Opinie o txm.pl - TXM S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TXM S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w TXM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TXM S.A. w Andrychów

Natalia

Dziewczyny które są na L4 w ciąży i mają umowy do dnia porodu dawajcie się spiszemy żeby wiedzieć co i jak będzie nam łatwiej się skontaktować i weryfikować prawdziwe informacje z zusu piszcie na meila szczera54321@wp.pl jak będzie więcej nas to założymy sobie jakąś grupę bo tu weryfikować informacji się nie da

Teresa
@Natalia

A co się niby takiego ma stać że potrzebujesz innych dziewczyn do kontrolowania wszystkiego?

Paulina
@Teresa

a jak myślisz? Może tym nasz klapki na oczach ale większość nie da się wykorzystać swoim kosztem i działa

Natalia
@Paulina

Koleżanka wyżej chce im pewnie odpuścić te parę tysięcy bo to taka cudowna firma ????

Dziewczyny na l4 ciazowym co zalatwilyscie w Zusie ? Przejmą Was? Dostaliście jakieś informacje?

Ma

Dzwoniłam dzisiaj do zusu i Pani powiedziała że wniosek na przejęcie kobiet na macierzyńskim jest już złożony i trzeba czekax na wynagrodzenia

Km
@Ma

Jest złożony od miesiąca ale nie ma wszystkich pracownic dokumentów . Więc każda musi się informować indywidualnie

Wspólny pozew

Zapraszam do dołączenia do grupy na fb (usunięte przez administratora)przez txm w celu złożenia wspólnego pozwu

Wychowawczy

Czy ma ktoś z was numer do kadr albo do księgowości?

txm
@Wychowawczy

Zapomnij, nikt nie odbiera:D

Jdhdhwk
@txm

Bo już nikt tam nie pracuje. Wszystkich zwolnili jak leci. Nawet w głównej siedzibie już nikogo nie ma, stoi pusta.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Panika

Pani Malwina robi szkolenia że sztuk mniejmy nadzieję że jej też ktoś zrobi takie szkolenie w krótkim czasie. Że

Iwona
@Panika

Pani Malwina jest świetnym RKS. Ma dużą wiedzę. Lubię z nią współpracować. Nie rozumiem dlaczego tak negatywnie donosicie się do swoich RKS ktore wcale nie chcą źle.

Teatrzyk
@Iwona

Żartujesz? już dobrze są sterowane a na końcu same uciekną bez słowa.

Ambitna
@Iwona

To ja zaraz Ci wyjaśnię. Po pierwsze na Panią to trzeba mieć wygląd i pieniądze więc ta cała Malwina nie wygląda mi na nikogo. Po drugie straszę fałszywa jak przyjedzie do ciebie i wręczy Ci wypowiedzenie to dopiero zrozumiesz jak z nimi jest. A po trzecie to jak możesz to już dawaj nogę z tej firmy.

Ambitna
@Panika

Pani Malwina to nie ma zielonego pojęcia co tam się dzieje. Chce zabłysnąć ale niestety nie ma czym. Powiem szczerze że jednak Małgorzata S. to była babka na poziomie. Wiedząc o tym co za chwilę się wydarzy nie chciała patrząc ludziom w oczy dając wypowiedzenia i w odpowiednim czasie odeszła z podniesioną głową.

Magda
@Ambitna

Uciekajcie póki możecie firma wnioskuje o upadłość jak dostanie wniosek nie zobaczycie wypłat ani nic zobaczcie na bankier

Ktoś
@Magda

Już złożyli może sąd szybko rozpatrzyć bo przecież restrukturyzacja się nie udała.

Byłam pracownikiem
@Ktoś

To może potrwac z miesiąc max

Titanic
@Magda

Dokładnie taka sytuacja była w sieci drogerii Dayli....dużo pracowników nie otrzymało świadectw pracy bo nie miał już kto wystawić...a wypłat nie wypłacili po pół roku sądów pieniądze wypłacone ale nie przez Dayli tylko przez Gwarantowany Fundusz Pracowniczy.Nie chce krajach ale możecie nie dostać wypłat za kwiecień i maj,i wykorzystają też was do pakowania sklepu,obiecując że wypłaty wpłyną.

