FPUH WADRI

Sieradz

Opinie o FPUH WADRI

CCC

AMEN, TO BAGNO IDZIE NA DNO!!!!!!

Sprawiedliwości stałosię zadość

Jedyne co mogę stwierdzić... Bardzo się cieszę że już tam nie pracuję :D

laura

Na stabilne warunki prac y nie macie co liczyć.Zapytajcie kogokolwiek kto już tam pracował, KOSZMAR!!!!

niki122

Straszna firma i jej właściciele również. Bardzo uważajcie.

były pracownik

teraz firma dla niepoznaki zmienili nazwę na Drobit ,nie polecam jest 3 maja jak to pisze a za marzec wypłaty jeszcze nia dali ,porażka ta firma za kwiecien to moze w e wrzesniu

były pracownik

stanowczo odradzam ta firmę bo jest wprowadzony reżim hitlera przez bosa zmijewskiego.Zakaz wypowiadania sie na jakikolwiek temat przez pracownika.Ludzie pracuja po 10 godz.przerwy i dojazdy do miejsca pracy sa odliczane.Wypłat nie ma na czas tylko w ratach,,jałmużna''Zanim pojdziesz do tej firmy trzy razy sie zastanow bo wpakujesz sie w g...

paweł cz

niechca płacic i ludzi traktuja jak niewolników za czasów hitlera nawet paliwa nie mają do roboty i brak narzedzi odradzam tam isc pracowac!!!

xxxxxxll

stanowczo odradzam wypłaty nigdy nie ma na czas zamiast 10tego jak się podoba 20 dnia miesiąca,zero organizacji nawet paliwa nie mają do roboty ,zarobki tez słabe i sezon sie zaczyna niekiedy od maja i roboty brak

xxx

Firma ciągle potrąca z pensji która i tak nie jest wypłacana w czasie

zdzisia

Stanowczo odradzam WSZYSTKIM jakiejkolwiek współpracy z firmą PUH Wadri z siedzibą przy POW 223, Sieradz. Firma decyduje się na zatrudnienie pracownika, po czym dzień przed podpisaniem umowy Pani kadrowa (nie szef, bo po co?) informuję, że jednak pracownika NIE ZATRUDNIĄ. Wprawdzie słowo "przepraszam" nie jest IM obce, ale co z tego... !

Zostaw opinię o FPUH WADRI - Sieradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FPUH WADRI