Opinie o Icredit w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Icredit. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Icredit o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Icredit w Łódź

Jak to tak możliwe?

on

cos w tym jest

Wędrowiec

Zaz­drość budzi za­wiść, za­wiść rodzi gniew, gniew da­je niena­wiść, a później jest już tyl­ko krew..

Domi

Jestem tu, wcześniej pracowałam w Bocianie i też mi się bardziej podoba. Fajna atmosfera.

@Domi

A ja sobie myślę tak..że może wkoncu zacznie się dobrze traktować przedstawicieli. Może jakoś ich wynagradzać albo wystarczyło by powiedzieć ...dobrze ci idzie...a nie olewanie i mówienie jak to nam.sie nie chce robić....chce tylko motywacji brak ..........uważam że nie docenia się pracowników...a jak się ma swoich ludzi pod sobą ..którzy na całą resztę robią to.wypadalo by coś dać od siebie ....więc goro ..pomysl o tym bo my to nie roboty ...a ludzie...którzy czasami chcieli by usłyszeć coś dobrego ..a nie tylko ile wniosków ile zbiorek ile zaległości.....to my robimy czarna robotę ...także przypominam człowiek jest człowiekiem ...a jak przysłowie mówi szanuj pracownika swego bo możesz nie mieć żadnego ....

bercik

na infolini tez sobie nic nie robia

@bercik

Argumenty, konkretny przykład poproszę.!

Grzegorz S.

Firma ICredit to pracodawca nieuczciwy. Po pierwsze::Jest nacisk na sprzedaż kredytów w tym przypadku nie zawsze się to udaje bo przecież ludzie nie chcą dwa razy tyle oddawać. Nie ma sprzedaży spada t.zw "rejting" a ten z kolei ma największe znaczenie przy wyliczaniu wynagrodzenia. Za zbiórki rat oferują 8% od zebranej kwoty. To również mija się z prawdą gdyż jeśli wspomniany wcześniej "rejting" jest niski dostaniesz 5% za zbiórki i dodatkowo zostanie Ci zakazane podpisywanie Umów następuje t.zw. "ban". Poza tym nawet jeśli masz jakieś sprawy które chcialbyś przedstawić komuś wyżej niż AM czy RM to nie masz takiej możliwości bo kontaktujesz się jedynie z BOK czyli mimo że pracujesz jesteś traktowany jak klient. Nie ma żadnego kontaktu z Centralą - jedynie przez BOK. Jesli jesteś CC to nie zwracają Ci za paliwo. Dają na odczepnego 50 zł. Jako CC nie masz umowy o pracę tylko Umowę Zlecenia która nie jest umową chronioną co oznacza że gdyby Ci się trafił komornik np to wszystko co zarobisz dostanie On. Następną sprawą jest fakt że niezależnie od tego ile dziennie godzin przepracujesz nie masz płacone za godzinę. Ma to swe dobre i złe strony. Obowiązków masz więcej niż Ci się wydaje. Musisz wyklejać ulotki, w tym samym czasie spisywać umowy i jeszcze chodzić po raty. Jeśli trafi Ci się klient nierzetelny to Twoja sprawa jak zalatwisz z nim sprawę. Obniży Ci "rejting" i wtedy nie licz na wsparcie z biura. Twoją sprawą jest również fakt że np dostales mandat za klejenie ulotek np na słupie. Biuro Ci tego nie zwróci. Maja to gdzieś. Organizacji zero prócz wymagań żadnego wsparcia. Odradzam pracę w tej firmie. Nie warto aplikować bo szkoda nerwów. Żadnej motywacji a tylko wymagania czasem przewyższające przeciętne możliwości. Tyle meritum. W praktyce wygląda to jeszcze gorzej. Niekiedy strach iść do klienta bo możesz już żywy od niego juz nie wyjść. Pracowalem w ICredit dość długo, ale tylko dlatego że nie należe do osób bojaźliwych. Wcześniej nabyte umiejętności pozwoliły mi nieraz wyjść całym i zdrowym od klienta.

iCredit
@Grzegorz S.

