Opinie o Drevstyl Domy Drewniane Patrycja Cebrat w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Drevstyl Domy Drewniane Patrycja Cebrat. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Drevstyl Domy Drewniane Patrycja Cebrat o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drevstyl Domy Drewniane Patrycja Cebrat w Żywiec

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Drevstyl Domy Drewniane Patrycja Cebrat?

DREVSTYL

Kandydat wszystkiego dowiaduje się w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, zapraszamy.

Barbara
@DREVSTYL

To ja przy okazji podpytam o tę rekrutację w Drevstylu :) Jak ona przebiega? Czy jest jeden etap czy więcej? Ile mniej więcej trwa proces rekrutacji od momentu złożenia w firmie swojego CV do decyzji w sprawie zatrudnienia? Czy każdy kandydat dostaje feedback czy tylko w momencie gdy jest on pozytywny?

DREVSTYL
@Barbara

Zapraszamy na rozmowę wstępną do biura, tu wszystkiego się Państwo dowiecie. LAS 34-323, UL. SPADZISTA 2A, tel 518 111 901.

Figurski Nowy wpis

wywiad - rozmowa - weryfikune w łatwy sposób czy ktoś posiada umiejętność czy nie, przyłakdowo jakie są wymiary do typowych sufitów odwieszanych, jak ktoś nie robił - nie zgadnie. Takie umiejętności może wychwycić nawet osoba która ma nie wiele wspolnego z budowlanka, a wiem bo do poprzedniej firmy rekrutowala mnie Pani , która znala sie bardziej na excelua mimo wszystko zagięła mnie kilkukrotnie. Firma raczej nie bawi sie w tygodniowe testy umiejętności :) bądźmy poważni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Drevstyl Domy Drewniane Patrycja Cebrat? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Figurski Nowy wpis

Jak ja byłem zatrudniany, ustało się to osobiście ustalić, w moim przypadlu dostaję je razem z wynagrodzeniem

Designer Nowy wpis

We have just finished first investments here in Poland. 4 out of 5 were in coperation with Drevstyl. We already settled them (usunięte przez administratora) and have our first clients.We are just under impressed. Every single part of the project was consulted, each change was discussed, measured and agreed on. Our investments are done by Drevstyl with the highest quality. That is why we are so grateful and so excited. I'd just wanted to add that we have contacted the company (milion times ;) and each call was aswered immediately or we were called back as soon as it was only possible and to be honest, I have never cooperated with so responsive company that cares for every single detail. Many many thanks for that. As our first clients were already visiting our houses - they are delighted by the atmosphere that we createed together. There was always miss Beata and her representatives there for us and we appreciate that much . Hope for cooperation in nearest future. Higly recommended company :)

Targi 2021

Czy będzie można Państwa spotkać i zapoznać się z ofertą na targach budownictwa drewnianego w kwietniu 2021?

@Targi 2021

Nie mamy informacji czy targi się odbędą.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Drevstyl Domy Drewniane Patrycja Cebrat? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Na etapie budowy (po terminie) nie da się tygodniami dodzwonić do firmy. Ani na 1 ani na 2 numer. Proszę o oddzwonienie. Jak można ustalić jakieś szczegóły skoro nie można porozmawiać?

Inwestor

Radzę przyzwyczaić się do tego stanu rzeczy.Do papieża prędzej człowiek się dodzwoni,niż do tej "firmy"

Raz jeszcze podajemy nr tel 518 111 901, 513 410 256 , mail: biuro@drevstyl.pl

@Drevstyl Domy Drewniane Patrycja Cebrat

Biuro firmy czynne jest także codziennie od pon do pt od 9:00 - 13:00. Zapraszamy.

Patrycja

Kontakt pod nr tel 513 410 256 lub 518 111 901 mail do firmy: biuro@drevstyl.pl telefon stacjonarny jest nieaktualny. Nie zawsze jesteśmy w biurze, jeśli nie można się dodzwonić proszę napisać, zawsze odpowiemy.

Klienci

Nikt nie odbiera i nie oddzwania z tej firmy.

Inwestor
@Klienci

To niestety norma, jeśli chodzi o Drevstyl.

Klienci

Telefon jest na stronie internetowej firmy natomiast nie ma możliwości skontaktowania się z firmą.

Ktoś poda aktualny numer do firmy?