Bida
@Magda

Złożyli wniosek.z dniem 30.04. 9d tej daty Zarząd traci możliwość zarządzania txm.czekaja na syndyka i to.syndyk będzie zarządzał., jeśli jeszcze będzie czym. Nikt już teraz nie otrzyma żadnych pieniędzy. Dopiero syndyk.m9ze zarządzić wypłatę ale tylko zgodnie z prawem i.ze środków spolki- jeśli będą. Pracownicy są uprzywilejowani i.moga liczyć na wypłatę z Fundusxu Pracowniczego.ale to może potrwać jeśli TXM nie ma żadnych środków na rachunkach. Banki mają zastawy na transakcjach i.moga zablokować rachunki.. najbliższe tygodnie to będzie chaos, gdy będzie wiadomo kto jest syndykiem, będzie można dopiero coś próbować ustalić. Może to będzie ta sama osoba i.kancelaria, która przeprowadziła restrukturyzację a może ktoś inny. Nic nie wiadomo teraz. Trzeba śledzić oficjalne komunikaty bo.pewnie w samej.spolce nikt nic już nie powie .. dramat jednym.slowem dla każdego.komu txm wisiał pieniądze!!!

Znam temat
@Bida

trochę jesteś w błędzie. To że syndyk ma licencje i jest doradcą restrukturyzacyjnym nie oznacza że może przeprowadzić upadłość w tej samej firmie.Jest to niedpuszczalne z mocy prawa.Sąd powoła syndyka który nie miał bezpośrednio wglądu do akt przeprowadzanej restrukturyzacji. Zarząd traci możliwość zarządzania w momencie ogłoszenia upadłości. Wniosek to jedno prawomocny wyrok sądu to drugie.Ogłoszenie przez sąd upadłości może trwać nawet do pół roku wszystko zależy od sądu i od dużej ilości wniosków składanych a tych ostanio nie brakuje.Sądy są zasypywane obecnie. Syndyk gdy się pojawi zarządza wszystkim i nie chodzi tylko o dobro materialne. Występuje w roli txm i nie tylko dzieli i liczy a też decyduje i pomaga upadłemu w oodłużeniu.

Bida
@Znam temat

To co piszesz jest zgodne z przepisami ale zwykły zarząd , który może teraz wykonywać Zarząd TXM to mało.. pi za tym każda decyzja Zarządu.bedxie sprawdzana i może być użyta przeciwko Niemu. Wg.mnie teraz wszyscy na horse czekają na Syndyka i nikt już nie podejmie żadnej ważnej decyzji beż niego. Dlatego współczuję ludziom agentom,wierzycielom, pracownikom bo czekaja nas trudne czasy, które na końcu dla wielu skończą się wypłaceniem 0. Zwłaszcza dla wierzycieli handlowych. Pracownicy są w jakimś sensie uprzywiejowani choć też mogą czekać na wynagrodzenia długo lub dłużej. Generalnie , dramat dla wielu!!

Tomson
@Panika

Malwina to się o kant (usunięte przez administratora) Nadaje.wynajeli panią do sprzątania Sajgonu po sobie.a ona biedna wierzy że dobrze robi. Kobieto ludzie.ludzie się liczą .a ty zero szacunku zyskasz.

@Byłam pracownikiem

Do pół roku tyle zazwyczaj ogłaszają sądy. Jest czas stąd uciekać

Błąd
@Byłam pracownikiem

na pewno nie

@Panika

Nie dostałam nic. Dodzwonić się ciężko do kogokolwiek i o jakieś informacje tez ciężko.

Hejka dziewczyny czy macie problem z otrzymaniem świadectwa pracy ?czy wysyłają bez problemu ?

Dostałam świadectwo pracy listem poleconym, sami przysłali nie musiałam się upominać

Emi

Nie dostałam

Były pracownik.

