Opinie o Icopal S.A. w Zduńska Wola

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Icopal S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Icopal S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Icopal S.A. w Zduńska Wola

Witam wszystkich. Czy, ktoś z forumowiczów miał przyjemność, bądź nie, pracować w ostatnich 2-3 latach w firmie BMI Icopal? Jeśli tak, to czy mogę liczyć na szczerą opinię odnośnie firmy? Z tego co widzę, na forum opisywany jest jakiś "case" dotyczący byłej dyr.marketingu. Bardziej zależy mi na uzyskaniu informacji odnośnie wizji i strategii firmy, obecnej sytuacji w kontekście działań sprzedażowych i pozycjonowania na rynku, atmosfery i kultury pracy, systemu wynagrodzeń. Mam w miarę dobrą pracę i pozycję i zwykle nie chciałbym "strzelić sobie w stopę". Kandydat

Stary wiaRus

Twoje sarkastyczne komentarze na mnie nie działają, więc zluzuj, widać i słychać, że tam "robisz", więc brak Ci obiektywizmu. Opisałem smutną rzeczywistość firmy BMI, w czasie, gdy tam pracowałem, ogólnie stracony czas. Bałagan, zamęt, ciągłe zmiany, niepewność i chaos - to prawdziwy obraz firmy. Co do zmian strategii, to szanowny PR, od tego są menadżerowe, którzy piastują swoje stanowiska i biorą odpowiedzialność za wszystkie decyzje, nazwijmy je strategiczne. Więc jeśli brak im stosownej wiedzy, doświadczenia i wyczucia biznesowego, to raczej niewiele wniosą do biznesu.

Co wchodzi w socjal Icopal S.A.?

Krzysztof
@Systemowiec

A skąd w ogóle taka zmiana? To wcześniej nie było wiadomo, że będzie ona na niekorzyść pracowników? Jak na podwójnych stanowiskach, w sensie, że odpowiadasz za obowiązki na dwóch różnych? Ale chyba wynagrodzenie jest wyższe w takim razie skoro roboty jest 2x tyle albo chociaż dorzucają do niego coś?

Przemek
@Kandydat

Hej, jak masz dobrą posadę i pozycję, to lepiej odpuść sobie Icopala. Za dużo zmian, wiele osób odeszło z początkiem roku i nadal odchodzi...poza tym, dobra zmiana nie służy firmie. Firma gdzieś zmierza, tylko nikt nie wie dokąd. Szkoda, bo jeszcze chwile temu, działo się dużo lepiej. To tyle ode mnie.

Stary wiaRus
@Przemek

Podzielam opinię @Kandydata. Dodam jeszcze, że takiego bałaganu, jaki panuje obecnie, to nikt się nie spodziewał... Wieloletni pracownicy są już zmęczeni ciągłymi zmianami, które prowadzą donikąd i dlatego odchodzą. Mało tego, firma bardzo słabo radzi sobie na rynku, spada sprzedaż koronnych produktów, które jeszcze parę lat temu, stanowiły o sile i pozycji Icopala (nie mylić z BMI). Niestety, jak to bywa w takich sytuacjach, zyskuje konkurencja.

Grzegorz
@Stary wiaRus

Cześć. Szukam pracy i trochę Twój wpis mnie zaniepokoił, bo piszesz o bałaganie, który aktualnie rzekomo w firmie panuje. Jesteś w stanie napisać mi coś więcej na ten temat, o co dokładnie chodzi? Jakie zmiany są wprowadzane i jakie takie najbardziej uderzyły w pracowników? Wiesz jak mam składać CV to wolę wiedzieć, co mnie czeka. Fajnie, że w ogóle i tak dzielisz się przemyśleniami, bo dla mnie to dużo.