KUBA K. INWESTOR

MIESZKAM W DOMU WYKONANYM PRZEZ TĘ FIRMĘ I CO DO BUDYNKU MOGĘ TYLKO STWIERDZIĆ, ŻE JEST DOBRZE A NAWET BARDZO DOBRZE. NASZA WSPÓŁPRACA TRWAŁA DOŚĆ DŁUGO BO PRAWIE ROK ALE FINAŁ JEST BARDZO POZYTYWNY. MAM DOM CIEPŁY, ENERGOOSZCZĘDNY KTÓREGO KOSZTY UTRZYMANIA SĄ BARDZO NISKIE, DOM JEST BARDZO DOBRZE OCIEPLONY I IZOLOWANY. NIE MAM NA ŚCIANACH ŻADNYCH PĘKNIĘĆ , WIDAĆ ŻE MATERIAŁY SĄ DOBREJ KLASY, ODPOWIEDNIE DREWNO I DBAŁOŚĆ O DOKŁADNĄ IZOLACJĘ ŚCIAN DACHU I PODŁOGI TERAZ PROCENTUJĄ. DLA MNIE TO BYŁO BARDZO ISTOTNE. MIESZKAM JUŻ W MOIM DOMU OD NIESPEŁNA 3 LAT. OPINIĘ WYSTAWIAM DOPIERO TERAZ PONIEWAŻ ZOSTAŁEM O TO POPROSZONY . ZAZWYCZAJ JEST TAK ŻE TYLKO CI KTÓRZY MAJĄ JAKIEŚ PRETENSJE PISZĄ A CI KTÓRZY SĄ ZADOWOLENI JAK JA PO PROSTU MIESZKAJĄ I CIESZĄ SIĘ TYM. NA KONIEC JESZCZE PIENIĄDZE PONIEWAŻ UWAŻAM, ŻE TO WAŻNE. OD POCZĄTKU KIEDY TYLKO PO ROZMOWIE WSTĘPNEJ USŁYSZAŁEM PEWNĄ KWOTĘ ZA DOM O JAKIM MARZYŁEM , CENA SIĘ NIE ZMIENIŁA. ANI O ZŁOTÓWKĘ, JAKA BYŁA NA POCZĄTKU TAKĄ ZAPŁACIŁEM, ŻADNYCH ZMIAN ANI UKRYTYCH KOSZTÓW. MAMY W RODZINIE DOŚWIADCZENIE Z INNĄ FIRMĄ GDZIE WSPÓŁPRACA ZACZĘŁA SIĘ OD UMOWY WSTĘPNEJ POTEM TEJ WŁAŚCIWEJ I KIEDY NIE MOŻNA BYŁO SIĘ JUŻ WYCOFAĆ BO ZAINWESTOWANE BYŁY JUŻ JAKIEŚ PIENIĄDZE CENA WZROSŁA O 20 %. w PRZYPADKU FIRMY DREV STYL TAK NIE BYŁO I TO JEST CENNE, TO NIEWĄTPLIWIE ATUT TEJ FIRMY. POZDRAWIAM CAŁY ZESPÓŁ DREV STYL I RAZ JESZCZE DZIĘKUJĘ.

Niestety klient..
@KUBA K. INWESTOR

(usunięte przez administratora)proszę o pilny kontakt od miesiąca, proszę oddzwonić. Inwestor

Patrycja

Staramy się bardzo aby nasi pracownicy byli zadowoleni i czuli się doceniani. Mamy dobrych fachowców pracujących u nas od początku, nie mamy żadnych zarzutów co do ich pracy, szanujemy ich a oni szanują nas. Co do wcześniejszych komentarzy jednego inwestora pod wieloma nick-ami któremu koronawirus pokrzyżował plany, to są one co najmniej niedorzeczne i nie będę już tego komentować. Sprawę tą skierowałam już na drogę prawną. Wszystkim naszym pracownikom życzymy zdrowia i wszystkiego najlepszego i dziękujemy za lojalność i pracę jaką wykonują.

Jurek

Firma przecież ma opinię bardzo dobrego pracodawcy więc i tym razem stanęła na wysokości zadania.

SŁAWEK pracownik DREVSTYL DOMY

Pracuję od jakiegoś czasu w tej firmie i dla informacji wszystkich zainteresowanych, jestem zadowolony z tej współpracy. Jesteśmy traktowani dobrze, wynagradzani dobrze, Pani Beata jak i Pani Patrycja są osobami wyrozumiałymi . Koronawirus zaskoczył mnie i wszystkich w firmie, wyjeżdżać poza dom , spać poza domem, spotykać się z obcymi nie znanymi ludźmi, strach. Słyszeliśmy o pismach jakie klienci kierują do właścicielki z groźbami i współczujemy, mamy nadzieję że nie wszyscy są tak nierozumni. Boimy się o swoje dzieci , o swoje rodziny. Czy ktoś zagwarantuje nam bezpieczeństwo ? Czy Państwo Bąkowski , którzy budują w okolicy Wrocławia zapewnią nam, że do domu wrócimy zdrowi i nie zarazimy swoich dzieci i rodzin ?

A to pracownik Kamil

Jestem pracownikiem firmy DREVSTYL i nie mam zastrzeżeń co do mojego pracodawcy. Wszystko jest w porządku i mimo całej tej sytuacji z COVID-19 nikt z nas nie został zwolniony. Mieliśmy przerwę w pracy której wspólnie wszyscy zażądaliśmy bojąc się o zdrowie i bezpieczeństwo naszych rodzin. Nasz pracodawca wykazał się zrozumieniem. Jestem zaskoczony treścią opinii Pani Anny i Pana Tomasza B - to jedna budowa na której pracowałem od początku i na której nie było nigdy problemów. Z tego co mi wiadomo Pani Beata była na każde zawołanie tych inwestorów, wykonywała wszystkie zalecenia kierownika budowy który do końca odebrał wszystkie etapy budowy bez zastrzeżeń. Powoli sytuacja wraca do normy, za jakiś czas będziemy wyjeżdżać w delegacje , pracodawca zapewni nam noclegi w izolacji od innych grup pracowników oraz inne wymagane środki ostrożności. Nie bardzo mogę pojąć brak zrozumienia Państwa w tej sytuacji która nie jest ciekawa w wręcz zła , mieszkamy w woj śląskim , może proszę zapoznać się z naszą sytuacją zanim coś takiego pojawi się publicznie. Jestem zbulwersowany. Ciekawi mnie czy narażali by Państwo swoich bliskich ?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Drevstyl Domy Drewniane Patrycja Cebrat?

