Opinie o Icredit w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Icredit. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Icredit o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Icredit w Łódź

Fu ck

Potwierdzam zachowanie tego wysokiego ważnego kierownika w bielsku to szczyt buractwa i chamstwa dodatkowo czerwona twarz chyba lubi coś tam nie coś od czasu do czasu wypić zero pomocy zero informacji i dobija się do moich drzwi przed 20:00 wieczór na dzień przed terminem raty również potwierdzam chodza koło bloku świecą latarkami. To bank para bank czy grupa śledcza. Również nie polecam.

Romek
@Fu ck

Potwierdzam masz 100% rację do nas wcześniej jeździł taki grubszy chłopak był grzeczny aż miło aż wartało tą firmę polecać a teraz to pełne dno

M.W.

Od czasu jak w Bielsku zmienili przedstawiciela nie powiem ani jednego dobrego słowa na temat tej firmy brałem różne pożyczki w różnych firmach również pozabankowych ale zawsze było grzecznie i kulturalnie gdyż jestem dobrym klientem tutaj przychodzi jakaś kobieta byle jaka kobieta wali mi do drzwi o 19:00 dzień przed rata ludzie przecież chyba powinni nauczyć was w tej firmie kultury Jeśli chcesz przyjść to wcześniej zadzwoń i się umow a nie w ten sposób Rozumiem że gdybym był winny pieniądze od paru dni owszem nie ma problemu ale płacę wszystko na bieżąco jestem traktowany jak śmieć.

Do Pani Anety

Pani (usunięte przez administratora)czy przestaniecie w końcu usuwać posty? które są niewygodne dla firmy a nie usuwacie postów Pana (usunięte przez administratora) który wypisuje brednie i wprowadza zamieszanie na forum a ludzie opisują swoje doświadczenia z firma. Proszę mi powiedzieć jakim cudem ktoś ma się dowiedzieć o firmie i wybrać ofertę jeśli Państwo usuwacie sukcesywnie posty oczywiście te negatywne ( proszę nie wypisywać iż były obelgi bo wystarczyło wykasować jedno zdanie lub słowo a nie cała treść co oczywiście Państwo robiliście) ,większość postów była bez obelg z konkretnymi spostrzezeniami byłych lub obecnych pracowników,które Państwo usuwacie. Tym samym osoba czytająca, która chce podjąć współpracę z ów firma przeczyta tylko superlatywy spamowane przez firmę a nie przeczyta konkretów, powiem tak jest to bardzo nie stosowne z Państwa strony.

Aneta

@CC jednak widzę wymiany słów, które są obraźliwe. Rozumiem, że chcesz pozostawić swoją opinię o firmie Icredit. Tylko proszę to robić to w sposób, który nie powoduje kłótni na forum. @Grzegorz S. czy informację o tym, że w obowiązkach będziesz miał też roznoszenie ulotek dowiedziałeś się po rekrutacji? Przy podpisywaniu umowy?

Grzegorz S.
@Aneta

Przy podpisywaniu Umowy droga Pani to doqiedzialem się że ja jestem tylko pd robienia reklamy firmie. Nie miałem natomiast żadnej informacji o tym ze msm pisać jeszcze do tego własnym mazakiem swój nr tel. Chodzić po zbiórki pisać wnioski dbać o rejting nachodzić klientów po raty i tym podobne czynności. O rym nawet nikt mi nie wspomniał. O tym ze firma nie zwraca za mandat za wieszanie ulotek w niedozwolonym miejscu tez nikt nie wspomniał.

dorad
@Aneta

Kłótni? Pani Aneto jeśli Pan RM z Gliwic wprowadza ludzi w błąd wypisuje głupoty totalne bo rzekomo utożsamia się z firmą a nie widzi swojej słabej efektywnej pracy tylko innych potrafi krytykować to droga Pani Aneto ludzie się bronią i odpowiadają prawdą jak jest w owej firmie aby inni nie popełnili tego błędu, bo tego co ten Pan wypisuje to nawet się nie da czytać.

iCredit
@Grzegorz S.

Panie Grzegorzu... Skoro był Pan poinformowany, że jest Pan od "robienia reklamy" w firmie proszę powiedzieć za co dokładnie i jakie wynagrodzenie Panu za robienie tej reklamy zaproponowano ??? Bo może gdzieś ktoś popełnił błąd zarówno przy procesie rekrutacji jak również przy podpisywaniu umowy zlecenie (gdzie jest dokładnie podane ile i za co jest płacone)

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Wawel

A co tam w Krakowie

Aneta

Na początek chciałam wszystkim przypomnieć o obowiązującym na forum regulaminie. Co wiąże się z tym, że nikt z Was nie powinien nikogo obrażać i proszę się od tego powstrzymać. Widzę, że dyskusja głównie się skupiła na zarobkach i pożyczkach od firmy Icredit. Myślę, że między sobą wszystkich problemów nie rozwiążecie i jeżeli macie jakieś sugestie odnośnie tych tematów to powinniście je zgłosić swoim przełożonym.

