Icredit

Łódź

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 275 ocen.

Opinie o Icredit

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Icredit

Kasia

Proszę o opinie dotyczące Pana Marka Żmijewskiego.

Była Kasjerka
@Kasia 15.03.2018 12:38

Pracowałam z Panem Markiem i jest on najwspanialszym facetem jakiego poznałam. Przystojny i inteligentny, z niesamowitym poczuciem humoru.

Cc gliwice
@Była Kasjerka 16.03.2018 17:39

I zapomniałaś dodać ze dobrze masuje.

Bocian

Jestem pod wrażeniem nowej Pani kierownik w Bielsku. Przychodzi jako icredit i sprzedaje nam pozyczke z icredit i z bociana. W sumie fajnie bo w Bocianie dostalismy raz tyle.... ogólnie polecam dwa w jednym.

Zabka

Ale jaja. Przychodzi Nowa Pani kierownik w Bielsku i spisuje wniosek jako icredit. Po wpisaniu wniosku oferuje nam pożyczkę w bocianie i taka też dostajemy. Czyżby bocian i icredit to ta sama firma? To wyjątek czy praktyka stosowana w tej firmie......

Maria

W Bielsku w firmie Icredit pojawił się nowy kierownik to znaczy kierowniczka prawdziwy prawdziwek mamy z koleżanką pożyczkę w firmie I Credit wcześniej Raty były odbierane regularnie kierowniczka dzwoni i mówi że dobrze by było zapłacić 4 raty do przodu bo będziemy się teraz widywać raz w miesiącu na to jej mówię ja potem brałam kredyt żeby płacić co tydzień Skąd wy bierzecie takich prawdziwków

Glupi i glupszy

Od czasu do czasu czytam opinie na temat firmy icredit gdyż kiedyś wzięliśmy u nich pożyczkę w kwocie 1000 zł a spóźniliśmy się około 7 czy 8 dni ze względów rodzinnych. Proszę sobie wyobrazić że do naszych drzwi puka mężczyzna i kobieta i zaczyna się akcja i słowa tego typu albo zapłacimy albo jak nie to przyjada Ukraińcy i sobie wezmą te pieniądze. Ludzie przecież to wstyd. Pan bardzo niemily {podobno szef choc nie raczyl sie przedstawic} a kobieta rowniez nie grzeszyla kultura.

Zawiedziona

Chciałabym bardzo podzielić się z państwem opinia na temat pracowników firmy I Credit w Bielsku-Białej. Zawarliśmy umowę pożyczki z panem bodajże Piotrem człowiek kulturalny elokwentny bardzo grzeczny. Po pewnym czasie chyba niecaly miesiac po 20:00 pod moim domem stoi 2 ludzi którzy gonią wokół domu jak opętani świecą latarkami a kiedy ich puszczam okazuje się że przyszli do nas po ratę która tak naprawdę miała być za 3 dni. Szczerze odradzam kupa chamstwa i dziadostwa gość wysoki chyba jakiś kierownik pełen prostak a z nim kobieta która tak naprawdę niewiele wiedziała na temat działalności tej firmy szczerze odradzam.

Fu ck
@Zawiedziona 06.03.2018 19:36

Potwierdzam zachowanie tego wysokiego ważnego kierownika w bielsku to szczyt buractwa i chamstwa dodatkowo czerwona twarz chyba lubi coś tam nie coś od czasu do czasu wypić zero pomocy zero informacji i dobija się do moich drzwi przed 20:00 wieczór na dzień przed terminem raty również potwierdzam chodza koło bloku świecą latarkami. To bank para bank czy grupa śledcza. Również nie polecam.

Romek
@Fu ck 06.03.2018 23:37

Potwierdzam masz 100% rację do nas wcześniej jeździł taki grubszy chłopak był grzeczny aż miło aż wartało tą firmę polecać a teraz to pełne dno

M.W.

Od czasu jak w Bielsku zmienili przedstawiciela nie powiem ani jednego dobrego słowa na temat tej firmy brałem różne pożyczki w różnych firmach również pozabankowych ale zawsze było grzecznie i kulturalnie gdyż jestem dobrym klientem tutaj przychodzi jakaś kobieta byle jaka kobieta wali mi do drzwi o 19:00 dzień przed rata ludzie przecież chyba powinni nauczyć was w tej firmie kultury Jeśli chcesz przyjść to wcześniej zadzwoń i się umow a nie w ten sposób Rozumiem że gdybym był winny pieniądze od paru dni owszem nie ma problemu ale płacę wszystko na bieżąco jestem traktowany jak śmieć.