Patrycja

Trzeba złożyć podanie , CV, i przyjechać na rozmowę. Wszelkich szczegółów dowie się Pan na miejscu. Pozdrawiam DREVSTYL

Witam Jestem w trakcie budowy domu z wyżej wymienioną firmą. Jestem znieszmaczony podejściem firmy do klienta. Umowa była podpisana na początku roku do dziś nie mam skończonej nawet konstrukcji. Dodzwonienie się i uzyskanie jakiejś informacji od tej firmy graniczy z cudem ale za to jeśli o jej telefon kiedy przelejemy pieniądze to (usunięte przez administratora)była wstanie dzwonić kilka razy dziennie. Pomimo umowy dom nie jest budowany w należytym tempie. Niestety ale nie mogę polecić tej firmy ze względu na traktowanie mnie. Już nie chodzi o termin a prawdomówność (usunięte przez administratora)i wieczne przesuwanie terminu. Ulatałem się do banku by były pieniądze na realizację. Teraz nie ma domu i pieniądzy.

Krystyna

Jak zapewne wiesz - jest to forum przeznaczone dla pracowników Drevstyl. Ale trzeba przyznać, że Twój komentarz mówi całkiem sporo na temat tej firmy. Skoro dodzwonienie się i uzyskanie jakiejś informacji od tej firmy graniczy z cudem, to może zawsze najlepiej jest udawać się tam bezpośrednio. I jeśli pomimo umowy dom nie jest budowany, to należałoby zgłosić gdzieś wyżej. Co zamierzasz zatem zrobić?

@Krystyna

Prace zostały wznowione. Pan Józef dobrze wykonuje prace. Czekamy na dalszy przebieg prac

Są premie dla pracowników ?

Roman
@Marek

Dobre pytanie. Też chętnie dowiem się, czy poza pensją podstawową pracodawca oferuje jeszcze świadczenia dodatkowe. Czasami zdarza się tak, że dodatki są bardziej atrakcyjne od samej podstawy. Ciekawi mnie, czy w przypadku tej firmy również tak jest.

Xxx

Witam Serdecznie... nie polecam tej firmy poniewaz nie wywiązują się z obowiązków... Nie odbierają tel.. czekam na skończenia domu kilka mies...!!!! Nie mam domu nie mam pieniędzy..!!!!

@Xxx

Xxx proszę o podanie danych klienta, która budowa gdzie się mieści i imię oraz nazwisko klienta.

Dominik

Byłem klientem firmy DrevStyl Domy Drewniane Pani Patrycji Cebrat, jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy, jednak w obliczu niektórych krzywdzących opinii na temat tej firmy nie mogę stać bezczynnie. Ja osobiście nie miałem i nie mam żadnych problemów i polecam firmę DrevStyl. Przede wszystkim chciałem podkreślić to o czym nikt inny tutaj nie wspomniał, mianowicie cena za usługę podana przez Panią Beatę była od początku do końca określona w umowie i nie było żadnej zmiany ceny ani doliczania jakichkolwiek kosztów ukrytych. Miałem zagwarantowaną stałość ceny od podpisania umowy i faktycznie nie było żadnych dodatkowych kosztów do końca budowy. Jedyną rzeczą która była to niewielki poślizg co do terminu oddania budynku jednakże biorąc pod uwagę fakt że był to dom z całkowitym wykończeniem dziś uważam to za szczegół. Prócz tego wszystkie prace były wykonane solidnie i fachowo. Dziś z czystym sercem mogę polecić tę firmę każdemu.

Angela S

Byłam klientką firmy DrevStyl Patrycja Cebrat i jestem bardzo zadowolona z ich usług, mimo przeciągania terminów ze względu na problemy z otrzymaniem kredytu czy utrudniającej pracę pogody, firma ta dokonała wszelkich starań by dom został ukończony jak najszybciej. Teraz gdy patrzę na nasz wspaniały dom wiem że warto było czekać. Gorąco polecam!!

Zostaw merytoryczną opinię o Drevstyl Domy Drewniane Patrycja Cebrat - Żywiec

• Jak się pracuje w Drevstyl Domy Drewniane Patrycja Cebrat?

Zobacz opinie na temat firmy Drevstyl Domy Drewniane Patrycja Cebrat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Drevstyl Domy Drewniane Patrycja Cebrat
4.3/5 Na podstawie 11 ocen.

Drevstyl Domy Drewniane Patrycja Cebrat