Opinie o Icredit w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Icredit. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Icredit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Icredit w Kraków

ananiumus2 Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam prace w tej firmie, pracownicy traktowani są jak zło konieczne i mają robić to co oni chcą, szczególnie odradzam kujawsko-pomorskie gdzie p. Długokecki traktuje ludzi jak zwykle scierw..... wyjątkowy paskudny tym. Generalnie szkoda czasu na pracę w tej firmie

Janusz Nowy wpis

Jak na dziś wyglądają warunki zatrudnienia? Zastanawiam się nad złożeniem CV. Każdy może liczyć na podstawę + premię tak jak tu piszecie? Jaka jest forma zatrudnienia?

K@rolin@ Nowy wpis

Na czym dokładnie polega praca na stanowisku cc? Jakie są warunki finansowe osób zatrudnionych na tym stanowisku ?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Icredit?

Tak :)

Krystyna Nowy wpis

Odpowiedziałeś, że Icredit organizuje wyjazdy i spotkania integracyjne dla pracowników, co jest oczywiście sporym plusem i zapewne wpływa na atmosferę w firmie. A możesz powiedzieć coś więcej? Jak one wyglądają i jak często się odbywają?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Icredit? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Karol

Może wiecie cos o ewentualnej pracy w firmie? Jakie zasady pracy i wynagrodzenia?

Katarzyna

Na Kalwaryjskiej jest nowy Dyrektor.Stawiam że ucieknie szybciej niż przyszedł.

SROKA
@Katarzyna

Jeszcze

Klient
@Katarzyna

Bióro zamkniete wpłacac nie da to amber gold

Poprzednia ekipa, która spółce wyrządziła potężne szkody,przebywa w zakładzie chronionym! Obecnie nowi ludzie wprowadzili i wprowadzają wiele dobrego.Warunki pracy są naprawde dobre a atmosfera domowa.

Jakub

Mógłbyś nieco więcej napisać o obecnie panujących warunkach zatrudnienia w firmie Icredit? Chciałbym przede wszystkim dowiedzieć się, na jakie wynagrodzenie może liczyć nowo zatrudniony pracownik oraz czy poza podstawową pensją są może również dodatki bądź premie dla wyróżniających się pracowników? Proszę o szczegółowy opis, jak to wygląda.

Jaki

To prawda

Jaki
@Jakub

Kierownik sprzedaży team leader ma podstawe 2500 zł oraz realne 2500 premie oraz zwrot kosztów paliwa itp. Do tego dochodzą różne premie konkursowe. Wynagrodzenie średnie. Atmosfera jest rewelacyjna.

Irena
@Jaki

A osoba bez doświadczenia mogłaby Twoim zdaniem dostać się do firmy i poradzić sobie na tym stanowisku lub podobnym?

kandydat
@Irena

JA WYSŁAŁEM

Manager

Wynagrodzenie to 2500 brutto + 3500 brutto premii do zrealizowania realnie od 1 miesiaca pracy + dodatek paliwowy od 300zł do 700zł. Wynagrodzenie zasadnicze wzrasta od liczby obslugiwanych klientow...max to 3500 brutto podstawy.

Manager

Emi

Wynagrodzenie doradcy klienta to 9% ze zbiórki oraz 50 zł od każdej umowy???

Afera
@Jakub

Wynagrodzenie jest w poście niżej

Kaśka
@Emi

Lub 3%, (usunięte przez administratora) co u klientów z komornikiem i tego typu problemami nowością nie jest...

kierownik

Byłam kiedyś na rekrutacji w iCredit na stanowisko kierownika / team leadera i wychodząc z rozmowy uśmiałam się po pachy. Rozmowa rekrutacyjna była tak sztywna, tak atakująca, że aż oderwana od rzeczywistości dzisiejszych standardów rozmów rekrutacyjnych. Państwo, którzy ze mną rozmawiali widać że popularyzowali dyktaturę i postawę wszechwiedzącą, oceniającą i bezkompromisową. To, że nie mieli absolutnie żadnego pojęcia na temat prawidłowego przebiegu procesu rekrutacyjnego - to jedno, natomiast to, że byli nieuprzejmi i lekceważący dla rozmówcy to drugie. Rozumiem testy, sprawdzanie, analizowanie ale nie po słowie "dzień dobry". Jeżeli chodzi o warunki to fakt, kierownik ma podstawę ale jego zespół już nie ma ani złotówki... jaki więc będzie miał sam szacunek wśród swojego zespołu ? żaden... firma działa na dziwnych zasadach, kierownik ma sam wymyślać pomysły na omacka, a zespół ma pracować bez żadnej podstawy. Tragedia i żenada. Naprawdę nie polecam iść na samą rozmowę, aż się boje jak musi wyglądać współpraca z tą firmą......

