Opinie o Oxylion S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Oxylion S.A., a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Oxylion S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oxylion S.A. w Poznań

S. Nowy wpis
Klient

Ten internet to totalne (usunięte przez administratora) więcej go nie ma niz jest nie polecam

Kleik
Klient

Nie polecam.Wysokie pingi,loss masakra nie da się korzystać,do czasu gdy był jeszcze MediaHost to jakoś to działało,ale odkąd zostało przejęte przez tą śmieszną firme to jest coraz gorzej.Pomoc na infolinii jest taka że setny raz karzą resetować router,gdzie im mowie że sprawdzałem po kablu na kompie i to samo..nie widzą problemu u siebie.

Tomek Nowy wpis
@Kleik

Jestem klientem Oxylion... ping jaki mam na łączu to ok 31ms, wiec nie jest źle

kajkoooo Nowy wpis
Klient

Nie polecam firmy, Obsługa tragedia, Po pół roku nie zgłaszają się po stary sprzęt od czasu zerwania umowy, a następnie żądają za niego wygórowanej zapłaty. Tragedia przez wielkie T

szef Nowy wpis
Klient

ogólnie w grach mam po 200ms do 1000 raz od roku się zdarzy że mam te 50 albo 49 albo 60 ms a tak to internet jest wolny i ciągle ma jakieś awarię nie polecam osobiście

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jaki jest styl zarządzania w Oxylion S.A.?

mek_sajmo
Klient

Internet totalna masakra i żenada, co 5/10 min zrywa mi połączenie i wraca po 2 minutach i tak w kółko niemalże przez cały dzień, nauka bądź granie w taki sposób jest totalnie niemożliwa, nie polecam i serdecznie odradzam

Ciężko jest w systemie 12/12 w Oxylion S.A.?

Ja

Nie polecam. Bardzo często zrywa połączenie od początku trwania umowy

dragonskyy
Klient

Liczba ile razy wywali w ciągu dnia poprostu się pali nie polecam strasznie mam dość grać sie nie da ostrzegam was

hrj3nrnrj
Klient

ten internet to (usunięte przez administratora) wsadzcir se w (usunięte przez administratora) takie 1500pingu

!!!!!!!!
Klient

Nie polecam internet nie stabilny praktycznie go wogule nie ma. Na dodatek jest bardzo słaby nie polecam nie da sie na nin wogule grać

@!!!!!!!!

Również Internet nie działa od 2 dni non stop zrywa połączenie.

Krystian

Macie może premie miesięczne ?

Pauli76

Totalny gniot karierowicze jestem już bardzo długo od początku gdy był to jeszcze Ronus ale od kiedy został przejęty przez Gniot-xylion to nic jak problemy i te ich wymówki i próba zrobienia z klienta (usunięte przez administratora) taki firmy powinny być zamykane z dorzywotnim zakazem dalszego funktionowania Nie pozdrawiam

Joxylion
Klient

Nie polecam aktualnie 2 dni nie mam internetu. Na pytanie o powód nie uzyskuje odpowiedział od 4 godzin.

Przemysl

Brak słów na ta firmę. DOSC ZE CIAGLE INTERNETU NIE BYLO TO JESZCZE KAZA PLACIC ZA COS Z CZEGO SIE NIE KORZYSTA..Żenada Nie polecam .Przeszlam do konkurencji i jestem zadowolona i Internet mam cały czas.

Przemysl

Witam nie polecam internetu z oxsylionu.W miesiacu ciagle go nie ma za co trzeba placic mimo ze nie było jego.A z panstwa z Oxsylionu bardzo ciezko sie skontaktowac .Nie polecam w 100% tej firmy.I jeszczy przy wypowiedzeniu umowy pisza ze nie wylaczaja intenetu mimo ze zrezygnowalam z internetu przez miesaic .I jeszcze kaza za niego placic.Pierwszy raz slysze zeby placic za cos z czego sie nie korzystalo.

piogus

Trzymajcie się z dala od tego dostawcy internetu. Właściwie dostawca, to zbyt dużo powiedziane. Faktury trzeba płacić, a internet jest niedostępny. Bardzo często w godzinach popołudniowych lub w dni wolne od pracy. Żałuję tylko, że wcześniej nie czytałem opinii na temat tej firmy. A więc jeszcze raz Jak Najdalej od oxyliona.

pn81
@piogus

mam dokłądnie ten sam problem,jak zerwałeś umowę bo ja niestety mam na czas 2 lata ale oni nie wywioązują się z parametrami :(

pn81
@piogus

Mam dokładnie ten sam problem ! Zleciłem już sprawę do prawnika bo niestety umowę mam podpisaną na 2 lata :(

Nick

Internet od Oxylionu to jedna wielka porażka, nic więcej nie mogę dodać. Internet zrywa połączenie praktycznie co 5 minut lub częściej, granie czy oglądanie filmów jest niemożliwe, można o tym zapomnieć. Płaci się w sumie za nic a dzwoniąc do tych ludzi, jeśli oczywiście ktoś zechce odebrać, internet się uruchomi i działa dobrze przez góra 2/3 dni i od nowa Polska ludowa. Tyle, radzę omijać to szerokim łukiem.

Jkl

Przez ostatnie kilka lat miałam i jeszcze mam internet z firmy Oxylion. Niestety nie miałam innego wyjścia niż internet drogą radiową. Powiem tak internet to jedna wielka porażka. Często gęsto go nie ma a dodzwonić się do nich graniczy z cudem. Jeszcze jakieś 1,5 miesiąca i rozwiązuje z nimi umowę. W styczniu będą mi zakładać światłowody z firmy INEA.

Pin

Fatalna obsługa (pracują tam chyba ludzie wyrzuceni z ZUS i US za zbyt nieludzkie traktowanie klientów), brak obsługi telefonicznej (probowałem w różnych godzinach przez 10 dni i zawsze kończyło się na 15 minutach słuchania automatu). Wysokie pingi. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Oxylion S.A. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Oxylion S.A.
1.2/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Franklina Roosevelta 22