Do Pani Anety

Pani (usunięte przez administratora)czy przestaniecie w końcu usuwać posty? które są niewygodne dla firmy a nie usuwacie postów Pana (usunięte przez administratora) który wypisuje brednie i wprowadza zamieszanie na forum a ludzie opisują swoje doświadczenia z firma. Proszę mi powiedzieć jakim cudem ktoś ma się dowiedzieć o firmie i wybrać ofertę jeśli Państwo usuwacie sukcesywnie posty oczywiście te negatywne ( proszę nie wypisywać iż były obelgi bo wystarczyło wykasować jedno zdanie lub słowo a nie cała treść co oczywiście Państwo robiliście) ,większość postów była bez obelg z konkretnymi spostrzezeniami byłych lub obecnych pracowników,które Państwo usuwacie. Tym samym osoba czytająca, która chce podjąć współpracę z ów firma przeczyta tylko superlatywy spamowane przez firmę a nie przeczyta konkretów, powiem tak jest to bardzo nie stosowne z Państwa strony.

Aneta

@CC jednak widzę wymiany słów, które są obraźliwe. Rozumiem, że chcesz pozostawić swoją opinię o firmie Icredit. Tylko proszę to robić to w sposób, który nie powoduje kłótni na forum. @Grzegorz S. czy informację o tym, że w obowiązkach będziesz miał też roznoszenie ulotek dowiedziałeś się po rekrutacji? Przy podpisywaniu umowy?

iCredit
@Grzegorz S. 28.02.2018 02:54

Panie Grzegorzu... Skoro był Pan poinformowany, że jest Pan od "robienia reklamy" w firmie proszę powiedzieć za co dokładnie i jakie wynagrodzenie Panu za robienie tej reklamy zaproponowano ??? Bo może gdzieś ktoś popełnił błąd zarówno przy procesie rekrutacji jak również przy podpisywaniu umowy zlecenie (gdzie jest dokładnie podane ile i za co jest płacone)

Magda
@iCredit 28.02.2018 16:24

Podpisuj się z imienia i nazwiska czyli Żmijewski a nie i Credit i nie wypisuj głupot bo Cię drobny cwaniaczku zwolniony. Konstantin ma Cię dość.

Wawel

A co tam w Krakowie

Grzegorz S.

Firma ICredit to pracodawca nieuczciwy. Po pierwsze::Jest nacisk na sprzedaż kredytów w tym przypadku nie zawsze się to udaje bo przecież ludzie nie chcą dwa razy tyle oddawać. Nie ma sprzedaży spada t.zw "rejting" a ten z kolei ma największe znaczenie przy wyliczaniu wynagrodzenia. Za zbiórki rat oferują 8% od zebranej kwoty. To również mija się z prawdą gdyż jeśli wspomniany wcześniej "rejting" jest niski dostaniesz 5% za zbiórki i dodatkowo zostanie Ci zakazane podpisywanie Umów następuje t.zw. "ban". Poza tym nawet jeśli masz jakieś sprawy które chcialbyś przedstawić komuś wyżej niż AM czy RM to nie masz takiej możliwości bo kontaktujesz się jedynie z BOK czyli mimo że pracujesz jesteś traktowany jak klient. Nie ma żadnego kontaktu z Centralą - jedynie przez BOK. Jesli jesteś CC to nie zwracają Ci za paliwo. Dają na odczepnego 50 zł. Jako CC nie masz umowy o pracę tylko Umowę Zlecenia która nie jest umową chronioną co oznacza że gdyby Ci się trafił komornik np to wszystko co zarobisz dostanie On. Następną sprawą jest fakt że niezależnie od tego ile dziennie godzin przepracujesz nie masz płacone za godzinę. Ma to swe dobre i złe strony. Obowiązków masz więcej niż Ci się wydaje. Musisz wyklejać ulotki, w tym samym czasie spisywać umowy i jeszcze chodzić po raty. Jeśli trafi Ci się klient nierzetelny to Twoja sprawa jak zalatwisz z nim sprawę. Obniży Ci "rejting" i wtedy nie licz na wsparcie z biura. Twoją sprawą jest również fakt że np dostales mandat za klejenie ulotek np na słupie. Biuro Ci tego nie zwróci. Maja to gdzieś. Organizacji zero prócz wymagań żadnego wsparcia. Odradzam pracę w tej firmie. Nie warto aplikować bo szkoda nerwów. Żadnej motywacji a tylko wymagania czasem przewyższające przeciętne możliwości. Tyle meritum. W praktyce wygląda to jeszcze gorzej. Niekiedy strach iść do klienta bo możesz już żywy od niego juz nie wyjść. Pracowalem w ICredit dość długo, ale tylko dlatego że nie należe do osób bojaźliwych. Wcześniej nabyte umiejętności pozwoliły mi nieraz wyjść całym i zdrowym od klienta.