@Aneta

Proszę Pani. Nikt w tym przypadku nikogo nie obraża. Po pierwsze ludzie chcą wiedzieć jakie praktyki stosuje ICredit w odniesieniu do pracownika. Tu ludzie chcą przede wszystkim wiedzieć o wynagrodzeniu za pracę. Ja zwyczajnie ostrzegam kandydatów do pracy przed tak niezetelnym pracodawcą jakim jest ICredit. Tak to wygląda. Ja napisałem prawdę o praktykach stosowanych w tej firmie.

CC

Bardzo ciekawe co tu wypisuje Pan RM Żmijewski. Wszystko by sie zgadzalo gdyby nie fakt że jest Pan RM po pierwsze ja zarabiam na RM i AM ze juz nie wspomne o TL sam dostaje ochlapy jako ĆC mimo ze wykonuje prace o wiele gorsza niz Wszyscy wczesniej wymienieni. Kontakt z klientami czasami takimi ktorzy nie placa rat. To ja musze ich nachodzic oklejac czy robic wszystko aby rejting sie zgadzal. Nie zaleznie od wlozonego wkladu pracy sily i nerwow dostaje jedynie marne grosze a jesli jeszcze sam do tego wzialem kredyt w firmie to nie dosc ze nie jestem ulgowo potraktowany w procentach to jeszcze nikt sie nie zapyta o to czy masz na zarcie tylko jak wyjda Ci zaleglosci w splacie kredytu to zqbiora Ci wszystkie pieniadze z wypracowanej pensji bo jestes przeciez winien. OSZUSCI I WYZYSKIWACZE NIC WIECEJ. Pracowalem w IC i wiem jak to wyglada od podszewki. Nawet za zastępowanie TL nie dostalem nawet grosza wiecej mimo ze procz pracy swojej wykonywalem prace TL . Prosze sie nie wybielac i nie rzucać argumentów bez pokrycia ja moge wszystko to co opisalem udowodnic. Wszystkim odradzam prace w IC bo to banda oszustow i wyzyskiwaczy.

@CC

Warunki wynagrodzenia określone są naprawdę czytelnie. Fakt, że CC wykonuje inną pracę niż TL/RM/AM/SD nie jest tutaj niczym dziwnym. Mieszkamy na śląsku, więc podam przykład wzięty z kopalni, gdzie Górnik wykonuje zupełnie inną pracę niż Sztygar/Nadsztygar itd. Biorąc pożyczkę dokładnie wiesz na jakich zasadach ją otrzymujesz, a fakt pobrania zaległych rat z wynagrodzenia nie jest raczej niczym dziwnym. Faktem jest, że udzielanie zgody na pożyczkę pracownikom jest nie koniecznie dobrą praktyką i z tego co wiem nie tylko w moim biurze w związku z tym coraz częściej decyzje już z poziomu TL są negatywne. Wynika to nie z faktu braku zaufania, a raczej z faktu, że de motywujące są momenty kiedy część wynagrodzenia CC zamiast na konto przychodzi SMS`em informującym o wpłacie. Generalnie kadra kierownicza wyraża zgodę na pożyczkę w naprawdę wyjątkowych sytuacjach. Nie jestem w stanie określić jak to wygląda w innych biurach, ale w Biurze Gliwice jeśli jest udzielana pożyczka CC wcześniej oficjalnie ustalone zostaje, iż płatności do końca danego miesiąca pobierane są każdorazowo z wynagrodzenia.

@Marek Żmijewski - RM Gliwice

Nie wybielaj sie chłopie. Po pierwsze to biorąc pożyczkę w IC wiem na jakich zasadach ją otrzymuję, ale spłata zaległości w całości pokryta z należnego wynagrodzenia nie jest nawet uczciwa. Zauważ człowieku, że nawet klient oporny w płaceniu rat ma szansę się zreflektować i podpisując Ugode z firmą płaci część zaległych rat, natomiast pracownik tej szansy nie dostaje. Całe wynagrodzenie zabierane jest na spłatę długu. To bardzo źle wygląda. Brak szacunku do pracownika jest wg Ciebie czymś normalnym no to gratuluję. Jestem ciekaw jakbyś się czuł gdybyś czekał na pensje i w dniu przewidywanego wpływu dowiedziałbyś się że nic nie dostaniesz bo własnie zapracowałeś na "liścia" w twarz za pracę. Nikogo nie obchodzi że nie masz co dać rodzinie do żarcia. Uczciwością nie jest nie płacenie rat w terminie ale zagarnięcie całej pensji na poczet to już nie tylko złodziejstwo ale i oszustwo. Doskonale wiesz że nikt nie powie Ci że nie dostaniesz pensji bo to co zarobisz pójdzie na Twój dług. Wybacz ale ja sie na to nie pisze nie jestem "białym murzynem" Nikomu, ale to nikomu nie robi sie takiego świństwa a zwłaszcza pracownikowi. Wybacz ale Twoja argumentacja jest śmieszna. Ciebie obchodzi tylko aby spłacił się "spad" a nie pracownik który na Ciebie robi.

