Opinie o SPT Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SPT Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SPT Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPT Polska Sp. z o.o. w Poznań

przedszkole Nowy wpis

Kupiłam szafę Ankon. Przywieziono mi trzy elementy, czwartego zapomniano wydać z samochodu. Kierowca był bardzo miły i uprzejmy, pomógł zdjąć elementy( miałam zorganizowaną pomoc). W dniu 26 kwietnia dostarczono brakujący element. Ten kierowca był (usunięte przez administratora), nieuprzejmy. Nr 36. Ciężki element został wypchnięty z wysokiego auta na stojące kobiety. Kierowca nie pomógł zdjąć przesyłki. Uważam, że firma tak się reklamująca powinna mieć podnośnik lub wózek do przewiezienia towaru pod wskazany adres, a nie wyrzucenie dosłownie towaru na ulicy tym bardziej, że zajmuje się logistyką przewożenia mebli, które lekkie nie są.

Mieczysław Nowy wpis

Jak zerknąłem na ich stronę, to siedziba i magazyn jest w Bralinie. Czynne od poniedziałku do piątku od 7.00 do 16.00. Tylko w jakich godzinach się tu w sumie pracuje, jako kierowca? I z jakimi uprawnieniami przyjmują do roboty?

Dominika Nowy wpis

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę transportową , Pan był nawet szybciej niż przewidywane godziny więc dla mnie na plus , kontakt super , pomógł z szafą , choć wcale nie musiał . takze takich dostawców szukać ze świecą , pozdrowienia dla Kierowcy Marka auto numer 44 :)

Może opóźnienia w dostawach wynikają z tego, że w firmie jest za mało kierowców. Przeglądałem sobie oferty ale nic nie znalazłem i chciałem zapytać jak wygląda temat zatrudnienia kierowców akurat w tej firmie. Nic nikt w tym temacie tutaj nie pisze więc ciężko mi cokolwiek stwierdzić. Na jakie umowy zatrudniani są tacy pracownicy? Zlecenie czy może umowa o pracę? Zna ktoś może stałe miesięczne wynagrodzenia?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie SPT Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
BARDZODŁUGITERMINDORĘCZENIA

NIE POLECAM Obsługa telefoniczna bardzo nie miła Czas od odbioru paczki do doręczenia bardzo długi (7 dni)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w SPT Polska Sp. z o.o.?

Zaran88

Paczka jeszcze do mnie nie dotarła a już mam serdecznie dosyć tej firmy. Dostawa już jest spóźniona parę dni a jakby tego było mało termin miałem na dzisiaj i z przyczyn logistycznych musiałem wziąć urlop aby odebrać paczkę o 12:30. O 11:00 dostaje SMS Z informacją że paczka dzisiaj nie dotrze. (usunięte przez administratora)

Samanta

Jakby mąż chciał aplikować na ten etat operatora koparki to ile wymagane jest lat doświadczenia? Rzeczywiście nic oprócz tych informacji nie jest podane to chociaż dajcie znać czy pensja jest indywidualnie do ustalenia. Koparkowi zwykle pracują w stałych godzinach? Weekendy są wtedy wolne?

@spt#spt Dwa razy miałam do czynienia z tą firmą i niestety jest to porażka.Od trzech dni nie odbierają telefonu.Nie dotrzymują terminów,zmieniają je jak chcą.Za nic mają ustalenia klientem.Dziwi mnie,że ta firma jeszcze funkcjonuje na rynku.

Piszą w zakładce praca na swej stronie, że aktualnie poszukują m.in. operatorów walców guma-stal (kołek, gładki). Ale zapomnieli podać warunków, a nawet wymagań. Jak w takim razie się u nich robi, jakie mają podejście do zatrudnionych, czego wymagają, i jakie pieniądze są do zarobienia na tym stanowisku?

@klient

NIE POLECAM!! Dość że mają opóźnienia w dostawie to jeszcze nagle znowu zmieniają termin dostawy. Mam nadzieję że nigdy już nie będę mieć styczności z tą firma

Czy w SPT Polska Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Patryk-klient

U mnie transport jak i dostarczenie mebla obyło się bez przeszkód. Czas dostawy pokrywał się z przewidywaniami także na plus. Polecam, zwłaszcza p. Marcina i Damiana z samochodu nr 18.

