Langolian szkolenia i kursy

Kraków

Opinie o Langolian szkolenia i kursy

Yhhhhm

Właśnie, czy ktoś może coś powiedzieć na temat Częstochowy?

Matt

Może się ktoś wypowiedzieć o kursie Excela w Częstochowie?

Michał

Firma całkowicie nierzetelna. Na prośbę o organizacje kursu początkowo odpowiadali, po czym nagle przestali się kontaktować, jedynie żaląc się, że moje maile zaczęły nagle wpadać im do spamu. Oczywiście do kursu nie doszło, bo firma delikatnie mówiąc olewa swoich klientów. Nie polecam.

Analityk

Witam bylem na szkoleniu w Langolianie, mozna to podsumowac jednym slowem: amatorka. Za te pieniadze powinni zapewniac odpowiedni poziom, a nie tak zeby tylko odbebnic.

Zostaw opinię o Langolian szkolenia i kursy - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Langolian szkolenia i kursy