Opinie o MDH Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MDH Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MDH Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MDH Sp. z o.o. w Łódź

Kandydatka Nowy wpis

Hej, jak długo trzeba teraz czekać na informację zwrotna po przeslaniu CV? myślę konkretniej o ofercie dla specjalisty ds. zakupów produkcyjnych i importu towarów. W wymaganiach nie piszą o żadnym wykształceniu. Występuje tylko wzmianka o bardzo dobrej znajomości angielskiego oraz doświadczeniu w obszarze zakupów, logistyki i rzecz jasna importu. Tylko pytanie, jak dużo? czy to wybór na podstawie nadesłanych zgłoszeń?

Podobno pracując w firmie MDH Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 3600 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Witam ile można zarobić MDH na start ???

Witold
@Nowy

Podpinam się pod pytanie. Chce aplikować i przydałoby mi się info ile dają na początek. Mam nadzieję że nie najniższa krajowa. Jakbyś się coś dowiedział to dasz znać?

Shimano
@Witold

Dzbanie jeden z drugim, a może powiecie na jakim stanowisku chcecie pracować? Po tak beznadziejnie zadanym pytaniu to nie sądzę, że na jakimkolwiek stanowisku wymagającym mózgu. Odpowiedź więc: 1200 zł brutto biorąc pod uwagę kompetencje.

Elżbieta
@Shimano

A jakie to sa stanowiska wypierające mózg Twoim zdaniem?

Shimano Nowy wpis
@Elżbieta

"Wypierające mózg"? Chyba właśnie takie masz i to od kilku lat. :*

Elżbieta Nowy wpis
@Shimano

Ja nie pracuję w tej firmie, dlatego pytam. Czemu od razu sądzisz że mam mózg wyprany skoro mnie nie znasz?? Lepiej Ci po tym hejcie?

Shimano Nowy wpis
@Elżbieta

Bo nie umiesz poprawnie napisać pół zdania. Nadal nie powiedziałaś o jakie stanowisko Ci chodzi, wiec potwierdzasz, że rozumienie słowa pisanego to sprawa trudna w Twoim przypadku.

Była PH

Brawo PRF, w końcu jakiś ruch. Może to wyjdzie na dobre nowym PH.

@Była PH

Co za ruch, jaki ruch? Znieśli ten za duży management?

Była PH
@Dominika

Od czegoś zaczęli... widocznie ktoś w końcu otworzył oczy. A do poprawy w PRF jest wiele.

Tak. Popytaj wśród znajomych, jest głośno na ten temat.

Ex

Dawaj konkrety kolego. ;) Chociaż można się domyślać bo padło pytanie o panią B i zniknęło, wiec…? :)

@Ex

Tak, dokładnie B. Szczegóły są ciekawe, popytaj wśród znajomych.

Ex

Po tylu latach… Brawo MDH za przejrzenie na oczy. Pozdrowienia dla tych co są wytrwali i zostali! I dla Prezesa Piotra bo to mądry facet!

Ewi
@Była PH

Jak to? Kto to B?

Ex prac
@Ewi

W końcu „dla ZASADY” kogoś na B wywalili? No to brawo! Napiszcie, bo jak się tam pracowało i odeszło to się jest wrogiem co to najlepszy koóhoz zostawiło wiec 0 znajomych nie ma do kogo się odezwac

Leszek
@Ex prac

Dlaczego nie utrzymujesz kontaktów ze znajomymi z firmy? Nie było koleżeńskiej atmosfery? Z jakiego powodu odszłeś? Inni piszą, że oprócz odejścia tej Pani, jest jeszcze wiele do zmiany.

Ex prac
@Leszek

Nie „odeszłem”, a odeszłAm, to raz. Nie wiem o jaką Panią chodzi, jedynie można się domyślać. Skąd niby wiesz ze o pani mowa? O tym co i czemu nie będę wspominać. A że kto odszedł jest wrogiem to w 99% polskich firm działa.

