ofi

Poznań

Opinie o ofi

pfofis

Ciekawe, z tego co pamiętam były tu negatywne opinie. Ciekawe dlaczego zostały osunięte? Kogoś zabolało? Opinie wyrażone na forum mieściły się zasadniczo w ramach realizacji konstytucyjnego prawa do wolności słowa i wypowiedzi, które oznacza prawo każdego obywatela RP do wyrażania swoich poglądów. Rozumiem rozgoryczenie z powodu negatywnej treści tych wpisów, jednak nie zgadzanie się z treścią opinii nie przesądza o ich bezprawności. Osoby dokonujące wpisów korzystają z konstytucyjnego prawa do wolności słowa i jeżeli granic tego prawa nie przekraczają administrator nie powinien zezwalać na usuwanie wpisów. Nie polecam pracy w tej firmie. Wpisy, które skasowano dotyczyły [usunięte przez moderatora]pracowników, niepłacenia za nadgodziny i złego traktowania przez właścicielkę. jak chcesz zachować zdrowie psychiczne trzymaj się od tej firmy z daleka!!!!!

Zostaw opinię o ofi - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ofi