Cc
@CC

Brawo to co napisałeś. U mnie też było tak samo. Nie dość ze nie W yplacili wszystkiego co należne to zabrali to na poczet przyszłych rat.

Aneta

@Marek Żmijewski - RM Gliwice myślę, że wszyscy są w stanie zaakceptować to, że każda firma zatrudnia ludzi, by przynosili jej zyski. W przypadku, gdy ktoś się nie sprawdza powinniście być świadomi, że możecie zostać zwolnieni. Pytanie tylko jaki czas daje firma Icredit na wdrożenie i osiąganie efektów. Czy firma daje dłuższą szansę nowym pracownikom?

@Aneta

Pierwsze 2 tygodnie współpracy to umowa zlecenie ("umowa treningowa") pozwalająca wstępnie określić chęć do nauki oraz chęć współpracy z obu stron (poznanie procedur, specyfiki pracy). Są to 2 tygodnie w czasie których każda ze stron może powiedzieć "sorry, ale to nie moja/twoja bajka" Kolejna umowa, to umowa o pracę na okres 3 miesięcy (okres próbny). W czasie tych okresów jeśli nie ma miejsca sytuacja w której ktoś całkowicie "olewa" kwestie współpracy lub ewidentnie nie wykazuje jakichkolwiek cech lidera, co zdarza się sporadycznie, ale jednak się zdarza wcześniejsze zakończenie współpracy. Natomiast standardem jest 3 miesięczny okres próbny.

@Marek Żmijewski - RM Gliwice

Osmiele sie wtracic w ten temat. W iCredit nie ma umowy o prace dla CC nawet nie ma tu miejsca na jakakolwiek podstawe. Jest tylko prowizja od zbiorek i spisanych umów.

@CC

Zgadza się, Umowa o pracę przewidziane są w polityce firmy dla stanowiska od TL wzwyż. CC (Doradcy Kredytowi) podpisaną mają umowę zlecenie oraz odprowadzane wszystkie niezbędne składki, w tym składkę uprawniającą do Zasiłku Chorobowego (jeśli taką wolę wykażą w czasie wypełniania dokumentów aplikacyjnych lub w trakcie trwania umowy)

@Marek Żmijewski - RM Gliwice

I w polityce firmy iCredit jest jeszcze jedno udogodnienie dla CC premia dla TL RM AM za zbiórki i nowe umowy które zresztą wypracuje CC a dla niego samego 8% za zbiórki 30 zł za oswojony kredyt i 30 zł za zakończony kredyt. Poza tym w nagrodę za ciężką pracę i czasami niezbyt bezpieczne spotkania w domu klienta 5% za zbiórki jeśli jakiś oporny klient obniży Ci rejting. NO PO PROSTU OKAZJA NA ZAROBEK JAKICH MAŁO. (usunięte przez administratora) I WYZYSKIWACZE - ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE

@Marek Żmijewski - RM Gliwice

A Umowa Zlecenia nie jest chroniona prawnie i gdy trafi się komornik to zabierze wszystko. W Umowie o pracę nawet na część etatu czy na część godzin pracy komornik zabierze do 50% W Umowie Zlecenia takiej ochrony nie ma , ale Ciebie to nie obchodzi Panie RM bo najważniejsze aby była sprzedaż produktów kredytowych a to jakim kosztem CC to zrobi to juz nie Twój problem.

brawo!!!!!!!!!!!!

potrójne brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marek Żmijewski - RM Gliwice

Drobne sprostowanie, 20*50=1000: dla pracownika pracującego pow. 4 miesięcy (20*50)+500=1500: dla pracownika pracującego do 4 miesięcy są to kwoty brutto. w kwestii zbiórki nie podam wartości, ponieważ nie ma to sensu bez realnej wartości