Jest nacisk na sprzedaż kredytów - jak w każdej firmie zajmującej się sprzedażą. Zakładam, że dokładne takie same odczucia ma każdy handlowiec niezależnie od tego czy sprzedaje pieniądze czy opony. Nie ma sprzedaży spada tzw "rejting" - rating wyliczany jest z poziomu zbiórki, nie ze sprzedaży Za zbiórki rat oferują 8% od zebranej kwoty.... jeśli wspomniany wcześniej "rejting" jest niski dostaniesz 5% za zbiórki... - wydaje się logiczne, im więcej pieniędzy firmy zostaje w "eterze" tym mniej firma ich ma, żeby się podzielić dodatkowo zostanie Ci zakazane podpisywanie Umów następuje tzw. "ban" - wydaje się logiczne, Doradca sprzedający pieniądze, które w większości nie wracają do firmy zostaje uznany za osobę bez "czuja" do klienta i ma postawiony warunek w postaci zapanowania nad własną bazą klientów, bo jeśli proceder będzie trwał nadal to za chwilę nie zapanuje nad tym nikt Poza tym nawet jeśli masz jakieś sprawy które chciałbyś przedstawić komuś wyżej niż AM czy RM - rozumiem, że pracując w korporacjach jak np Orlen, PKO, Biedronka każdy "szeregowy" pracownik podpisując umowę otrzymuje bezpośredni nr kontaktowy do zarządu ??? Jeśli jesteś CC to nie zwracają Ci za paliwo. Dają na odczepnego 50 zł - fakt, z założenia Doradca powinien mieć w obsłudze teren swojego + ewentualnie 1-2 sąsiednich osiedli (z założenie) Jako CC nie masz umowy o pracę tylko Umowę Zlecenia która nie jest umową chronioną co oznacza że gdyby Ci się trafił komornik np to wszystko co zarobisz dostanie On. - "Jeśli umowa cywilnoprawna jest jedynym i stałym źródłem dochodu, Dłużnik może złożyć wniosek do komornika o ograniczenie zajęcia do 50% potrącenia. Jednak to pracownik musi powiadomić i udokumentować przed komornikiem ten fakt." Następną sprawą jest fakt że niezależnie od tego ile dziennie godzin przepracujesz nie masz płacone za godzinę. Ma to swe dobre i złe strony. system wynagrodzeń przewiduje pieniądze za konkretne efekty, nikt nie pyta czy spisywałeś wniosek 5 czy 45 min. Dostajesz za niego 50 PLN . Nikt nie pyta czy odwiedziłeś klientów w 1h czy 6h – dostajesz z zebranej kwoty 5-8% Musisz wyklejać ulotki - Jeśli znajdziesz inny sposób, aby klienci dostali twój nr telefonu i mogli zadzwonić w celu pożyczenia pieniędzy nikt nie będzie wymagał od ciebie abyś tykał ulotki w tym samym czasie spisywać umowy i jeszcze chodzić po raty. - Firma pożycza pieniądze, a nie rozdaje ich. Doradca płacone ma za 1. Pozyskanie Klienta (spisanie wniosku) 2. Odbieranie rat od klientów ...nie licz na wsparcie z biura. - kwestia biura ...Biuro Ci tego nie zwróci. - kwestia komunikacji, weź mandat, idź z nim do przełożonego i poinformuj go, że był mail aby kwestię mandatów przekazywać wyżej. Organizacji zero prócz wymagań żadnego wsparcia. Niekiedy strach iść do klienta... - na wniosku jest pole na którym Doradca wpisuje swoją akceptację lub nie, oraz opinię o kliencie. Jeśli czujesz, że niekoniecznie chcesz mieć cokolwiek do czynienia z takim klientem zaznacz "NIE"

@Grzegorz S.

ta co napisałeś jest prawdą w 99% za paliwo dostaniesz wtedy gdy zbiórka przekroczy 8% inaczej możesz ,,pomarzyć,,o tej wielkiej sumie 50zł!!!!!!!!!!!! twój ,,rejting,, jest może ważny jeżeli chodzi o wynagrodzenie ,,ale,,!!i tu jest drugie dno twój rejting i,, premia,, ale nie twoja ,tylko dla TL,RM itd. nacisk na pisanie wniosków i sprzedaż ??to nie nacisk a horror ,zwłaszcza 3 dni przed końcem m-ca wtedy nie interesuje ich jak to zrobisz ,co zrobisz sprzedaż ma być i koniec a najlepsze w tym jest to że pod koniec m-ca potrafią dać listę osób (które maja już pożyczkę i do spłaty jeszcze spore kwoty)którym trzeba ,,zaproponować,, tzn wcisnąć refinans aby sprzedaż BYŁA!!!!!!!!! i wtedy premia jest ,no cóż premia dla TL ,RM ,AM przecież to dzięki nim i ich pracy w pocie czoła to wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!! refinans to nic innego jak pakowanie ludzi w większe długi wobec icredit dlaczego???? bo jak ktoś dostaje 200-300zł refinansu(w najlepszym wypadku) to spłaca czasami 2000zł ten kto pracuje w icredit lub pracował i poznał dogłębniej sposób udzielania pożyczki to wie o co chodzi po krótce powiem tak jest wtedy sprzedaż na te właśnie(2000zł) i kilka takich refinansów to jest PREMIA!!!!!!!!!!! i to nie mała jeszcze o wnioskach i ulotkach spisanie wniosku może 5min ,może 20min plus dojście do klienta lub dojechanie to już robi się 50-60min na ulotki musisz poświęcić minimum 1 dzień w tygodniu około 2-3 godz (X4 tyg) bo nie kręcisz się po jednej ulicy ,tylko musisz przejść ich kilkanaście