gość
@Grzegorz S. 23.02.2018 06:04

ta co napisałeś jest prawdą w 99% za paliwo dostaniesz wtedy gdy zbiórka przekroczy 8% inaczej możesz ,,pomarzyć,,o tej wielkiej sumie 50zł!!!!!!!!!!!! twój ,,rejting,, jest może ważny jeżeli chodzi o wynagrodzenie ,,ale,,!!i tu jest drugie dno twój rejting i,, premia,, ale nie twoja ,tylko dla TL,RM itd. nacisk na pisanie wniosków i sprzedaż ??to nie nacisk a horror ,zwłaszcza 3 dni przed końcem m-ca wtedy nie interesuje ich jak to zrobisz ,co zrobisz sprzedaż ma być i koniec a najlepsze w tym jest to że pod koniec m-ca potrafią dać listę osób (które maja już pożyczkę i do spłaty jeszcze spore kwoty)którym trzeba ,,zaproponować,, tzn wcisnąć refinans aby sprzedaż BYŁA!!!!!!!!! i wtedy premia jest ,no cóż premia dla TL ,RM ,AM przecież to dzięki nim i ich pracy w pocie czoła to wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!! refinans to nic innego jak pakowanie ludzi w większe długi wobec icredit dlaczego???? bo jak ktoś dostaje 200-300zł refinansu(w najlepszym wypadku) to spłaca czasami 2000zł ten kto pracuje w icredit lub pracował i poznał dogłębniej sposób udzielania pożyczki to wie o co chodzi po krótce powiem tak jest wtedy sprzedaż na te właśnie(2000zł) i kilka takich refinansów to jest PREMIA!!!!!!!!!!! i to nie mała jeszcze o wnioskach i ulotkach spisanie wniosku może 5min ,może 20min plus dojście do klienta lub dojechanie to już robi się 50-60min na ulotki musisz poświęcić minimum 1 dzień w tygodniu około 2-3 godz (X4 tyg) bo nie kręcisz się po jednej ulicy ,tylko musisz przejść ich kilkanaście

gość
@iCredit 23.02.2018 12:23

w każdej firmie szeregowy pracownik od prac.fiz do kierownika wzwyż ma kontakt i dostęp do osób które na pewnym szczeblu firmą zarządzają są to kadrowe,księgowe,kierownicy ,dyrektorzy itp są znani z imienia i nazwiska i tel.służbowego NIKT Z NICH nie podaje kontaktu prywatnego ,są pracownikami danej firmy !!!!! i wszyscy pracujący są jej częścią Orlen, PKO, Biedronka tam dyrektor podaje rękę na dzień dobry sprzątaczce!!!!!!!!

Aneta

Na początek chciałam wszystkim przypomnieć o obowiązującym na forum regulaminie. Co wiąże się z tym, że nikt z Was nie powinien nikogo obrażać i proszę się od tego powstrzymać. Widzę, że dyskusja głównie się skupiła na zarobkach i pożyczkach od firmy Icredit. Myślę, że między sobą wszystkich problemów nie rozwiążecie i jeżeli macie jakieś sugestie odnośnie tych tematów to powinniście je zgłosić swoim przełożonym.

CC
@Aneta 21.02.2018 09:32

Proszę Pani. Nikt w tym przypadku nikogo nie obraża. Po pierwsze ludzie chcą wiedzieć jakie praktyki stosuje ICredit w odniesieniu do pracownika. Tu ludzie chcą przede wszystkim wiedzieć o wynagrodzeniu za pracę. Ja zwyczajnie ostrzegam kandydatów do pracy przed tak niezetelnym pracodawcą jakim jest ICredit. Tak to wygląda. Ja napisałem prawdę o praktykach stosowanych w tej firmie.

CC

Bardzo ciekawe co tu wypisuje Pan RM Żmijewski. Wszystko by sie zgadzalo gdyby nie fakt że jest Pan RM po pierwsze ja zarabiam na RM i AM ze juz nie wspomne o TL sam dostaje ochlapy jako ĆC mimo ze wykonuje prace o wiele gorsza niz Wszyscy wczesniej wymienieni. Kontakt z klientami czasami takimi ktorzy nie placa rat. To ja musze ich nachodzic oklejac czy robic wszystko aby rejting sie zgadzal. Nie zaleznie od wlozonego wkladu pracy sily i nerwow dostaje jedynie marne grosze a jesli jeszcze sam do tego wzialem kredyt w firmie to nie dosc ze nie jestem ulgowo potraktowany w procentach to jeszcze nikt sie nie zapyta o to czy masz na zarcie tylko jak wyjda Ci zaleglosci w splacie kredytu to zqbiora Ci wszystkie pieniadze z wypracowanej pensji bo jestes przeciez winien. OSZUSCI I WYZYSKIWACZE NIC WIECEJ. Pracowalem w IC i wiem jak to wyglada od podszewki. Nawet za zastępowanie TL nie dostalem nawet grosza wiecej mimo ze procz pracy swojej wykonywalem prace TL . Prosze sie nie wybielac i nie rzucać argumentów bez pokrycia ja moge wszystko to co opisalem udowodnic. Wszystkim odradzam prace w IC bo to banda oszustow i wyzyskiwaczy.