Cc
@Marek Żmijewski - RM Gliwice

Zna Pan pojęcie bezpieczeństwo? chce Pan za wszelka cenę wiedzieć z kim rozmawia, drogi Panie Marku wyjaśnię Panu w sposób prosty i przejrzysty, osoby zamieszczające post cenią swoją prywatność oraz bezpieczeństwo swoje oraz bliskich (rodziny), nie wspomnę o ujawnianiu swoich danych oraz nie swoich, pisze Pan o wyszukiwarce Google ale chyba nie dopuszcza Pan do swojej świadomości, iż każdy może Pana wygoglować nie wspomnę już o bezpieczeństwie swoim oraz rodziny ( bliskich ), może warto się nad tym zastanowić, ( teraz już Pan widzi ile ludzi negatywnie napisało w stosunku do Pana nazwiska), tłumaczenie zalazłem komuś za skórę jest słabe. Reasumując powyższe proszę nie zawierać głosu jeśli Pan potrafi tylko głupoty pisać. Proszę się ustosunkować do pytania które zostało Panu zadane,jakim cudem Pan nie zauważy tego co nawyprawiali podwładni ja wiem, że to trudne pytanie dla Pana, ale jeśli zawiera Pan głos to proszę sukcesywnie nie omijać odpowiedzi. Może małe podpowiedzi z quizami: -nie chciał Pan tego widzieć, -nie nadaje się Pan na Managera, -itd, wymieniać można w nieskończoność, Lider zawsze ciągnie w górę, nigdy w dół, wspiera i buduje silną społeczność. Bez liderów świat byłby bezbarwny, a ludzie kręcili by się w kółko... Ktoś musi prowadzić, by inni mogli być prowadzeni! Upraszczając, czytając Pana wpisy muszę stwierdzić, iż nie nazwałbym Pana Liderem a obstawiałbym bardziej NARCYZM. Drogi Panie najwyższy czas brać odpowiedzialność za wypowiadane swoje słowa publicznie. Ja rozumie, że mogę pisać w trudny niezrozumiały dla Pana sposób ( jeśli zrozumiały to przepraszam ), ale bądźmy obiektywni i proszę nie wypowiadać się na temat umów,wynagrodzeń dla cc, rentowności osób, bo to Pan się chwalił, iż ma najładniejsza kasjerkę i nosi duży dekolt zatrudnił Pan osobę na podstawie dekoltu i atrakcyjności ( z całym szacunkiem dla tej Pani ), pierwsza umowa to jaka była treningowa? czy wzrokowa? ,czy to jest cecha lidera-managera zatrudniającego, zanim Pan się wypowie publicznie proszę się zastanowić kilka razy lubię żarty na poziomie ale Pan przechodzi samego siebie. Jak coś to przepraszam czytających za błędy i interpunkcje, pisane szybko aby podtrzymać konwersacje z wszechwiedzącym szacownym Panem RM.

@Cc

Co do Google i danych: to można je spisać z każdej mojej wizytówki, więc nie rozumiem pytania. Co do wiedzy na temat wynagrodzeń i umów: tutaj niestety się z Panią/Panem CC nie zgodzę, bo nie wiem czy celowo, ale informacje wychodzące od Pani/Pana są nieaktualne. Nie jestem w stanie stwierdzić czy celowo, ale wprowadzają w błąd osoby czytające w związku z czym są przeze mnie prostowane. Co do kasjerki: Kasjerka wybrana została na podstawie predyspozycji do uczenia się, a biorąc pod uwagę zmianę stanowiska poprzednio piastującej stanowisko kasjerki osoby (aktualnie trener biznesowy) wybory są całkiem trafne. Mam nieodparte wrażenie, że piszę z kimś kto w związku ze swoimi kompleksami uważa, że jedynym atutem atrakcyjnej kobiety może być jej uroda. Tutaj niestety muszę złamać Pani/Pana przekonanie, że natura dzieli albo urodą albo inteligencją, czasami idzie to w parze.

@CC

... "Tym samym w przypadku umowy cywilnoprawnej ochrona przez potrąceniem obowiązuje i w drodze egzekucji można potrącić maksymalnie połowę dochodu (art. 87 § 3.2 k. p.). Jednak przepisy Kodeksu pracy dotyczą jedynie wysokości potrącanych kwot, natomiast umowy zlecenia nie obejmują przepisy dotyczące kwoty wolnej od potrąceń (art. 871 k. p.), którą określa się jako kwotę minimalnego wynagrodzenia za pracę." Więcej info pomoże znaleźć Google

&_):
@Aneta

Szanse ma kazdy, kto chce pracowac

Franczesko
@&_):

A jak ktos jest leniwy tu prace dostanie ?

Cynaderka
@Franczesko

Tak, dostanie szanszę. Potem sie go zwolni, a ta osoba bedzie siedziala na forum i pisala jak to jest okropnie w firmie gdzie doradca nie ma umowy o prace, sluzbowego samochodu z kierowca i kamerdynera. Przeciez to sa podstawy kiedy trzeba odebrac 4 raty od klienta okolo 3 razy w tygodniu, napisac wniosek raz na tydzien i jeszcze te straszne ulotki rozniesc, bo jakos ten wniosek trzeba spisac i klienta znalezc.

CC maxi King
@Cynaderka

Chyba nie wiesz co piszesz. Jako CC trzeba caly dzien pracowac w pocie czola. Przeciez ci okropni TL biegaja za nami i z krzakow robia zdjecia czy ulotki prosto wieszamy. Potem obliczaja ilosc krokow od klientow do auta i na koniec dnia z linijkami sprawdzaja poziom wytarcia podeszwy czy wykonalismy wszystkie wizyty tak jak oni chcieli. Jezeli stwierdza, ze masz za maly ubytek w biezniku to za kare musisz im myc okna albo biegac nago z flaga Bulgarii po miejskim rynku. Odszedl bym z tej firmy ale jak to zrobic nie wiem sam bo palcem do .... nie trafiam :(

Zmija

Panie padalec czy jakoś tak.....co dziś urlopik bo dziś Pan nic nie pisze.....sssssssssss