@iCredit

w każdej firmie szeregowy pracownik od prac.fiz do kierownika wzwyż ma kontakt i dostęp do osób które na pewnym szczeblu firmą zarządzają są to kadrowe,księgowe,kierownicy ,dyrektorzy itp są znani z imienia i nazwiska i tel.służbowego NIKT Z NICH nie podaje kontaktu prywatnego ,są pracownikami danej firmy !!!!! i wszyscy pracujący są jej częścią Orlen, PKO, Biedronka tam dyrektor podaje rękę na dzień dobry sprzątaczce!!!!!!!!

bercik
@Grzegorz S.

O tak tu sie z wszystkim sie zgadzam Ja pracuje tez w tej firmie oszukują wyrabiam swoje normy , a jak tos sie zwolni daja klientow ktorzy nie placa spada mi raiting i do wypłaty dostajesz (usunięte przez administratora)

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Mignęła mi na pracuj.pl oferta pracy w dziale windykacji w iCredit. Czy mógłby ktoś coś napisać na ten temat, jak wygląda praca oraz mniej więcej na jakie zarobki można liczyć?

Ciekawy

się zwolnili czy zostali zwolnieni ?

Obserwator
@Ciekawy

Podobno nie zdążyli zostać zwolnieni i wyczuli pismo nosem ...

Ciekawie ty kim jestesz....

gość
@Ciekawie ty kim jestesz....

ha!!!ha!! jak zadajesz pytanie to nie wpisuj tego jako nazwy albo naucz się pisać i korzystać ze stron internetowych

Kafr
@Ciekawy

Beda ich przyjmowac do nowo otwieranego oddzialu w Siewierzu

Klient zniesmaczony

W bielsku-białej to są jakieś jaja Halina znowu panią kierownik są wredne niemiłe chamskie Piszę esemesy poniżające człowieka po 20 razy pukają do drzwi Kiedy mam wszystkie raty płacone na bieżąco pani kierownik wymyśliła sobie że trzeba płacić jedną ratę do przodu kiedy powiedziałem Halinie że mam syna w szpitalu i jestem u niego w szpitalu pyta na jakim oddziale bo podjadę po pieniądze pełni debile Gdzie są wcześniejsze czasy gdzie byli mili pracownicy w tej firmie Najlepsze jest to że informując infolinia już 5 razy o tym co oni wyprawiają na ich działania nie ma żadnej reakcji ze strony przełożonych

Jola
@Klient zniesmaczony

Potwierdzam to co napisałaś. Pan Piotr był miły i grzeczny. Ci się z nim stało.

Cc

Siedź tu to są jakieś jaja wszystkie negatywne komentarze zostały usunięte Ciekawe ile Wanda firma płaci za to że wyście robili mi taką fajną opinie

Your-Killer
@Cc

A ciebie ile zapłacili żeby tutaj pisać jakieś bzdury ?

Bocian

Jestem pod wrażeniem nowej Pani kierownik w Bielsku. Przychodzi jako icredit i sprzedaje nam pozyczke z icredit i z bociana. W sumie fajnie bo w Bocianie dostalismy raz tyle.... ogólnie polecam dwa w jednym.

pacuś
@Bocian

Hańba!

Arte

Na dodatek agresywny

Była Kasjerka

Pracowałam z Panem Markiem i jest on najwspanialszym facetem jakiego poznałam. Przystojny i inteligentny, z niesamowitym poczuciem humoru.

pacuś
@Była Kasjerka

Wyczuwam sarkazm :P

Mariusz

To wszystko prawda!!! Firma ICredit to przykrywką tzw.walkow finansowych. Też zostałem oszukany jako pracownik. Szczerze odradzam współpracy z tą firmą. Lepsza w tym przypadku jest Biedronka bo nie kręci pracowników.

pxz
@Mariusz

Mariusz, mogę się jakoś z Tobą skontaktować? Mój mail to pxz@interia.pl

Radzio

Potwierdzam. Nie pracuje już tam jakiś czas. Ale to co pisze kolega wyżej było jeszcze za mojej kadencji. Widać tam nic się nie zmieniło.

Paulina W....