Hej dziewczyny, jak wygląda temat zaległej wypłaty? Do 30 kwietnia miałam wypowiedzenie, 10 maja dostałam część wypłaty, czy jest jakaś wiadomość od zarządu kiedy reszta?

Mimi
@Były pracownik.

Nikt nic nie wie, od nikogo żadnej wiadomości, zarząd milczy, złożyłam skargę do państwowej inspekcji pracy

@Mimi

Myślisz że to coś da? Moim zdaniem tylko wygrana w sądzie da nam jakiekolwiek pieniądze.. Oby jak najwięcej osób złożyło takie papiery do sądu..

Byłam pracownikiem

Pozef zbiorowy może pomóc

Nie pozywa się spolki w upadłości!!!! Ludzie litości!!!!

Xxx

Jak to nie, to samo mi dzisiaj doradziła Pani w sądzie w wydziale pracy! Ludzie tylko pozew, sama taki zlozylam

Tempy naród

a jest już w upadłości?? Od kiedy?? Człowieku to Ty nie rozumiesz do upadłości to jeszcze kilka miesięcy!!!! narazie jest sam wniosek

@Tempy naród

No to pozywajcie, zapłaćcie za reprezentację, za pozew aby na końcu po wielu mc dowiedzieć się od Syndyka bo.kiedys taki nastanie,że pozwy są niezasadne. Przy restukt.jyz tacy byli co myśli, że coś wskórają. Po mc dowiadywali się ze kolejność czynności.prawnych jest ważna i musi być uwzględniona. Więc pozywajcie za pieniądze, których nie dostaliście.. macie ich za dużo, proszę bardzo.

Aldona

Mało wiesz

znajoma pracownica

Pozew do sądu pracy nic nie kosztuje, obciążą stronę przegraną, czyli w 100% pracodawcę. W pozwie wnosić o wydanie świadectwa pracy, wypłatę zaległych wynagrodzeń, wypłatę za urlop .Sprawdzić w urzędzie wojewódzkim czy txm złożył wniosek o wypłatę wynagrodzeń z FGŚP.I nie wprowadzać ludzi w błąd. Reprezentacja pełnomocnika nie potrzebna, a na stronach sądów pracy jest wzór pozwu. Wypisać ,złożyć .

Paulina

chcesz to im daruj ja nie zamierzam grosza im nie podaruje będą mnie spłacać latami poczekam ale satysfakcji nie dam.Zapracowałam na to.Niech zarząd podzielić się swoimi wynagrodzeniami po co aż tyle (usunięte przez administratora) biorą do siebie jak firma upada.

@Paulina

Z mocy prawa należą się wam i wszystkim byłym.pravownikom, wynagrodzenia. Pozwu do tego nie trzeba. Teraz to po prostu kwesta czasu a nie pozwu a tym bardziej nie pozwu zbiorowego. Bardzo łatwo jest dprawdzic jakie prawa i.przez kogo egzekwowane ma pracownik w razie wniosku o.upadlosc lub upadłości. Pozew do Sąd pracy itak będzie czekał.az nastanie syndyk, likwidator lub in.zarzadca. po co to robić skoro swoje wierzytelności wynikające ze st.pracy może zgłosić bezpośrednio do Spółki lub jak wyżej napisałam, do syndyka lub likwidatora. A os.Fundusz przejmie kwestie wypłat dla pracowników? Co Wam da teraz pozew? Co więcej Wam da? No chyba że chcecie TXM i zarzafowi( który ma już wszystko głęboko.. ) napsuć krwi? Przecież to tylko bicie piany..

najgorsza firma

Nie polecam pracy w tej firmie, z dnia na dzień mówią ze zamykają i dają wypowiedzenia. Dziewczyny uciekajcie z tamtąd póki możecie ! Bo z dnia na dzień zostaniecie bez pracy, na dodatek problem z wypłacaniem pieniędzy - za nadgodziny czekanie po pare miesięcy plus ta wypłata, podzielona na 3 raty! Nie polecam

U nas podobnie ;(

Nieuczciwi
@najgorsza firma

no niestety masz rację. Jestem też zawiedziona jeszcze w życiu nie doświadczyłam tak nie uczciwego pracodawcy. Przykre ale prawdziwe.