Marek Żmijewski - RM Gliwice

Nie zawierałem głosu, bo wydawało mi się to bezcelowe, natomiast czytając sporą część wpisów naprawdę mam wrażenie, że firma iCredit to zakład pracy chronionej. Niestety dokładnie w ten sam sposób widzi to spora część ludzi szukająca tutaj rzetelnej opinii, której niestety nie znajdzie. "SUCHE FAKTY (Z MOJEJ PERSPEKTYWY)" 1. Mam okazję znać większość kadry firmy icredit, a poziom przedewszystkim intelektualny odbiega znacznie od wpisów zamieszczanych na gowork`u 2. Mam wrażenie, że wpisy dodawane są przez osoby których kariera w firmie zaczęła się tak szybko jak się skończyła lub też nie zaczęła się wcale. 3. Fakt zawatry w pkt. 2 wynika wg. mojej opini z nieznajomości podstawowych pojęć panujących w sprzedaży zarówno pieniędzy jak i jabłek. 4. Firma nie zarabia na tobie, więc ty nie zarabiasz na firmie, 5. Nie zarabiasz na firmie, bo nie realizujesz założeń swojego stanowiska, 6. Nie realizujesz założeń swojego stanowiska, jesteś nierentowny, 7. Jesteś nierentowny, firma cię wymienia i szuka kogoś kto będzie rentowny, 8. Jesteś nierentowny, firma cię nie wymienia, doprowadzasz do faktu, że firmy nie stać na rentownych pracowników i robi się klapa. 9. Firma kożysta z pkt. 8 doprowadzając do konieczności zwolnienia pracowników rentownych, bo płaci nierentownym Biorąc pod uwagę powyższe pkt. wydaje się logiczna próba bronienia przez firmę płynności finansowej oraz zapewnienie rentownym pracownikom stabilnej pracy i spokoju. Pojęcie którego używa totaj wiele osób, które mają pretensje że dostają tylko podstawę to premia. Premia - https://sjp.pl/premia 1. dodatek do pensji przyznawany pracownikowi w zależności od wyników jego pracy; 2. nagroda pieniężna, gratyfikacja finansowa; 3. miejsce na trasie wyścigu kolarskiego, gdzie zawodnicy mogą zdobyć dodatkowe punkty; też: tak zdobyte punkty; 4. nagroda za coś, często mająca zachęcić do czegoś osobę nagradzaną

@Marek Żmijewski - RM Gliwice

za ewentualne błędy przepraszam, pisane "na kolanie" - w czasie oczekiwania na Doradcę, bo TL`e wbrew opiniom czasem mają urlopy i ktoś musi ich zastąpić

ents
@Marek Żmijewski - RM Gliwice

Panie Marku zawierał Pan tu głos niejednokrotnie i dobrze Pan o tym wie a wprowadzanie do opinie publicznej wiadomość iż nie zawierał Pan głosu jest nie stosowne więc proszę być prawdomówny. Nie znajdzie nikt rzetelnej opinie ponieważ Pan jak i Pana koledzy-koleżanki wprowadzacie ludzi w błąd wypisując brednie typu 2h dziennie i 1500zł zarobku dobrze Pan wie iż to jest nie prawda (większości tylko o to chodzi), rozumie że jest rotacja doradców ale od tego jest wystawianie ofert o pracę ,więc po co są spamowane takie posty przez firmę. Dziwicie się później, że ktoś piszę że jest (usunięte przez administratora) i nie prawda nie pochwalam tego aby kogoś obrażać ale ja się nie dziwię, Co zmienia to iż Pan zna kogoś z kadry przecież to normalne pełniąc taką funkcję, wcześniejsze wpisy na portalu dotyczyły Pana osoby jak i Pana dyrektora który także pełnił obowiązki prezesa, (więc odświeżę Panu pamięć, iż jednak Pan tu pisał), Jest kilka aspektów dodania negatywnych wpisów na portalu poprzez osoby pracujące dalej lub byłych pracowników, tylko małe ale opisuje Pan tak ładnie o rentowności pracowników którzy nadają się i nie nadają się do pracy czy oby czasem RM nie weryfikuje takiej osoby czy będzie rentowna na danym stanowisku odpowiem za Pana TAK, czyli wychodzi iż Pan jako Manager nie jest rentowną osobą na danym stanowisku ponieważ to Pan dał rekomendację do zatrudnienia ów osoby która się nie nadaje. Czy to czasem nie w Gliwicach Pana podwładny narobił problemów na potężną kwotę i Pan jako jego przełożony nie widział tego przez tyle czasu. Będąc na takim stanowisku chyba Pan jest odpowiedzialny za kontrolę swoich podwładnych i widzi Pan tą rentowność o której tak Pan ładnie pisze. Więc wniosek jest prosty jest Pan nierentowny. Staram się zrozumieć po co Pan z imienia i nazwiska dodał wpis jedyne co mi przychodzi do głowy to podlizanie się kadrze wyżej iż utożsamia się Pan z firmą.

goja
@Marek Żmijewski - RM Gliwice

Panie Marku może pan wyjaśni jako RM co to oznacza ,,pracownik rentowny,, !!!! a ,,pracownik nierentowny, jest pan osobą jak to pan określił zarządzającą a więc podstawy ekonomi są panu znane ????