Stary Wiarus
@Grzegorz

Grzegorz, pisałem prawdę, bazując na swoich własnych doświadczeniach. Ta firma jest tak beznadziejnie sterowana przez niekompetentnych menagerów, że słuchając ich w trakcie różnych wystąpień miałem wrażenie, że to jakaś farsa. Bałagan i chaos, to coś, co charakteryzuje tą firmę, a rotacja pracowników to jej drugie imię. Reasumując, bo nie chce mi się pisać o tym dłużej, w tej firmie nie znajdziesz tego, czego szukasz - stabilności, szans na rozwój i samodoskonalenie, bo tak, jak już pisałem wcześniej, ludzie, którzy nią zarządzają nie mają bladego pojęcia o sprzedaży. A jak nie ma sprzedaży, to produkcja nie "robi", ani w Zduńskiej Woli, ani w Opolu. Ludzie zajmują się jakimiś pierdołami, a najgorsze jest to, że każdy robi pod siebie...

Stary Wiarus
@Kandydat

Widzę, że post z maja, no cóż, trochę nie w czas piszę. Jednak popełnię swój komentarz, tak aby inni forumowicze, szukający opinii na temat BMI, mogli zapoznać się z moim wpisem. Tak, miałem przyjemność/nieprzyjemność pracować w tej dziwnej spółce i szczerze powiedziawszy nikomu nie polecam wspólnego rejsu na pokładzie "statku BMI". Kapitan (pErezes), coś tam wie, ale niekoniecznie w temacie strategii sprzedaży, pozycjonowania się do rynku i konkurencji, etc.. Więcej w jego działania PR-u niźli, wyczucia biznesowego, a i etyka zawodowa, jakaś taka nie wiadomo skąd. Jak "menago" słaby, to ludzie zanim nie pójdą... i tak kształtuje się obraz firmy. Jak masz robotę, to ją szanuj, ale zdecydowanie, BMI to nie jest dobry i przyszłościowy temat.

@Stary Wiarus

Widze że macie duże pojęcie o tym, co by można było zmienić w firmie żeby lepiej wszystko działało. Jakby komuś podpowiedzieć, żeby zmieniono tą strategię sprzedaży czy tam inne kwestie, to nie pomogłoby to jakoś? Czy może jednak nie jesteście pewni, że to o to chodzi, skoro tylko o tym piszecie?

Krzychu Nowy wpis
@Stary Wiarus

Zgadzam się z opinią Starego Wiarusa, ta firma to typowy przykład źle zarządzanej spółki, bez konkretnej wizji i planu, co dalej.

Stary wiaRus Nowy wpis

Jeden z komentarzy zwrócił moją uwagę, ktoś napisał, że pracownicy są już zmęczeni ciągłymi zmianami, które prowadzą donikąd i dlatego właśnie odchodzą. Czy to jedyny powód zwolnień? O jakie zmiany właściwie chodzi i w jaki sposób wpływają one na pracę w firmie? Mógłby ktoś trochę dokładniej się wypowiedzieć na ten temat?

Co wchodzi w socjal Icopal S.A.?

systemowiec

Tak naprawdę nic nie wchodzi bo to co dadzą w socjalnym odejmują z wypłaty obcinają nadgodziny i zmieniają warunki wiec zarobki liche, atmosfera dramatyczna jeśli chodzi o produkcje bo z tego co widzę że mimo braków kadrowych na produkcji w biurowcu bawią się świetnie zatrudniając nowych pracowników. Zarząd dramat. Nie polecam.

Weronika
@systemowiec

Bardzo dużo obcinają ogólnie z tych wypłat? Ile można po takim obcięciu zarobić? Najniższa krajową?

Systemowiec
@Weronika

W tym roku nastąpiła zmiana płac niekorzystna dla pracowników systemu. Dużo ludzi odchodzi, są braki kadrowe na produkcji ludzie pracują na podwójnych stanowiskach uzupełniając brakujących i nie ma z tego żadnych korzyści. Co do wpłaty to w granicach 3500 za cały miesiąc pracy w systemie a jeśli jest postój to max 2900 także bieda firma duża i dobra tymczasowo nie cenią ludzi którzy coś potrafią.