El Pe

Jak jest w dziale Profilaktyka? Warto rozważać pracę?

Ann

nie

@Ann

Dlaczego nie, możesz to jakoś wyjaśnić? Co sprawia że nie polecasz pracy w MDH i co musiałoby się tu zmienić aby Twoja opinia była lepsza? Czekam na Twoją odpowiedź.

Daisy
@El Pe

Od kiedy nie ma Lidki jest o wiele fajniej! Normalniej. Niwa siedziba też na plus.

@Daisy

Na Maratońskiej lepiej? Mnie to dziwi, że po przeprowadzce z Tymienieckiego nie zmieniliście od razu w google adresu, a tam pewnie się najczęściej zagląda szukając siedziby. I potem są takie pytania, jak @Dariusz.

Worker
@Dominika

Do działu marketingu, od tego są

E.s
@El Pe

Nigdy. Pracowałam. PRF to najgorszy dział mdh. Plotki, nieporozumienia, ustalanie czegoś TRZEMA szefowymi/dyrektorkami a w końcu słyszysz NIE od pani "dyrektor" Wypłata- dramat, wyrobienie premii graniczy z cudem

@El Pe

Nigdy. Najgorsze miejsce na świecie! Ilu tam już nie było przedstawicieli... Ja się dziwię, że z zarządu nikt nie pyta dlaczego? Przecież w orto i reh jest całkiem inaczej.

Śledź

Przez lata się nikt nie brał za to bo wiadomo że nie do ruszenia. Teraz…? No cóż. ;)

@Worker

Nie mówię, że Ty masz zmieniać, tylko ktoś od Was, kto czyta forum, a odpowiada za wpisy na GTF.

@E.s

Jak jest, kiedy nie wyrobisz premii? Nie da się za to żyć, czy da się, ale są kwasy, że nie zrobiłaś wyników?

logo firmy Dietetyk
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Paulina

Przepracowałam prawie 10 lat w tej firmie, nie pracuję w niej od 2 lat. Czytam tu większość komentarzy i przyznam śmiać mi się chce. Większość krytykuje bo ma wielkie oczekiwania wobec firmy, ale MDH to nie korpo na poziomie Google czy Facebooka. Jeśli ktoś chce mega benefitów to zawsze może iść do Biedry czy Lidla. Dla mnie w MDH ważne było że pieniądze były na czas i godziny pracy były świetne. Kontakt z przełożonymi był ok i nie było problemów - przynajmniej w moim dziale. Naprawdę miło wspominam czas spędzony w tej firmie i każdemu kto chce uczciwie zapracować na swoje pieniądze mogę spokojnie firmę polecić.

Aga
@Paulina

Witam . Jakie trzeba mieć wykształcenie?czy znajdzie się praca dla kobiety że średnim? Jakie są działy? Z góry dziękuję

Maciek
@Aga

Jak nie potrafisz wyszukać w Internecie jakie są działy, to nie, nie znajdzie się dla Ciebie miejsce. Pozdrawim

Aga
@Maciek

Hej. Muszę Cie zaskoczyć ,potrafię obsługiwać kompa,drukarkę i śmigać po internecie. Zapytałam się aby mieć rozeznanie. W internecie nie aż takiego opisu dział firmy . Pozdrawiam

Maciek
@Aga

Woooow! W 2021 roku potrafisz obsługiwać kompa? I drukarkę?? A potrafisz drukować dwustronnie w odcieniach szarości??? :O(usunięte przez administratora)

@Maciek

Ale po co ten sarkazm? Przecież takie umiejętności też są przydatne i zaskoczę cię - nie każdy potrafi płynnie korzystać z komputera, nawet w 2021 ;)

Dariusz

Ma ktoś aktualny kontakt do firmy?

El łorkero
@Dariusz

A na stronie www nie ma?

Daisy
@Dariusz

Jak nie potrafisz znaleźć kontaktu do firmy to jakim cudem trafiłeś tutaj?