Pozdrawiam
@Marek Żmijewski - RM Gliwice

Panie Marku zanim zacznie się Pan publicznie wypowiadać na forum internetowym, proponuję zapoznać się z zasadami ortografii i gramatyki : "nie zawierałem głosu", przedewszystkim", firma kożysta". Jak widać Pana poziom intelektualny odbiega znacznie od innych osób, ale obawiam się, że nie odbiega on w dobrą stronę.

@ents

@ents 10.02.2018 15:13 "2h dziennie i 1500zł zarobku" : Zgodzę się z Panią/Panem, że jest po permanentna bzdura, natomiast faktem jest, że poświęcając podaną ilość czasu da się realnie dorobić ok 500-600 PLN "więc odświeżę Panu pamięć, iż jednak Pan tu pisał"" faktycznie, pojawiły się dwa moje wpisy, jeden był dawno temu w związku z czym skojarzyłem go dopiero po ponownym przeczytaniu wpisów: 1. Zażenowany :/ 22.06.2017 2. Jeden wpis podpisany Imieniem i Nazwiskiem, którego nie mogę odnaleźć (natomiast dotyczył on zupełnie innego tematu niż iCredit w związku z czym w dalszym ciągu uznaję go za nieistotny “Jest kilka aspektów dodania negatywnych wpisów...”: Do zweryfikowania czy osoba będzie rentowna wykorzystywane są dwa etapy: 1. Umowa Treningowa (pozwalająca ocenić chęć nauki i rozwoju) 2. Umowa na okres próbny (3 miesiące pozwalające obserwować pracę nowego pracownika oraz na podstawie tej obserwacji podjąć decyzję co dalej) Nie zmienia to jednak faktu, że zdarzają się osoby, które otrzymując kolejną umowę na okres 1 roku czasami (niestety) “obrastają w piórka” i stają się najzwyczajniej w świecie leniwe, a pracę traktują jako przerywnik życia codziennego, a nie jako źródło dochodu pozwalające na podniesienie jego standardu. “Czy to czasem nie w Gliwicach...”: Niestety taka specyfika pracy z pieniędzmi, że czasem kontynuacja współpracy przez pracownika kończy się z prokuratorem zamiast z pracodawcą. “Staram się zrozumieć po co”” Zakładam, że wypowiadając się w tematach istotnych dobrze wiedzieć z kim się rozmawia. Istoty stworzone przez J.R.R. Tolkiena brzmią średnio wiarygodnie. Może to dla Pani/Pana dziwne, ale po ponad 2 latach pracy w jednej firmie niektórzy ludzie tak mają, że się z nią identyfikują.

@Pozdrawiam

@Pozdrawiam 14.02.2018 08:46 Mój błąd, będę się tłumaczył kwestią urządzenia mobilnego, jeśli jednak ten argument nie przemówi do Pani/Pana niestety nie będę w stanie wytłumaczyć się w bardziej logiczny sposób.

@Marek Żmijewski - RM Gliwice

@Mila i wredna 14.02.2018 19:04 @Kasjerka 14.02.2018 19:10 @Aktywny cc 14.02.2018 19:12 @Walkarz 14.02.2018 19:16 Tutaj nie podejmę tematu, ponieważ nie będę podjudzał frustracji osoby która nie do końca potrafi określić swoje jestestwo. (wpisy w przeciągu kilku minut to naprawdę perełki). Natomiast pewne jest to, że „zalazłem komuś za skórę” a zamiast porozmawiać stara się wylać swoje żale anonimowo.

ents
@Marek Żmijewski - RM Gliwice

Panie Marku 500zl to nie 1500zl jest ogromna różnica wiec dalej się pytam po co są spamowane posty poprzez firmę. Zapomniał Pan o wpisie bardzo dziwne pewnie dużo pracy, ale jeśli piszemy to piszmy szczerze taka mała sugestia. Co do pracy z pieniędzmi to się nie zgodzę ponieważ to nie zginął lizak ze sklepu i tylko raz. Jeśli Pan jako Manager nie widział tego lub nie chciał widzieć a nie trwało to kilka dni bo tego się na da osiągnąć w takim krótkim czasie to nie nadaje się Pan na Managera ponieważ to Pan odpowiada za nadużycia w oddziale bez obrazy ale mam takie zdanie. Ps: dziwi się Pan iż ludzie maja Pana za najgorszego oraz obrażają i twierdzi Pan, że zalazł za skórę może najwyższy czas zacząć szanować tych ludzi i podchodzić z szacunkiem. Podejrzewam, że nikt z Panem nie będzie chciał rozmawiać w oczy bo by Panu napluli wnioskuje z wpisów i obrazy w stosunku do Pana.