Krzysztof
@Systemowiec

Edyta

Firma połączyła się z Monier Braas i teraz działają pod nazwą BMI Icopal. Z tego co widzę to nie wyglądało to wcześniej za ciekawie. Poprawiło się coś w temacie obcinania wypłat? Nie trzeba już pracować na kilku stanowiskach przez braki kadrowe? Chciałabym zatrudnić się na magazynie jeśli kiedyś będą mieć ofertę, ale dobrze byłoby wiedzieć czy w ogóle warto...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Icopal S.A.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Jakub

Nie mogę się zgodzić z tymi stwierdzeniami Wiolah! To jest zwykłe oszczerstwo! Z (usunięte przez administratora) współpracowałem bezpośrednio, zrealizowaliśmy wspólnie wiele projektów i uważam, że jest mega specjalistą (a porównanie mam z ponad 15 letniego doświadczenia zawodowego)! (usunięte przez administratora)realizuje wyznaczone cele i potrafi zjednoczyć zespół! Osobiście uważam, że(usunięte przez administratora)jest godna polecenia i zawsze Ją będę polecał! Nie czytajcie co wypisują trolle internetowe, bo w necie każdy odważny, a w życiu realnym ... Mam wrażenie, że od kogoś ktoś w końcu wymagał prawdziwej pracy i dlatego tak pisze. Takie mam odczucia...

J.

Przez 10 lat mojego doświadczenia zawodowego nie zdarzyło mi się współpracować z tak dobrym dyrektorem marketingu. Dyrektor, który działa skutecznie umie współpracować z zespołem. Jest to osoba bardzo życzliwa i oddana obowiązkom. Życzyłabym sobie zawsze współpracować z takimi osobami.

Arek

Widzę, że ktoś wylewa swoją frustrację w Internecie oczerniając(usunięte przez administratora) Każdy kto miał okazję z nią współpracować wie jak wiele wnosi do zespołu którym kieruje. Ogromna wiedza i doświadczenie, pełen profesjonalizm. Pracowałem z nią przez długi czas i żałuję, że zmieniła pracodawcę bo w tamtym czasie nauczyłem się bardzo dużo. Mam nadzieję, że nasze drogi zawodowe jeszcze się zejdą bo współpraca z takimi ludźmi to czysta przyjemność.

Dramat i zupełny wstyd, to jest Szanowna Pani Wiolah, Pani wyimaginowana opinia !!! Wydaje się Pani, że jest Pani anonimowa w internecie i może Pani wypisywać takie oszczerstwa i oskarżenia ? Otóż ma Pani rację. Tak się tylko Pani wydaje. Tak się składa, że kilka lat bezpośrednio współpracowałam z (usunięte przez administratora) w okresie kiedy pełniła obowiązki Dyrektora Marketingu. (usunięte przez administratora) to wspaniały szef marketingu czyli intelektualny Einstein i zdeterminowany Terminator w połączeniu z kobiecym urokiem i elokwencją, której mógłby jej każdy pozazdrościć. Skutecznie kierowała Działem Marketingu, tworząc zespół ludzi, który był jednym z najbardziej zgranych i zmotywowanych zespołów. Jako Szef Marketingu cały czas próbowała tworzyć coś nowego, eksperymentować, próbować. Maiła swoją wizję biznesu, ale zgodną z wizją całej firmy. Odpowiedzialna, która potrafiła dobrze organizować czas, ale i zarządzać spotkaniami. Dla swojego zespołu była poniekąd coachem i inspiracją jak osiągać swoje cele. Bardzo dobrze wspominam współpracę z (usunięte przez administratora) i mam nadzieję, że nasze ścieżki zawodowe, znów się kiedyś skrzyżują.

AgaG

A cóż to za oszczerstwo! Pracowałam (usunięte przez administratora)w Ceramice Paradyż i jako moja szefowa była to osoba niezwykła. Było mi przykro jedynie gdy odchodziła. Zawsze inspirowała swoimi pomysłami do kreatywnej pracy. Integrowała zespół i umiała z nami rozmawiać, to nie często się zdarza u kadry zarządzającej. Mam już spore doświadczenie w pracy wielu firm,(usunięte przez administratora)to jak dotąd najlepsza dyrektor z jaką przyszło mi pracować. Coś co przeczytałam powyżej to wierutne bzdury i pospolity hejt.

JJJ

Pracowałem z Panią(usunięte przez administratora)przez kilka lat. Bardzo miło wspominam ten okres. Jestem zaskoczony Twoją opinią. Czyżby zazdrość?