CC
@Marek Żmijewski - RM Gliwice 15.02.2018 18:54

Nie wybielaj sie chłopie. Po pierwsze to biorąc pożyczkę w IC wiem na jakich zasadach ją otrzymuję, ale spłata zaległości w całości pokryta z należnego wynagrodzenia nie jest nawet uczciwa. Zauważ człowieku, że nawet klient oporny w płaceniu rat ma szansę się zreflektować i podpisując Ugode z firmą płaci część zaległych rat, natomiast pracownik tej szansy nie dostaje. Całe wynagrodzenie zabierane jest na spłatę długu. To bardzo źle wygląda. Brak szacunku do pracownika jest wg Ciebie czymś normalnym no to gratuluję. Jestem ciekaw jakbyś się czuł gdybyś czekał na pensje i w dniu przewidywanego wpływu dowiedziałbyś się że nic nie dostaniesz bo własnie zapracowałeś na "liścia" w twarz za pracę. Nikogo nie obchodzi że nie masz co dać rodzinie do żarcia. Uczciwością nie jest nie płacenie rat w terminie ale zagarnięcie całej pensji na poczet to już nie tylko złodziejstwo ale i oszustwo. Doskonale wiesz że nikt nie powie Ci że nie dostaniesz pensji bo to co zarobisz pójdzie na Twój dług. Wybacz ale ja sie na to nie pisze nie jestem "białym murzynem" Nikomu, ale to nikomu nie robi sie takiego świństwa a zwłaszcza pracownikowi. Wybacz ale Twoja argumentacja jest śmieszna. Ciebie obchodzi tylko aby spłacił się "spad" a nie pracownik który na Ciebie robi.

Cc
@CC 18.02.2018 04:12

Brawo to co napisałeś. U mnie też było tak samo. Nie dość ze nie W yplacili wszystkiego co należne to zabrali to na poczet przyszłych rat.

Cc

Żmijewski napisz nam ile ty zarabiasz?

On
@Cc 19.02.2018 18:13

Wiecej niz ty

Am menager
@On 20.02.2018 20:26

Jako am wychodzę ponad 10.000 a dodatkowo mam w pierony lodów gratis robionych przez takich pajaców jak ty

Aneta

@Marek Żmijewski - RM Gliwice myślę, że wszyscy są w stanie zaakceptować to, że każda firma zatrudnia ludzi, by przynosili jej zyski. W przypadku, gdy ktoś się nie sprawdza powinniście być świadomi, że możecie zostać zwolnieni. Pytanie tylko jaki czas daje firma Icredit na wdrożenie i osiąganie efektów. Czy firma daje dłuższą szansę nowym pracownikom?

Cynaderka
@Franczesko 20.02.2018 20:15

Tak, dostanie szanszę. Potem sie go zwolni, a ta osoba bedzie siedziala na forum i pisala jak to jest okropnie w firmie gdzie doradca nie ma umowy o prace, sluzbowego samochodu z kierowca i kamerdynera. Przeciez to sa podstawy kiedy trzeba odebrac 4 raty od klienta okolo 3 razy w tygodniu, napisac wniosek raz na tydzien i jeszcze te straszne ulotki rozniesc, bo jakos ten wniosek trzeba spisac i klienta znalezc.

CC maxi King
@Cynaderka 20.02.2018 20:20

Chyba nie wiesz co piszesz. Jako CC trzeba caly dzien pracowac w pocie czola. Przeciez ci okropni TL biegaja za nami i z krzakow robia zdjecia czy ulotki prosto wieszamy. Potem obliczaja ilosc krokow od klientow do auta i na koniec dnia z linijkami sprawdzaja poziom wytarcia podeszwy czy wykonalismy wszystkie wizyty tak jak oni chcieli. Jezeli stwierdza, ze masz za maly ubytek w biezniku to za kare musisz im myc okna albo biegac nago z flaga Bulgarii po miejskim rynku. Odszedl bym z tej firmy ale jak to zrobic nie wiem sam bo palcem do .... nie trafiam :(

Zmija

Panie padalec czy jakoś tak.....co dziś urlopik bo dziś Pan nic nie pisze.....sssssssssss

Marek Żmijewski - RM Gliwice

Nie zawierałem głosu, bo wydawało mi się to bezcelowe, natomiast czytając sporą część wpisów naprawdę mam wrażenie, że firma iCredit to zakład pracy chronionej. Niestety dokładnie w ten sam sposób widzi to spora część ludzi szukająca tutaj rzetelnej opinii, której niestety nie znajdzie. "SUCHE FAKTY (Z MOJEJ PERSPEKTYWY)" 1. Mam okazję znać większość kadry firmy icredit, a poziom przedewszystkim intelektualny odbiega znacznie od wpisów zamieszczanych na gowork`u 2. Mam wrażenie, że wpisy dodawane są przez osoby których kariera w firmie zaczęła się tak szybko jak się skończyła lub też nie zaczęła się wcale. 3. Fakt zawatry w pkt. 2 wynika wg. mojej opini z nieznajomości podstawowych pojęć panujących w sprzedaży zarówno pieniędzy jak i jabłek. 4. Firma nie zarabia na tobie, więc ty nie zarabiasz na firmie, 5. Nie zarabiasz na firmie, bo nie realizujesz założeń swojego stanowiska, 6. Nie realizujesz założeń swojego stanowiska, jesteś nierentowny, 7. Jesteś nierentowny, firma cię wymienia i szuka kogoś kto będzie rentowny, 8. Jesteś nierentowny, firma cię nie wymienia, doprowadzasz do faktu, że firmy nie stać na rentownych pracowników i robi się klapa. 9. Firma kożysta z pkt. 8 doprowadzając do konieczności zwolnienia pracowników rentownych, bo płaci nierentownym Biorąc pod uwagę powyższe pkt. wydaje się logiczna próba bronienia przez firmę płynności finansowej oraz zapewnienie rentownym pracownikom stabilnej pracy i spokoju. Pojęcie którego używa totaj wiele osób, które mają pretensje że dostają tylko podstawę to premia. Premia - https://sjp.pl/premia 1. dodatek do pensji przyznawany pracownikowi w zależności od wyników jego pracy; 2. nagroda pieniężna, gratyfikacja finansowa; 3. miejsce na trasie wyścigu kolarskiego, gdzie zawodnicy mogą zdobyć dodatkowe punkty; też: tak zdobyte punkty; 4. nagroda za coś, często mająca zachęcić do czegoś osobę nagradzaną