@ents

Raz jeszcze... Zakładam, że wypowiadając się w tematach istotnych dobrze wiedzieć z kim się rozmawia. Istoty stworzone przez J.R.R. Tolkiena brzmią średnio wiarygodnie. W kwestii szacunku... Nikt z nas nie oczekuje go od wszystkich, a na pewno nie oczekujemy go od osób które nie potrafią się przedstawić rzucając pretensjami i wylewając swoje frustracje chowając się za anonimowością. Proponuję wrócić do merytorycznej rozmowy do której stworzony został ten portal. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące kwestii samej pracy bardzo proszę o ich zadanie, postaram się odpowiedzieć. Jeśli jednak konwersacja ma dotyczyć frustracji niektórych użytkowników zapewniam, z w sieci znajduje się wiele stron do tego przeznaczonych ( wystarczy zapytać google ).

gość

a jakie to cc mogą robić przekręty???? wypłacanie umów i ich weryfikacja należy do TL

Konstantin to jest najlepszy szef jakiego kiedykolwiek miałem. Nie piszcie głupot, jeżeli ktoś przychodzi do pracy i nie robi wyników to nie zarabia pieniędzy. Dajcie spokój i nie wypisujcie bredni zmieńcie pracodawce. Pozdrawiam

odp

drogi pracowniku centrali jeśli dla ciebie jest najlepszy to się ciesz i bądź dumna/y i zrób mu laurkę dla najlepszego szefa i zaproś na pączki, ale litości jeśli x ludzi ma o nim złe zdanie więc z palca się tego nie wyssało więc przestań podważać zdanie ludzi i wyrażać opinię iż jest najgorszy

Aneta

@XyZ czyli pracownicy ciężko pracujący mogą liczyć na to, że firma Icredit ich doceni? @Kier czyli firma uważa, że po godzinach zostają Ci co nie wyrabiają się ze swoją pracą, czy po prostu ten czas który zostajecie uważa za normalne godziny pracy i dlatego nie dostajecie więcej pieniędzy?

uwaga

Ten śmieszny z ADHD o którym mowa to dyrektor sprzedaży który myśli że Bułgaria to Polska, skąd wie o wszystkim bo na początku dnia meldujesz i deklarujesz ile będzie zbiórek, umow i ile zaległości a na koniec dnia wysyłasz ramkę w parametrami ( chyba jak w każdej firmie ze sprzedażą )co jest wykonane i wtedy wszystko widzi wiec już wiesz skąd ma kontrole nad wszystkimi, za czasów czawdara było trochę lepiej bo miał go na smyczy a teraz homomto mi się poluzowano,

GM
@uwaga

Poważnie ?

XyZ
@uwaga

Ha ha ha. Troszeczkę błędne informacje bo dyrektorem sprzedaży nie jest od Stycznia Konstantin :)

zyx
@XyZ

i co to zmienia że nie jest ale wszyscy wiedzą kim był i jest bo o tym była mowa, każdy co pracował lub pracuje ma go za najgorszego,

XyZ
@zyx

Tak z pewnością... Jeśli robisz wyniki masz wszystko nawet dodatkowy limit na paliwo do max 200 zł a jeśli robisz plan poniżej 80% to nawet paliwa nie dostaniesz takie realia. Na logikę, jeśli wywiązujesz się z swoich obowiązków to dlaczego ktos ma dać Ci Bana mam na myśli CC. Jeśli robisz plan dlaczego masz nie dostać dodatkowego 1500 zł ewentualnie jeśli zrobisz kwartał dlaczego ktoś ma Ci nie wypłacić konpensaty... Nie wiem z jakiej jesteś Arei ale zapraszam do North_u gdzie ludzie zarabiają fajne pieniądze od CC po RM. A może jest też tak że masz ch******* przełożonego i nic nie potrafi załatwić

Regional manager

Szkoda słów szkoda nerwów. Podstawa pensji to max wynagrodzenia. O premii zapomnij

NieWiem
@Regional manager

A w umowie masz napisane coś o obowiązkowej premii ?

mino
@NieWiem

w umowie tez nie ma mowy o 10-12h dziennie a jednak tyle się robi nie mówiąc o stosowaniu presji,mobbingu,ciągłej kontroli i traktowaniu ludzi jak złodziei więc co wyskakujesz o obowiązkowej premii jak jest ustalana w taki sposób aby jej nie wykonać.

Nikt
@mino

A sami zlodzieje innych tak nazywają to jest największy paradoks tej firmy!

