Opinie o Icredit w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Icredit. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Icredit o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Icredit w Łódź

Widzewiaczka

Pracuję tu od niedawna, jednak widzę, że każdy może się spełnić zawodowo w tej firmie. Nawet ktoś kto nie opanował podstaw ortografii na poziomie gimnazjum.

Rm
@Widzewiaczka

Masz racje jeśli z ortografia na bakier można nadrobić to lodem. RM i AM kochają takie pustaki

XYZ

Kilka late temu to znaczy kiedy? Mi jak na razie płacą Zus, więc nie ma tragedii.....

Aneta

@Tomek ja nie jestem tutaj od usuwania wpisów, tym zajmuje się administrator forum. Proszę napisz do niego i zgłoś komentarze, które uważasz za nieprawdę do usunięcia. Adres mailowy to: admin@gowork.pl a formularz zgłoszenia i cały regulamin forum zajdziesz tutaj: https://www.gowork.pl/regulamin

gość

wszyscy tu piszą o jakimś bułgarze konstatinie ADHD który czegoś nie wie albo inni że wie co w tej firmie się robi ,że blokuje coś ,,tam,, to kto to w końcu jest????? a przecież zarządza icredit kobieta i nazywa się Ilieva Ina Nikolaeva ,no chyba że to też ktoś- -coś- z nikąd a tak poza tym jak jeden człowiek ten cały konstatin siedzi nad każdym pracownikiem i sprawdza każdy jego dzień?? coś tu nie tak ,to raczej ci niżej chcący się wykazać swoimi łapkami robią coś z czego mogą się wykazać

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Post manager

Czasami zastanawiam się Czy ten śmieszny Bułgar zarządzający tą firmą wie wogóle co się dzieje w poszczególnych oddziałach. Czy wie ze z area managerem na Śląsku kontakt jest prawie zerowy.

Zdzich

Ta firma to jeden wielki syf nie ma się do kogo odezwać by otrzymać od kogoś pomoc. Nikt nic nie wie. Pytasz kierownika on mówi nie wiem. Dzwoni gdzie indziej tamten nie odbiera dzwoni do innego kierownika on mówi że musi porozmawiać z tym co nie odbiera i tak w kółko w kółko w kółko. Reprezentuje tą firmę a płakać mi się chce bo ja odpowiadam przed klientami za poczynania tych profesjonalistów.

Aneta

@do pani anety mogę tylko kolejny raz przypomnieć, że usunięto wpisy, bo musiały łamać regulamin forum. Tam jest zawarte, że nie można nikogo obrażać, używać wulgaryzmów, szerzyć nieprawdę lub naruszać czyjeś dobro osobiste. Wpisy, które Twoim zdaniem nadają się do usunięcia możesz mailowo zgłosić do administratora. Kontakt jest w regulaminie forum.

@Aneta

nie wolno szerzyć nieprawdy? a wpisy typu 1200,1800 zarabiam i pracuje codziennie 2godziny jako doradca to jest według pani prawda? jak kierownik doradców zarabia średnio 1700-1800netto i pracuje miedzy 8-10godzin dziennie plus sobota ostatnia obowiązkowa to proszę sobie przeliczyć ile to godzin około 180-200 miesięcznie a tu nagle jego podwładny zarabia podobnie lub więcej i tylko 2h dziennie czyli 40-50godzin miesięcznie, więc proszę usunąć te wpisy o zarobkach bo jest to szerzenie nieprawdy zgodnie z państwa regulaminem

gość
@Tomek

no nareszcie !!! jest prawda

@Tomek

Panie Tomku... Nie sądzi Pan, że Kierownik który zarabia średnio Podstawę, nie widząc premii (która w sprzedaży jest podstawowym czynnikiem motywacyjnym) nadaje się ewidentnie do wymiany ??? No chyba, że cele są tak wywindowane, że nieosiągalne. Ale w takim wypadku bystry kierownik odchodzi sam.

@anonymous

Dla jasności nie chodziło mi o kierowników tylko doradców proszę sobie przeczytać wpis kilkanaście razy dla zrozumienia. Nie mi to osądzać kto jest do wymiany od tego są osoby na wyższych stanowiskach, które widzą sukcesywność pracy swoich podwładnych. Reasumując - ewidentnie nadaje się do wymiany jak w każdej szanującej się firmie, tylko że w tej chyba większość firmy powinna odejść jak piszesz bo mało kto robi te cele. Cele to standardowo są z d…........ resztę wypowiedzi znacie, ustalane są w taki sposób aby nie zrobić więc o czym mowa. Co do bystrości ci bystrzy siedzą mało co robią wynagrodzenie biorą i w międzyczasie szukają czegoś lepszego normalnego (są na przeczekanie tylko) są to AM, RM, KD wpis już był jak to dobrze w firmie a wystawia swoje c.v na portalach i poszukują innej pracy.