Marek Żmijewski - RM Gliwice
@ents 15.02.2018 20:04

Raz jeszcze... Zakładam, że wypowiadając się w tematach istotnych dobrze wiedzieć z kim się rozmawia. Istoty stworzone przez J.R.R. Tolkiena brzmią średnio wiarygodnie. W kwestii szacunku... Nikt z nas nie oczekuje go od wszystkich, a na pewno nie oczekujemy go od osób które nie potrafią się przedstawić rzucając pretensjami i wylewając swoje frustracje chowając się za anonimowością. Proponuję wrócić do merytorycznej rozmowy do której stworzony został ten portal. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące kwestii samej pracy bardzo proszę o ich zadanie, postaram się odpowiedzieć. Jeśli jednak konwersacja ma dotyczyć frustracji niektórych użytkowników zapewniam, z w sieci znajduje się wiele stron do tego przeznaczonych ( wystarczy zapytać google ).

gość

a jakie to cc mogą robić przekręty???? wypłacanie umów i ich weryfikacja należy do TL

Madzia

Firma pozyczkowa icredit to banda wyzyskiwaczy i szukająca zwykłych frajerów pracowaliśmy w prawdzie niedługo bo około dwóch miesięcy na terenie Śląska bardziej Podbeskidzie za pięć sześć umów które spisaliśmy i przez cały miesiąc chodziliśmy wieszać ulotki i zbieraliśmy pieniądze zarobiliśmy pomiędzy 99 zl a 199 zł wstyd wstyd wstyd. A Pan kierownik Foksinski od piątku przynosi nam plany spłat i do dziś nie dotarł. Ciekawe czy on tam jeszcze pracuje. Dodam tylko ze plakatów w miesiacu styczniu rozwiesilismy ponad 1000. Wyzyskiwacze.

???????????????
@Doris 16.02.2018 09:26

7000 - u Was w Bielsku nawet nie ma takiej sumy rat od klientów. Więc skąd ta kwota ? Chyba, że Pan P. który został zwolniony przywłaszczał sobie wasze zbiórki, a teraz wypisuje na forum bzdury podając się za CC

???????????????
@Madzia 16.02.2018 08:52

Zapytajcie Pana Szeregowego gdzie są wasze pieniądze.

Pracownik

Konstantin to jest najlepszy szef jakiego kiedykolwiek miałem. Nie piszcie głupot, jeżeli ktoś przychodzi do pracy i nie robi wyników to nie zarabia pieniędzy. Dajcie spokój i nie wypisujcie bredni zmieńcie pracodawce. Pozdrawiam

odp
@Pracownik 06.02.2018 21:01

drogi pracowniku centrali jeśli dla ciebie jest najlepszy to się ciesz i bądź dumna/y i zrób mu laurkę dla najlepszego szefa i zaproś na pączki, ale litości jeśli x ludzi ma o nim złe zdanie więc z palca się tego nie wyssało więc przestań podważać zdanie ludzi i wyrażać opinię iż jest najgorszy

Aneta

@XyZ czyli pracownicy ciężko pracujący mogą liczyć na to, że firma Icredit ich doceni? @Kier czyli firma uważa, że po godzinach zostają Ci co nie wyrabiają się ze swoją pracą, czy po prostu ten czas który zostajecie uważa za normalne godziny pracy i dlatego nie dostajecie więcej pieniędzy?

uwaga

Ten śmieszny z ADHD o którym mowa to dyrektor sprzedaży który myśli że Bułgaria to Polska, skąd wie o wszystkim bo na początku dnia meldujesz i deklarujesz ile będzie zbiórek, umow i ile zaległości a na koniec dnia wysyłasz ramkę w parametrami ( chyba jak w każdej firmie ze sprzedażą )co jest wykonane i wtedy wszystko widzi wiec już wiesz skąd ma kontrole nad wszystkimi, za czasów czawdara było trochę lepiej bo miał go na smyczy a teraz homomto mi się poluzowano,

zyx
@XyZ 26.01.2018 17:26

i co to zmienia że nie jest ale wszyscy wiedzą kim był i jest bo o tym była mowa, każdy co pracował lub pracuje ma go za najgorszego,