Menager
@Regional manager

Dobry menager jest spokojnie w stanie osiągnąć targety, sam robię od 3 miesięcy wszystkie na 120%. Skoro otrzymywałeś samą podstawę to znaczy, że po prostu ta praca nie jest dla Ciebie. 10-12h? Zdarzyło mi się może raz ostatniego dnia miesiąca kiedy dopinałem targety. Jeżeli potrafisz sobie poukładać odpowiednio pracę to pracujesz nawet i po 6h. Uwierz, że AM ma gdzieś jak pracujesz, interesuje go tylko jakie masz wyniki, na tym polega zadaniowy czas pracy. Mnie osobiście nigdy nikt nic nie ukradł więc nie wiem skąd oskarżenia o rzekomych złodziejach w tej firmie. Presja? To chyba oczywiste w świecie menagerki ... a nie pisałeś czasami jak wszyscy w CV, że masz umiejętność pracy pod presją. Mobbing? Bez przesady :) Kontrola jest obecna, jeżeli byłeś/jesteś kierownikiem to sam jesteś do niej zobowiązany w stosunku do swoich podwładnych. Ludzie, jeżeli czujecie się nieodpowiedni do danych zadań to po prostu zmieńcie branżę, a nie wylewajcie tu swoich żalów.

regional
@Menager

co ty jeszcze robisz w tej firmie jak jesteś takim świetnym pracownikiem marnujesz się i jakim cudem robisz 120% ? robisz większe zbiórki niż sprzedajesz to ile masz klientów 5-ciu każdy parametr jest inny (sprzedaż zaległości zbiórka itd) aby wykonać wszystkie cele musisz mieć 100% pewnych klientów co jest nie możliwe w tej branży a cele z miesiąca na miesiąc rosną , czy może jesteś kolejny pan lub pani dorotka która pracuje po 2h i zarabia około 1500zł , 6h haha co za brednie ty chyba nawet umowy nie czytałeś ile jest godzin zapisane 9h z czego 1h przerwy ,zaś kontrola to nie mobbing zacznijmy od tego proponuje wpisać w wyszukiwarkę te dwa słowa i sobie porównać znaczenia słów. A jak jesteś taki fenomenalny to dawaj imię i nazwisko lub nawet sam region to zaraz sprawdzimy w ramce te twoje 120%, bajki proponuje opowiadać w domu.

@regional

no brawo!! co się dziwisz tu pracują same panie i panowie Dorotki 1lub 2 godzinki dziennie no i 1500 jest ,ha ha ha same fenomeny które przychodzą się zrelaksować na 2 godzinki a klienci,zbiórki ,wnioski, itp bez rozwijania tego tematu och i te ulotki ,reklamy wszystko razem robi się samo ąż miło patrzyć

Aneta

@gościu chcesz powiedzieć, ze nie trzeba mieć wykształcenia i można być karanym by zostać zatrudnionym w firmie Icredit? Jakie dokładnie trzeba spełnić kryteria zatrudnienia? @mino pracownicy muszą robić nadgodziny?

Kier
@Aneta

Nikt nie musi robić nadgodzin tylko wychodząc po 8h można być pewnym że bardzo szybko pozbeda się takiej osoby, zadajmy sobie pytanie czy to są nadgodziny firma pewnie uważa ze nie, nie mówiąc już o ostatniej sobocie obowiązkowo, oczywiście za sobotę czy bycie po godzinach codziennie zapomnijcie o dodatkowym wynagrodzeniu,

gościu
@Aneta

oj pani Aneto można!!!!niech mi pani wierzy że można !!!

Witam czy ktoś z pracujących w iCredit, albo mających wiedzę w temacie, może mi powiedzieć coś na temat pracy jako Specialista IT: (usunięte przez administratora)

Aneta

@Menager z Twojego postu wynika, że nie każda osoba sprawdzi się w pracy w firmie Icredit. Czy mógłbyś stworzyć tutaj na forum taki profil osoby, która pasuje idealnie do firmy? Na pewno ułatwiłoby to użytkownikom zaglądającym na forum sprecyzowanie czy nadają się do pracy.

Am controler

Najgorsze jest to że Area managerowie zaczynaja myśleć że Polska to też Bułgaria wchodzą konstantinowi do (usunięte przez administratora) tak mocno że to jest aż niemożliwe ludzie opamiętajcie się i Miejcie swój honor To jest Polska i dla Polski walczymy

Korupcyjne dziady
@Am controler

No tak kolacyjki spotkania "biznesowe" na najwyższym poziomie... Hahaha śmiech na sali. Układy i układziki...

gościu

no to powinno być motto firmowe,,,nie opanował podstaw ortografii na poziomie gimnazjum,, PRACA DLA CIEBIE!!! będziesz spełniony w tej pracy a kierownictwo CIĘ doceni a jak trochę posiedziałeś/łaś za kratami to jesteś idealnym pracownikiem którego szukamy

Nikt
@gościu

Hahaha opinia trafiona w punkt.!

Jolka

Firma przyjmuje do pracy absolutnie wszystkich - nieważne czy jest to 80 letnia kobieta czy chory umysłowo facet (liczy się zatrudnienie). Idą na ilość bo po miesiącu ta osoba i tak zrezygnuje.Nadgodziny? Pracuje się 10-12 godzin na dobę plus o każdej porze dnia i nocy trzeba odbierać telefony bo inaczej będą problemy. Kasa bardzo marna, warunki socjalne jeszcze gorsze. Pracowałam to wiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Icredit - Łódź

• Jak się pracuje w Icredit?

Zobacz opinie na temat firmy Icredit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Icredit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Icredit?

Kandydaci do pracy w Icredit napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Icredit