Opinie o Flymyfly w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Flymyfly. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Flymyfly o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flymyfly w Łódź

:P

Daj sobie spokój z poprawianiem pisowni P. [usunięte przez moderatora] - ma dysortografię!!! Chociaż nie rozumiem, jak można tak napisać ze słownikiem:D lol

jeszcze jedno, nie mów że się ujawniłeś, bo wpadłeś w głupi sposób:)

sam wiesz kto;)

hej:) mam nadzieję, że to już ostatni mój post, bo wcale mnie to nie bawi. po pierwsze "spewnością" - zapytaj [usunięte przez moderatora] jak powinno być poprawnie:) Ciesze się, że firma się rozwija, trzymaj fason dalej. Sam dobrze wiesz, które komentarze pisałeś. Nie ujawniam się, gdyż weszłam na to forum tylko i wyłącznie, by wypowiedzieć się o tej pracy, nie miałam najmniejszego zamiaru na jakąkolwiek dyskusję z Tobą. To Ty zacząłeś się czepiać moich postów i to Ty zacząłeś dyskusję. Jakbym Ci chciała coś powiedzieć to bym to dawno zrobiła. W każdym razie i tak się zapewne domyślasz. Zakończmy tę rozmowę, życzę Ci sukcesów, rozwijaj się razem z firmą.

BB

anonim - 2010-02-28 19:25:33 BB - 2010-02-25 19:19:40 anonim - 2010-02-24 15:42:09 BB - 2010-02-23 08:46:56 odpowiedz - 2010-02-22 21:11:47 skoro taka cudowna jest ta praca to czemu tam juz nie pracujesz ktosiu od mamusi i tatusia? czemu pracowalo tam pol lodzi a teraz nie ma kto robic?!? poza tym zarabialam tam 30zl za godzine, minimum 10 poki ludzie sie jeszcze na to nabierali. Wiec nie mow ze bylam zlym pracownikiem i swietnie znam realia tej pracy, fakty mowia same za siebie a standy znikaja i znikaja... poza tym sadze ze albo dostajesz kase za te pozytywne opinie albo jestes jednym z tamtejszych biurowych i chcesz sie przypucowac przemilemu i fantastycznemu szefostwu ktore mialo szanse zbudowania prawdziwego zespolu ale to zmarnowalo by moc powyrzucac ludzi zeby pokazac jacy to sa wielcy wlasciciele wielkiej firmy. pozdrawiam Cie i zycze dalszych sukcesow w [usunięte przez moderatora]ludzi!! Kochany [usunięte przez moderatora] tak wiec wyszlo juz na jaw, ze to Ty piszesz te opinie ([usunięte przez moderatora], tak wiec przypomne Ci tylko, ze nie dla kazdego, kto robil swietne wyniki byles ok, z jakiegos powodu porezygnowali prawda? pozdrawiam Cie, i zycze sukcesow, bo jak Ci ta firma upadnie to zostanie tylko Staff (biedaczek) jesli zyje jeszcze oczywiscie... tak wiec 3m sie :* Jak widzę dobry samarytanin z Ciebie skoro życzysz mi upadku. Muszę Cie niestety zdziwić gdyż teraz nie przecze tworza ja ludzie, ale w momencie gdy tam pracuja, miales szanse zbudowac fajny zespol, ale ja zmarnowales przez pyche. Ale dostajesz ode mnie punkt za odwage, ze nie wypierasz sie, ze to nie Ty piszesz, bo teraz jesli ktos bedzie czytal te opinie, to co pomysli sobie o szefie, ktory sam sobie wystawia pozytywne opinie? Ale dobrze, ze masz wysoka samoocene, szkoda tylko, ze jestes tak naprawde sam... No to sukcesow w Warszawie, mam nadzieje, ze sie tam przeniesiesz na stale. To pa:) Nie wiem czym chciałas mnie zdziwić, pracują ludzie i mają się calkiem dobrze :] więc sam nie jestem. Fakt ze prowadzimy wciąż rekrutacje gdyż firma się cały czas rozwija. Zostałas zwolniona za coś tam, nie wiem gdyż w przeciwieństwie do mnie ukrywasz swoją tożsamość. Udowodnij mi która opinia pozytywna jest odemnie inaczej to są tylko Twoje puste słowa:] Dziękuje Ci za punkt spewnoscią zmotywuje mnie do dalszej systematycznej pracy ;] Mieszkałem juz w Wawie i nie podoba mi się zdecydowanie bardziej widzę swoją przyszłosc w Łodzi :] Ok kończe już tą dyskusje, nie ma ona sensu tym bardziej ze nie opieram strategii firmy o opinie z forów. Miło się z Tobą polemizowało, szkoda ze nie na zywo. Pozdrawiam.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Flymyfly.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