Pracuje tam osoby które minęły się z powołaniem.wziecie super a potem tydzień spóźnienia a masz drzwi obklejone naklejka z windykacji a potem pół dnia szokuje drzwi nie polecam tej placowki

rak

trzeba etycznie i dobrze pracować a nie podgryzać innych by tuszować swoje niekompetencje i brak wyników-" koleżanko"

Doris

Ja za 5 umów i zebranie ponad 7000 dostałam 250. Pytam tego kierownika chyba ma na imię Krzysztof a on nie udzieli odpowiedzi bo nie wie. Też kończymy współpracę.

@Doris

7000 - u Was w Bielsku nawet nie ma takiej sumy rat od klientów. Więc skąd ta kwota ? Chyba, że Pan P. który został zwolniony przywłaszczał sobie wasze zbiórki, a teraz wypisuje na forum bzdury podając się za CC

???????????????

Zapytajcie Pana Szeregowego gdzie są wasze pieniądze.

rak

jak to dobrze ze już tam nie pracujesz. Nie ma kto mącić i mają święty spokój

Ks

Czemu rzetelne posty dotyczące opinii o pracownikach girmy a zatem o samej firmie bo przecież to pracownicy ją tworzą...są usuwane?ktoś pisze o obrażaniu..to tylko opisanie stanu faktycznego i cytując klasyka:niech się wstydzi ten co robi a nie ten co widzi..żenada..

Aneta

@Do Pani Anety nie tylko obelgi są naruszeniem regulaminu. Są to jeszcze inne kwestie, ale jeżeli uważasz, że tamte wpisy nie złamały w żaden sposób tego regulaminu to skontaktuj się z administratorem (admin@gowork.pl). @Kasia nie można na forum opisywać konkretnych osób i podawać personaliów. @Ostrzegam, @Były podwładny, @Padalec, @Artur obrażanie kogoś to naruszenie, które zgłaszam adminowi do usunięcia.

Artur
@Aneta

Pisanie do administratora i oczekiwanie aby wskrzesił post to tak jak pisanie palcem po wodzie, czytałem te posty dziś dla jasności ( screan ekrany zawsze można zrobić zanim ktoś usunie) i nie widziałem w nich nic złego jedynie opisanie i konkretne odpowiedzi z którymi ludzie się nie zgadzają do pewnego Pana który utożsamia się z firma i wprowadza zamieszanie na forum, wiec proszę mi wyszczególnić te inne kwestie które Państwo wskazują bo to pojęcie ogólne.

R
@Aneta

Czy wyrażenie opinii zgodnej z prawdą,bardzo łatwej do udowodnienia to obrażanie?nikt takiego zamiaru nie miał.Poprostu są to wpisy niewygodne i kolące w oczy.Ale tak to już bywa,że to właśnie prawda w oczy kole...

Glupi i glupszy

Od czasu do czasu czytam opinie na temat firmy icredit gdyż kiedyś wzięliśmy u nich pożyczkę w kwocie 1000 zł a spóźniliśmy się około 7 czy 8 dni ze względów rodzinnych. Proszę sobie wyobrazić że do naszych drzwi puka mężczyzna i kobieta i zaczyna się akcja i słowa tego typu albo zapłacimy albo jak nie to przyjada Ukraińcy i sobie wezmą te pieniądze. Ludzie przecież to wstyd. Pan bardzo niemily {podobno szef choc nie raczyl sie przedstawic} a kobieta rowniez nie grzeszyla kultura.

Kill
@Glupi i glupszy

A co Ukraińcy są straszniejsi?bez względu na to kto by to nie był to nie macie obowiązku z kimkolwiek rozmawiać. Nagrywać,wezwać policję a jak nikt nie widzi kopnąć w (usunięte przez administratora)

Zabka

Ale jaja. Przychodzi Nowa Pani kierownik w Bielsku i spisuje wniosek jako icredit. Po wpisaniu wniosku oferuje nam pożyczkę w bocianie i taka też dostajemy. Czyżby bocian i icredit to ta sama firma? To wyjątek czy praktyka stosowana w tej firmie......

Maria

W Bielsku w firmie Icredit pojawił się nowy kierownik to znaczy kierowniczka prawdziwy prawdziwek mamy z koleżanką pożyczkę w firmie I Credit wcześniej Raty były odbierane regularnie kierowniczka dzwoni i mówi że dobrze by było zapłacić 4 raty do przodu bo będziemy się teraz widywać raz w miesiącu na to jej mówię ja potem brałam kredyt żeby płacić co tydzień Skąd wy bierzecie takich prawdziwków

Zostaw merytoryczną opinię o Icredit - Łódź

• Jak się pracuje w Icredit?

Zobacz opinie na temat firmy Icredit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Icredit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Icredit?

Kandydaci do pracy w Icredit napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Icredit