XyZ
@zyx 30.01.2018 16:37

Tak z pewnością... Jeśli robisz wyniki masz wszystko nawet dodatkowy limit na paliwo do max 200 zł a jeśli robisz plan poniżej 80% to nawet paliwa nie dostaniesz takie realia. Na logikę, jeśli wywiązujesz się z swoich obowiązków to dlaczego ktos ma dać Ci Bana mam na myśli CC. Jeśli robisz plan dlaczego masz nie dostać dodatkowego 1500 zł ewentualnie jeśli zrobisz kwartał dlaczego ktoś ma Ci nie wypłacić konpensaty... Nie wiem z jakiej jesteś Arei ale zapraszam do North_u gdzie ludzie zarabiają fajne pieniądze od CC po RM. A może jest też tak że masz ch******* przełożonego i nic nie potrafi załatwić

Regional manager

Szkoda słów szkoda nerwów. Podstawa pensji to max wynagrodzenia. O premii zapomnij

regional
@Menager 30.01.2018 09:52

co ty jeszcze robisz w tej firmie jak jesteś takim świetnym pracownikiem marnujesz się i jakim cudem robisz 120% ? robisz większe zbiórki niż sprzedajesz to ile masz klientów 5-ciu każdy parametr jest inny (sprzedaż zaległości zbiórka itd) aby wykonać wszystkie cele musisz mieć 100% pewnych klientów co jest nie możliwe w tej branży a cele z miesiąca na miesiąc rosną , czy może jesteś kolejny pan lub pani dorotka która pracuje po 2h i zarabia około 1500zł , 6h haha co za brednie ty chyba nawet umowy nie czytałeś ile jest godzin zapisane 9h z czego 1h przerwy ,zaś kontrola to nie mobbing zacznijmy od tego proponuje wpisać w wyszukiwarkę te dwa słowa i sobie porównać znaczenia słów. A jak jesteś taki fenomenalny to dawaj imię i nazwisko lub nawet sam region to zaraz sprawdzimy w ramce te twoje 120%, bajki proponuje opowiadać w domu.

gość
@regional 30.01.2018 15:29

no brawo!! co się dziwisz tu pracują same panie i panowie Dorotki 1lub 2 godzinki dziennie no i 1500 jest ,ha ha ha same fenomeny które przychodzą się zrelaksować na 2 godzinki a klienci,zbiórki ,wnioski, itp bez rozwijania tego tematu och i te ulotki ,reklamy wszystko razem robi się samo ąż miło patrzyć

Aneta

@gościu chcesz powiedzieć, ze nie trzeba mieć wykształcenia i można być karanym by zostać zatrudnionym w firmie Icredit? Jakie dokładnie trzeba spełnić kryteria zatrudnienia? @mino pracownicy muszą robić nadgodziny?

Kier
@Aneta 23.01.2018 14:19

Nikt nie musi robić nadgodzin tylko wychodząc po 8h można być pewnym że bardzo szybko pozbeda się takiej osoby, zadajmy sobie pytanie czy to są nadgodziny firma pewnie uważa ze nie, nie mówiąc już o ostatniej sobocie obowiązkowo, oczywiście za sobotę czy bycie po godzinach codziennie zapomnijcie o dodatkowym wynagrodzeniu,

gościu
@Aneta 23.01.2018 14:19

oj pani Aneto można!!!!niech mi pani wierzy że można !!!

Paweł

Witam czy ktoś z pracujących w iCredit, albo mających wiedzę w temacie, może mi powiedzieć coś na temat pracy jako Specialista IT: (usunięte przez administratora)

Aneta

@Menager z Twojego postu wynika, że nie każda osoba sprawdzi się w pracy w firmie Icredit. Czy mógłbyś stworzyć tutaj na forum taki profil osoby, która pasuje idealnie do firmy? Na pewno ułatwiłoby to użytkownikom zaglądającym na forum sprecyzowanie czy nadają się do pracy.

Am controler

Najgorsze jest to że Area managerowie zaczynaja myśleć że Polska to też Bułgaria wchodzą konstantinowi do (usunięte przez administratora) tak mocno że to jest aż niemożliwe ludzie opamiętajcie się i Miejcie swój honor To jest Polska i dla Polski walczymy

Korupcyjne dziady
@Am controler 12.01.2018 19:33

No tak kolacyjki spotkania "biznesowe" na najwyższym poziomie... Hahaha śmiech na sali. Układy i układziki...

gościu

no to powinno być motto firmowe,,,nie opanował podstaw ortografii na poziomie gimnazjum,, PRACA DLA CIEBIE!!! będziesz spełniony w tej pracy a kierownictwo CIĘ doceni a jak trochę posiedziałeś/łaś za kratami to jesteś idealnym pracownikiem którego szukamy

Nikt
@gościu 19.01.2018 07:34

Hahaha opinia trafiona w punkt.!

Jolka

Firma przyjmuje do pracy absolutnie wszystkich - nieważne czy jest to 80 letnia kobieta czy chory umysłowo facet (liczy się zatrudnienie). Idą na ilość bo po miesiącu ta osoba i tak zrezygnuje.Nadgodziny? Pracuje się 10-12 godzin na dobę plus o każdej porze dnia i nocy trzeba odbierać telefony bo inaczej będą problemy. Kasa bardzo marna, warunki socjalne jeszcze gorsze. Pracowałam to wiem.