JJ

Nie zgadzam się z tą opinią. Miałam przyjemnego pracować w zespole (usunięte przez administratora)przez 2 lata. To Szefowa, która jasno wyznacza cele, ceni swój zespół i motywuje do działania pozwalając jednocześnie każdemu poszerzać horyzonty. Praca z nią jest pełna wyzwań i rozwijająca. Ponadto (usunięte przez administratora)jest bardzo kreatywna i wprowadza wiele rozwiązań, które przekładają się na realne zyski dla całej organizacji. Każdej ambitnej osobie polecam współpracę z (usunięte przez administratora)

Ola

Czyżby Pani Wiolah przegrała konkurs na stanowisko szefa marketingu w firmie BMI z (usunięte przez administratora), że pisze takie bzdury? Miałam przyjemność pracować z p. (usunięte przez administratora)na początku mojej "kariery" zawodowej. Jako początkujący żółtodziób wiele się od niej, jako mojej przełożonej, nauczyłam. Każde powierzone zadanie wymagało zaangażowania, ale gdy projekt dobiegał końca można było sobie powiedzieć "dobra robota". Wyrazy docenienia padały również z ust (usunięte przez administratora) Jeśli więc trafiliście pod Jej skrzydła, korzystajcie...

współpracowałem i wiem

dramat i wstyd Pani /Panie Wiolah to wypisywać takie bzdury… ja również zazdroszczę, ale nie Osobie, tylko Zespołowi i Firmie, którzy bardzo szybko na współpracy z Marketerem tej klasy skorzystają; (usunięte przez administratora) – rób swoje, tak jak potrafisz; niektórzy nie lubią kreatywnych i skutecznych Kobiet - trudno...

Jak można wypisywać takie bzdury i oszczerstwa. Pracowałam z (usunięte przez administratora)w CP i do dziś bardzo żałuję, że (usunięte przez administratora)nie ma w zespole. Jest najwyższej klasy specjalistom. Jak mało kto rozumie marketing i jego mechanizmy. Zbudowała świetny zespół, który nadal opowiada się o niej bardzo pozytywnie. Wniosła dużo pozytywnej energii i pomysłów. Oprócz tego jest osobom bardzo rzetelną , uczciwą i zarażającą entuzjazmem. Gratuluję nowemu pracodawcy. HR się spisał.

Użytkowniczka

Miałam okazję współpracować z Panią, do której bardzo jednoznacznie nawiązuje powyższa wypowiedź. Pani dyrektor to osoba o niesamowitym doświadczeniu, profesjonalistka i prawdziwa Leaderka. Każdego dnia wnosiła swoją postawą najwyższy standard współpracy tworząc zgrany i zorganizowany zespół. Sądzę, że pod moimi słowami mogą podpisać się tłumy - w przeciwieństwie do powyższej wypowiedzi.

@Wiolah prawdę powiedziawszy współczuję Pani\Pana obecnym i przyszłym Pracodawcą lub Partnerom Biznesowym. Wniosek, który nasuwa się czytając ten wpis świadczy o braku przede wszystkim etyki zawodowej osoby, która rozpowszechnia nieprawdziwe informacje na temat osób, z którymi rzekomo pracowała. Idąc dalej, to również oznaka niedojrzałości zawodowej. Tak, @Wiolah, nie mylisz się, te słowa kieruję właśnie do Ciebie. Miałam przyjemność pracować z (usunięte przez administratora) Jak większość osób, których komentarze zdążyłam przeczytać pod tym wpisem mogę potwierdzić profesjonalizm, skuteczne działanie operacyjne, opierające się w głównej mierze na współpracy i budowaniu relacji przez(usunięte przez administratora) zarówno z zespołem jak również z firmami zewnętrznymi podczas prowadzenia projektów. Nie wiem, czy ktoś Pana/Panią poinformował, że publiczne pomówienia są już karalne a anonimowość złudna.

@Anna

To dobrze, że bronisz przełożonej skoro masz o niej dobre zdanie, bo takimi pomówieniami można łatwo zepsuć komuś opinie. Co jeszcze było na plus jak pracowałaś w firmie?

Aga
@Marcin

Można się było dużo nauczyć. No i zdobyte doświadczenie bezcenne.

@Aga

Wiadomo, że doświadczenie jest ważne. A ja wyglądała sytuacja z wypłatami? Tez na plus, czy zarobki niskie??