BB - 2010-02-25 19:19:40 anonim - 2010-02-24 15:42:09 BB - 2010-02-23 08:46:56 odpowiedz - 2010-02-22 21:11:47 skoro taka cudowna jest ta praca to czemu tam juz nie pracujesz ktosiu od mamusi i tatusia? czemu pracowalo tam pol lodzi a teraz nie ma kto robic?!? poza tym zarabialam tam 30zl za godzine, minimum 10 poki ludzie sie jeszcze na to nabierali. Wiec nie mow ze bylam zlym pracownikiem i swietnie znam realia tej pracy, fakty mowia same za siebie a standy znikaja i znikaja... poza tym sadze ze albo dostajesz kase za te pozytywne opinie albo jestes jednym z tamtejszych biurowych i chcesz sie przypucowac przemilemu i fantastycznemu szefostwu ktore mialo szanse zbudowania prawdziwego zespolu ale to zmarnowalo by moc powyrzucac ludzi zeby pokazac jacy to sa wielcy wlasciciele wielkiej firmy. pozdrawiam Cie i zycze dalszych sukcesow w [usunięte przez moderatora] ludzi!! Kochany [usunięte przez moderatora] tak wiec wyszlo juz na jaw, ze to Ty piszesz te opinie ([usunięte przez moderatora]), tak wiec przypomne Ci tylko, ze nie dla kazdego, kto robil swietne wyniki byles ok, z jakiegos powodu porezygnowali prawda? pozdrawiam Cie, i zycze sukcesow, bo jak Ci ta firma upadnie to zostanie tylko Staff (biedaczek) jesli zyje jeszcze oczywiscie... tak wiec 3m sie :* Jak widzę dobry samarytanin z Ciebie skoro życzysz mi upadku. Muszę Cie niestety zdziwić gdyż teraz nie przecze tworza ja ludzie, ale w momencie gdy tam pracuja, miales szanse zbudowac fajny zespol, ale ja zmarnowales przez pyche. Ale dostajesz ode mnie punkt za odwage, ze nie wypierasz sie, ze to nie Ty piszesz, bo teraz jesli ktos bedzie czytal te opinie, to co pomysli sobie o szefie, ktory sam sobie wystawia pozytywne opinie? Ale dobrze, ze masz wysoka samoocene, szkoda tylko, ze jestes tak naprawde sam... No to sukcesow w Warszawie, mam nadzieje, ze sie tam przeniesiesz na stale. To pa:)