Widzewiaczka

Pracuję tu od niedawna, jednak widzę, że każdy może się spełnić zawodowo w tej firmie. Nawet ktoś kto nie opanował podstaw ortografii na poziomie gimnazjum.

Rm
@Widzewiaczka 17.01.2018 13:32

Masz racje jeśli z ortografia na bakier można nadrobić to lodem. RM i AM kochają takie pustaki

Ona

Pracowlam tam kilka lat temu.moge co nie co powiedzieć na temat syfu panującego w tej firmie. Nie placa skladek Zus przynajmniej nie placili . Wiecznie robia wszystko wedlug swojego prawa . Wieczny mobbing .....darcie japy non stop kontrololing ile sikasz czy nie za dlugo woda sie gotuje. Oszukiwanie tych doradzcow ......straszne to ale tak ich oszukują na pieniądze . I nie tylko ich ....ja wytrzymalam tam 3 tyg po 3 tyg musialam odejsc bo kto normlany w.takiej patoligii wytrzyma . Pozdrowienia dla Pani P.S ktora wie jak zrobic kariere

XYZ
@Ona 11.01.2018 11:35

Kilka late temu to znaczy kiedy? Mi jak na razie płacą Zus, więc nie ma tragedii.....

Aneta

@Tomek ja nie jestem tutaj od usuwania wpisów, tym zajmuje się administrator forum. Proszę napisz do niego i zgłoś komentarze, które uważasz za nieprawdę do usunięcia. Adres mailowy to: admin@gowork.pl a formularz zgłoszenia i cały regulamin forum zajdziesz tutaj: https://www.gowork.pl/regulamin

gość

wszyscy tu piszą o jakimś bułgarze konstatinie ADHD który czegoś nie wie albo inni że wie co w tej firmie się robi ,że blokuje coś ,,tam,, to kto to w końcu jest????? a przecież zarządza icredit kobieta i nazywa się Ilieva Ina Nikolaeva ,no chyba że to też ktoś- -coś- z nikąd a tak poza tym jak jeden człowiek ten cały konstatin siedzi nad każdym pracownikiem i sprawdza każdy jego dzień?? coś tu nie tak ,to raczej ci niżej chcący się wykazać swoimi łapkami robią coś z czego mogą się wykazać

Post manager

Czasami zastanawiam się Czy ten śmieszny Bułgar zarządzający tą firmą wie wogóle co się dzieje w poszczególnych oddziałach. Czy wie ze z area managerem na Śląsku kontakt jest prawie zerowy.

Zdzich

Ta firma to jeden wielki syf nie ma się do kogo odezwać by otrzymać od kogoś pomoc. Nikt nic nie wie. Pytasz kierownika on mówi nie wiem. Dzwoni gdzie indziej tamten nie odbiera dzwoni do innego kierownika on mówi że musi porozmawiać z tym co nie odbiera i tak w kółko w kółko w kółko. Reprezentuje tą firmę a płakać mi się chce bo ja odpowiadam przed klientami za poczynania tych profesjonalistów.

Aneta

@do pani anety mogę tylko kolejny raz przypomnieć, że usunięto wpisy, bo musiały łamać regulamin forum. Tam jest zawarte, że nie można nikogo obrażać, używać wulgaryzmów, szerzyć nieprawdę lub naruszać czyjeś dobro osobiste. Wpisy, które Twoim zdaniem nadają się do usunięcia możesz mailowo zgłosić do administratora. Kontakt jest w regulaminie forum.

anonymous
@Tomek 16.12.2017 11:01

Panie Tomku... Nie sądzi Pan, że Kierownik który zarabia średnio Podstawę, nie widząc premii (która w sprzedaży jest podstawowym czynnikiem motywacyjnym) nadaje się ewidentnie do wymiany ??? No chyba, że cele są tak wywindowane, że nieosiągalne. Ale w takim wypadku bystry kierownik odchodzi sam.

Tomek
@anonymous 19.12.2017 09:05

Dla jasności nie chodziło mi o kierowników tylko doradców proszę sobie przeczytać wpis kilkanaście razy dla zrozumienia. Nie mi to osądzać kto jest do wymiany od tego są osoby na wyższych stanowiskach, które widzą sukcesywność pracy swoich podwładnych. Reasumując - ewidentnie nadaje się do wymiany jak w każdej szanującej się firmie, tylko że w tej chyba większość firmy powinna odejść jak piszesz bo mało kto robi te cele. Cele to standardowo są z d…........ resztę wypowiedzi znacie, ustalane są w taki sposób aby nie zrobić więc o czym mowa. Co do bystrości ci bystrzy siedzą mało co robią wynagrodzenie biorą i w międzyczasie szukają czegoś lepszego normalnego (są na przeczekanie tylko) są to AM, RM, KD wpis już był jak to dobrze w firmie a wystawia swoje c.v na portalach i poszukują innej pracy.