Tymek

Witam, Jak wygląda praca na magazynie w MDH? Chodzi mi o atmosferę i zarobki? Wszystkie pieniądze są na umowie? Proszę o odpowiedź

Anka
@Tymek

Pieniądze są na czas i takie jakie masz na umowie, panowie na magazynie są OK i atmosfera jest normalna poza magazynem PRF chodzi o ich lidera kawal s......a nigdy nie widziałam aby pracował zawszę go widziałam z papierosem na magazynie, nigdy też nie widziałam aby komuś pomógł taki cwaniaczek, wiem że narzekają na niego ale boją się odezwać bo to kolega prezesa.

Halina
@Anka

Od razu się podłączę bo również interesuje mnie praca na magazynie w MDH ale chciałabym podpytać o wspomniane zarobki. Ile wynosi wynagrodzenie dla osoby z małym doświadczeniem (rok)? Czy początkowa stawka jest do negocjacji? Jeśli tak, to co w takim przypadku ma znaczenie i jak wyglądają widełki?

Czy w firmie MDH Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

El łorkero

No jakby to... Ekhm... No nie. :D

Nobe

Nie ma żadnych szkoleń.

Pytający

Dzień Dobry, na czym dokładnie polega centralizacja 3 magazynów w 1 większy? czy to jest/będzie nowy magazyn? Gdzie mieści się obecnie główny magazyn, czy na ul. tymienieckiego?

BZ

Ponad dekadę temu( chyba 14 lat temu) pracowałem w firmie MDH. Nie wiem jak jest teraz ale wiem, że ludzi których wtedy poznałem pracują tam do dzisiaj. Pracę wspominam miło, nauczyłem się dużo, wiedzę handlową zdobytą w tamtym czasie po dzień dzisiejszy wykorzystuję. Obecnie jestem na stanowisku specjalistycznym w jednej z największych korporacji farmaceutycznych a drogę kariery w branży medycznej zacząłem właśnie w Łodzi w firmie MDH. Z firmą rozstałem się przy kawie i cieście bodajże serniku. Pozdrawiam Piotra, Basię, Anetę, Cypriana i Hałasa niech mu będzie :) żartuję Marcin pozdro. Bartek

Czy zdarzają się nadgodziny w MDH Sp. z o.o.?

Jacek

Płatne nie.

Dziewczyny jaki styl panuje w MDH Sp. z o.o.?

Barabasz

Styl szybkiej zmiany miejsca pracy :)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w MDH Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

s

Nie odpowiem, bo niestety brak zwrotnej odpowiedzi w sekcji profilaktyka. ;)

@s

Powiesz mi jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna i jakich pytań można się tu spodziewać? Od Twojego wpisu minął już tydzień, czy firma skontaktowała się z Tobą od tego czasu? Daj znać!

s
@Wojciech

Raczej juz nie otrzymam odpowiedzi, minelo dlugo. Rozmowa bez szczegolnych pytan.

Dorota

@nick a przy takiej ilości ludzi jest duża rotacja ?

TotoMoto

Dzień dobry . Nigdzie nie mogę znaleźć informacji ile ta firma zatrudnia ludzi. Sądząc po komentarzach chyba dużo.

@TotoMoto

Okolo 150-170

Znów pojawiło się ogłoszenie wolnego wakatu na stanowisko w marketingu? Z czego wynika taka rotacja? Czy ktoś wie jak wygląda cały dział i jakie są tam zarobki? Zastanawiam się nad aplikacją :) Pozdrawiam

Light

Poczytaj Cypusia niżej, to może Ci to coś rozkaśni. :) Jak się nie podoba to wypad, nie możesz wymagać opieki medycznej na sensownym poziomie dla swojego dziecka, ewentualnie musisz to zaradnie załatwić i generalnie każda krytyka nie jest prawdą. :) Nie jest bo od 15 lat siedzą kierownicy działów i im dobrze, przychodzą i wychodzą z pracy kiedy chcą... A inni pracownicy powinni cieszyć się, że mają zaszczyt z nimi pracować. ...no chyba że chcesz to poczytaj też poniższe opinie pracowników. ;) Pracowników, którzy często nie zmienią pracy od tak, bo po prosty mają w życiu pewne obowiązania, no ale jak się nie podoba to wynocha. ;)

hag
@Light

Do wszystkich malkontentów tego forum: "odetnijcie pępowinę" dla własnego zdrowia psychicznego :)

Cyprian

Dzień dobry! Nazywam się Cyprian Kornacki. Trafiłem na to forum dla frustratów dziś. Nie rozumiem sensu istnienia takich portali. Miejsc, w których swoje żale wylewają Ci, którzy byli kiepskimi pracownikami i zostali zwolnieni, Ci, którzy chcieli sobie „poprawić” i zwolnili się sami, ale niestety plan się nie powiódł lub Ci (co uważam za najgorsze), którzy nie cierpią miejsca w którym pracują, ale nie mają wystarczająco odwagi lub kwalifikacji , by coś zmienić i jedynie anonimowo narzekają i wylewają żale. Przeczytałem wszystkie opinie o firmie w której pracuje „kilka” lat i zupełnie nic z nich nie wynika. Bo czy mała dopłata do pakietu sportowego, oznacza, że to dobrze, bo jest jakakolwiek, czy źle, bo powinny być jeszcze darmowe obiady? Czy fakt, że ktoś w ramach firmowego pakietu medycznego, nie dostał się z dzieckiem do lekarza, jest winą firmy, czy nieporadności pracownika? Mam jedno spostrzeżenie, jeśli ktoś bierze te opinie na poważnie i opiera na nich zdanie dot. firmy, szukając pracy, niech nie przychodzi do mnie na spotkanie i rozmowę o pracę. Marnuje w ten sposób swój i mój czas. Pozdrawiam wszystkich!

a

znowu lowienie talentow w wydziale obuwia! a myslalam ze cos tam sie z czasem zmieni ;)

Damian
@a

W jaki sposób wygląda, jak to określiłeś "łowienie talentów"? Dobrze zrozumiałem, że chodzi o przenoszenie najlepszych pracowników do innych działów? Tego typu określenie kojarzy mi się tylko z tym, dlatego, jeżeli źle to interpretuje, to proszę o wyjaśnienie.

a
@Damian

To był sarkazm, znów szukają osób na te same stanowiska.

strong
@a

Nie rozumiem tego sarkazmu. Oferta pracy na stanowisko "Kierownik produkcji wydziału obuwia" wynika z tego jest wakat. Nie ma żadnej ukrytej treści. Co miało by się zmienić?, to chyba normalne w każdej firmie że jeśli pojawia się wakat to rozpoczyna się nabór na to stanowisko. A poproszę rozwiń swoją opinię - dlaczego uważasz że fakt że poszukujemy osoby na stanowisko jak wyżej jest czymś negatywnym??? pozdrawiam

@strong

Zastanawiam sie, bo czytam kolejną Twoją wypowiedź na temat firmy. Tak bardzo lubisz pracę w MDH, że w godzinach pracy zamieszczasz pochlebne opinie i krytykujesz każdego kto nie jest pozytywnie nastawiony. Bardzo to wszystko wiarygodne :) Ale chyba jak wszystko w tej firmie :) atrakcyjne zarobki albo premia uzależniona od faktycznej pracy :)

kropka
@.

Przecież już się niżej ujawnił kim jest. :)

@.

Odpowiadam na Twoje pytanie: tak, bardzo lubię pracę w mdh. Dlatego pozytywnie wypowiadam się na temat firmy na niniejszym forum. Czy to wiarygodne? Chyba tak, bo nikt za mną nie stoi jak piszę kolejne posty i nie wymusza ich treści... Więc jestem wiarygodny. Czy krytykuje każdego kto jest negatywnie nastawiony?... Przesledzilem swoje poprzednie wypowiedzi i nie znalazłem tam krytyki wobec nikogo a raczej merytoryczna polemikę i zdanie drugiej strony. A Ty "." jesteś pracownikiem, byłym pracownikiem, zadowolonym, niezadowolonym? Opowiedz coś więcej, może będziemy mogli coś poprawić.

@Strong

@Strong Cieszę się, że dzielisz się swoją opinią na temat pracy w MDH Sp. z o.o.. Liczę na to, że zechcesz napisać coś więcej na temat warunków zatrudnienia w tej firmie. Czy ten pracodawca w ramach zatrudnienia oferuje benefity pozapłacowe? Chodzi mi o opiekę medyczną, karty Multisport? Dziękuję.

@Dominika

Mariusz na pewno Ci raz dwa odpisze. :) Karta sportowa jest ale jej cena to śmiech, opieka medyczna w dobrej cenie jednak w tym pakiecie dostać się z dzieckiem do lekarza tego samego dnia nie jest możliwe. Chyba kwestia dostępnych placówek, bo pakiet jest raczej wysoki. Innych benefitów brak, kiepska "wigilia" i symboliczna kwota na konto jako prezent.

@Pracowniczka

Hej Pracowniczko... Pudło strzelaj dalej. Mariusz.. Ale pomysł. ???? Celuj piętro niżej.

@Dominika

Tak mdh oferuje wspomniane benefity. Czy są w dobrych cenach, trudno mi powiedzieć bo nie mam porównania do innych firm. Jeśli pracowniczka uważa że dofinansowanie do poszczególnych "benefitow" jest za małe to proponuję rezygnację z części swojej pensji na rzecz podwyższonego dofinansowania. Życzę wszystkim forumowiczom, pracownikom, Pracowniczkom obecnym i byłym dni pełnych uśmiechu :-)

@Strong

No, no, a informacja wcześniej, że jesteś pracownikiem działu administracji? Trochę teraz głupio. :) Ja celowała nie będę, do zobaczenia. ;)

@Pracowniczka

Nie przywiązuj takiej wagi do słowa pisanego w internecie - dzisiaj informuję że jestem pracownikiem magazynu, jutro poinformuję że jestem przedstawicielem handlowym. A może napisałam tak żeby trudno było rozgryźć moją tożsamość? ;) Miłego dnia! PS: Target w tym miesiącu zrobiony, Pracowniczko działu handlowego? ;-D

@Strong

O target się nie martw, lepiej o stany magazynowe. :*

@Pracowniczka

@Strong @Pracowniczka Wasza dyskusja nie jest zbyt zrozumiała dla poszukujących pracy np. w MDH. A ja widzę, że są aktualne oferty: https://pracodawcy.pracuj.pl/mdh-sp-z-o-o,24123 i mam pytanie do Was, jaka jest możliwość wypracowania premii na stanowisku asystentki działu eksportu? Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji.

@Dominika

Bez powodu aktualna asystentka nie odchodzi z działu PRF.

Czym MDH Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Anaize

nie ma dostatków.

Emilia

Chciałabym Was poinformować, że firma MDH w chwili obecnej poszukuje kandydata na stanowisko magazyniera. Zakres obowiązków to między innymi: przyjmowanie towarów i sprawdzenie zgodności z dokumentami dostawcy, układanie produktów na palety, rozmieszczenie towaru w magazynie, kompletacja towaru, kontrola ilościowa i jakościowa towarów spakowanych według zamówienia oraz przygotowywanie wysyłek eksportowych. Pracodawca, w zamian oferuje pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, a także stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Ogłoszenie bez problemu znajdziecie w Internecie. Czy znajdzie się chętna osoba na to stanowisko?

Zostaw merytoryczną opinię o MDH Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w MDH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MDH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MDH Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MDH Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042