Blondi
@najgorsza firma

To w tej firmie ktoś płacił za nadgodziny? W życiu grosza nie zobaczyłam za pracę po godzinach kilka razy w tygodniu.

A co z osobami na macierzyńskim. Całości nie placa. Jak to wygląda?

xoxo

Cześć, ma ktoś kontakt do Pani Jordanek?

@xoxo

Jest na l4

@Xxx

a ktokolwiek w kadrach jest wiecie moze?

Wypowiedzenie
@xoxo

Jordanek jest

Mimi
@Wypowiedzenie

Na l4

Panika

Jak wiadomo coś co z pieniędzmi które nie zostały wypłacone

Moja
@Panika

Nic nikt nie wie A co z odprawami które nie są wypłacone? Zero kontaktu jak zwykle

@Moja

Dzwoniłam na infolinie pipu kazali składać skargi, podobno nawet nie złożyli wniosku do tego funduszu świadczeń... Czy sa jeszcze jakieś fizycznie otwarte sklepy? Nie chodzi mi o hiro fashion

Bbbi
@Xxx

Przecież żeby taki wniosek złożyć to musi być zatwierdzona upadłość

@Bbbi

Jaki wniosek? Normalnie składasz skargę do Inspekcji pracy.

Bbbi
@Xxx

Do funduszu..... Toż nie do pip. A co ktoś zrobi dla bankruta ?

@Xxx

też dzwoniłam, kazali składać wypowiedzenie z winy pracodawcy,w związku z niewypłaceniem całości wypłaty i wezwanie do zapłaty. Podobno to ,że został złożony wniosek o upadłość w niczym nie przeszkadza.

Pracownik L4

Chciałam zapytać czy ktoś jest w dalszym ciągu na L4. Co mamy zrobić gdyż na chwilę obecną jesteśmy nie ubezpieczone a dalej mamy L4 do końca czerwca. Co z wypłacaniem z ZUS.

L4

Hej, proszę napiszecie mi czy był jakis meil kiedy reszta czesc wypłaty? A może już wy otrzymaliście wszystko? Mój sklep już nie istnieje a ja jestem na l4 i nie wiem co się dzieje nikt nie odbiera telefonu.

@L4

Nikt z zarzadu nie pracuje. Kazdy na l4 lub na wypowiedzeniu. Wyplaty beda z funduszu :)

Mn
@:)

A wiadomo kiedy można się ich spodziewać?

Alicja
@:)

Wypowiedzeniu? To ile w sumie ich tam jeszcze zostało?

@:)

Może ktoś się orientuje ile się czeka na wypłaty z funduszu? Ciekawe czy ekwiwalent za urlop też będzie odzyskany

Xyz

Dziewczyny ,które pracują przyszła jakas informacja na e-maila ?

Xxxxx

Banda złodziei! Pakują towar nocami żeby nikt nie widział, na szczęście mam nagrane filmiki. Przyjeżdżają wieczorem i pakują towar, z pewnością będą ogromne braki towaru. Pani Malwina z pomorskiego, bierze ze sobą dwie osoby. Jestem ciekaw ile towaru znajdzie się w ich prywatnej garderobie. Dramat! Człowiek nie ma za co opłacić rachunow, nakarmić dzieci!!!

Hahaha
@Xxxxx

Po prostu sie zamykaja????????????????