BB

anonim - 2010-02-24 15:42:09 BB - 2010-02-23 08:46:56 odpowiedz - 2010-02-22 21:11:47 skoro taka cudowna jest ta praca to czemu tam juz nie pracujesz ktosiu od mamusi i tatusia? czemu pracowalo tam pol lodzi a teraz nie ma kto robic?!? poza tym zarabialam tam 30zl za godzine, minimum 10 poki ludzie sie jeszcze na to nabierali. Wiec nie mow ze bylam zlym pracownikiem i swietnie znam realia tej pracy, fakty mowia same za siebie a standy znikaja i znikaja... poza tym sadze ze albo dostajesz kase za te pozytywne opinie albo jestes jednym z tamtejszych biurowych i chcesz sie przypucowac przemilemu i fantastycznemu szefostwu ktore mialo szanse zbudowania prawdziwego zespolu ale to zmarnowalo by moc powyrzucac ludzi zeby pokazac jacy to sa wielcy wlasciciele wielkiej firmy. pozdrawiam Cie i zycze dalszych sukcesow w [usunięte przez moderatora] ludzi!! Kochany [usunięte przez moderatora] tak wiec wyszlo juz na jaw, ze to Ty piszesz te opinie ([usunięte przez moderatora]), tak wiec przypomne Ci tylko, ze nie dla kazdego, kto robil swietne wyniki byles ok, z jakiegos powodu porezygnowali prawda? pozdrawiam Cie, i zycze sukcesow, bo jak Ci ta firma upadnie to zostanie tylko Staff (biedaczek) jesli zyje jeszcze oczywiscie... tak wiec 3m sie :* Jak widzę dobry samarytanin z Ciebie skoro życzysz mi upadku. Muszę Cie niestety zdziwić gdyż teraz "[usunięte przez moderatora]" również w Warszawie:P Jak sama przyznajesz zarabiałaś 30 zł za godzinę i rynek sie skończył :P Widzisz kiedy pracowałaś firma miała pół roku a Łódź droga koleżanko jest trzecim największym miastem w Polsce:] Rozumiem że byłaś dobra i pisałaś dużo ale chyba nie aż tak! :O Rozumiem również ze trafiłaś tu przypadkiem szukając pracy na GWu:] a opinia Twoja wynika z zazdrości . To również nie jest mi obce:] Wiele razy dochodzą do mnie plotki że firma juz nie istnieje:] Rozsiewają je takie pozytywne osoby jak Ty. Co do Staffa (Husky) to ma się dobrze w tym roku poznał piękną rudą suczkę :] Może coś z tego będzie :] To byłoby na tyle popisał bym sobie jeszcze ale to chyba bez sensu. Myślę ze w każdej pracy jest coś złego i w każdej pracy coś pozytywnego. A jeśli ktoś ma odwagę to nie pisze tu jakichś bzdur tylko mówi mi to w twarz. Drzwi do mojego gabinetu są zawsze otwarte :] Zapraszam. Pozdrawiam Wszystkich znajomych i wrogów również, Ciebie kochana koleżanko również pozdrawiam i nie mogę sie doczekać riposty:] :P Pamiętajcie "Firmę tworzą ludzie a nie opinie"

coś mi nie wyszło, jeszcze raz: Zgadzam się, z Tobą. Jest duża rotacja pracowników - ktoś jest słabszy to wylatuje. Tylko prowizja - więc raz może być dobrzem raz fatalnie - a szefostwa to nie interesuje - ma być dużo i tyle, jak nie jest ochrznan. A z kasą to też nie przesadzajcie, wcale nie ma kokosów, bo nigdy się nie wie ile się zarobi, jak pójdzie dzień. W dodatku z wypłacaniem z terminie bywało różnie... Kontrole ze strony szefa też były, nie są były jakieś miłe a już w szczególności gdy się starałeś a szef kpił z Ciebie. Poza tym szef jest bardzo nieprzewidywalny - raz jest z niego świetny, pomocny facet, a z kiedy indziej był zadufanym w sobie i hamskim. generalna ocena 3+. I jak jesteś dobry, to szef też jest dla Ciebie OK.

BB

odpowiedz - 2010-02-22 21:11:47 skoro taka cudowna jest ta praca to czemu tam juz nie pracujesz ktosiu od mamusi i tatusia? czemu pracowalo tam pol lodzi a teraz nie ma kto robic?!? poza tym zarabialam tam 30zl za godzine, minimum 10 poki ludzie sie jeszcze na to nabierali. Wiec nie mow ze bylam zlym pracownikiem i swietnie znam realia tej pracy, fakty mowia same za siebie a standy znikaja i znikaja... poza tym sadze ze albo dostajesz kase za te pozytywne opinie albo jestes jednym z tamtejszych biurowych i chcesz sie przypucowac przemilemu i fantastycznemu szefostwu ktore mialo szanse zbudowania prawdziwego zespolu ale to zmarnowalo by moc powyrzucac ludzi zeby pokazac jacy to sa wielcy wlasciciele wielkiej firmy. pozdrawiam Cie i zycze dalszych sukcesow w [usunięte przez moderatora] ludzi!! "Przegrani szukają wymówek, wygrani rozwiązań" :] Pozdrawiam

M. - 2010-02-21 18:48:06 Z kasą fakt, czasami dostajesz jakiś bonus tylko za to że się starasz. Ktoś pisał wcześniej że zaliczek nie ma - zależy chyba dla kogo;p. Jak ktoś ma prace i szefa gdzieś a potem zostaje zwolniony to co ma powiedzie - narzeka. opowiedz jak wyglada praca. co trzeba robic zeby spodobac sie szefostwu?? bo o pieniadzach juz nie pisz, bo podobno duzo...podobno ;)

M.

Zostaw merytoryczną opinię o Flymyfly - Łódź

• Jak się pracuje w Flymyfly?

Zobacz opinie na temat firmy Flymyfly tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Flymyfly