LUPOL Sp. z o.o. Export - Import

Opinie o LUPOL Sp. z o.o. Export - Import

Damian

Masakra.

M

Pomimo wielu negatywnych opinii na temat osoby Pana Wojciecha ja odniosłem odmienne zdanie. Pracodawca to pracodawca - zawsze będzie wymagać i dążyć do utrzymania dyscypliny. Każdy pracodawca wyraża w inny sposób swoje racje. Prezes Lupol Sp. z o.o. robi to w sposób otwarty, jak człowiek do człowieka a nerwowość i wypowiedziane przykre słowa, dość często idą za tym w parze. Nie mniej jednak uważam, że taka reprymenda w wielu przypadkach jest lepsza niż dobór odpowiednich słów z użyciem dyplomacji. Lupol cenię również za różnorodność powierzonych zadań do wykonania. Każdy, kto jest kreatywny i nie chce nudzić się codziennym wykonywaniem tej samej czynności na pewno w Lupolu tego doswiadczy. Poza tym panuje rodzinna atmosfera w firmie i to dla wielu osób jest dużym plusem. Są też osoby w firmie na których się zawiodłem, jeśli chodzi o współpracę. Za to cenię osobę obecnego dyrektora Pana Piotra, jest profesjonalistą i doskonale widzi problemy zakresu technicznego i personalnego firmy.

Paweł
@M 13.05.2017, 19:34

powyżej artykuł sponsorowany ;0

rzeczowy

po kolei : 1. odciąganie z premii za nie wpisanie się na listę obecności ( weszło ostatnio) 2. podczas choroby korzystamy z urlopu bo inaczej najniższa krajowa 3. permanentna inwigilacja ( ok to moje zdanie) 4. urlop tylko wtedy gdy W wyrazi zgodę, ale nie chętnie 5. W wysyła na urop brdzo często kiedy sam chcę 6. nie odbieramy świąt w dniu przepadające w łikend 7. stawki głodowe jeśli komuś nie przeszkadza co powyżej gorąco polecam :)

NN

zgadzam sie, nie polecam, uklady i ukladziki, donosicielstwo za drobnostki po to by chronic wlasne d**y, na umowie najnizsza krajowa reszta na slowo niby z premii wyplacana czesto jednak sie pojawi na koncie gole 1286....porazka i strata czasu, plusem tylko to ze praca na miejscu bez dojazdow no ale czy za te pieniadze warto psuc sobie nerwy?

aaa

TRAGEDIA !!! Nie polecam

Zostaw opinię o LUPOL Sp. z o.o. Export - Import - Łask

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LUPOL Sp. z o.o. Export - Import