counter
sieradzak

Profesjonalna firma dobre zarobki 2500netto plus premia uznaniowa płatne do 10 kazdego miesiąca Kulturalne podejście do pracownika Polecam lepszej pracy w całej zduńskiej woli nie znajdziecie

Tadam Nowy wpis
@sieradzak

Ty jesteś (usunięte przez administratora) czy przekupiony ?

Miron Nowy wpis

Może jakieś aktualności o firmie i pracy ktoś napisze? Warto szukać szczęścia w firmie?

Tadam Nowy wpis
@Miron

Jedynego czego tam można szukać to (usunięte przez administratora) i dziadostwa. Firma powinna się nazywać Dramat Sp z o.o.

anonymous Nowy wpis

Firma kiepska nie płaci pesi w terminie wyzywanie ublirzanie ponirzanie pracownika lewe umowy o pracę brak ubrani roboczych

Powiedzcie co się dzieje teraz w Dromak Sp. z o.o.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam wysyłać CV?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

prezes

firma bankrut niepłacenie pensji pracownikom na czas to przestępstwo

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Dromak Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Iwo

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać?

Za niedługo nikt już tu nie zostanie , konkurencja robi podwyżki i płaci na czas .

ja

Hydromak po 1000 a Dromak po 300 a jeszcze wiszą wypłaty za marzec. Kierowca który naprawdę solidnie pracuje gruszka, wywrotka, traktor, ostatnio był za warszawą zarobił 1550, śmiech na sali.

już prawie połowa marca a jeszcze wypłaty za styczeń nie zapłacili ....nie polecam tej firmy,,niedługo nikogo tam nie zostanie bo nikt nie bedzie robił za darmo albo za 200 zł i o reszte nie pytaj....

ZZZZZZORO

TO DZISIAJ 1 KWIECIEŃ.......

były pracownik

od tygodnia był moj komentarz został wykasowany napisałem ze zostałem zwolniony juz mam inna prace i nienarzekam a o firmie niepłaci wypłat w terminie (na raty po pare stówek) zusy od najnizszej krajowej brak ubran i butów do pracy niepłaci nadgodzin brak talonów na Swieta brak podwyzek przepisywanie umów z ta sama data

Pracol,

Na warsztacie zostanie tylko RODZINA pana M,

xyz

Coś się dzieje, dzisiaj zwolnili obu spawaczy (a szykują się kolejne), chodzi plotka od nowego tygodnia kierownik warsztatu razem z ostatnim prezesem mają spawać za nich. Maciek chce ludzi na pół etatu zatrudniać już teraz nikt młody tu nie zagląda, zatrudnią chyba samych emerytów. Ciekawe co się stanie ze wspaniałym hydromakiem i ich szefową? Wielka fuzja obu firm, już teraz hyrdo pompuje wszystkie zarobione pieniądze w padający dromak? A pośrodku tego burdelu jest prokurent który nic nie wie i o niczym nie ma pojęcia.

ktos

nadal tak jest.... rok 2016 a tu chyba się nic nie zmieniło. wypłata na raty po 200zl albo nawet wcale. jak ludzie maja żyć? robią od 7.00 do późnych godzin i dostają wypłaty na raty albo jak wcześniej po 200 zł. co to jest wogole? ktoś musi się za nich wziąść

I znowu zima dromak zwalnia nie szanuja nikogo nie płaca za chorobowe, nadgodziny,brak pasków ile sie zarobilo, brak premii nawet z socjalu na Swieta i na dzieci kradna(a przeciez socjal Swieta rzecz)pozatym straszenie itp. Wszyscy tylko czekaja kiedy ktos sie juz mocno zdenerwuje i podesle PIP lub Skarbowy

robol

To nie firma to banda złodziej i oszustów. Nie dość ze nie płacą to jeszcze obcinają i taj już śmieszne stawki. Radze omijać z daleka bo tam można dorobić się garba i schizy. Zero pieniędzy, urlopu i chorobowego. A jeszcze chcą zeby soboty robić frajerzy. FUCK OFF dla tej spółki złodziej !!!

xyz

10 było 300 zł, dzisiaj znów 300 a reszta?

operator

Jest poprawa teraz było 800 zł ale kiedy reszta, tego nawet duch święty nie wie. Zapomniałem co to przelew na konto.

kierowca

Ostatnia wypłata tylko dwieście złotych, kiedy reszta nikt tego nie wie. Chodzisz i się prosisz o swoje.

Zostaw merytoryczną opinię o Dromak Sp. z o.o. - Poręby

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad