Opinie o MDH Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MDH Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MDH Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MDH Sp. z o.o. w Łódź

Wiktor

Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników dobrych trzeba szukać długo.

Jack
@Wiktor

Sentencja roku. Akurat tu znowu poleciały chyba głowy bo znów szukają przedstawicieli.

@Jack

A może powiększa się zespół?

Jack
@Strong

Akurat ty powinienes wiedziec ze nie;)

@Jack

Akurat ja wiem że tak. A jeśli się nie powiększał (zespół), a pojawiło się ogłoszenie o pracę to co w tym złego??? Albo pracodawca nie był zadowolony z pracownika, albo na odwrót. Czy to jakaś dziwna sytuacja i niespotykana w innych firmach, żeby piętnować to na forum???. A może akurat Jack jest tym byłym pracownikiem? A nawet gdyby tak było, to o ile mi wiadomo byli pracownicy z którymi ostatnio się pożegnaliśmy nie narzekają na brak zatrudnienia. To chyba świadczy na korzyść MDH :)

Hanna

Nic pozytywnego nie uda się napisać o firmie? MDH aktualnie rekrutuje? Może ktoś podzieli się opinią jak przebiega proces rekrutacji? Ile jest etapów? Jakie zmiany powinny zajść w tej firmie, aby wam się lepiej pracowało?

Grac
@Hanna

Hanna Ty jesteś botem, czy czekasz aż ktoś napisze pozytywa? O tej firmie ciężko napisać coś dobrego. Zacofanie, brak podwyżek i doceniania pracownika, wyzysk, dojenie, a wewnątrz firmy wizja bycia międzynarodowym przedsiębiorstwem. Zabawa w dużą firmę i regularna wymiana mercedesów/bmw.

@Grac

MDH docenia pracowników zasługujących na bycie docenionym. Obowiązuje system kwartalnej premii uzależnionej od realizacji celów, lub miesięcznej od wyników sprzedaży. MDH jest międzynarodowym przedsiębiorstwem o rodzinnych korzeniach. Jakby na to nie patrzeć prowadzimy export na cały świat i jesteśmy częścią grupy kapitałowej która ma firmy w 6 krajach europejskich :). Jeśli jesteś pracownikiem MDH zachęcam do dzielenia się pomysłami na usprawnienie z przełożonymi!

Light
@Strong

A w którym to dziale? Cele to zwykłe przymuszenie do zrobienia czegoś żeby dostać premię która powoduje że miesięcznie zarabiasz w sumie tyle co podstawa w innych firmach.Nie ma to nic wspólnego z docenianiem. Uznaniowych premii nie widział chyba nikt w mdh.

@Light

Mało to wszystko wiarygodne, na każdy wpis o firmie pojawia się opinia szczęśliwego pracownika. Wszystko to bardzo naciągane.

@Light

w każdym dziale. Ja akurat reprezentuję dział administracji. Podkreślam jeszcze raz, średnie wynagrodzenie w mdh jest wyższe niż średnie wynagrodzenie w Łodzi. Za tą tezą stoi analiza poziomu wynagrodzeń rynkowych, która została ostatnio przeprowadzona. Jakie Ty Light masz argumenty za swoim stwierdzeniem??? Jeśli wciąż jesteś pracownikiem MDH to może pora poszukać innej pracy?, a może zamiast wypisywać na forach bzdury idź porozmawiaj ze swoim przełożonym. A jeśli już nie jesteś pracownikiem MDH, lub w ogóle nie byłeś nigdy to proszę skup swoją uwagę na opiniach o nowym pracodawcy :) Pozdrawiam i wesołych Świąt!

K

Sytuacja w mdh jest beznadziejna. Zarobki faktycznie są niskie, natomiast premia uzalezniona od innych pracowników a nie Ciebie samego jest zwyklym oszustwem. Ponadto wszechobecne ploty, awantury, knucia i kłamstwa. Większość tam się minęła z powołaniem, szczególnie na wyższych stanowiskach. Sądzę że powinni się postarać o role w trudnych sprawach. Nie napiszę nic nowego, jeśli powiem ze wszystko musi byc na piśmie, tak jest wszędzie ale kłamliwych osób na metr kwadratowy w tym przybytku jest rekorodwa ilość. Na szczególną uwage zasługuje zachowanie Pani Prezes, poniżej poziomu jakiejkolwiek przyzwoitości i kultury. Trzy działy i tak z obserwacji sądzę, że ortopedia ma tam najzdrowsze relacje. Myślę też że pozwy dotyczące mobbingu to kwestia czasu lub poprostu chęci spokoju tych którzy odeszli. Cieszę się że mogę mówić o tej firmie w czasie przeszłym. Absolutnie nie polecam. Nie chodzi o złość i zawiść. Szkoda życia uwierzcie mi!

@K

K Średnia płaca w MDH jest zdecydowanie wyższa niż średnia w regionie. Średnia płaca na stanowiskach fizycznych w tym np. na magazynie jest powyżej średniej "korporacji magazynowych" w Łodzi. Cóż, plotki awantury etc... zapewne występują w każdej organizacji. Nie znam bardziej sprawiedliwej osoby od wspomnianej Pani Prezes :), a co do "mobbingu"... MDH działa od 20 lat... przetoczyło się przez nas pewnie kilkaset osób i jeszcze nikt pozwu o mobbing nie złożył :). Odwołując się do mojego powyższego posta powtórzę, jeśli komuś się praca nie podoba, zawsze można ją zmienić. Pozdrawiam

Hanna

Czy są aktualnie przyjęcia do mdh? Ktoś może się podzielić informacją jak przebiega proces rekrutacji? Wasze opinie mogą być bardzo użyteczne dla każdego kto chciałby aplikować do tej firmy. Czy można liczyć na umowę o pracę i jakie są godziny, zmiany? @X, a co dokładnie nie podobało Ci się w firmie? Jaka panuje atmosfera? @Pedro, Ty masz odmienne zdanie. Podziel się proszę swoją opinią.

x
@Hanna

Czy czytałaś Hanna opinie, które są tutaj podawane? Jak Ci się wydaje jaka tam panuje atmosfera, skoro wszyscy wypowiadają się negatywnie i pracują krótko?

@x

X. Tyle opinii ile osób, ale Ci którzy postanawiają się nimi podzielić w większości mają negatywne wrażenia. Są również osoby zadowolone, nie tylko na tych najwyższych stanowiskach. Nie ukrywam że jedną z tych zadowolonych osób jestem ja :) pozdrawiam zespół MDH. jeśli są pracownicy, którym się bardzo "nie podoba" to należy o tym rozmawiać z przełożonym. Jeśli rozmowa nie pomoże, cóż, rynek pracy stoi otworem!

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Tonik

Żeby pracować w dobrej firmie to trzeba sie starać i będzie ok.

pracowałam w niej kilka miesięcy, bardzo ciężki pracodawca. Jak chcesz skończyć na proszkach uspokajających to polecam. Atmosfera katastrofa.

anonymós
@anonymous

A teraz z dumnie podniesioną głową powracasz? ;)

Chętny do pracy

A może się nie sprawdzili na swoich stanowiskach?

Grac2

Hanno, wyzysk to nie tylko nedzne wynagrodzenie, które tam jest oczywistoscia ale również brak premii, bo te cale premie za zadania sa smieszne. Ponadto ciagly stres i brak szacunku. Benefity w postaci jakiś tam kart ubezpieczenia, oczywiscie za dopłatą nie mają znaczenia jak pracodawca to skonczony drań.

Pedro

To jest dobra firma a tu cvytam , że nie jesteście zadowoleni. Gdzie prawda?

?
@Pedro

A z czego można być zadowolonym w mdh?

x
@Pedro

Jeżeli uważasz że firma jest dobra to pracuj w niej dalej. Ja się cieszę że mnie tam nie ma

tata

firma kant bardzo uciekaj jak najdalej od niej

Cezary

MDH ma oponie dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy potrzebują aktualnie pracowników?

klein

Czy jest ktoś kto się cieszy z pracy w MDH Sp z o.o.?

@klein

nie.