postM

do @Agnieszka ???????????????????????????? ha ha ha

postM

a gdzie te wypłaty!!! JEST 14 XII na kontach pusta pozycja tak się chwalicie że są nawet przed czasem że wypłaty są super tylko że jedno i drugie MIJA się z prawdą

Agnieszka
@postM

czytałeś co masz w umowie odnośnie terminu wypłaty za umowę, którą podpisałeś? Czy podpisałeś bez czytania....

ggg

polecam do poczytania iCredit - opinie - Wszystko o Pożyczkach Pozabankowych grudzień 2017

ggg

Slaski icredit

Ogólnie ciężki z nim kontakt

bodzio

pewnie że wie !!!! to wszystko to ............ domyśl się

HaHaMana

Jest git. Atmosfera super !

lola
@HaHaMana

ha!!!ha!!! dobre lepsze jak czeski film

dodaj opinie

do sądu to nawet to nie dojdzie bo wyśmieją cię, po drugie nie mi tylko osobie która to napisała więc mylisz pojęcia nie jestem osobą która zamieściła post dodałem tylko luźną opinie.

Janek

Lubie placki

Krzysztof

Pracowałem tu przez półtora roku, atmosfera spoko, obowiązki jak wszędzie - musiałem zrezygnować ze względu na przeprowadzkę do miasta gdzie firma nie działa aktualnie. Jak tylko się otworzą w Lublinie to będę chciał do icredit wrócić.

V
@Krzysztof

Potwierdzam - jest naprawdę ok

Bylem w PP

Dobra kasa dla doradcow. Mi po providencie tutaj sie o wiele bardziej podoba.

Aneta

@Jadzia Księgowa nie szukam pracy w Icredit. Nie robię też żadnego PR firmie. Dopytuje, bo jestem moderatorem forum gowork.pl i chcę by na wątku pojawiało się jak najwięcej informacji o firmie dla potencjalnych zainteresowanych pracą w tym miejscu. Przywołuje również wszystkich do porządku, bo dyskusja na temat pracy w firmie chyba uciekła poza kontrolę. Dodając swoje opinie miejcie świadomość, że na forum obowiązuje regulamin.

do pani anety
@Aneta

pani Aneto dlaczego są usuwane wpisy osób które pracowały lub pracują dalej w owej firmie i wyrażają swoją opinie mnie lub bardziej negatywną dla firmy ( proszę nie pisać o obrażaniu poprzez wpisy i regulaminie bo tyczy się to także firmy która zamiesza post) a nie są usuwane wpisy firmy w których obrażają tych ludzi którzy zamieścili post a jest ich sporo, a co najgorsze wprowadzają ludzi w błąd,

Spoko

Jest spoko

kali

dorotka jak piszesz tyle umów w między czasie nosisz tez ulotki i pewnie zbierasz jeszcze raty bo takie są obowiązki doradcy w każdej firmie, zastanawia mnie jedno masz czas siedzieć i pisać to wszystko jak ci jest super, do bodzio widać że prawdę piszesz.

Rozbawiony
@kali

Tak sobie wszedłem na opinie po rozmowie o pracę, jedno wielkie (usunięte przez administratora) te opinie. Kompletnie nic nie dające wypowiedzi. Poczytajcie sobie wpisy i oceńcie je z boku. Moje odczucie wygląda następująco: 30% - Pracownicy Firmy 30% - byli pracownicy firmy z pretensjami 30% - konkurencja 10% - merytoryczne wypowiedzi gubiące się w bagnie bezsensownych dyskusji :/ Luźna propozycja: "weźcie się wszyscy do roboty, zamiast zajmować się bzdurami"

bodzio
@kali

brawo!!!brawo!!!za chwilę pani Dorotka a może pan Dorotka napisze jeszcze że to wszystko robi 2 godz dziennie i zarobi 1200 ,więc ma czasu a czasu to może sobie posiedzieć i pisać pisać pisać ha!ha!

Amphetamine
@bodzio

Jestes z serii "Kolejni bezproduktywny baran"

men
@Amphetamine

chyba na głodzie jesteś narkojadzie i masz zakrzywiony obraz rzeczywistości,

Zostaw merytoryczną opinię o Icredit - Łódź

• Jak się pracuje w Icredit?

Zobacz opinie na temat firmy Icredit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Icredit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Icredit?

Kandydaci do pracy w Icredit napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Icredit