@kierownik

Kiedyś faktycznie tak było, lecz tamci ludzie już nie pracują w spółce. Od października 2018 jest całkiem inny zespół

Rozczarowana
@kierownik

Cieszę się, że nic nie wyszło z współpracy. To byłaby meczarnia dla Twojego Szefa. Icredit potrzebuje ludzi chętnych do pracy a nie niezadowolonych z życia i tachich co (usunięte przez administratora) Teraz pracują w Krakowie ludzie na Poziomie Pozdrawiam Ekipę

Dominika

Fajni ludzie w tym iCredycie

Piter

Myślałem że nic z tego. Zadzwonili z informacją że zaczynam od poniedzialku :)))))))))))))))

Rybka

Jestem już po rozmowie.Biuro ok.Ludzie ok.Wstępne zaproponowano mi umowę o pracę z zasadniczym wynagrodzeniem 2500 złotych i chyba drugie tyle premii za targety.Samochód niestety swój ale zwracają za jego eksploatację.

kandydat

AKTUALNIE, JEST OGŁOSZENIE NA OLX, WYSŁAŁEM ZOBACZYMY

Polecam! Fantastyczni ludzie w biurze, ale na temat firmy się nie wypowiadam.

Nikita

Pierwszy raz zdarzyło się mi odbyć tak luźną rozmowe z Menadżerem firmy. Warunki wydawały się świetne bo składały się z podstawy i premii. Z minusów to wcześniejsza opinia firmy,brak samochodów służbowych oraz brak odzewu porekrutacyjnego

Jakub
@Nikita

Zostałaś finalnie przyjęta do pracy w firmie Icredit? W trakcie rozmowy pracodawca sprawdzał może Twoją wiedzę i umiejętności, które będą potrzebne przy wykonywaniu powierzonych przez firmę obowiązków? Chciałbym, abyś nieco więcej napisała o samej rozmowie kwalifikacyjnej. Proszę o bliższe szczegóły.

Jacek

Żeby dostać pracę w dobrej firmie trzeba spełniać pewne wymagania a jak czytamy nie każdy je spełnia.

Anty

To ta firma jeszcze żyje???Umowa to typowe działanie na szkodę pożyczkobiorcy,niezgodna z zasadami współżycia społecznego i na dodatek to zwykłe wyłudzenie od klientów.Windykacja-kolejne łamanie prawa!Zastraszanie, wymuszanie,presja..Windykacja może poprosić i to grzecznie!A co robią?Drą mordę,straszą lepiej od duchów,naklejania naklejki z imieniem i nazwiskiem dłużnika w miejscu publicznym.Czemu nie oddajecie spraw do sądu?Bo nikt takiej lichwy nie przyklepie! Pasożyty żerujące na ludzkiej niewiedzy.Oszuści i bandyci.Omijać z daleka!!!

janina

Pracownicy Icredit z Krakowa straszą starszą osobę telefonicznie i smeseowo,ze jeżeli w danym dniu tzn.w dniu w którym dzwonią to dług przyjdzie wyegzekwować dwóch windykatorów osiłków! Jak wyegzekwować , pytam , przez pobicie? Nie chcą podać nazwisk tych " windykatorów" tylko imiona Sławek i Cezary. Zgłosiłam sprawę na policji.Powiedzieli.aby nie wpuszczać do domu ,a jak będą nachalni dzwonić po nich. Zastraszanie starych, chorych ludzi jest przestępstwem.Janina

Provi
@janina

Szanowna (usunięte przez administratora) rodzice od dzieci uczą nas że pożyczone się oddaje

Poinformowany

Współczuję tym którzy będą ogarniać ten (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tym miejscu... Potem tylko do kryminału...

telesformator

Przyszła pora na Jacusia!!!!!!!!!!!!! Czyżby firma nie była w stanie utrzymać w tajemnicy przekrętów? A może nie ugościł należycie Kafara? ?????????????

Wawel

Co tam w Krakowie

Zostaw merytoryczną opinię o Icredit - Kraków

• Jak się pracuje w Icredit?

Zobacz opinie na temat firmy Icredit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Icredit