Czy warto podjąć pracę w Icopal? Jaka jest atmosfera w biurze w Zduńskiej Woli? Jestem w trakcie rekrutacji... Muszę podjąć ważna decyzję czy zmienić pracę dlatego będę wdzięczny za wartościowe opiniem

mirek

do wszystkich odbiorców produktów z Icopal ........ pracowałem z tą firmą ponad trzydzieści lat , wprowadziłem ją na rynek podlaski, nie oczekiwałem poklasku, ale informacja że dalsze zakupy mogę jedynie realizować poprzez inne firmy była szokiem .

Kamil

Witam Firma poszukuje może magazynierow z udt

Błażej

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz pracowników? Jakie zarobki i jaka umowę proponują?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Icopal S.A.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Czerwony pajonk

To zależy od działu na którym się pracuje niektórzy robią wiligie w lokalu niektórzy w pracy zazwyczaj jest to skrócony czas

Tonik

Firma z dobrymi opiniami więc sądzę, że wystarczy dołożyć dobrą i sumienną pracę, polecam.

Wick

Dzień dobry proszę o info czy warto kandydować na handlowca? jak klimat w Firmie? czy plany są realne do wykonania?

Julita

@Zainteresowany Już trochę czasu minęło od Twojej ostatniej aktywności na tym wątku. Jak zatem rozwinęła się sytuacja? Aplikowałeś do Icopal S.A.? A może nawet już jesteś tam zatrudniony? Bardzo proszę, żebyś znowu włączył się do dyskusji i podzielił się z nami tym, co wiesz na temat tego pracodawcy.

Zastanawiam sie nad zlozeniem cv do icopala ale chcialbym wiedziec jak wyglada sytuacja

Julita

Ktoś z Was aktualnie pracuje w Icopal S.A.? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się jak wyglądają obecne warunki zatrudnienia. Jakim firma jest pracodawcą? Takie dodatkowe informacje będą szczególnie cenne dla osób, które na wątek firmy trafiły szukając opinii o potencjalnym miejscu pracy.

eddy

a poszukują aktualnie przedstawicieli handlowych w Icopal S.A.@sowa pucka??? Nigdzie nie spotkałam ofert pracy.

sowa pucka

Witam, Jakie są warunki na PH - podstawa, narzędzia, auto z gps?

Darek

idź i pracuj, będziesz bogatym człowiekiem ...

miś zbyś

jeśli to prawda że się codziennie pracuje po 12 godzin to trochę komplikuje mi sprawy i się musze poważnie zastanowić czy chcę u nich się starać o zatrudnienie. no chyba że ewentualnie zaproponowaliby mi super elastyczny grafik żebym mógł sobie ustawić indywidualnie. mam często pilates popołudniami, nie chcę z tego rezygnować. pójdą mi na rękę?

paździoch
@miś zbyś

Grupa ICOPAL to światowy lider w dziedzinie materiałów hydroizolacjyjnych działający na rynku budowlanym od roku 1876. Sam fakt , że działają w budowlance może rzeczywiście podpowiadać , że pracuje się tutaj dużo więcej niż kodeks pracy nakazuje. Ale jest to pewnie praca na akord także opłacalnie ...

DEL

Pracuję bardzo długo _ co można powiedzieć zawsze jest trochę racji lecz mimo wszystko zawsze kasa na czas dużo wyrzeczeń 12 godzin dziennie , ci którzy odeszli bądź zostali zwolnieni nie powiedzą nic o tym ile się nauczyli , co poznali ta firma wprowadza wszystkie nowości na nasz rynek wielu z nich nie przyzna się iż byli po prostu słabi czasami trzeba sobie spojrzeć na ręce , jeśli pracowałeś 3 lata nnn i nie potrafiłeś ustawić rynku sprzedaży w swoim regionie sam musisz się z tym zmierzyć ( kolesiostwo ) jak w każdym małym miasteczku jest i będzie lecz miejscowych też zwalniają

Zostaw merytoryczną opinię o Icopal S.A. - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Icopal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Icopal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Icopal S.A.
2.8/5 Na podstawie 73 ocen.
  • łaska 169/197
    98-220 Zduńska Wola