Klient

Najgorsza firma transportowa mebli nie dotrzymuje terminy dostaw tylko potrafią chwalić się taborem który nie dociera do klienta .

Samanta
@Klient

Ktoś wie skąd tutaj tyle negatywnych opinii odnośnie opóźnionych dostaw? Wynika to ze zbyt małej ilości zatrudnionych kierowców? Mają problem z kierowcami czy czemu te opóźnienia?

Łucja

Klienci odradzają, a jak jest z pracą? Wychodzę z założenia, że to dwie sprawy, więc chętnie poznam opinie tych, co tam pracują. Warto się przyjąć i spróbować? Czy to miejsce pracy, w którym można zostać na dłużej?

Klient

Nie polecam firmy do transportu nie dotrzymuje terminy, (usunięte przez administratora) klientów tak zgadza się że nabiorą towaru który leży na magazynie.

Klient

Nie polecam firmy do transportu zbyt długi okres oczekiwania pisze 72 godz A realizacja po kilku dniach A towar leży na magazynie i się nie wyrabiaja.

AD

Zdecydowanie nie polecam. Kurier przyjechał spóźniony o ponad 3h, i uwaga, było to o 1 w nocy w poniedziałek!!!! Do prywatnego domu. Kurier nie mógł znaleźć paczek w aucie, mimo tego, że leżały opisane (sama weszłam na tą pakę i sobie znalazłam, bo stałam na mrozie o 1 nocy czekając aż on te paczki znajdzie i wyładuje). Kartony z meblami były poobijane i podziurawione. W środku paczki zdawały się być dobrze zabezpieczone, wiec prawdopodobnie nic nie zostało uszkodzone. No nie polecam tak czy siak!

Joanna

Z przykrością wystawiam solidnego NEGATYWA kierowca bezczelny, niemiły, nieuprzejmy. Przyjechał pod wskazany adres ustawił paczki na rancie auta i większe oparte on auto po czym myślał że sama je sobie wezmę gdzie powinien mi je postawić pod bramą do tego żałosne teksty że klientom żal wydać 100 zł na opcje z wniesieniem co o (usunięte przez administratora) ma być?? Nie muszę wysłuchiwać (usunięte przez administratora) tekstów gdzie nie miałam możliwości doboru opcji wniesienia. I tekst kierowca przywozi i wydaje a reszta należy do klienta no (usunięte przez administratora)ja mam ściągać paczki z auta??? Firma powinna trochę poczytać opinie na ich temat ale widać że mają gdzieś klientów i pozytywny wizerunek firmy tak chamskiego podejścia do klienta nie widziałam a zamawiam bardzo dużo. A gdyby trafił by Pan kierowca na kobietę w ciąży lub osobę niepełnosprawną ??? Droga Firmo i Drogi Panie kierowco trochę empatii bo chyba praca Pana bardzo męczy... To tyle nie skorzystam już z dostawy od tej firmy!!!

Klient

Nigdy więcej nie skorzystam z ich usług. Kierowca twierdził że nie da rady wjechać przez bramę osiedla, gdzie wjeżdżają wielkie śmieciary. Myślałem że przyjechał jakimś wielkim tirem z przyczepą, patrzę a tam zwykła furgonetka. W efekcie zatrzymał się przy bramie osiedla kawałek od wskazanego adresu. Poprosiłem żeby mi chociaż pomógł zanieść meble pod klatkę pod wskazany adres pod który miał dostarczyć towar. Dobra dobra ale tu pan podpisz. Jak podpisałem to powiedział "o panie to ze 200 metrów niesienia" i odkręcając się na pięcie "da pan se rade". Jak będziecie odbierać towar to pocisnijcie cwaniaków żeby dostarczyli pod wskazany adres.

Lidia
@Klient

No to słabe zachowanie. Napisałeś gdzieś skargę?

Zostaw merytoryczną opinię o SPT Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w SPT Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SPT Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPT Polska Sp. z o.o.?

SPT Polska Sp. z o.o.
  • Święty Marcin 29 lok. 8