K

Umowa jest o prace. Faktycznie pełna kwota jest na umowie. Jednak po trzech miesiacach próbnych to Ty mówisz im ze jestes cos warty a nie oni faktycznie uwazają Cię za pełnowartościowego pracownika. Po rozmowie o przedłużenie umowy czujesz się jak nikt. Masz pracę bo jej potrzebujesz, gorzej z godnościa i wiarą w siebie. Zła atmosfera panuje prawie w całej firmie. Toksyczny zarząd i absolutny brak szacunku. W czasie mojej pracy odeszla dziewczyna. Znamy się dobrze osobiście więc wiem jaka była jej sytuacja osobista. Pani prezes po wyjaśnieniu powodu odejscia z pracy zarzucila jej kłamstwo bo słyszała takie plotki. Przełożony na podstawie plotek zarzucił kłamstwo pracownikowi w związku z odejsciem. Jak nie trudno się domyślać pożegnania nie było.

Hanna

@Olai - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w mdh sp. z o.o.? Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia firma zapewnia dodatkowe benefity, np. w postaci prywatnego ubezpieczenia medycznego?

Olai

Firma nie daje możliwości rozwoju, podstawa niska (w lidlu wiecej zarabiają), premia ostatnio też marna. Warunki pracy poza siedzibą powinny zainteresować inspekcje pracy i bhp, ale nikogo to nie obchodzi. Teraz nagle jakieś wielkie rekrutacje robią, ale okres wakacyjny to szukają jeleni na 3 miechy i nara... Dobre dla studentów i absolwentów.

Hanna

@ktostam nie współpracuję z mdh sp. z o.o. Jestem redaktorem Serwisu GoWork.pl Żeby dowiedzieć się więcej o moim zadaniu, najedź na ikonkę mikrofonu, która znajduje się obok mojego nicka. Chętnie również poznaję Wasze opinie na temat pracy w owej firmie. Piszesz, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej zauważyłaś ze strony firmy brak szacunku do kandydata. Czym to się przejawia? Dlaczego tak uważasz?

ktostam

rozumiem Hanna że jesteś pracownikiem tejże pseudo firmy ...jedna wielka burda a panienki przeprowadzające rozmowę rekrutacyjną bez podstawowych szkoleń ... szkoda marnować wiedzy i doświadczenia a przede wszystkim czasu ... nawet nie raczą poinformować telefonicznie o wynikach rozmowy ... brak kultury , szacunku do drugiego człowieka ... także w czasie rozmowy kwalifikacyjnej !

polish
@ktostam

Z panią Bogną rozmowa była? Tak mi to wygląda, też jestem po takiej rozmowie. ;)

Marzena213
@polish

potwierdzam, niemiła atmosfera a pracownika traktują jak woła roboczego. Tylko dla bardzo zdesperowanych.

Hanna

Wiecie, że firma mdh sp. z o.o. jest zdobywcą wielu nagród? Z informacjami na ten temat możecie zapoznać się pod linkiem: http://www.mdh.pl/nagrody

Mik

No teraz to chyba rzadko w której firmie dzwonią by poinformować, że nic z tego nie będzie @mecien. Szkoda, że oczekują aż 3 lat doświadczenia jako handlowiec, ja mam tylko dwa. Myślicie, że warto więc wysłać cv? Jak nie to wyślę na pracownika działu handlowego. Tam trzeba mieć tylko rok doświadczenia, ale na stanowisku w call center.

rosmery

Witam. Uczestniczyłam w rozmowie z panem K-im z działu handlowego(zakupy, realizacja sprzedaży).Niestety kolejny przykład niedużej firmy gdzie nie ma ani profecjonalnych rozmów ani profesjonalnego podejścia do osoby uczestniczącej w rekrutacji. Pan wydawał się na poziomie ale nie raczył zadzwonić i poinformować że nie jest zainteresowany kandydaturą co obiecywał w trakcie rozmowy. Brak kultury. Firma proponuje niewysoką podstawę i nie jest elastyczna w tej kwestii. Jedyne co może przyciągać to premia. Brak perspektyw rozwoju.

Zostaw merytoryczną opinię o MDH Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w MDH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MDH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MDH Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MDH Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MDH Sp. z o.o.