Ala

Ma ktoś informacje co z reszta wypłaty ? Firma jest w restrukturyzacji, nie ma jasno zatwierdzonej upadłości wiec pieniądze powinny być wypłacone całkowicie. Sklepy które mają dostęp do emaila telefonów skontaktujcie sie w celach jasnych informacji, wszystko możecie miec na piśmie, byli pracownicy nie maja za dużego pola do popisu. Podziwiam osoby dalej pracujące bez wynagrodzenia

@Ala

Magiczne słowo,, powinno". Co.z tego, że powinno być wypłacone lub powinni.poiformowac skoro nikt tego nie robi.. jest czekanie na Syndyka. Ostatni komunikat Zarządu mówi o likwidacji i zabezpieczeniu dla banków. Ja nie mam złudzeń, nie czekam, szukam in.pracy jak najszybciej. Jeśli cis syndyk lub fundusz wypłaca to będzie,,bonus".

K. K

Firma krzak... Dobrze, że już tam nie pracuję... Ale winni mi są pieniądze z odprawy jak dzwoniłam to będą wypłacone itp... Aż w końcu dowiaduję się, że firma składa wniosek o upadłość i że odprawy nie będzie bo pieniędzy nie mają (usunięte przez administratora) głupie gadanie proszę złożyć wniosek do Funduszu gwarancyjnego.... Złożę ale do Sądu pracy.... Nie daruje dzidą... (usunięte przez administratora) zamkną się pod nazwą Txm a otworzą pod inną nazwą kolejny (usunięte przez administratora)

Sylwestr
@K. K

już ich nie stać to nie te czasy i na pewno koksów nie zarobią pod innym szyldem z prostej przyczyny nikt o zdrowych zmysłach nie będzie robił interesów z upadłymi którzy innych wykiwali na grube miliony.

K. K
@Sylwestr

To jak (usunięte przez administratora) dadzą sobie radę... A odprawy im nie daruję należy mi się... I każdy pracujący w tej firmie powinnien walczyć o swoje...

Ajent

Firma niepoważna I nikt nie będzie za darmo pracował my ajenci nie dostaliśmy ani grosza i wychodzi na to że nie dostaniemy,

@Ajent

Nie oddawaj utragów i bierz do kieszeni

At
@Xxx

Chyba inaczej się nie da. Też wolałabym tego nie robić, ale póki co nie ma innego wyjścia.

Ciąża

Jestem na zwolnieniu lekarskim z powodu nadciśnienia w ciąży. Umowę mam przedłużoną do dnia porodu czyli do sierpnia. Czy wie ktoś może co teraz ze mną zrobią? Zostanę bez środków do życia? ZUS mówi jedno, inspekcja pracy mówi inaczej, zwariować można...

Brudna

Będą wypłaty?

Aaa
@Brudna

Nie będzie wypłat a my wylądujemy pod most bo ci co mają kredyty i dzieci na utrzymaniu wiedzą o co chodzi. Doprowadza do tego że nie jeden się zabije by dzieci obciążyć. Bo nam długi z miesiąca na miesiąc rosną a my bez pieniędzy

Brudna
@Aaa

Co prawka to prawda. Ale pani Malwina jest najlepsza ona szkoli ludzi. Ciekawe kiedy ona będzie szkolona.

Basia
@Aaa

Hahahahaha dobrze tak z głową wszystko?????

Hihi
@Brudna

ta jest dobra nie zauważyła że zbliża się likwidacja

...
@Aaa

szukaj pracy i się nie łam

Anioł
@Aaa

nie przesadzaj ta firma nie jest tego warta.Prace inną można znaleźć.Czy to jedna firma w tym kraju?

dostałam wypłatę ale 925 zł a powinnam 2400

Była KM
@123

Ja tak samo. Pracujesz jeszcze ? U mnie już market zamknięty? Będzie reszta bo jak nie to zgłaszam do inspekcji

@123

Wiadomo coś czy wypłata będzie w ratach?

@Była KM

nasz sklep jest zamknięty z dniem końca kwietnia , pracowaliśmy do 5 maja . jutro składamy pismo do pipu. bo bez jak dali nam na cukierki

Zostaw merytoryczną opinię o TXM S.A. - Andrychów

• Jak się pracuje w TXM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TXM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TXM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 3 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TXM S.A.?

Kandydaci do pracy w TXM S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TXM S.A.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042