubierą i przyjadą na sklepy w całej Polsce po kolei i zachęcają klientów do zakupów. Aż jestem ciekawa ich sprzedaży bo po wynikach widać że nie są stworzone do tego chyba z przypadku tu się dostały.Boże więcej takich osób zarządzających to jeszcze więcej w tym kraju będzie firm upadających i w restrukturyzacji. Nikomu nie życzę takich pseudo zarządzających firmą.

Km
@wada txm

brawo brawo też tak uważam. Godne pożałowania są...

Zostaw merytoryczną opinię o TXM S.A. - Andrychów

• Jak się pracuje w TXM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TXM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TXM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 3 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TXM S.A.?

Kandydaci do pracy w TXM S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TXM S.A.

TXM S.A.