postM

do @Agnieszka ???????????????????????????? ha ha ha

postM

a gdzie te wypłaty!!! JEST 14 XII na kontach pusta pozycja tak się chwalicie że są nawet przed czasem że wypłaty są super tylko że jedno i drugie MIJA się z prawdą

Agnieszka
@postM 14.12.2017 22:12

czytałeś co masz w umowie odnośnie terminu wypłaty za umowę, którą podpisałeś? Czy podpisałeś bez czytania....

ggg

polecam do poczytania iCredit - opinie - Wszystko o Pożyczkach Pozabankowych grudzień 2017

ggg

polecam do poczytania iCredit - opinie - Wszystko o Pożyczkach Pozabankowych grudzień 2017

anonim

(usunięte przez administratora)

Slaski icredit

Ogólnie ciężki z nim kontakt

bodzio

pewnie że wie !!!! to wszystko to ............ domyśl się

HaHaMana

Jest git. Atmosfera super !

lola
@HaHaMana 14.12.2017 11:42

ha!!!ha!!! dobre lepsze jak czeski film

Lm
@HaHaMana 14.12.2017 11:42

Ogólnie atmosfera jest super z reguły sześć godzin szkolimu mlode adeptki i godzinkę jeździmy po klientach ale ogólnie jest fajnie mobbing to nasza specjalność. Która lepiej daje lepiej na koniec miesiąca wychodzi naprawdę jest to super firma.

anonim

(usunięte przez administratora)

dodaj opinie

do sądu to nawet to nie dojdzie bo wyśmieją cię, po drugie nie mi tylko osobie która to napisała więc mylisz pojęcia nie jestem osobą która zamieściła post dodałem tylko luźną opinie.

Janek

Lubie placki

Krzysztof

Pracowałem tu przez półtora roku, atmosfera spoko, obowiązki jak wszędzie - musiałem zrezygnować ze względu na przeprowadzkę do miasta gdzie firma nie działa aktualnie. Jak tylko się otworzą w Lublinie to będę chciał do icredit wrócić.

V
@Krzysztof 29.11.2017 10:02

Potwierdzam - jest naprawdę ok

Domi

Jestem tu, wcześniej pracowałam w Bocianie i też mi się bardziej podoba. Fajna atmosfera.

Bylem w PP

Dobra kasa dla doradcow. Mi po providencie tutaj sie o wiele bardziej podoba.

Aneta

@Jadzia Księgowa nie szukam pracy w Icredit. Nie robię też żadnego PR firmie. Dopytuje, bo jestem moderatorem forum gowork.pl i chcę by na wątku pojawiało się jak najwięcej informacji o firmie dla potencjalnych zainteresowanych pracą w tym miejscu. Przywołuje również wszystkich do porządku, bo dyskusja na temat pracy w firmie chyba uciekła poza kontrolę. Dodając swoje opinie miejcie świadomość, że na forum obowiązuje regulamin.

do pani anety
@Aneta 22.11.2017 13:37

pani Aneto dlaczego są usuwane wpisy osób które pracowały lub pracują dalej w owej firmie i wyrażają swoją opinie mnie lub bardziej negatywną dla firmy ( proszę nie pisać o obrażaniu poprzez wpisy i regulaminie bo tyczy się to także firmy która zamiesza post) a nie są usuwane wpisy firmy w których obrażają tych ludzi którzy zamieścili post a jest ich sporo, a co najgorsze wprowadzają ludzi w błąd,

Doradca

8 miesiecy pracy jako doradca. Srednio 1500 - 1800 na reke miesiecznie. Jest to moja dodatkowa praca. Dla mnie jest bardzo fajna. Teraz czekam na fale bzdurnych komentarzy, ze tak sie nie da, bo ci co to pisza wiedza lepiej ile ja zarabiam i jak ja pracuje. Pozdrawiam

=!@€=+]|????
@dora 18.11.2017 13:57

Nosz tos do pieca dowalil. Czepiac sie ludzi ze sobie wieczorem na necie siedza . Nie wolno przeciez nic dobrego o firmie pisac wieczorami bo jak to tak to. Zajmij sie zyciem lepiej

Doradca
@=!@€=+]|???? 23.11.2017 18:05

Rzeczywiście wieczorem ha ha a może o północy, juz niedlugo sama się zajmiesz życiem pisząc tu jak made in Bułgaria się pozbędzie ciebie,

Spoko

Jest spoko

kali

dorotka jak piszesz tyle umów w między czasie nosisz tez ulotki i pewnie zbierasz jeszcze raty bo takie są obowiązki doradcy w każdej firmie, zastanawia mnie jedno masz czas siedzieć i pisać to wszystko jak ci jest super, do bodzio widać że prawdę piszesz.

Amphetamine
@bodzio 16.11.2017 00:34

Jestes z serii "Kolejni bezproduktywny baran"

men
@Amphetamine 20.11.2017 12:36

chyba na głodzie jesteś narkojadzie i masz zakrzywiony obraz rzeczywistości,

Zostaw opinię o Icredit - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Icredit